Ar kenčiate nuo pažeistų plaukų problemos? Ar nežinote, kaip išspręsti savo problemą? Nesijaudinkite, mes esame čia dėl jūsų, šiame straipsnyje mes sugalvojome geriausias namų priemones pažeistiems plaukams, kurios gali valdyti ir palaikyti sveikus ir stiprius plaukus.

Namų gynimo priemonės pažeistiems plaukams

Kokios yra pažeistų plaukų priežastys:

Mūsų plaukai kasdien eina per daug, įsivaizduokite! Štai keletas dalykų, kuriais kankiname plaukus:

1. Šiluma.

2. Formavimo įrankiai.

3. Griežti chemijos produktai.

4. Saulės poveikis.

5. Stresas ir dar daugiau.

Atsižvelgiant į tai, nenuostabu, kad mes, moterys ir vyrai, kenčiame nuo plaukų, kurie atrodo negyvi, nuobodūs ir pažeisti. Vietinis salonas gali padėti gydyti brangiai ir chemiškai, tačiau ar tai padėtų? Tiesą sakant, ilgainiui mūsų plaukai labiau nukentėtų nuo tokių procedūrų padarytos žalos. Be to, pagalvokite apie išlaidas ir techninę priežiūrą po tokių procedūrų. Tai gali būti išlaidos, kurios suplėšytų jūsų pinigines ir neatneštų jokių norimų rezultatų.

Paprastos priemonės pažeistiems plaukams namuose

Geriausia būtų laikytis namų močiutės priemonių pažeistiems plaukams ir sausiems plaukams plaukų kaukių pavidalu. Jūsų virtuvėse yra ingredientų, kurie padarytų stebuklus plaukams, atgaivintų juos ir taip pat padidintų jūsų savivertę.

1. Bananai ir avokadas pažeistiems plaukams:

Bananai ir avokadas pažeistiems plaukams

Pasak ekspertų, bananų ir avokadų pasta būtų nuostabi naudoti ant negyvų ir pažeistų plaukų. Abu vaisiai turi būti gerai sutrinti ir tada suplakti ant plaukų. Laikykite košę ant plaukų maždaug valandą, tada nuplaukite šaltu vandeniu. Jei įmanoma, darykite tai du kartus per savaitę, o po mėnesio pamatysite skirtumą.

2. Plokščias alus:

Plokščias alus pažeistiems plaukams

Plonas alus taip pat būtų puikus būdas sugrąžinti plaukams jėgą ir gyvybingumą. Naudokite puodelį gėrimo plaukams plauti arba skalauti, nuplaukite po šampūnu ir po daug šalto tekančio vandens, kad vėliau nesijaustumėte alaus kvapo. Kartą per savaitę pakanka, kad jūsų plaukai sugrįžtų ir spindėtų

3. Kiaušinis ir medus pažeistiems plaukams:

Kiaušinis ir medus pažeistiems plaukams

Jūs netgi galite naudoti kiaušinį, sumaišytą su medumi ir keliais lašais vandens, kad sugrąžintumėte pažeistus plaukus. Gerai sumaišykite ingredientus ir tepkite ant plaukų. Po pusvalandžio plaukite plaukus ir stebėkite, kaip plaukai tampa minkšti. Padarykite tai tris kartus per savaitę ir stebėkite, kas atsitiks per mėnesį, nustebinkite!!

4. Alyvuogių aliejus ir actas:

Alyvuogių aliejus ir actas

Alyvuogių aliejus ir actas, sumaišyti 2: 1, kondicionuotų plaukų folikulus, rūpintųsi galvos odos drėkinimu ir taip pat atleistų galvos odą nuo sausos niežtinčios būklės. Pamerkite plaukus ir galvos odą į šį stebuklingą gėrimą pusvalandį ir tris kartus per savaitę. Nuplaukite jį šiltu vandeniu ir vėliau mėgaukitės atšokimu ir pūku.

5. Majonezas pažeistiems plaukams:

Majonezas pažeistiems plaukams

Majonezas taip pat daro stebuklus pažeistiems ir sausiems plaukams. Gausiai tepkite mišinį ant plaukų ir palikite valandai. Nuplaukite jį švelniu žolelių šampūnu be kondicionieriaus naudojimo vėliau. Tai nuvalys galvos odą, sudrėkins šaknis ir pamaitins folikulus, sugrąžins blizgesį ir atšoks. Padarykite tai tris kartus per savaitę, kad gautumėte geresnių rezultatų.

6. Varškė:

Varškė pažeistiems plaukams

Puikiai tinka naudoti paprastą varškę ant plaukų, o jei norite, papildomai naudokite medų ir kiaušinį. Laikykite jį ant plaukų pusvalandį ir stebėkite, kaip jūsų plaukai atgyja, per mėnesį plaukai tampa lygūs ir žvilgantys. Dauguma profesionalų teigė, kad varškė yra viena iš efektyviausių ir geriausių namų priemonių pažeistiems plaukams.

7. Supuvę kiaušiniai:

Supuvę kiaušiniai pažeistiems plaukams

Neišmeskite tų supuvusių kiaušinių, naudokite juos plaukų terapijai. Dubenyje šviežios grietinėlės naudokite du supuvusius kiaušinius ir tepkite ant galvos odos bei plaukų. Uždenkite galvą dušo dangteliu valandą ir nuplaukite drungnu vandeniu. Vėliau švelniai įmasažuokite plaukų aliejumi, o po valandos nuplaukite. Ši procedūra turėtų būti atliekama du kartus per savaitę, nes tai užtrunka. Tai taip pat suteiktų gyvybės ir blizgesio negyviems plaukams, taip pat pradžiugintų švelnias, kaklą bučiuojančias šukuosenas..

8. Kalkės pažeistiems plaukams:

Kalkės pažeistiems plaukams pažeistiems plaukams

Kalkės yra antiseptinė priemonė, todėl kalkių sultys, sumaišytos su puodeliu vandens ir panaudotos galutiniam skalavimui, būtų naudingos jūsų plaukams ir galvos odai. Jis taip pat pašalina grybelius ir bakterijas, susikaupusius nešvarumus ar nešvarumus. Dribsniai ir niežėjimas išnyks, o plaukai atgis, nes dabar folikulai gali augti ir kvėpuoti. Mes prašome jūsų naudoti šią formulę tris kartus per savaitę penkiolika minučių prieš dušą. Stebėkite, kaip plaukai atgyja po mėnesio

9. Migdolų ir sezamų aliejus:

Migdolų ir sezamų aliejus pažeistiems plaukams

Puikiai tiktų alyvuogių aliejus, sumaišytas su migdolų ir sezamo aliejumi santykiu 1: 1: 1. Kiekvieną vakarą pašildykite mišinį ir švelniai įmasažuokite į plaukus. Laikykite jį iki kito ryto, tada garuokite plaukus karšto turbano terapija dešimt minučių. Nuplaukite jį naudodami tik švelnų žolelių šampūną. Padarykite tai tris kartus per savaitę, kad gautumėte gerų rezultatų. Alyvuogių aliejus yra viena iš geriausių namų priemonių pažeistiems plaukams, kurie gali sustiprinti plaukus ir atgaivinti gyvybę.

10. Pienas ir kokosas pažeistiems plaukams:

kokosų pienas pažeistiems plaukams

Kokosų pienas gali būti naudojamas jūsų plaukams atgaivinti. Užšaldykite pieną valandą ir leiskite jam sutirštėti. Tada storu pienu tepkite plaukus ir galvos odą ir palaikykite dvidešimt minučių ar ilgiau. Plaukus nuplaukite šaltu vandeniu ir išdžiovinkite. Plaukai kvepės nuostabiai, o gyvybė taip pat bus atkurta. Ši plaukų kaukė yra viena iš geriausių ir tobuliausių namų priemonių pažeistiems plaukams, suteikianti šilko ir glotnumo.

11. Dilgėlių arbata:

Dilgėlių arbata pažeistiems plaukams

Namų gynimo priemonės pažeistiems plaukams apima žolę „Dilgėlė“, kuri padeda atsinaujinti ir gerai maitina visų tipų plaukus. Naudojamas amžiams visame pasaulyje, jį lengvai galima rasti internete. Ši žolė gali padaryti jūsų plaukus sveikus. Parduotuvėje parduodamų dilgėlių arbatžolių lapų galima lengvai nusipirkti, o išgėrę 2–3 puodelius arbatos tikrai sutvarkysite pažeistus plaukus. Kasdienio skalbimo metu galutiniam plaukų skalavimui taip pat galite užtepti puodelį šviežiai paruoštos dilgėlių arbatos. Pamerkę plaukus su užplikyta dilgėlių arbata nuplaukite pažeistus plaukus šaltu vandeniu. Jūsų plaukams labai pravers šis skalbimo ritualas.

12. Hibiscus:

Hibiscus pažeistiems plaukams

Pažeisti plaukai namuose nėra geresni nei Hibiscus. Rasti Hibiscus nėra varginantis darbas. Lengvai įsigyjamos gėlių parduotuvėse, nusipirkite keletą turimų gėlių. Dabar paimkite 5-6 savo hibisko gėles ir gerai išvirkite ½ puodelio kokosų aliejaus, kad gėlė gerai suskaidytų ir ištirptų. Kurį laiką atvėsinę aliejų, gautą aliejų naudokite pažeistiems plaukams gydyti. Kiekvieną kitą dieną švelniai sukamaisiais judesiais masažuokite plaukus aliejumi ir sėkmingai gydykite nuobodžius ir pažeistus plaukus.

13. Masažas pažeistiems plaukams:

Masažas pažeistiems plaukams

Namų priemonė sausiems plaukams šukuoti ir švelniai masažuoti galvos odą yra puiki idėja ir ją lengva įgyvendinti. Juk tereikia šepetėlio. Procedūra užtikrina, kad visos maistinės medžiagos, kurias naudojate oro kondicionavimui, nusėda giliai į plaukų folikulus. Šukavimas yra puikus būdas skatinti plaukų sveikatą. Šepetėlio judesiu išvalydami susivėlusius plaukus užtikrinsite, kad pažeisti plaukai neturės galimybių tolesniam įlenkimui. Masažuodami galvos odą sutepę plaukus arba po karšto aliejaus seanso, drėgmė pasiskirstys ir pasieks gilesnes plaukų dalis, taip maitindama visą laiką.

14. Obuolių sidro actas:

Obuolių sidro actas pažeistiems plaukams

Obuolių sidro actas yra viena iš efektyviausių naminių plaukų procedūrų pažeistiems plaukams. ACV (obuolių sidro actas) yra žinomas dėl savo naudingų savybių, įskaitant galimybę atgaivinti plokščius ir pažeistus plaukus, taip vėl atgaivinant juos. Norėdami pažeistus plaukus gydyti obuolių sidro actu, į puodelį, pripildytą vandens, reikia įmaišyti nedidelį šaukštą obuolių sidro acto ir išgerti likus maždaug 30 minučių iki pagrindinio patiekalo. Nurijus nedidelį kiekį ACV, bus išvengta plaukų slinkimo, o taip pat pamaitinti plaukai, todėl plaukai bus ilgesni, storesni ir nepažeisti.

15. Graikiškas jogurtas pažeistiems plaukams:

Graikiškas jogurtas pažeistiems plaukams

Kiek kartų namuose turėjote jogurto, tačiau jį naudojote kaip marinavimo priemonę? Pamirškite tas dienas. Čia ateina naujas panaudojimas. Pažeistų plaukų gydymas namuose apima riebaus graikiško jogurto pastos tepimą ant plaukų. Jie labai palengvina jūsų pažeistus plaukus. Norėdami gydyti plaukus, tepkite juos iš parduotuvės įsigyto jogurto ir masažuokite savo šulinį nuo šaknų iki galiukų. Leiskite šiai pakuotei nusistovėti šiek tiek ilgiau, kelias valandas idealiai tinka, kad jogurtas veiktų geriausiai. Tada nuplaukite pakuotę šaltu vandeniu ir nuplaukite plaukus šampūnu. Darykite tai kartkartėmis, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Čia buvo 15 geriausių namų priemonių pažeistiems plaukams, kuriuos jūsų virtuvė turėtų bet kuriuo metu. Įsitikinkite, kad neskubate atlikti cheminių procedūrų, kurios tik palengvina temperatūrą, jums reikia ilgalaikės pagalbos, todėl siūloma elgtis kaip natūraliai. Įsitikinkite, kad visada rūpinatės valgydami šviežius vaisius ir daržoves, taip pat įmeskite vitamino E tabletę ir, jei įmanoma, plaukite plaukus aspirinu.