Jei esate pavargę nuo nepageidaujamų plaukų depiliacijos vašku, sriegimo ar sukimo, plaukų šalinimas lazeriu gali būti jūsų pasirinkta galimybė. Tai viena iš garsiausių kosmetikos procedūrų, atliktų JAV ir gali būti gydoma visų tipų plaukų spalva. Jis skleidžia šviesą, kurios koncentracija yra didelė plaukų folikuluose. Plaukų folikulų pigmentas sugers šviesą. Po to jūsų plaukai bus sunaikinti.

Šalinimas lazeriu yra naudingas kelioms kūno vietoms, tokioms kaip bikinio linijos, po rankomis, kojomis, rankomis ir veidu. Čia buvo pasidalinta pagrindine idėja ir supratimu bei kelių rūšių nauda ir šalutiniu poveikiu.

Nuolatinė plaukų šalinimo lazeriu procedūra

Kas yra lazerio šalinimo gydymas:

Plaukų šalinimas lazeriu yra ne tik visų plaukų šalinimas. Tai medicininė procedūra, reikalaujanti daug mokymo ir praktikos. Tai kelia potencialią riziką ir to negalima padaryti, nebent esate profesionalas. Prieš tai atlikdami, būtinai nueikite ir pasikonsultuokite su gydytoju. Jei tikrai ketinate tai išbandyti, maždaug šešias savaites prieš tai stenkitės vengti vaškavimo ir sriegimo. Jis bus nukreiptas į plaukų šaknis ir neleis atsirasti naujų plaukų. Po to jūsų įgūdžiai bus labai minkšti.

Plaukų šalinimas lazeriu yra kosminio amžiaus technologija, kurią pritaikė daugelis žmonių visame pasaulyje ir kurie tikrai nusivylę nepageidaujamų plaukų šalinimu tradiciniais metodais, tokiais kaip siūlai ir vaškavimas. Šis procesas yra ne tik visapusiškas įrodymas ir nuolatinis, bet ir prieinamas už labai prieinamas paslaugų kainas, todėl galite tai pasirinkti, jei ieškote prieinamų ir nuolatinių plaukų šalinimo būdų. Plaukų šalinimui lazeriu išplitus visame pasaulyje, vis daugiau žmonių renkasi šį nepaprastą plaukų šalinimo būdą. Šis procesas apima plaukų folikulų galų ir šaknų deginimą, kad trukdytų ar sulėtėtų plaukų augimas tame regione. Nors tai atrodo labai sunkus procesas, priešingai, jis yra visiškai neskausmingas ir nepalieka jokių žymių po darbo. Žemiau yra keletas išsamių plaukų šalinimo lazeriu privalumų.

Plaukų šalinimo lazeriu gydymo pranašumai:

Privalumai yra keli. Visų pirma, tai yra tikslumas. Jis pasirinktinai taikysis į visas tamsias ir šiurkščias jūsų kūno vietas ir paliks pažeistą ir saulės nudegusią odą. Antrasis pranašumas yra nuspėjamumas. Daugiau nei devyniasdešimt procentų tai išbandžiusių žmonių po maždaug keturių -penkių lazerio šalinimo seansų turėjo nuolatinį plaukų slinkimą. Trečias ir paskutinis privalumas yra greitis. Per sekundės dalį galite vienu metu gydyti kelis plaukus. Taip pat galima gydyti mažas sritis, tokias kaip viršutinė lūpa ir apatinis smakras.

Kaip išvengti ilgalaikio pavojaus:

Kad išvengtumėte ilgalaikio pavojaus po to, kai baigsite plaukų šalinimą lazeriu, turite saugotis nuo saulės įdegio, įdegio kremų ir įdegio procedūrų. Taip pat turėtumėte patikrinti, ar nėra kontrasto tarp odos ir plaukų spalvos. Pabandykite naudoti diodinius lazerius ir yag lazerius, nes jie gali būti naudojami bet kokio tipo odai. Jie beveik neturi šalutinio poveikio ir juos įvertino dauguma juos vartojusių.

Šalutinis plaukų gydymo lazeriu poveikis:

Skausmas:

Jūs jaučiate skausmą tiek prieš, tiek po visos procedūros. Diskomfortą galima sumažinti naudojant tinkamą ir vietinę nejautrą arba klinikoje pateiktus metodus. Jei paskirsite skausmo malšinimo tarpininkavimą, diskomfortas bus mažesnis. Tačiau geriausia šiuo klausimu pasikonsultuoti su gydytoju arba specialistu.

Patinimas ir paraudimas:

Apdorojus vietą, yra didelė tikimybė, kad pastebėsite paraudimą ar patinimą. Galite imtis tam tikro vietinio gydymo, kurį paskyrė gydytojas, arba pasikalbėti su juo apie galimybes, kurias galite naudoti prieš pradedant procedūrą. Taip pat galite pasikonsultuoti su gydytoju dėl galimų sprendimų ir kokių gydymo būdų galite visiškai pasveikti.

Patinimas ir paraudimas

Odos spalvos pasikeitimas:

Odos spalvos pasikeitimas reiškia, kad tam tikra jūsų kūno vieta turi būti šviesi ir pakitusi. Kadangi lazeris turi tendenciją paveikti jūsų odos pigmentaciją, jis gali atsirasti ir tamsesnių odos tonų. Nors tai nėra skausmingas reginys, tačiau jis tikrai yra nuolatinis ir gana kenkia jūsų odai. Tai taip pat gali būti rimta ir emociškai žalinga.

Išgąsdinimas:

Kitas svarbus šalutinis plaukų šalinimo lazeriu poveikis yra randai. Šis yra visiškai siaubingas. Tai gana skausmingas reginys ir tikrai yra nuolatinis. Tai gali atsitikti, jei gydymas buvo perdėtas. Nors šį pašalinimą atlieka ekspertas ar specialistas, turėtumėte būti pasirengęs pavojams. Visa tai susiję su rizika.

Odos vėžys:

Visos plaukų šalinimo lazeriu sistemos naudoja nejonizuojančią spinduliuotę. Iš esmės tai reiškia, kad jūsų DNR bus suskaidyta ir ilgainiui sukels vėžį. Taigi, norėdami išvengti šios didžiulės problemos, sumažinkite savo riziką apsilankę klinikoje ir suprasdami platų plaukų šalinimo sistemų asortimentą ir įvairovę. Pabandykite žinoti, koks gydymas turi įtakos jūsų odos tipui ir kiek žmonių juo buvo gydomas. Tai tikrai padės priimti geresnius sprendimus.

Priemonės, kurių galite imtis:

Kai kurios geriausios priemonės, kurių galite imtis, yra vengimas nesileisti po saule prieš kelias savaites, kol tinkamai atliksite šį gydymą. Taip pat galite patepti balinamuoju kremu, jei norite, kad jūsų kūnas neatrodytų nepatrauklus ar negražus. Kitas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra išlaikyti kiekvieną kūno vietą labai švarią. Jei gydotės veidą, stenkitės atsisakyti makiažo. Taip pat pradėkite vartoti vaistus pagal gydytojo patarimą, kad išvengtumėte bet kokio šalutinio poveikio. Taip pat turėtumėte naudoti vaistažolių plaukų šalinimą, nes jis yra labai natūralus ir nepažeidžia jūsų plaukų ar odos.

Plaukų šalinimo lazeriu kaina:

Vidutiniškai pakanka keturių seansų, kad plaukai būtų visiškai paruošti. Žmonės, turintys tamsius ar žilus plaukus, turėtų tikėtis didesnių kainų, nes juos sunkiau atsikratyti. Taip pat reikia daugiau seansų, jei jūsų plaukai yra per juodi arba tamsūs. Priklausomai nuo kūno srities, būsite apmokestinti. Už jūsų ginklus už sesiją turėsite sumokėti 300 dolerių. „Bikini“ turėsite išleisti 425 dolerius, o vyriškiems krūtinės plaukams – apie 475 dolerius. Taigi prieš pasirinkdami turite būti tikri.

Lankstumas:

Kai kurie iš didžiausių plaukų šalinimo lazeriu faktų yra lankstumas, nes dabar galite pasiekti kai kurias iš tų labai sunkiai pasiekiamų vietų, kad nedelsdami pašalintumėte reikiamus plaukus. Dėl gydymo lankstumo jums nesunku nuolat likti be plaukų tose vietose, kur anksčiau nepasiekėte, pavyzdžiui, po smakru ir ant nugaros. Kitas lankstus veiksnys yra tai, kad gydymą galima atlikti bet kuriuo metu, nedarant įtakos toms sritims, kuriose norite išlaikyti plaukus, nes procesas yra labiau segmentinis gydymas.

Plaukų šalinimas:

Plaukų šalinimas yra pagrindinis plaukų šalinimo lazeriu žingsnis ir tai yra pati svarbiausia nauda. Daugelis žmonių kasdien kenčia nuo plaukų pertekliaus nepageidaujamose vietose, kurios sukelia diskomfortą ir kitas susijusias problemas. Papildoma problema yra ta, kad kai kurie plaukai yra nepasiekiamoje vietoje arba matomi, todėl juos sunku pašalinti, todėl gydymas lazeriu šiuo metu yra naudingas.

Nuolatinis plaukų gydymas lazeriu:

Gydymas lazeriu yra nuolatinis procesas, kuris yra geriausias visiems žmonėms, kuriems reikia visam laikui pašalinti nepageidaujamus plaukų sluoksnius. Turėdami šią parinktį už prieinamą kainą, daugelis žmonių linkę ją pasirinkti. Tai saugus procesas, nesukeliantis šalutinio poveikio, galinčio pakenkti jums vėlesniuose etapuose.

Kai kurie dalykai, kuriuos reikia saugoti:

Atsitiktinis gydymas:

Nors šį gydymą dažniausiai atlieka apmokyti specialistai, yra keletas bendrovių, kurioms tam tikru momentu trūksta profesionalumo, todėl gali būti skerdžiama, o tai gali sukelti diskomfortą. Plaukų šalinimo lazeriu procedūra yra subtilus procesas, reikalaujantis rankų ir profesionalių darbuotojų visais laikais. Prieš pradėdami planuoti, visada atlikite nedidelį tyrimą, kad nustatytumėte įmonės, su kuria ketinate verstis, geranoriškumą.

Paslaugos per brangios:

Daugelis įmonių moka šiek tiek papildomai už pagrindines paslaugas, todėl visada geriau palyginti paslaugų išlaidas prieš pradedant įgyvendinti bet kokius planus, susijusius su nuolatiniu plaukų šalinimu lazeriu.

Šiame straipsnyje kalbama apie plaukų šalinimą lazeriu ir jo privalumus bei trūkumus. Nors dienos pabaigoje tęskite gydymą su visais privalumais, į kuriuos reikia atsižvelgti, reikia atsižvelgti į keletą punktų, nes plaukų šalinimas lazeriu yra labai idealus procesas.