Šiais laikais žmonės turi labai bendrą susirūpinimą – plaukų slinkimą, nepriklausomai nuo vyrų ir moterų. Jei asmuo susiduria su nuplikimu priekinėje dalyje, kuris paprastai vadinamas FFA arba priekine fibrozine alopecija, tada jis gali atlikti tam tikrus tyrimus, kurie gali sukelti tam tikrų priežasčių, galinčių sukelti šią problemą.

plaukų slinkimas iš priekio

Kas yra priežastis:

FFA paprastai atsiranda dėl to, kad androgenai blokuoja tinkamą maistinių medžiagų įsisavinimą į sruogų papilomą. Sruogų papiloje yra receptorių, kurie veikia kaip rišiklis, sugeriantis androgenus. Todėl tai gali sukelti įvairių problemų ir nepakankamai maitintis iki šaknų. Dėl šios priežasties daug kartų gali pradėti slinkti plaukai nuo pažastų, taip pat akių antakiai..

Kaip sustabdyti plaukų slinkimą iš priekio:

Yra įvairių metodų, kuriais žmogus gali gydyti priekinio plaukų slinkimo problemą. Taikydamas atsargumo metodus, žmogus gali mažiau formuoti, o tai dažnai yra šios problemos priežastis. Galima vengti per didelio šilumos ir šilumos prietaisų naudojimo. Kitais metodais galima naudoti mažiau ar mažiau produktų, kuriuose yra labai kenksmingų cheminių medžiagų.

Asmuo taip pat gali išvengti blogų produktų ir nusipirkti brangesnių produktų. Jie dažnai padeda kontroliuoti šią plaukų problemą. Be to, yra ir kitų veiksnių, tokių kaip gera mityba. Dažnai šiais laikais žmogus neturi pakankamai laiko tinkamai subalansuotai mitybai, kurioje yra pakankamai baltymų, kurie yra statybiniai blokai, ir skaidulų, kurios padeda tinkamai virškinti ir įsisavinti mūsų turimą maistą. Taip pat gali būti priežastis, dėl kurios trūksta vegetariškų ir vaisių maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai ir mineralai.

plaukų slinkimas vyrams

Tam žmogus gali pasikonsultuoti su dietologu ir kineziterapeutu, kuris gali pasiūlyti geresnę diagramą, kuri gali būti naudinga. Asmuo taip pat gali naudoti gerą antibakterinį muilą niežuliui ir kitoms bakterinėms infekcijoms. Dažnai pastebima, kad žmonės, užsiėmę kasdienybe, neturi laiko tinkamai nusiplauti galvos, todėl riebalai, kurie normaliomis sąlygomis yra gana naudingi drėkinant sekcijas, nusėda, taip pat pritraukia nešvarumus, nešvarumus ir dulkes. atmosfera ir labai tinka žmonėms, kurie reguliariai išeina iš namų. Tačiau jie turėtų būti naudojami reguliariai, kad būtų galima tinkamai išspręsti šią problemą.

Žmogus gali tai lengvai kontroliuoti, paprastai plaudamasis geru valikliu, ir šiandien yra keletas prekių ženklų, kurie siūlo labai gerus produktus, kurie yra priešgrybeliniai, taip pat yra natūralių augalų ir vaisių, pavyzdžiui, agrastų ir neemų, ekstraktų. Žmogus gali lengvai jomis pasinaudoti kovodamas su problema.

Naudokite nurodytus vaistus:

Tarp įvairių vaistų, kuriuos galima vartoti esant šiai būklei, gydytojo recepte gana dažnai paminėta bet kokia grybelio muilo ar juostelės forma. Tai ne tik apsaugo nuo niežulio, bet ir gali sustabdyti tolesnio pasunkėjimo problemą. Tai taip pat naudinga norint kontroliuoti nešvarumus ir riebalus. Tačiau jei žmogus toliau to nedarys išsprendęs problemą, niežulys gali išlikti. Paprastai grybelis tampa atsparesnis, jei procedūra nutraukiama po pirminio gydymo. Todėl, jei po nuodugnaus tyrimo paaiškės, kad pacientas gali vėl patirti šią problemą, reikia tęsti vietinio muilo ir batonėlių naudojimą..

Finasteridas:

Tai dar vienas populiarus vaistas, kuris sustabdo testosteronų virsmą dihidrotestosteronu. Tačiau tai reikia vartoti pagal receptą, nuodugniai ištyrus pacientą ir priežastis, jei pacientas dėl lieknėjimo susiduria su hormoniniu disbalansu arba jei įtakos turi tik mityba ar nesausumas, tai gali turėti neigiamų padarinių. Todėl to reikia imtis tik gavus tinkamą patarimą.

Aminoksidilas:

Tai yra įprastas vaistas, kuris dažnai skiriamas kaip paraiška ir kasdien vartojamas tam tikra suma, o tai yra brangu. Tačiau jei jie bus sustabdyti, problema gali išlikti, o naujos sruogos gali nukristi. Todėl šios procedūros pradžia turėtų būti gerai ištirta ir atlikta pasitarus su gydytoju.

užkirsti kelią plaukų slinkimui

Chirurginis:

Jei asmuo turi labai sunkų retinimo atvejį, vienintelė išeitis yra eiti į operaciją. Tačiau tai nerekomenduojama kiekvienam asmeniui. Tai turėtų būti daroma atliekant išsamius tyrimus ir taip pat, kai nerekomenduojami visi kiti metodai. Žmogus turėtų pabandyti išspręsti problemą taikydamas natūralias korekcines priemones, o tada pasirinkti tai. Tai taip pat labai brangu ir ne kiekvienas žmogus gali sau tai leisti. Taip pat ne kiekviena klinika tai atlieka puikiai. Todėl žmogus turėtų tinkamai tai ištirti ir, jei reikia, tai padaryti. Yra įvairių metodų, tokių kaip FUE, kuris yra vienetų gavybos metodas, ir kiti, kurie pasirodė esantys veiksmingi. Tačiau rezultatai kiekvienam pacientui skiriasi, tai taip pat priklauso nuo asmens amžiaus ir sveikatos.

Kiti būdai, kaip išvengti šios plaukų slinkimo problemos, gali būti tinkami pratimai ir tinkamas miegas. Jei žmogus kenčia nuo streso ir nerimo, taip pat gali kilti ši problema. Tačiau tuo reikėtų pasirūpinti vaistais, taip pat jogos ar kitų sveikatos užsiėmimų metu. Jei reikia, asmuo turėtų atlikti keletą klinikinių posėdžių. Tai dažnai padeda reguliariai gydyti, kad būtų galima tai išspręsti. Taip pat šios problemos atveju labai svarbu turėti tinkamai hidratuotą kūną.

Natūralios priemonės:

Yra įvairių natūralių priemonių. Iš Bhringraj ir ožragės galima padaryti maltą pastą, kurią galima tepti ant pažeistos priekinės srities. Tai galima palikti maždaug 20 minučių, o tada nuplauti.

Galiausiai jūs, o ne apsėstas plaukų slinkimo, sutelkite dėmesį į išrašytus vaistus ir natūralias priemones, kurios tikrai padės susigrąžinti priekinius plaukus ir užkirs kelią tolesnei žalai.

Vaizdo šaltinis: langinių atsargos