Visi žinome, kaip gali varginti pleiskanos! Pleiskanos yra nemaloni problema, kai visur krinta balti dribsniai ir nepakeliamas niežulys. Laimei, mums gelbsti česnakai! Taip! Teisingai girdėjai! Česnako naudojimas pleiskanoms yra sena priemonė, kurią patvirtina daugelis vartotojų visame pasaulyje!

Česnakai yra stipraus kvapo žolė, priklausanti svogūnų šeimai. Kartu su plačia kulinarine nauda česnakai taip pat žinomi dėl savo gydomųjų savybių. Jame yra daug priešuždegiminių, priešgrybelinių ir antibakterinių medžiagų, kurios gali veiksmingai gydyti galvos odos infekcijas ir skatinti sveikus plaukus. Išsamiai sužinokime apie šiuos privalumus, kartu su česnako vaistų nuo pleiskanų sąrašą.

Česnako naudojimas ir nauda pleiskanoms

Česnako nauda pleiskanoms kontroliuoti:

Taigi, kaip česnakai padeda gydyti pleiskanas? Šie česnako privalumai gali suteikti jums tikrą supratimą apie unikalias šio agento savybes:

1. Stiprina imunitetą:

Česnakai yra veiksmingas imuniteto stiprintuvas, kuris gali padaryti jūsų kūną atsparų mikrobų invazijai. Kartu su savo kūno apsauga nuo įprastų negalavimų, tokių kaip peršalimas ir kosulys, česnakai taip pat gali sumažinti grybelinių infekcijų, sukeliančių pleiskanas, riziką. Ekspertai rekomenduoja per dieną suvartoti mažiausiai 5-10 skiltelių česnako, kad jūsų kūnas ir plaukai būtų sveiki.

Stiprina imunitetą česnakai nuo pleiskanų

2. Kovoja su infekcijomis:

Pleiskanas sukelia grybas, vadinamas Malassezia Furfur, kuris gali greitai daugintis esant drėgnoms ir drėgnoms sąlygoms. Dėl to ant galvos odos atsiranda žvynuotų, baltų dribsnių. Česnakai gali veiksmingai kovoti su sieros junginiu, vadinamu alicinu. Šis galingas agentas gali kontroliuoti grybų augimą ir atkurti normalų.

3. Kontroliuoja perteklinį sebumą:

Česnakai yra viena iš efektyviausių namų priemonių nuo pleiskanų. Jis veikia kontroliuodamas riebalų perteklių ant galvos odos. Stebėdamas aliejaus liaukas, česnakai gali sumažinti porų užsikimšimą. Jis netgi gali išvalyti ir išvalyti galvos odą, kad atsikratytų sniego baltų dribsnių.

4. Gerina kraujotaką:

Česnakai taip pat gali padidinti galvos odos kraujotaką. Tai svarbu norint geriau įsisavinti maistines medžiagas stipresniems plaukams. Česnakuose taip pat gausu daugelio pagrindinių maistinių medžiagų, tokių kaip cinkas, geležis, vitaminas A, C, B, fosforas, kalcis ir kt., Kurie yra svarbūs jūsų plaukams. Kartu su pleiskanų prevencija česnakai taip pat gali skatinti sveikus, maitinamus plaukus.

5. Turtingas antioksidantas:

Česnakuose esančios fitonutrientai yra galingi antioksidantai, kovojantys su laisvaisiais radikalais organizme. Tokiu būdu šie agentai apsaugo nuo oksidacinės žalos, atsirandančios ląstelių lygiu. Antioksidantai taip pat sumažina galvos odos ląstelių skilimą ir sumažina plaukų slinkimo tikimybę.

Kaip naudoti česnaką nuo pleiskanų?

Štai kaip įtraukti česnaką į savo kasdienybę, kad išgydytumėte pleiskanas:

1. Medaus ir česnako kaukė nuo pleiskanų:

Česnako ir medaus kaukė yra patikima priemonė nuo pleiskanų. Nors česnako pastos nauda pleiskanoms yra žinoma, jos sumaišymas su medumi ramina paveiktą vietą. Tai gali atsverti česnako stiprumą ir sudrėkinti plaukus. Reguliariai naudojant šią procedūrą galima pastebėti skirtumą.

Ingridientai:

  • Česnako skiltelės – 6.
  • Natūralus medus – 6 šaukštai.

Paruošimo laikas: 10 minučių.

Kaip paruošti ir taikyti?

  • Iš česnako skilčių padarykite pastą.
  • Kurį laiką palaikykite nuošalyje, kad susidarytų alicinas.
  • Į šią pastą įmaišykite medų ir gerai išmaišykite.
  • Šią pastą tepkite tiesiai ant galvos odos ir švelniai įmasažuokite.
  • Palikite 15-20 minučių.
  • Nuplaukite jį švelniu šampūnu.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti? Du kartus per savaitę geriausių rezultatų.

Atsargumo priemonės: Ši priemonė gali netikti žmonėms, turintiems jautrią galvos odą.

2. Burnos gydymas:

Kartu su vietinėmis programomis, taip pat galite vartoti česnaką viduje, kad išgydytumėte pleiskanas. Įsitikinkite, kad į savo dienos racioną įtraukėte ne daugiau kaip 10 gvazdikėlių. Galite jį naudoti sriubose, salotose, česnako aliejuje ar net savo kariuose. Tai gali sustiprinti jūsų imuninę sistemą kovojant su infekcijomis iš vidaus. Tačiau tiesioginis česnako vartojimas gali sukelti blogą burnos kvapą. Taigi, svarbu skalauti burną mėtų pagrindu.

Be to, galite išbandyti ir kitus česnako naudojimo būdus pleiskanoms, pavyzdžiui, česnaku įpiltą aliejų, česnakinį šampūną ir pan., Kurie yra gana naudingi. Česnakai yra saugus ingredientas ir retai sukelia šalutinį poveikį. Tačiau, jei turite jautrią galvos odą ar sumuštą odą, joje esantys junginiai gali sukelti odos sudirginimą ir deginimo pojūtį. Taigi, prieš tęsiant, visada rekomenduojama atlikti lopo testą. Kai oda atgauna, niekaip negalite sustabdyti jos karo su pleiskanomis!