Plaukų balinimas yra populiari šių dienų tendencija. Mados stilistai ir modeliai puošia įvairių spalvų spalvas, ir tai sukuria žinomą tendenciją dažyti panašias madingas spalvas paprastiems paaugliams ir žmonėms, kurie mėgsta tai išlaikyti. Įvairios garsenybės turi įvairių tipų bordo, violetinės ar net raudonos spalvos atspalvius, kurie gali būti laikini arba nuolatiniai.

Paprastai žmonės, kurie nori jų kokiam nors vakarėliui ar tam tikram laikui, dažniausiai gauna purškimo buteliukus, kurie turi laikinus atspalvius. Jie gali būti purškiami ant nuvalytų ir tinkamai išdžiovintų dalių ir tęsiasi iki kito valymo. Tai taip pat yra dalykas, kuris gali būti sportas kelioms vakarėlėms ir bet kokio tipo šeimos progoms.

Kaip balinti plaukus namuose 4 paprastais žingsniais

Tai galima lengvai padaryti be profesionalios pagalbos. Be to, jie yra pigesni nei tie, kurie turi nuolatinius paketus. Tai reikia padaryti iš salonų. Tačiau jei asmuo neketina išleisti grynųjų pinigų pertekliaus salonuose, jis gali tai išbandyti namuose, tačiau įrangą ir tam reikalingus daiktus reikėtų nusipirkti iš žinomų kompanijų. Taip pat gana dažnai dėvėti pirštines procedūros metu.

Tačiau jei asmuo patyrė bet kokias medicinines procedūras, namuose padarė kitokių dažų arba patyrė bet kokią žalą, jis neturėtų bandyti to daryti namuose. Jie turėtų išleisti pinigus salone, taip pat pasakyti ten dirbantiems specialistams, kokio poveikio asmuo anksčiau patyrė su šiais produktais, taip pat ar reikia imtis kitų atsargumo priemonių, kurių laikomasi pagal medicinos specialisto patarimus, kad tai nepadarytų tolesnio poveikio. žalą.

Pagrindiniai įrankiai, reikalingi procedūrai

  • „Bleach“ aktyvatoriaus milteliai ir kūrėjas [abu yra komplekte, žmogus gali pasirinkti stiprumą aptardamas su pardavėju]
  • Plastikinis dubuo, plastikinė mentele ir plastikinės pirštinės
  • Tonikas [Paprastai jis tiekiamas kartu su pakuote, arba asmuo turės jį nusipirkti atskirai]
  • Kondicionierius [tie, kurie skirti gydomiems plaukams. Įprasti kondicionieriai nepadės]
  • Atlikdami šią procedūrą seni rankšluosčiai ir žmogus taip pat turėtų dėvėti senus drabužius, kad nebūtų pažeisti nauji drabužiai

Kaip balinti plaukus namuose:

1 žingsnis:

Pirmasis žingsnis yra sumaišyti miltelių aktyvatorių ir kūrėją. Jie pateikiami kartu su pakuote ir visos įmonės siūlo panašaus tipo ingredientus. Stiprybes reikia vertinti atsižvelgiant į plaukų struktūrą. Tačiau 40 ir 50 laipsnių yra gana aukšti ir neturėtų būti tepami, nebent plaukai yra labai sausi ir stori ir nėra lengvai nusidažę. Juos reikia gerai išmaišyti ir žmogus turėtų naudoti plastikinį dubenį, taip pat mūvėti pirštines.

2 žingsnis:

Taikymas turėtų būti atliekamas iš apatinių sekcijų, o tada ant šaknų. Suteikite daugiau laiko pusei ilgio nuo patarimų ir tada tepkite likusias dalis iki šaknų. Prieš kitą skyrių palaukite 12 minučių ir vėl palaukite 30 minučių. Bendras laikas bus apie 42 minutes. Neviršykite šios ribos, kitaip dalys bus sugadintos.

3 žingsnis:

Plaukite visą galvą po dušu, kol visas mišinys bus išvalytas.

4 žingsnis:

Kai skalbimas buvo atliktas tinkamai, reikia tepti toniką. Tai galima padaryti naudojant kondicionierių. Jei asmuo nepatenkintas rezultatu, tada jis turėtų užsisakyti salono sesiją. Tai padės balinimo efektui atrodyti blizgesniam