Plaukų priežiūra yra vienas iš svarbiausių aspektų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Didėjant tokiems veiksniams kaip tarša, blogi mitybos įpročiai ir stresas, vis daugiau žmonių susiduria su sausų ir pažeistų plaukų bei plaukų slinkimo problemomis. Tačiau gamta mums suteikė daug dovanų ir tokių, kurios gali jums 100 procentų saugiai padėti, kad plaukai būtų sveiki ir minkšti, be jokių problemų.

Kaip pasidaryti bananų plaukų kaukę ir jos privalumus

Yra daug natūralių produktų, kuriuos galima naudoti kuriant paprastas plaukų kaukes namuose, kurios gali papildyti reikalingą maistą. Vienas iš populiariausių tokių produktų yra bananai, turintys naudos kūnui, odai ir plaukams.

Bananų plaukų kaukių tipai ir jų privalumai:

Norėdami sužinoti daugiau šių bananų plaukų kaukių sąrašo ir pridedamų privalumų:

1. Bananas ir medus (maitinimas):

Ingridientai-

  • Bananas
  • Medus

Bananas ir medus plaukų kaukėms

Metodas:

Paimkite gerai sutrintą bananą taip, kad neliktų gabalėlių. Dabar įpilkite šiek tiek šilto medaus ir gerai išmaišykite. Jis turi būti tolygiai tepamas ant plaukų ir paliekamas padengtas plastikine plėvele. Įsitikinkite, kad tepate nuo šaknų iki galiukų, o plaukai yra šiek tiek drėgni. Tai turėtų būti laikoma 20 minučių. Tai padės plaukams įsisavinti kaukės naudą. Nuplaukite ir nuplaukite švelniu šampūnu.

Privalumai:

Abu šios kaukės ingredientai maitina ir suteikia plaukams gilaus kondicionavimo. Tiems, kurie turi sausumo ir nuobodumo problemų, tai yra puiki bananų plaukų kaukė. Jis suteikia švelnumo ir blizgesio sruogoms ir daro jas sveikas, jei naudojamas kartą per savaitę.

2. Bananų ir alyvuogių aliejus (pažeisti plaukai):

Ingridientai-

  • Bananas
  • Alyvuogių aliejus

Bananų ir alyvuogių aliejus Pažeisti plaukai

Metodas:

Sumaišykite trintą bananą su šaukštu alyvuogių aliejaus. Tai turėtų būti tolygiai tepama ant plaukų sruogų, padalijant plaukus į dalis. Pastą reikia palikti ant plaukų 30 minučių, po to plaukus galima plauti šampūnu ir kondicionuoti kaip įprasta.

Privalumai:

Tai puiki bananų plaukų kaukė pažeistiems plaukams, ypač dėl karščio ir stiliaus, gydyti. Tai taikoma ištiesintiems plaukams, plaukų garbanojimui ir net plaukų dažymui. Mineralai ir amino rūgštys taip pat padeda pasiekti sveiką galvos odą ir subalansuotą PH.

3. „Go Bananas“ plaukų kaukė (minkštinimas):

Ingridientai-

  • 1 trintas bananas

trinta bananų plaukų kaukė

Metodas:

Bananą gerai sutrinkite, kad neliktų gabalėlių ir susidarytų minkštas ir lygus mišinys. Jis turėtų būti tepamas ant plaukų sruogų taip, kad jis būtų tolygiai tepamas nuo šaknų iki galiukų. Jis turi būti uždengtas dušo dangteliu ir paliktas 20–25 minutėms, po to nuplaunamas vandeniu, po to nuplaunamas šampūnu.

Privalumai:

Trinta bananų plaukų kaukė padeda suminkštinti plaukus ir pašalina sausumą. Jis gerai maitina galvos odą ir sruogas, nes vaisiuose yra daug mineralų. Tai puikus naminis produktas plaukams, iš kurio galima paruošti paprastą kaukę, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

4. Bananų avokado kaukė:

Ingridientai-

  • Avokado minkštimas
  • Bananas
  • Kiaušinio trynys
  • Alyvuogių aliejus

Bananų avokado plaukų kaukė

Metodas:

Paimkite visus ingredientus ir viską sumaišykite maišytuve. Dabar ant švarių ir šampūnu išplautų, bet sausų plaukų tolygiai tepkite šią plaukų kaukę nuo šaknų iki galiukų. Būtinai tepkite jį ir ant galvos odos. Kitus 15 minučių po užtepimo laikykite plaukus uždengtus dušo dangteliu. Po to gerai nuplaukite plaukus.

Privalumai:

Naudojant šią kaukę, plaukai lieka švelnūs ir šilkiniai. Jis maitina ir giliai valo plaukus. Naudojant šią plaukų kaukę kartą per savaitę, plaukų sruogose yra blizgesys ir blizgesys.