Mūsų plaukai, kaip ir kūnas, turi būti maitinami sveika ingredientų doze, kad išlaikytų natūralų grožį ir žvilgesį. Geriausias maistas jūsų plaukams yra plaukų kaukė. Šios plaukų kaukės maitina plaukus nuo šaknų iki galiukų ir atrodo sveikos bei žvilgančios.

Geriausi plaukų kaukių gamybos būdai ir naudojimo būdai

Jūsų virtuvės lentynose yra daugybė natūralių ingredientų, kurie sukuria veiksmingą plaukų kaukę. Be to, šios galimybės nėra brangios kaip gydymas salone, tačiau poveikis yra daugmaž tas pats. Peržiūrėkite šį geriausių plaukų kaukių ir blizgančių švelnių karvių sąrašą.

Paruoškite plaukų kaukę namuose ir naudokite:

Štai keletas geriausių natūralių plaukų kaukių, kurias galima naudoti plaukams, kad būtų pasiekti puikūs rezultatai.

1. Kokosų ir grietinėlės kaukė:

Kremo ir kokoso kaukė

Tai geriausia plaukų kaukė garbanotiems ir sausiems plaukams. Drėkinamasis elementas yra ši kokosų ir kreminė plaukų kaukė padarys jūsų plaukus žvilgančius ir švelnius. Norėdami paruošti šią kaukę, jums reikės.

  • Kokosų pienas: 2 dalys.
  • Alyvuogių aliejus: 1 dalis.

Sumaišykite abu ingredientus ir tepkite ant visų plaukų. Laikykite uždengtą ir palikite apie 30 minučių. Vėliau plaukite plaukus žolelių šampūnu ir kondicionieriumi. Ši plaukų kaukė ne tik suteiks natūralų blizgesį, bet ir atgaivins jūsų plaukus.

2. Avižinių dribsnių plaukų kaukė:

Naminės plaukų kaukės-avižos

Jei kenčiate nuo riebios galvos odos, uždegimo, galvos odos sudirginimo ir pleiskanų, ši avižinių dribsnių plaukų kaukė jums labiausiai tinka. Ši kaukė maitina galvos odą pašalindama riebalų perteklių. Norėdami paruošti šią kaukę namuose, jums reikės.

  • Avižiniai dribsniai: 1 valgomasis šaukštas.
  • Migdolų aliejus: 1 valgomasis šaukštas.
  • Šviežias pienas: 1 valgomasis šaukštas.

Sumaišykite visus aukščiau išvardintus ingredientus, kad susidarytų vienalytė pasta. Švelniai tepkite šią kaukę ant plaukų. Palikite šią pastą 20 minučių, o vėliau nuplaukite drungnu vandeniu. Norėdami gauti geresnių rezultatų, kaukę nuplauti galite naudoti praskiestas citrinų sultis su vandeniu.

3. Bananų kremo kaukė:

Bananų kremo kaukė plaukams

Bananų kremo kaukė puikiai atgaivina silpnus ir pažeistus plaukus. Bananas stiprina silpnas plaukų šaknis ir apsaugo nuo tolesnės žalos. Pagrindiniai ingredientai yra.

  • Prinokęs bananas: 1
  • Medus: 1 valgomasis šaukštas.

Sumaišykite bananą trintuve ir įpilkite medaus. Šią kaukę tepkite ant plaukų, pradedant nuo šaknų iki galiukų. Palikite 15-20 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Ši speciali bananų kremo kaukė praturtins jūsų plaukus iš vidaus.

4. Kario lapų kaukė:

Kaukė plaukams su kariu plaukams

Priešlaikinio žilimo ir plaukų slinkimo problema tapo labai paplitusi šiuolaikiniame gyvenimo būde. Ši speciali kario lapų kaukė yra puiki priemonė kovojant su šiomis dviem plaukų problemomis. Be šios natūralios plaukų kaukės, taip pat padidėja naujų plaukų augimas. Reikalingi ingredientai yra.

  • Kario lapai: apie 20.
  • Kokosų aliejus:. Puodelio.
  • Ratanjot: 1 lazda.

Visus kario lapus pamirkykite viename puodelyje vandens ir ratanjot lazdelę ¼ puodelio kokosų aliejaus ir palikite per naktį. Kitą rytą kokosų aliejus tampa raudonas, sumalkite šį raudoną aliejų su mirkytais kario lapais, kad gautumėte lygią pastą. Šią kaukę tepkite ant plaukų, ypač šaknų. Palikite jį uždengtą 1-2 valandas ir gerai nuplaukite šaltu vandeniu, naudodami švelnų šampūną ir plaukų kondicionierių.

5. Hibiscus plaukų kaukė:

Hibiscus plaukų kaukė

Hibiscus plaukų kaukė yra natūrali priemonė akytiems ir silpniems plaukams. Šios kaukės natūralūs ingredientai gydo užsikimšusias poras ir stiprina šaknis, gerindami galvos odos kraujotaką. Tai taip pat skatina naujų plaukų augimą. Norėdami paruošti šią kaukę, jums reikia.

Hibisko žiedlapiai: 6 arba 7.

Ypač tyras alyvuogių aliejus: ¼ puodelio.

Žalias pienas: 2 šaukštai.

Hibisko žiedlapius per naktį pamirkykite 1 stiklinėje vandens. Tada sumaišykite su žaliu pienu ir alyvuogių aliejumi. Užtepkite šią kaukę ant plaukų ir palikite 20-30 minučių. Vėliau nuplaukite šaltu vandeniu.

Šios puikios naminės plaukų kaukės yra veiksmingos kovojant su visų rūšių plaukų problemomis nuo pat plaukų slinkimo, pleiskanų ir žilimo. Be to, jie neturi jokio šalutinio poveikio.

5 geriausios plaukų kaukės - metodai ir naudojimo būdai