Japoniškas plaukų tiesinimas yra garsus garbanotų plaukų sruogų tiesinimo būdas. Tai paverčia jūsų nepaklusnius ir slenkančius plaukus į nuolatines ir lygias šukuosenas. Tai gana prieštaringa dėl savo neigiamo šalutinio poveikio, ypač jei tai daro nepatyręs žmogus. Tačiau kai kurios moterys prisiekia, kad tai saugu ir yra puikus būdas atgaivinti plaukus. Žmonės pradėjo rinktis šį, o ne Brazilijos plaukų tiesinimą, nes atrado pavojingas ir toksiškas chemines medžiagas, kurios yra susijusios su tuo. Jei norite pasirinkti šį stilių, pirmiausia turėtumėte pasitarti su ekspertu. Tačiau mes sukūrėme šį straipsnį, kuris suteiks jums trumpą idėją ir supratimą apie japonų plaukų tiesinimo procedūrą.

Japoniškas plaukų tiesinimas

Japonų plaukų gydymo istorija:

Japonijos plaukų gydymas 2000 -ųjų Niujorke buvo labai įsiutęs. Moterims, pavargusioms nuo garbanotų ir garbanotų plaukų, šis naujas stilius buvo palaiminimas. Ir tai beveik atrodytų kaip stebuklas. Moterys eitų į saloną, sumokėtų nuo 150 iki 800 dolerių už cheminį plaukų gydymą ir išeitų su itin seksualiais, ilgais ir glotniais plaukais. Geriausia tai, kad plaukai visada liktų tiesūs; jis niekada neišaugo ir nepakeitė savo šaltinio. Nuo tada jo populiarumas vis didėjo.

Kaip tai veikia:

Japonų plaukų gydymas apima cheminių medžiagų, tokių kaip kalcio hidroksidas, naudojimą, kuris atpalaiduoja garbanas ir padaro jas minkštas bei lygus. Pirmiausia plaukai turi būti suskirstyti į dalis. Po to kiekviena dalis nuplaunama geros kokybės skaidrinančiu šampūnu. Nuo galvos odos iki sruogų tepamas specialus tirpalas. Po to plaukai džiovinami džiovintuvu ir lyginami. Po to jūsų plaukai atrodys visiškai lygūs, tiesūs ir ilgi. Bet jei jūsų plaukai yra per garbanoti, visa procedūra turi būti kartojama.

Kiek laiko tai trunka ir kiek kainuoja?

Ši procedūra buvo rekomenduojama plaukams, kurie jau yra geros kokybės. Kadangi jame yra cheminių medžiagų, kurios gali labai pakenkti jūsų plaukams, jo negalima naudoti tiems, kurių plaukai jau yra prastos kokybės. Tai truks net šešis mėnesius, o tai yra daug ilgiau nei Brazilijos plaukų tiesinimo procedūra. Tai kainuos apie 150 dolerių Kvinsuose, Niujorke ir 400 dolerių Manhetene. Nors tai brangu, rezultatai yra vienodai veiksmingi.

Ar japoniškas plaukų tiesinimas yra saugus?

Japonų plaukų tiesinimo procedūra yra panaši į nuolatinio plaukų tiesinimo metodą. Jis naudoja stygines chemines medžiagas, kad nutrauktų plaukų folikulų ryšius. Tai ilgainiui gali pažeisti plaukus. Be to, šis gydymas reikalauja kosmetologo patirties. Tinkamo mokymo ir žinių trūkumas gali baigtis katastrofa. Kai jūsų plaukai auga kas kelis centimetrus kas šešis mėnesius, pastebėsite, kad šaknis yra garbanota ir ją reikia pataisyti. Keletas prisilietimų gali nužudyti folikulą, dėl to gali iškristi plaukai ir nuplikti.

Japonų plaukų tiesinimo privalumai:

Baigę japonų plaukų gydymą galite tikėtis tiesių, žvilgančių ir blizgančių plaukų.

Jūs pastebėsite šiuos šio gydymo privalumus:

 • Blizgantys, žvilgantys plaukai
 • Itin tiesios spynos
 • Jokių garbanų ar bangų
 • Nereikia praleisti laiko formuojant plaukus

Japonų plaukų tiesinimo privalumai ir trūkumai:

Toliau pateikiami šio gydymo privalumai ir trūkumai:

Argumentai “už”:

 • Padaro plaukus tiesius
 • Suteikia plaukams blizgesio ir blizgesio
 • Jūs neturėsite garbanų ar bangų
 • Tiesiais plaukais galite džiaugtis mažiausiai 6 mėnesius

Minusai:

 • Kenksmingų cheminių medžiagų perdozavimas
 • Padaro plaukus tikrai sausus
 • Reikalinga didelė priežiūra
 • Koregavimas reikalingas kas 6 mėnesius
 • Gali sukelti plaukų slinkimą, lūžinėjimą ir galiausiai plaukų slinkimą

Ką tai daro?

Japoniškas plaukų tiesinimas visiškai pakeičia jūsų plaukų struktūrą. Jūsų plaukai atrodys žvilgantys, gražūs, patrauklūs ir labai unikalūs. Kiti gali turėti blogą plaukų dieną, bet jums plaukai visada išliks švelnūs, gaivūs, švarūs ir sveiki. Jūsų plaukų drėgmė bus užsandarinta ir atrodysite kaip absoliuti diva.

Ko jums neleidžiama daryti?

Baigę tiesinimo procedūrą, turite gerai prižiūrėti plaukus. Per ateinančias 72 valandas negalite plauti plaukų jokiu šampūnu. Per ateinančias kelias dienas turėtumėte kiek įmanoma išlaikyti tiesius ir nejudančius plaukus.

Kaip rūpintis savo plaukų gydymu po:

Baigus japonų plaukų tiesinimo procedūrą, turite būti labai atsargūs. Pirmas dalykas, kurio jums reikia, yra kantrybė. Per ateinančias penkias dienas nedarykite iš jo ponio uodegos, nes šiuo metu jūsų plaukai įsitvirtina. Vėlgi, jums reikia laikytis atokiau nuo aušintuvų, kurie priverčia jus skristi ar per daug judėti. Kuo jūsų plaukai vis dar išlieka, tuo geriau jums.

Kur tai padaryti ir kodėl?

Japonišką plaukų tiesinimą galite atlikti daugiausia japonų ir korėjiečių salonuose. Tačiau tokiose vietose kaip Niujorkas šis gydymas iš esmės buvo uždraustas. Remiantis žurnalo „New York Magazine“ duomenimis, Tedas Gibsonas, Markas Garrisonas, Charlesas Washingtonas ir Ricas Pipino yra žinomi salonai, kurie nustojo naudoti japoniškas procedūras daugiausia dėl neigiamo šalutinio poveikio plaukams..

Gera dalis apie tai:

Nors tai brangu, gera dalis yra ta, kad per ateinančius šešis mėnesius jums nereikia naudoti tiesintuvo ar plaukų tiesinimo priemonių. Net lietingomis ir drėgnomis dienomis jūsų plaukai neliks be sausumo ir garbanojimo. Technika yra profesionali ir labai efektyvi. Tie, kurie norėtų eksperimentuoti su naujomis šukuosenomis, tikrai turėtų išbandyti šią. Jūsų gyvenimas taps šiek tiek lengvesnis ir paprastesnis, ir jums visiškai nereikia jaudintis dėl savo plaukų. Taigi eikite į gerą ir tinkamą saloną, kuris atlieka japonišką plaukų tiesinimą, ir atlikite tai.

„Pasidaryk pats“: japonų plaukų tiesinimas namuose:

Nors ir nerekomenduojama, mes jums parodysime, kaip ištiesinti plaukus namuose ir išvengti brangių salonų. Atminkite, kad galų gale galite pakenkti plaukams, jei nežinote apie šią procedūrą.

1. Išankstinis apdorojimas:

Pirmiausia turite įsitikinti, kad plaukai yra paruošti gydymui. Jūsų plaukai turi būti be dažų, dažų ar kitų cheminių priemonių

2. Jums reikalingi dalykai:

Paruoškite šiuos reikmenis, kad namuose sukurtumėte nuolatinius ištiesintus plaukus:

 • Japoniškas plaukų tiesinimo priemonių rinkinys
 • Skaidrus šampūnas
 • Smūgis sausas
 • Keramikinis dengtas tiesintuvas
 • Plastikinės šukos
 • Gilus kondicionierius

3. Šampūnas:

Plauti plaukai geriausiai reaguoja į gydymą. Būtinai naudokite geros kokybės šampūną

4. Aktyvatorius:

Užtepkite aktyvatorių ant plaukų ir venkite galvos odos. Tai reikia taikyti greitai ir tolygiai

5. Plauti plaukus:

Palikę aktyvatorių 50 minučių, nuplaukite plaukus ir išdžiovinkite rankšluosčiu

6. Išdžiovinkite džiovintuvu:

Išdžiovinkite plaukus jonų džiovintuvu ir paruoškite juos lyginti.

7. Plokščias geležis:

Nustatykite lygintuvą į 350 F ir padalinkite plaukus. Tiksliai lyginkite kiekvieną sekciją, kad ji būtų vienoda.

8. Antrasis skalavimas:

Dabar dar kartą išskalaukite plaukus, kad aktyvatorius išeitų iš jūsų plaukų.

9. Išdžiovinkite džiovintuvu:

Plaukus galite išdžiovinti oru arba rankšluosčiu.

10. Laikykite plaukus sausus:

Venkite plauti plaukus mažiausiai 72 valandas po šios procedūros.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums gerai suprasti, kaip atliekama japoniška tiesinimo procedūra ir ar verta jūsų pastangų bei pinigų. Kaip ir bet kokia tiesinimo procedūra, kurioje naudojamos cheminės medžiagos, japoniška versija nėra saugi jūsų plaukams. Nors kurį laiką galite džiaugtis tiesiais plaukais, pažeidimus pastebėsite anksčiau. Tačiau žalos dydis kiekvienam asmeniui skiriasi. Rekomenduojama vengti šio gydymo, jei jau turite sausus, pažeistus plaukus, kad ateityje nepliktumėte!