Plaukų priežiūra yra tokia pat svarbi kaip odos ir kūno priežiūra. Tai ypač pasakytina apie tas moteris, kurios plaukus tam tikru būdu apdoroja ar formuoja. Tarp daugelio įprastų plaukų tipų yra garbanotų plaukų, kuriems reikia tinkamo dėmesio ir priežiūros. Reikia vadovautis patarimais ir pasiūlymais, susijusiais su garbanotais plaukais. Šis vadovas taip pat pritaikomas plaukų perms ir trumpiems plaukams. Jame yra keletas geriausių ir efektyviausių patarimų, kuriuos ekspertai sukuria garbanotiems plaukams. Laikykitės jų reguliariai, kad gautumėte norimus rezultatus.

9 paprasti patarimai ilgiems plaukams

Permetuotų plaukų tipai:

Prieš planuodami plaukus, patariama suprasti įvairių rūšių ilgaamžius ir pasirinkti tą, kuris jums labiausiai tinka:

 • Švelnios bangos: sukuria minkštus ir natūraliai banguotus plaukus
 • Dalinis permas: tik galai yra prigludę prie natūralių garbanotų plaukų ir tinka ilgiems plaukams
 • Spermos dėmė: daugiausia dėmesio skiriama tam tikrai plaukų daliai, pavyzdžiui, karūnai, vidurinei daliai ar sruogoms. Jis daugiausia naudojamas plaukams pakelti ir gražiai atšokti.
 • Spiralinės garbanos: ieškote į pikselius panašių garbanų? Pasirinkite spiralines garbanas, kurios gali suteikti jums tokias stangrias, storas garbanas, kurios atrodo kaip spyruoklės.
 • Smeigtukų garbanos: šis perm yra geriausias žmonėms, kurie mėgsta retro išvaizdą. Smeigtukų garbanos sukuriamos naudojant smeigtukus, o bangos dydį galima koreguoti taip, kaip norite.
 • Šaknies Permė: Puikiai tinka žmonėms su trumpais ir plonais plaukais, kad pridėtų daugiau apimties ir suteiktų jiems atšokimo.

Paprasti patarimai ilgiems plaukams:

Čia yra patarimų, kaip rūpintis ilgalaikiais plaukais.

Šampūno laikas:

Kai dažymas bus sėkmingai atliktas, nesvarbu, kokį permingą tipą pasirinksite, šampūną reikia naudoti tik po 1-2 dienų. Taip yra tik todėl, kad plaukai buvo apdoroti ir todėl yra trapūs. Todėl reikia plauti plaukus mažiausiai 2 dienas.

Specializuoti šampūnai:

Šiuo metu rinkoje yra specializuotų šampūnų, skirtų garbanotiems plaukams. Švelnūs ir natūralūs šių produktų ingredientai puikiai tinka jūsų plaukams. Kiti įprasti šampūnai yra pilni chemikalų ir atšiaurių plaukų, todėl jų reikėtų vengti.

Nenaudokite šilumos:

Šiluma yra ne-ne, kai kalbama apie garbanotus plaukus. Nenaudokite plaukų džiovintuvo plaukams džiovinti. Verčiau naudokite natūralų būdą ir išdžiovinkite juos ore.

kas yra garbanotieji plaukai

Palieskite tik tada, kai to reikia:

Nepakankami skyriai yra tie, kuriuose turėtumėte pataisyti ir tik tada, kai to reikia. Pilnas perm neturėtų būti atliekamas kiekvieną kartą. Jis naudoja daug chemikalų ir turėtų būti kiek įmanoma taupomas. Įprasti perms tik visam laikui pakenks plaukams.

Šukuokite plaukus:

Norėdami sukurti minkštas bangas ir naujus stilius, geriausia, ką galite padaryti garbanotiems plaukams, – juos pašukuoti. Šis grožio pagrindas yra labai rekomenduojamas dalykas.

Kondicionavimas yra svarbus:

Į leistiną plaukų priežiūrą būtinai turėtų būti įtrauktas plaukų kondicionavimas. Sulaužykite stereotipą, kad kondicionieriaus naudojimas sugadins garbanas. Išbandykite ir naudokite specializuotą kondicionierių, skirtą išlaikyti garbanos tinkamos būklės. Rinkoje yra įvairių kondicionierių, sukurtų chemiškai apdorotiems plaukams.

Nešukuoti:

Plaukų negalima šukuoti mažiausiai 24 valandas po procedūros. Vietoj to pirštai gali būti naudojami plaukams šukuoti. Plačių dantų šukos taip pat yra geras pavyzdys.

plaukų priežiūra garbanotiems plaukams

Nesirišti:

Gaminti arklio uodegas ir bandeles yra griežtai draudžiama mažiausiai 24 valandas po to, kai buvo atlikta perm. Jei paliksite jį atidarytą pirmąsias 1-2 dienas po procedūros, bus užtikrinta, kad plaukuose nėra deformacijų. Garbanos taip pat išlaikys tinkamą formą ir minkštumą.

Būtina apipjaustyti:

Apipjaustymas atliekamas per 4-5 savaites. To reikia laikytis reguliariai. Kartu išlaikant plaukų sveikatą, tai užtikrins, kad garbanos atsiras ir suteiks jums puikų atšokimą, kurį jums patiks.

Plaukimo kepurės:

Jei jums patinka plaukimas, tada plaukimo kepurės yra būtinos. Norint išlaikyti chloruotą vandenį, plaukai turi likti nuošalyje, o pasirinkus gerą maudymosi kepuraitę – tai geriausias būdas apsaugoti savo spynos ir puikiai praleisti laiką vandenyje.

Venkite rankšluosčių trynimo:

Rankšluostis Trindami plaukai gali išdžiovinti plaukus ir padaryti juos garbanotus. Patartina dėvėti medvilninius marškinėlius, kad įsiurbtų vandens perteklių ir padėtų geriau išdžiūti plaukus.

Kaip prižiūrėti natūraliai tiesius plaukus namuose:

Ieškote salono, kuriame galėtumėt ištiesinti natūraliai tiesius plaukus? Šis išbandytas procesas puikiai tinka dovanoti tuos gražius žiedus, apie kuriuos visada svajojote, atėmus brangias procedūras.

Jums reikalingi dalykai:

 • Geros kokybės šampūnas ir kondicionierius
 • Garbanojimo glaistas arba kremo kremas
 • Difuzorius

Pradėkite plauti plaukus šampūnu ir kondicionuoti kreminiu kondicionieriumi. Šlapi plaukai yra geriausi norint sukurti ilgas bangas. Padalinkite plaukus į dalis ir sutrinkite plaukus, užtepdami garbanojimo glaistą. Įjunkite ventiliatorių į aukštą temperatūrą ir pritvirtinkite difuzorių. Padėkite plaukus kuo arčiau difuzoriaus ir išdžiovinkite. Voila! Jūs esate pasirengęs puikuotis tomis nuostabiomis bangomis.

Kaip pasirinkti Perm plaukų priežiūros produktus:

Norint, kad jūsų bangos ilgai išsilaikytų, plaukus reikia kruopščiai prižiūrėti. Svarbu suprasti, kad jūsų plaukai nebėra natūralūs ir yra nusodinti cheminėmis medžiagomis. Taigi, prieš pasirinkdami plaukų priežiūros produktą, turite būti labai atsargūs, kad išvengtumėte žalos.

 • Venkite plaukų priežiūros priemonių su alkoholiu ir silikonu. Alkoholis gali stipriai dehidratuoti plaukus, padaryti juos trapius ir sausus, o silikonai – riebaluoti ir sverti plaukus.
 • Norėdami išlaikyti garbanų minkštumą, rinkitės drėgmę stiprinančius šampūnus ir kondicionierius.
 • Išbandykite giliai valančius plaukų produktus, kad švelniai pašalintumėte galvos odos galvos perteklių, kuris gali sukelti plaukų slinkimą.
 • Ieškokite baltymų turinčių kaukių plaukams maitinti ir būtinai naudokite jas bent kartą šulinyje, kad blizgėtų ir blizgėtų

5 populiariausi plaukų priežiūros produktai, skirti ilgiems plaukams:

Štai penki geriausi rinkoje esantys plaukų priežiūros produktai, skirti rūpintis savo sodriomis garbanomis:

 • OGX Maroko garbanojimo tobulumo kremas
 • „Cantu Shea Butter“ drėkinamasis garbanos aktyvatoriaus kremas
 • BBLUNT High Definition Curl, Curl apibrėžiantis nenuplaunamas kremas
 • Shea Moisture Coconut Hibiscus Curl Enhancing kokteilis
 • Kinky-Curly Knot Šiandien palikite kondicionierių/detanglerį

Tai yra keletas svarbiausių patarimų, kuriuos reikia laikyti po ranka, kai kalbama apie garbanotus plaukus. Norint pasiekti geriausių rezultatų, reikia kruopščiai laikytis. Be to, būtinai pasirūpinkite tinkamai, kai tai padarysite, naudodami daugybę maitinamųjų plaukų stipriklių, kurie yra lengvai prieinami rinkoje. Visada rinkitės geriausią savo plaukams!