Plaukų slinkimo problemos išlieka ir yra tikrai košmaras, su kuriuo reikia susidoroti. Nors svajojate, kad galva būtų pilna storų garbanų tinklelių, galvos oda dažnai atsiskleidžia, kai tik perskiriate plaukus į vieną pusę. Jei ilgai prižiūrėsite šoną, atsiskyrimas išaugs šiek tiek per didelis, ir vėl plonų plaukų problemos jus vargina. Visi mėgsta pūkuotą plaukų galvą, todėl čia yra keletas beprotiškai gerų patarimų, kuriuos galite įgyvendinti paslėpdami retėjančius plaukus. Šie patarimai ir gudrybės ne tik nustatys tendenciją, bet ir padidins jūsų plaukų apimtį.

Kaip natūraliai padidinti plaukų apimtį

Kokie yra plaukų apimties žingsniai?

Pagrindinis tikslas yra suteikti plaukams geriausią apimtį, bet nekeliant baisių pasekmių. Paprastai, jei turite plonus plaukus, jie linkę nusileisti ant galvos. Plaukų storumo trūkumas verčia plaukus labiau nusistovėti, o dėl produktų kaupimosi ar net kasdienės taršos tampa beveik neįmanoma išlaikyti geros apimties jūsų plaukams, nesijaudindami, kad jie nepažeisti.

plaukai, kad gautų šiek tiek apimties

Šiandien šiame straipsnyje mes kalbame apie įvairius būdus, kaip natūraliai padidinti plaukų apimtį, tačiau prieš tai pagrindinis šio proceso žingsnis yra atsisakyti senos idėjos gauti sluoksnius, kai jie sako, kad jūsų plaukams reikia apimties. Nors pirmąsias kelias dienas tinkamas plunksnų kirpimas ar sluoksnis papuoš jūsų išvaizdą, ilgainiui dėl to, kad trūksta profesionalaus salono stiliaus, jūsų plaukai bus linkę nusistovėti. Tuomet sluoksniai savo ruožtu lemia plaukų plonumą, o ne priešingai.

Grįžtant prie pagrindų:

Daugybė plaukų gudrybių apima jus kaip asmenį, kad būtumėte atsargūs, kaip nešiojate save ir plaukus. Plaukų apsauga nuo saulės ir karščio nepadės apimties ir kirpimo. Štai keletas pagrindinių patarimų, kaip padidinti plaukų apimtį.

plaukai, kad ant jų būtų šiek tiek apimties2

1. Kad sėkmė būtų labai sėkminga, reikia ištobulinti šaknis ar pagrindą, todėl labai svarbu šį kartą sutelkti dėmesį į savo šaknis, o ne į visą kūrinį. Šaknys padės pasiekti reikiamą tūrį. Turite įsitikinti, kad gaminys nesikaupia, ir periodiškai valykite galvos odą. Gerai masažuokite juos, kad kraujotaka būtų gera.

2. Jūsų rankos atliks darbą už jus. Viskas, ko jums reikia, yra tvirtas plaukų šepetys. Šis procesas vadinamas erzinimu, kai jūs atskiriate dalį savo plaukų ir laikote juos viena ranka, o kita ranka sutelkia dėmesį į plaukų šaknų šveitimą priešinga kryptimi, kad nugaroje susidarytų garbanos. Rankomis išlyginkite viršutinę dalį, bet kiekvieną vakarą įsitikinkite, kad nusirengiate plaukus.

3. Dažnai tai yra naujas triukas, kurį naudoja moterys visame pasaulyje, kai po gero dušo jūs išdžiovinate plaukus ir pririšate juos taip, kad kitą rytą plaukai išlaikytų kitokią formą. Paprastai eikite į posūkius, kur galite susukti savo plaukų dalis ir surišti jas į bandelę. Palaukite nakties ir kitą rytą sportuokite.

4. Jei nenorite keisti savo plaukų tipo, tiesiog naudokite šilumą kaip draugą, kad galėtumėte dirbti su savo naujausiu storiu. Naudodami džiovintuvą šaknims pašildyti, galėsite pasiekti reikiamą tūrį. Tai gali būti tas pats naudojant šilumos lygintuvus. Tiesiog pradėkite nuo šaknų ir ištraukite jį į šoną, o ne žemyn.

Eiti komerciškai:

plaukai, kad ant jų būtų šiek tiek apimties3

Jei namų gudrybės jums nepadeda, visada galite pasirinkti komercinę pagalbą, kur gausite papildomai tirštinančių serumų, įmontuotų kondicionierių, skirtų papildomam tūriui, plaukų apimties didinimo šampūnus ir storinančius plaukų purškiklius, kurie gali padėti jums apimties žaidime. Tačiau įsitikinkite, kad nėra produkto.