Žmonės dažniausiai susiduria su plaukų slinkimu žiemą dažniau nei įprastais sezonais. Tai daro įtaką asmeniui tiek viduje, tiek išorėje, todėl turėtų būti gydoma ir asmuo neturėtų jų ignoruoti. Jei problema pablogėja, juos reikia nedelsiant gydyti natūraliomis priemonėmis arba reguliariai atlikti chirurginius ir medicininius tyrimus, kad būtų pasiekti geresni rezultatai..

Kaip kontroliuoti plaukų slinkimą žiemą

Plaukų slinkimas žiemą ir kaip juos kontroliuoti:

Čia pateikiamas 6 pagrindinių plaukų slinkimo žiemą priežasčių sąrašas ir tai, kaip prižiūrėti plaukus žiemą.

1. Prakaitas:

Žmonės paprastai mėgsta daugiau pratimų atlikti žiemos sezono metu. Dėl to dažnai atsiranda daugiau prakaito ir kadangi tuo metu žmonės mažiau plauna galvas, tai gali sukelti daugiau bakterinių infekcijų.

Po pratimų žmogus turėtų reguliariai plauti galvą priešgrybeliniais vaistais.

2. Neplauta galva:

Paprastai šį sezoną žmonės vengia plauti galvą. Todėl paprastai tai gali sukelti prakaito ir riebalų kaupimąsi. Jie taip pat išsiskiria iš organizmo toksinų. Išskyros, kuriose taip pat yra druskos ir kitų lipidų, ypač jei žmogus turi daug riebaus maisto, tai nėra sveika, o tai gali sukelti bakterines infekcijas ar užvirti. Reguliarus valymas yra būtinas norint kontroliuoti šią problemą ir išlaikyti paviršių švarų.

3. Per didelis stilius:

Šį sezoną žmonės mėgsta sportuoti įvairiais madingais stiliais, kurie gali sukelti pernelyg didelį šilumos naudojimą. Dažnai žmonės taip pat nenusiplauna galvos kiekvieną dieną dėl temperatūros, o tai gali lemti cheminių medžiagų nusėdimą, ypač esant žemai temperatūrai, todėl tai gali būti įvairių retinimo problemų priežastis. Sumažinus cheminių medžiagų ir šilumos kiekį, galima pasiekti geresnių rezultatų, taip pat problemą galima tinkamai išspręsti.

4. Stresas:

Tai gali būti nuolatinė priežastis, o tai taip pat gali būti veiksnys, lemiantis retėjimą per šį sezoną. Tai gali būti gydoma tinkamais vaistais ir tai taip pat galima padaryti konsultuojant. Dažnai žmonės turi įtemptą darbo tvarką, kuri gali tai sukelti. Netinkamas miegas arba jo trūkumas gali sukelti šią problemą. Hormoninis disbalansas taip pat yra problema, kylanti dėl to.

Reikėtų kreiptis į gerą gydytoją, jei tai yra priežastis. Jie gali pasiūlyti tinkamas priemones, jei reikia konsultacijos arba galima atlikti tam tikrus įprastus pakeitimus, kad atitinkamai atitiktų asmenį. Galima pasiūlyti retus antidepresantus. Jų negalima įsigyti be recepto, nes jie gali padaryti daugiau žalos.

5. Trintis:

Žmonės turi įprotį dėvėti galvos apdangalus, tokius kaip bandanos ar skrybėlės, o tai gali sukelti problemų, pvz., Trintis ir labiau plonėti žemoje temperatūroje, kad jie neužsikrėstų gripu.

Jų galima išvengti, o vietoj jų galima naudoti plonas skareles. Žmonės griežtai nukirpia skyrius ir tai taip pat gali būti problemos priežastis.

plaukai iškrenta žiemą

6. Pleiskanos:

Tai labai dažna plaukų slinkimo žiemą priežastis. Priežastys yra įvairios, todėl grybelinės infekcijos gali būti nenormalios dėl sezono pokyčių ir atmosferos temperatūros. Štai kodėl už tai atsakinga malassezia taip pat gali veikti gana neįprastai ir per tą laiką gali atsirasti daugiau dribsnių.

To galima išvengti naudojant vaistinius kremus, kurių sudėtyje yra nizoralio ir ketokonazolo. Jie dažnai rekomenduojami kaip įprastas gydymas. Jie taip pat nėra brangūs ir dažnai prieinami. Kai kurias priešgrybelines priemones galima išbandyti namuose, pavyzdžiui, naudojant pakuotę, pagamintą iš „Margosa“ lapų, kaip pastą, arba nusipirkus miltelių iš gerų prekių ženklų, o paskui juos naudojant mirkant..