Keratino plaukų tiesinimo sistemos, tokios kaip Brazilijos išpūtimas ar „Coppola Keratin System“, pasirodė naujausios į rinką, o šis straipsnis informuos jus apie šios sistemos detales ir tai, ar turėtumėte ją pasirinkti.

Kas yra plaukų gydymas keratinu?

Keratinas yra baltymas, natūraliai randamas plaukuose, galintis užpildyti jūsų plaukų poras. Jei nėra keratino, plaukai gali susivėlti, garbanoti. Keratino procedūroms naudojama cheminė medžiaga, vadinama formaldehidu, kuri fiksuoja keratiną plaukuose, atskleidžia tiesius, blizgius plaukus.

Keratino plaukų procedūros nenaudojamos garbanotiems plaukams gydyti. Jie negali sutramdyti garbanojimo ir gali būti skirti tik plaukų struktūrai išlyginti.

keratino plaukų tiesintuvas

Ar keratino procedūra yra saugi plaukams?

Kaip ir bet koks cheminis gydymas, keratino procedūros taip pat turi negražią monetos pusę. Juose yra labai daug cheminių medžiagų, dėl kurių jūsų plaukai kurį laiką gali atrodyti dailiai, tačiau gali labai pakenkti jiems nuo šaknų. Dauguma žmonių po gydymo patyrė trapius plaukus, plaukų slinkimą ir net plaukų slinkimą.

Ar gydymas keratinu daro plaukus tiesius?

Keratino procedūros padeda atpalaiduoti garbanotus plaukus ir padaryti juos tiesius. Jie visam laikui sulaužo jūsų plaukų ryšius, todėl plaukai tampa tiesūs. Poveikis išlieka porą mėnesių arba kol auga nauji plaukai.

Plaukų tiesinimo procedūra keratinu:

Gydymo trukmė:

Vartotojams dažnai sakoma, kad ši plaukų tiesinimo sistema turi išlikti 12 savaičių ar ilgiau, kai plaukai yra lygūs. Tačiau tiesa ta, kad šis laikotarpis priklauso nuo žmogaus, kuris tai daro, ir jos plaukų būklės. Plaukų tekstūra, akytumas ir tankis vaidina svarbų vaidmenį nustatant plaukų gydymo trukmę. Taip pat reikia atsižvelgti į plaukų kokybę ir į tai, kaip dažnai jie plauna šampūną.

Sudėtyje yra:

Kai kurios iš šių plaukų priežiūros priemonių neturi formaldehido, tačiau jose yra darinys, žinomas kaip vanilinas arba aldehidas ir kt. Šių cheminių medžiagų koncentracija procedūrose lemia, ar sistema kenkia jūsų plaukams, ar ne. Dažniausiai visų pagrindinių procedūrų sudėtyje yra apie 1,8–2% formaldehido, net ir kvepaluose, konservuotuose lentynose ir konservuose. Dauguma rinkoje populiarių gydymo būdų yra keratino pagrindu.

Kaip tai veikia:

Keratinas yra ypatingas baltymas, randamas plaukuose. Tai padeda užpildyti plaukų odeles, kurios gali būti sausos, įtrūkusios ar pažeistos dėl kasdienio gyvenimo. Keratino plaukų tiesinimo kremas sumaišomas su įvairiais formaldehido kiekiais, tada tepamas ant plaukų ir užfiksuojamas karščio iš lygintuvo. Šio apdorojimo metu išsiskiriantys garai yra toksiški ir turi būti išleisti. Naudojamas formaldehidas padeda surišti keratino daleles ir ištiesina išorinę plaukų išvaizdą, suteikdamas jiems glotnumo ir blizgesio.

Šios keratino procedūros paprastai trunka du mėnesius. Šios procedūros užtrunka 90 minučių ar ilgiau, priklausomai nuo plaukų ilgio. Gydymo kaina atitinkamai skiriasi.

Plaukų priežiūra:

Kirpimas ar plaukų dažai leidžiami plaukams, kurie buvo ištiesinti keratinu. Kai kurie ekspertai rekomenduoja plaukus dažyti po keratino procedūros, nes tai labai gerai fiksuoja spalvą.

Naujas laikinas gydymas

Procedūros nuo šampūno iki šampūno, kurios lieka tik trumpą laiką ir kainuoja pigiau. Jų kaina priklauso nuo išlygintų plaukų būklės ir plaukų kokybės.

Plaukų tiesinimo procedūra keratinu

Top 5 plaukų tiesinimo keratino produktai

1. Keratino tyrimai Brazilijos keratino plaukų gydymas

Ši procedūra skirta tam, kad plaukai būtų tiesūs ir gražūs. Jis tvirtina, kad stiprina plaukus ir suteikia jiems apimties. Tai taip pat pagerina jūsų plaukų elastingumą. Tačiau, kaip ir bet kuri keratino procedūra, palieka stiprius ir pavojingus dūmus, todėl tepant reikia būti atsargiems.

2. „Gold Label“ profesionali procedūra keratinui

Jei turite garbanotus, trapius ir šiurkščius plaukus, ši procedūra jums tinka geriausiai. Tai didžiulis palengvėjimas žmonėms, norintiems išlaikyti tiesius ir prižiūrimus plaukus, nepraleidžiant daug laiko šukuosenai. Jis teigia, kad pašalina garbanas ir neleidžia garbanoms. Tačiau šiame produkte yra labai daug formaldehido ir jis gali pažeisti plaukus.

3. Lanza Keratin Healing Oil Treatment

Šis aliejus yra paprasčiausias, tačiau efektyviausias keratino aliejaus gydymas. Jums nereikia daug žmonių, dirbančių prie jūsų plaukų. Viskas, ko jums reikia, yra tepti aliejų ant drėgnų plaukų ir stebėti stebuklą. Tačiau šis aliejus gali būti gana tirštas ir riebaluoti plaukus. Be to, jis nelabai tinka storiems, garbanotiems plaukams.

4. Maroko keratinas Efektyviausias braziliškas keratinas

Ši keratino procedūra palieka jūsų plaukams nuolatinį tiesinimo efektą, kuris gali trukti nuo 3 iki 6 mėnesių, priklausomai nuo plaukų tipo ir priežiūros. Šio gydymo procedūra yra gana sudėtinga, tačiau rezultatai to verti.

5. Keratino gydymo rinkinys – ekologiškas – be formaldehido

Ši procedūra yra gana saugi jūsų plaukams, nes joje nėra formaldehido. Jis neturi stipraus kvapo ir gali duoti gerų rezultatų. Tačiau poveikis gali trukti ne ilgiau kaip savaitę ir gali tekti vėl skubėti į saloną.

6. Keune Keratin plaukų tiesinimo kremas

Tai yra vienas iš geriausių ir efektyviausių plaukų keratino tiesinimo kremų. Jei turite labai garbanotus, neprijaukintus plaukus ir norite atrodyti šlifuoti, tai jūsų kremas. Jį lengva tepti ir naudoti, kad plaukai būtų lygūs. Jis teigia, kad sukuria ilgalaikį efektą maždaug 5 mėnesius. Geriausia šio kremo dalis yra tai, kad jame nėra 100% formaldehido!

Keratino šalutinis poveikis

  • Nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims rekomenduojama nesiimti šio gydymo ar su juo liestis, nes jis yra toksiškas vaikui.
  • Žmonėms, sergantiems astma, pasireiškė sunkios reakcijos į šį gydymą.
  • Buvo žinoma, kad kai kurios naujos formulės formaldehidą paverčia vanilinu arba aldehidu kaitinant su geležimi, ir tai yra labai toksiška.
  • FDA įspėjo plaukų kompanijas 2011 m., Kad formaldehido kiekis yra „pavojingai didelis“, net iki 10 proc..
  • Todėl FDA paprašė bendrovių sumažinti šią sumą, kitaip jos ištrauks visus produktus iš rinkos.

Šios keratino procedūros sutrumpina plaukų džiovinimo laiką nuo 40% iki 60%, taip pat pašalina visą šukavimą. Po šios procedūros klimatas linkęs mažiau valdyti savo plaukus, o lietaus ar drėgmės jūsų plaukai neveikia. Taip pat reikia pažymėti, kad ši procedūra neapsiriboja plaukais, ji tik išlygina, kad išvengtų rūpesčių, ir atrodo lygiai. Šiluminiai tiesintuvai yra saugesnis šio keratino pagrindu pagamintos procedūros pasirinkimas.