Ar pleiskanos yra atsakingos už plaukų slinkimą? Šiais laikais daug žmonių kenčia nuo plaukų slinkimo. Tačiau jie nežino to priežasties. Taigi, labai svarbu žinoti priežastį. Dauguma žmonių galvoja, kad pleiskanos sukelia plaukų slinkimą? Ar tai teisinga, ar ne? Nesijaudink! Šiandien šiame straipsnyje aptariame, kad pleiskanos gali sukelti plaukų slinkimą.

Visi žinote, kad dažniausia plaukų slinkimo priežastis yra pleiskanos. Daugeliui suaugusiųjų pleiskanos sukelia galvos odos sausumą ir galvos odos lupimąsi. Esant tokiai būklei, galvos oda yra įbrėžta per daug kartų, kitaip pernelyg energingai, dėl nuolatinės plaukų ir plaukų folikulų traumos kyla mechaninio plaukų slinkimo pavojus. Žiemos sezono metu oda tampa sausa, taip pat išprovokuojamos pleiskanos. Pleiskanos be rūpesčių yra nekenksmingos, be to, jos išnyksta savaime per 15-20 dienų. Kita vertus, esant nuolatinei pleiskanų atsiradimui ir plaukų slinkimui padidėjus nuo 2 iki 3 mėnesių, tada sunkumai yra šiek tiek sunkesni.

Ar pleiskanos sukelia plaukų slinkimą

Ar pleiskanos gali sukelti plaukų slinkimą:

Pleiskanos beveik iš dalies paveikia žmones kelis kartus savo gyvenime. Tik nedaugelis žmonių susiduria su nuplikimu ar plaukų slinkimu. Be to, kai kurie žmonės susiduria su niežuliu ir pleiskanojančiomis pleiskanomis. Pleiskanos yra ne kas kita, kaip galvos odos būklė, o plaukų slinkimas atsiranda dėl aplinkybių, sutrikdančių plaukų folikulus. Priešingai, tarp šių dviejų nėra tiesioginių ryšių. Dažnai skalbdami galite aiškiai matyti, kaip išryškėja plaukai.

Daugelis žmonių mano, kad jei jūsų šampūnas bus pernelyg dažnas, jūsų galvos oda bus sausa, o tai padidins plaukų slinkimą. Nelaimei, išsinuomoję plaukus praleidžiate kelias dienas tarp šampūnų; jūsų pleiskanų aplinkybės tik pablogės tuo pačiu metu, kai jūsų plaukų slinkimas tęsis panašiu greičiu kaip ir anksčiau. Po daugelio dienų, kai neplaunate plaukų, laisvi plaukai susikaupia, o po dušo jie atsiranda, nes jei esate už papildomų plaukų.

Plaukai ir pleiskanos:

Ši problema kyla tiek vyrams, tiek moterims. Visi numeta plaukus, o vyrai dažnai juos mato maudydamiesi. Atsižvelgdami į tai, kad plaukai slenka nutekėjimo kryptimi, kai kurie vyrai nustoja plauti plaukus. Jie galvoja, kad plaudami numeta daugiau plaukų, todėl sustoja, be to, tai nėra taip sveika. Tiesą sakant, labai greitai konfliktuoja. Turėdamas pleiskanų, žmogus turėtų plauti plaukus kiekvieną dieną, kitaip kiekvieną kitą dieną.

Nusiplaukite plaukus, šiek tiek skiriasi prarastų plaukų kiekis, vengiant šampūno nepadeda pleiskanų, be to, jis netyčia neslenka.

Pleiskanų ir vaistų nuo plaukų slinkimo santykis:

Yra tokių vaistų nuo plaukų slinkimo, kurie gali sukelti pleiskanų panašų lupimą kaip šalutinį produktą. Šio vaisto sudėtyje yra šiek tiek alkoholio, kuris gali išdžiovinti galvos odą, taip pat po labai trumpų gydymo mėnesių pleiskanos sumažėja.

Pleiskanas taip pat galite pavadinti „kosmetine liga“. Tai nėra rimta, neužkrečiama ir kartu nesukels papildomos žalos sveikatai. Tačiau jei jos negydote, ji tampa tokia niežtinti ir paraudusi, kad gali sukelti laikiną plaukų slinkimą. Todėl plaukus galite skalauti pleiskanų šampūnu. Kai tik pradėsite gydyti galvos odą, jūsų plaukai greičiausiai ataugs.

Priemonės nuo plaukų slinkimo dėl pleiskanų:

  • Masažuodami galvos odą šiltu kokosų aliejumi arba alyvuogių aliejumi, migdolų aliejus yra puikus būdas pagerinti judėjimą į tą vietą, todėl sumažėja daugybė galvos odos situacijų.
  • Naudojant 1 arbatinį šaukštelį šviežių laimų sulčių plaunant plaukus kartu su lengvu kondicionieriumi, taip pat galima sėkmingai išgydyti pleiskanas..
  • Pasigaminkite medaus kondicionierių, įmušdami 2 kiaušinius į 1 šaukštelį medaus ir 2 šaukštelius alyvuogių aliejaus. Lengvai įtrinkite į galvos odą. Tada gaukite garą, be to, šampūną vėliau nei 1 valandą.

Vaizdo šaltinis: „Shutterstock“