Plaukai auga natūraliai arba po tam tikros plaukų slinkimo, plaukų slinkimo ar net nuplikimo gydymo. Siūlomi keli gydymo būdai ir sprendimai. Kai kurie iš jų yra tikri ir veiksmingi, o daugelis kitų yra mada ar būdai apgauti susierzinusius žmones, ieškančius sprendimų. Homeopatija yra viena alternatyvių vaistų sritis, kuri labai veiksmingai skatina plaukų augimą ir mažina plaukų slinkimą arba išgydo nuplikimą..

Homeopatiniai vaistai plaukams

Tai senovės medicinos srovė, kurioje dozės yra paruoštos iš natūralių, o kartais ir žolelių bei mineralinių šaltinių. Ruošiant šias dozes taip pat gausiai naudojami alkoholiniai ekstraktai ir tinktūros. Žmonės, turintys polinkį storiems ir tankiems plaukams, gali sirgti homeopatija. Daugelis praktikų skiria homeopatinius vaistus, turinčius pagrindinį paciento pobūdį. Žemiau aptariami keli specifiniai vaistai, kurie skatina plaukų augimą ir mažina plaukų slinkimą.

Geriausi homeopatiniai vaistai nuo plaukų slinkimo ir jų augimo:

Čia rasite 15 geriausių homeopatinių vaistų nuo plaukų slinkimo ir ataugimo.

1. Silicea:

Silicea nuo plaukų slinkimo ir pakartotinio augimo

Vienas iš populiariausių homeopatijos vaistų yra Silicea. Jis gaunamas iš žmogaus audinių ir smiltainių. Šis vaistas puikiai stiprina plaukus, pašalina sausumą, visiškai maitina plaukus ir yra žinomas kaip augimo stimuliatorius. Tai viena iš 12 homeopatijos audinių ląstelių druskų.

2. Kalium Carbonicum:

Kalium Carbonicum skirtas plaukų slinkimui ir augimui

Kalium Carbonicum yra dar vienas homeopatinis vaistas, gaunamas iš junginių, kuriuos egiptiečiai naudojo stiklui gaminti. Daugelis homeopatijos specialistų jį skiria, kad iš esmės sustabdytų plaukų slinkimą ir trapius plaukus, taip automatiškai skatindami plaukų augimą. Šis vaistas puikiai tinka žmonėms, kurie yra stačiatikiai ir santūrūs.

[ Žiūrėti daugiau: Natūralios priemonės plaukų augimui namuose]

3. Lycopodium:

Lycopodium nuo plaukų slinkimo ir ataugimo

Homeopatai taip pat gausiai skiria likopodį priešlaikiniam nuplikimui. Nėščios moterys ir moterys po gimdymo, kurios labai kenčia nuo plaukų slinkimo, sėkmingai vartojo šį vaistą. Šis vaistas yra vienodai veiksmingas ir vyrams. Mažai vertinami žmonės, norintys gero plaukų augimo, iš šio vaisto turi daug naudos. Jis paruoštas distiliuojant amžinai žaliuojančių augalų sporas, tokias kaip klubinės samanos, labiau žinomos kaip staghorn samanos.

Žiūrėti daugiau: Geriausias plaukų augimo gydymas

4. Natrum Muriaticum:

Natrum Muriaticum skirtas plaukų slinkimui ir jų augimui

Šio vaisto preparatas yra pagamintas iš natrio chlorido, paprastai žinomo kaip valgomoji druska. Natrum Muriaticum yra labai veiksmingas auginant plaukus ten, kur plaukų slinkimas atsiranda dėl pleiskanų, sausų galvos odos plutos ar plaukų slinkimo dėl odos sutrikimų ar menstruacijų sutrikimų. Kartais plaukų slinkimas atsiranda dėl hormonų pusiausvyros sutrikimo, šis vaistas veiksmingai gydo abu. Jis idealiai tinka tiems žmonėms, kurie yra jautrūs ir emocingi.

5. Fosforas:

Fosforas plaukų slinkimui ir augimui

Fosforas yra dar vienas homeopatinis vaistas, kuris yra labai naudingas plaukų augimui skatinti. Tai skatina ataugimą tose vietose, iš kurių vienu metu netenka plaukų gumulėlių. Jis taip pat skiriamas tiems žmonėms, kurie kenčia nuo plaukų slinkimo dėl pleiskanų ir kitų nedidelių galvos odos sutrikimų.

6. Kali Sulphuricum:

Homeopatiniai vaistai nuo plaukų slinkimo

Šis homeopatinis vaistas tiekiamas skystu pavidalu, taip pat tabletėmis. Net šis vaistas labai tinka gydyti plaukų slinkimą dėl pleiskanų. Jame yra sieros porcijų, todėl jis puikiai tinka visam plaukų augimui. Reikėtų atsargiai vengti vartoti daugiau nei du kartus per dieną. Geriausia nutraukti jo vartojimą nepertraukiamai ilgiau nei dvi savaites vienu metu.

Žiūrėti daugiau: Namų terapija plaukų augimui

7. Mezereumas:

Kartais odos infekcija, tokia kaip psoriazė ir pleiskanos, gali sukelti plaukų slinkimą. Taigi tokie vaistai kaip mezereum gali išspręsti šią problemą ir priversti plaukus augti. Reguliarus naudojimas yra būtinas norint pamatyti efektyvius ir teigiamus rezultatus.

8. Grafitai:

Jei pastebėjote, kad plaukai krinta į šonus ar nuplikę galvos oda, šis vaistas geriausiai veikia. Kartais dėl per didelės drėgmės galvos oda gali niežėti, o ant galvos atsiranda nedideli išsiveržimai. Dėl to atsiranda plaukų slinkimas. Reguliariai vartojant šį vaistą, jie gydomi ir sustabdomas plaukų slinkimas.

9. Kali Sulphuricum, selenas, mažoji Vinca:

Jei plaukų slinkimo priežastis yra pleiskanos, tuomet galite naudoti šiuos vaistus pleiskanoms gydyti ir galvos odos dirginimui sumažinti. Jie ilgainiui sustabdo plaukų slinkimą ir plikimą bei yra veiksmingas homeopatinis vaistas nuo plaukų slinkimo ir pleiskanų.

10. Fluoro rūgštis:

Šis homeopatijos plaukų augimo vaistas yra naudojamas tokioms ligoms gydyti kaip alopecija, trapūs plaukai, nuplikimas viršūnėmis, idiopatinis plaukų slinkimas, susivėlę plaukai ir pan. Tai suteikia plaukams plaukuotumą ir skatina plaukų augimą.

Šis homeopatinis vaistas yra tiek skystas, tiek tablečių pavidalu. Puikiai tinka gydyti plaukų slinkimą dėl pleiskanų. Jame yra sieros porcijų, todėl jis puikiai tinka visam plaukų augimui. Reikėtų atsargiai vengti vartoti daugiau nei du kartus per dieną. Geriausia nutraukti jo vartojimą nepertraukiamai ilgiau nei dvi savaites vienu metu.

11. „Kali Carbonium“:

Jei matote, kad plaukai krinta nuo šaknų, pažeistoms šaknims gydyti jums reikia šio šaknų maitinančio vaisto. Reguliarus šio vaisto vartojimas sustabdo plaukų slinkimą ir suteikia storus, sveikus ir ilgus plaukus.

12. Calcarea Phosphorica:

Jei pastebėjote, kad ant galvos odos daug verda ir plaukai greitai krinta, turėtumėte išbandyti šį homeopatinį vaistą. Tai įrodė rezultatus ir efektyviai pagerina plaukų augimą.

13. Fosforo rūgštis:Acid Phos 30C žiliems plaukams ir plaukų slinkimui

Stresas yra dar viena pagrindinė plaukų slinkimo, baltų ir žilų plaukų priežastis. Stresas taip pat gali turėti neigiamos įtakos jūsų sveikatai. Šis homeopatinis vaistas yra nustatytas pasirinkimas, jei pagrindinė plaukų slinkimo priežastis yra bet koks stresas ar sielvartas. Vaistas su fosforo rūgštimi yra patikimas homeopatinis gydymas, skirtas ankstyviems baltiems ar žiliems plaukams tapti juodais.

14. Sepija 30C:

Sepia 30C plaukų slinkimo ir atkūrimo procedūra

Kartais po gimdymo plaukai pradeda greitai kristi. Tai atsitinka ir po menopauzės. Taigi, galite išgydyti nuplikimą šiuo vaistu ir per trumpą laiką pastebėsite, kad jūsų plaukai atauga ankstyvesnio plūdrumo dėka. Tai dar vienas gerai žinomas homeopatinis vaistas nuo plaukų slinkimo ir žilų plaukų.

15. Lycopodium, Baryta Carb & Fosforo rūgštis:

Tai yra keletas žinomų plaukų atkūrimo priemonių nuplikimo atveju. Lycopodium yra homeopatinis vaistas, skirtas nuplikimui ar plaukų slinkimui po nėštumo. Kitas patikimas homeopatinis vaistas plaukams atauginti yra „Baryta Carb“ ir yra naudingas nuplikimo atveju viršūnėje (viršuje ir vainike). Fosforo rūgštis yra dar vienas homeopatinis vaistas plaukams augti ir yra receptas nuplikimui, atsirandančiam po lėtinio sielvarto.

16. B&T Plaukų augimo aliejus:

B & amp; T Hemopatinis plaukų augimo aliejus

B&„Schwabe India“ plaukų augimas yra geriausias homeopatinis vaistas plaukams augti. Jis pripildytas turtingumu ir Jaborandi, Arnica Montana, Sabal Serrulata ir alyvuogių aliejaus deriniu, kuris suteikia plaukams puikų blizgesį ir blizgesį bei skatina plaukų augimą.

17. Vinca Minor: „Vinca Minor“ plaukų slinkimui ir pakartotiniam augimui

Tai puikus vaistas homeopatiniuose vaistuose nuo niežėjimo, žilų plaukų ir alopecijos, kai pacientui iškrenta plaukai. Jis veikia natūraliai, be jokio šalutinio poveikio.

18. Jhactions Hair-SPA aliejus:

Plaukų SPA aliejus nuo plaukų slinkimo ir ataugimo

Štai dar vienas efektyvus homeopatinis plaukų aliejus, skirtas moterų ir vyrų plaukų augimui. Jis gydo visas trumpas plaukų problemas, tokias kaip pleiskanos, pažeisti plaukai, žili plaukai, riebūs plaukai ir balti plaukai.

19. SBL lašai Nr. 1:

SBL lašai Nr.1 ​​nuo plaukų slinkimo ir ataugimo

Tai geriausias homeopatinis vaistas nuo plaukų slinkimo SBL. Įrodyta, kad tokios sudedamosios dalys kaip rūgštinis fosforikas, arnika montana ir likopodiumas gydo per didelį plaukų slinkimą, pleiskanas ir galvos odos niežėjimą. Tai taip pat padeda atkurti pažeistus plaukus, panaudojant plaukų folikulus.

20. SBL homeopatinis šampūnas:

SBL homeopatinis šampūnas nuo plaukų slinkimo

Be tablečių ir tirpalų, homeopatiniai vaistai taip pat yra šampūno pavidalo, kurie daro stebuklus plikimui gydyti ir stiprina plaukų augimą. Jo veiksmingumas yra pašalinti pleiskanas, reguliuoti priešlaikinį žilimą ir sumažinti plaukų slinkimą. Tai taip pat labai gerai padeda išlaikyti galvos odos higieną. Šis gydomasis šampūnas yra paruoštas derinant Arnica mont, jaborandi ir medetkų ekstraktus. Reguliarus šio vaistinio šampūno naudojimas parodė puikius plaukų slinkimo rezultatus.

Žmonės, kenčiantys nuo plaukų sutrikimų, sukeliančių plaukų slinkimą, visada gali kreiptis į homeopatinius vaistus, kurie yra viena populiariausių ir efektyviausių holistinių praktikų, turinčių mažiausiai šalutinių poveikių.