Kai motina gamta turi atsakymą į viską, ji turi atsakymą ir į alopeciją. Yra namų gynimo priemonių, skirtų pažaboti plaukų slinkimą, teigia holistiniai ekspertai. Nereikia investuoti į brangias salono procedūras, nes daugeliu atvejų tai neveikia. Šiandien norėtume daugiau kalbėti apie namų gynimo priemones tokioms plaukų slinkimo sąlygoms gydyti. Mes prašome perskaityti toliau ir būti gerai informuoti apie tai.

Alopecijos srities gydymas

Kas yra alopecija?

Alopecija yra ne kas kita, kaip stiprus plaukų slinkimas ir plaukų slinkimas tiek vyrams, tiek moterims. Plaukai iškrenta staiga sukamaisiais judesiais įvairiose galvos odos ir kūno dalyse. Ekspertai mano, kad žmonės kasdien praras apie 100 plaukų sruogų, o tai yra normalu. Tačiau jei pastebėjote plaukų kuokštus ir gausybę aplink savo pagalvę, ant rankšluosčio, drabužių ir bet kur kitur, kas liko, tai turėtumėte susirūpinti. Taip pat patikrinkite, ar nėra plaukų slinkimo simptomų, tokių kaip plikas pleistras, kuris būtų alopecija, kai patikrintų ir patvirtintų žinomos dermatologės..

Maždaug tuo metu trisdešimtmečiai vyrai ir moterys labiausiai susiduria su šia būkle. Taip yra dėl streso, hormoninio disbalanso ir blogos dietos, kurios sukelia nepatogumų. Yra būdų, kaip ištaisyti veiksnius, sukeliančius tokias sąlygas, vienas iš jų – vaistažolių preparatai, tiesiai iš virtuvės.

Natūralus alopecijos gydymo būdas:

Šiame straipsnyje kasdien mokysime jus, kaip išgydyti ar atsikratyti alopecijos, naudojant natūralias namų gynimo priemones.

1. Bet kokį eterinį aliejų ar aliejus, tokius kaip rapsai, ricinos, kokosas ar alyvuogės, galima sumaišyti lygiomis dalimis, pašildyti ir tepti tiesiai ant galvos odos. Švelnus masažas cirkuliacijos režimais padėtų. Naudokite karšto turbano terapiją ir pusvalandį laikykite ant galvos odos, tada nuplaukite ją tik žolelių šampūnu. Atlikite tai tris kartus per savaitę, o po mėnesio galite pamatyti atvirkštinio poveikio rezultatus.

2. Puikiai tiktų česnakai, imbieras ir svogūnai kaip pasta arba sulčių pavidalu. Naudokite bet kurį iš jų, o ne jų mišinį, sultis tepkite ant galvos per naktį, o kitą rytą gerai nuplaukite galvą žolelių šampūnu. Jei tai daroma tris kartus per savaitę ir mėnesį, rezultatai bus parodyti. Tai yra viena iš geriausių namų alopecijos gydymo priemonių.

3. Paprašykite savo masažuotojos jums atlikti karšto plaukų aliejaus masažą, tai padeda kraujotakai ir stimuliuoja plaukų folikulus. Tai daro galvos odą sveiką ir gyvą. Galite naudoti pasirinktą eterinį aliejų arba aromatinį aliejų, pvz., Levandą. Levanda tuo pačiu metu skatina atsipalaidavimą ir plaukų augimą. Tačiau naudokite bazinį aliejų, pavyzdžiui, lauro ar migdolų aliejų, nes levandų aliejus gali būti stiprus. Padarykite tai tris kartus per savaitę, kad pasiektumėte geresnių rezultatų per mėnesį.

4. Šiuo metu jūsų plaukai ir galvos oda turi būti maitinami, o žalioji arbata tam geriausiai tiktų. Arbatą pašildykite tik vandeniu ir pašildykite iki kambario temperatūros. Užtepkite vandens ant plaukų, gerai įmasažuokite ir laikykite lapus ant galvos šešiasdešimt minučių. Nuplaukite jį šaltu vandeniu ir švelniai nusausinkite rankšluosčiu. Padarykite tai tris kartus per savaitę, kad pasiektumėte geresnių rezultatų per mėnesį. Žalioji arbata yra geriausia ir puiki priemonė alopecijai gydyti.

5. Kokosai puikiai padeda esant alopecijai, nes turi pakankamai gydomųjų savybių, kad pašalintų priežastį. Vaisiai taip pat padeda skatinti plaukų folikulų augimą ir sveikatą. Taip pat naudokite kokoso pieną, kuriame yra būtinų riebalų ir baltymų, geležies ir kalio. Padarykite tai tris kartus per savaitę, kad pasiektumėte geresnių rezultatų per mėnesį. Netgi aliejus tinka karštų plaukų aliejaus procedūroms, teigia ekspertai.

6. Pasak kosmetologų, chna šimtmečius buvo naudojama kaip vaistas nuo alopecijos. Tai taip pat suteikia plaukams natūralų atspalvį, kai jie laikomi valandą. Henna maitina ir stiprina plaukų folikulus. Sumaišykite jį su kava ir garstyčių aliejumi, ir laikui bėgant būklė pasikeičia. Padarykite tai kartą per savaitę, kad pasiektumėte geresnių rezultatų per mėnesį.

7. Hibisko gėlės turi gydomųjų savybių, kurios pakeistų plaukų slinkimo sąlygas. Gėlė yra žinoma dėl savo teikiamos mitybos, padeda pašalinti kaupimąsi ir pleiskanas. Gėlių pasta būtų puiki, todėl darykite tai tris kartus per savaitę, kad pasiektumėte geresnių rezultatų per mėnesį. Tačiau bazinis aliejus, naudojamas kartu su gėlių pasta, būtų garstyčių arba kokosų aliejus.

8. Amla savybes būtų geriausia naudoti, nes jame yra daug vitamino C ir daug antioksidantų. Vaisių pastą ar aliejų galima tepti tiesiai ant galvos, o jei vaisius galite vartoti kasdien, tai būtų naudinga ir iš vidaus.

9. Nuostabus kuklus kiaušinis yra toks nuostabus, net jei esate vegetaras. Jame yra daug sieros, taip pat mineralų ir baltymų, kurių reikia jūsų plaukams. Kadangi kiaušinis yra supakuotas su cinku, geležimi, fosforu, selenu ir jodu, tai geriausia būtų naudoti su eteriniu aliejumi, pavyzdžiui, plaukų augimui skirtu alyvuogių aliejumi. Padarykite tai tris kartus per savaitę, kad pasiektumėte geresnių rezultatų per mėnesį.

10. Patikrinkite savo mitybą, nes jūs esate tai, ką valgote. Dažniausiai mes ignoruojame tai, ką valgome, ir vėliau kaltiname pasaulį dėl savo pavojų. Jūsų maistas turėtų būti gerai subalansuotas ir laiku, į jį įpilama daug šviežių vaisių, daržovių ir vandens.

Geriausi alopecijos gydymo būdai:

Žemiau yra keletas kitų alopecijos areatos problemos gydymo būdų, kuriuos tikrai galima veiksmingai išgydyti.

1. Laikykitės atokiau nuo kosmetinių šampūnų:

Kaip atsikratyti alopecijos šampūno

Kosmetinio pobūdžio šampūnai yra pripildyti chemikalais, kurie ilgainiui gadina ir naikina plaukus, sukeldami per didelį plaukų slinkimą ir nuplikimą. Tas pats pasakytina apie šampūnus, kurių pagrindą sudaro alkoholis. Jūs visada turite stengtis naudoti žolelių pagrindu pagamintus šampūnus, nes jie efektyviai papildo jūsų plaukų maistines medžiagas, kad po vonios plaukai būtų gerai drėkinami ir stiprūs. Žolelių šampūnus nuo plaukų slinkimo galima nusipirkti, kuriuos savo nuožiūra gamina daugybė įmonių.

2. Būkite hidratuotas:

Kaip atsikratyti alopecijos-likti hidratuotas

Geriamas vanduo gali būti vienintelė jūsų apsauga nuo plaukų slinkimo tam tikru metu. Tiek, kiek jūsų organizmui reikia vandens, kad jis tinkamai veiktų, taip pat ir jūsų plaukai, todėl labai svarbu kasdien gerti kuo daugiau vandens. Jūsų plaukai maitinasi jūsų kūno maistinėmis medžiagomis, kad jie augtų stiprūs ir sveiki, todėl visada geriau reguliariai vartoti tinkamą vandens kiekį, todėl tai yra namų gynimo priemonė nuo alopecijos.

3. Aloe Vera gydymas alopecijai:

Kaip atsikratyti alopecijos Aloe Vera

Aloe Vera yra daug mineralų ir vitaminų, todėl tai yra geriausia gynyba renkantis naminį alopecijos gydymą. Aloe Vera galima nusipirkti gana lengvai ir ji buvo naudojama nuo seno, siekiant efektyviai gydyti plaukų slinkimą. Norėdami gauti geriausius rezultatus, galite sumaišyti su daugybe karštų aliejų. Tepkite ant plaukų taip, kad plaukai susigertų visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, kurių reikia, kad jie augtų stipriai prie šaknų, taip užkertant kelią plačiam plaukų slinkimui palaipsniui.

4. Oro džiovinimas alopecijos gydymui:

Kaip atsikratyti alopecijos sausai

Plaukų džiovinimas oru kartais gali būti labai vaisingas, nes plaukų džiovinimas džiovintuvu linkęs sudeginti plaukų šaknis, sukeldamas plaukų slinkimą, todėl šiais laikais po plovimo visada geriau leisti plaukams natūraliai išdžiūti. Tai vienas iš paprasčiausių alopecijos gydymo būdų.

5. Medus, pienas ir kiaušinis gali išgydyti alopeciją:

Medus, pienas ir kiaušinis gali išgydyti alopeciją

Medaus pieno ir kiaušinių mišinys yra puikus vaistas nuo alopecijos, kai kenčia nuo plaukų slinkimo. Pagrindinis alopecijos simptomų rinkinys yra per didelis plaukų slinkimas, nuplikimas ir pan. Šiuo mišiniu tepkite pažeistas vietas ir palaikykite nuo pusvalandžio iki vienos valandos, po to plaukite plaukus šaltu vandeniu, kad gautumėte geriausius rezultatus

Šiame straipsnyje kalbama apie kai kuriuos geriausius naminius alopecijos gydymo būdus, siekiant padėti pažaboti ligą nuo pumpurų. Alopecija yra lengvai gydoma liga, tačiau tam reikia šiek tiek laiko.

Galutiniai žodžiai:

Be dešimties patarimų, kaip alopeciją pakeisti natūraliu būdu, taip pat svarbu:

  • Nustokite naudoti chemiškai sukeltus produktus ir kosmetiką plaukams
  • Nustokite naudoti plaukų džiovintuvus ir garbanojimo lygintuvus ar lygintuvus
  • Jūs išmoksite medituoti ir atlikti jogą, gilų kvėpavimą ir pratimus, skatinančius galvos odos kraujotaką
  • Naudokite tik naminius ar žolelių šampūnus
  • Naudokite tinkamą plaukų aliejų ir vaistažolių mišinius