Ar nebūtų puiku, jei įeidami į savo kambarį išgirstumėte malonų varpų garsą? Toks atpalaiduojantis ir malonus garsas, kurį sukuria pooja kambario varpo durų dizainas, ar ne? Pakabinamų varpų naudojimas pooja kambaryje yra sena tradicija, tačiau pastaruoju metu tai tapo gana tendencija.

Geriausi varpai „Pooja“ durims Indijoje

Kadangi pooja kambarys yra šventa vieta, jo įėjimas taip pat turėtų būti gana unikalus. Negali būti geresnio būdo, kaip turėti varpus pooja durims, kad bhaktams būtų malonus ir raminantis garsas kiekvieną kartą, kai jie įeina į pooja kambarį maldai..

Naujausi „Pooja“ durų varpai Indijoje:

Norėdami pritraukti vartotojus ir pridėti žavingą pooja kambarį, šie varpai pateikiami įvairių stilių, spalvų ir raštų. Štai keletas „Pooja“ kambario durų dizaino varpų, kuriuos galite naudoti savaip, kad sukurtumėte ilgalaikį įspūdį:

1. Varpai su stiklo durimis:

pooja kambario durų dizainas su varpais

Vienas iš geriausių „Pooja“ kambario durų su varpais naudojimo stilių yra stiklo durų ir varpų derinys. Šis derinys yra unikalus ir taip pat atrodo nuostabiai. Galite derinti ribotus varpus prie durų arba pridėti tiek varpų, kiek norite.

Šio tipo durų varpas taip pat yra rekomenduojamas „Pooja“ kambario durų skambučio „Vastu“ dizainas ir taip užtikrina maksimalią laimę ir šilumą namuose. Taip pat galite pasirinkti varpų spalvą ir dizainą pagal savo kambario interjerą.

2. Varpų troškimas ant medinių durų:

pooja kambario durys su varpais

Visada gera idėja derinti tradicijas su stiliumi, o tai taip pat galite padaryti su savo „pooja“ durų idėja. Viena iš paprastų, bet patrauklių idėjų naudoti „Pooja“ kambario durų dizainą su varpais yra trokšti varpo dizaino ant medinių durų.

Kad šis dizainas taptų tikroviškesnis, į norą taip pat galite įdėti tikrų varpų ir prireikus gauti malonų varpų garsą. Jūs galite sukurti tą patį dizainą ant visų durų arba padalinti duris į pusę su tokiu dizainu ir galite naudoti kitą dizainą ant likusios durų pusės.

3. Dizainerio kabantis varpas ant „Pooja“ durų:

pooja kambario varpai

Dizainerio varpo naudojimas ant jūsų durų yra viena subtilių idėjų, padedančių sukurti ilgalaikį ir nepakartojamą įspūdį, taip pat išvengti to, kad per daug nenaudojate varpų pooja durims. Galite tiesiog naudoti 1 ar 2 dizainerių pakabinamus varpus ant savo durų ir baigsite reikiamas dekoracijas.

Rinkoje yra daugybė dizainerių pakabinamų varpų, į kuriuos vartotojai gali investuoti. Pakabinamą varpą galite pasirinkti pagal savo stilių ir asmenybę. Geriausia naudoti tokius dizainerių pakabinamus „pooja“ kambario varpus, kad jiems nereikia ypatingų pastangų uždėti juos ant „Pooja“ durų.

4. Žalvarinis durų skambutis su Ganešos statula „Pooja“ durims:

kabantys varpai pooja kambariui

Jei norite kažko unikalaus ir stilingo „Pooja“ durų skambučio dizaino, tai jums tikrai patiks. Tai nėra tradicinis „Pooja“ kambario varpo dizainas, bet yra unikalus ir kitoks „Pooja“ kambario durų skambutis. Jis pagamintas iš žalvario medžiagos ir gali būti pridedamas prie Viešpaties Ganešos statulos ar net su bet kokia kita Dievo statula.

Tai taip pat nėra pakabinamas varpas, bet jūs galite tiesiog naudoti šį „Pooja“ kambario varpo durų dizainą, uždėdami durų skambutį ant „Pooja“ kambario durų. Šio durų skambučio montavimas yra gana lengvas ir nereikalauja jokių pastangų.

5. Šoniniai kabantys varpai „Pooja“ kambario durims:

„Pooja“ durų varpo dizainas

Nesvarbu, ar turite didelio dydžio, ar mažo dydžio šventyklą, šie šoniniai kabantys varpai gali būti naudojami abiem. Remiantis naujausiomis tendencijomis, ant šoninių kabančių varpų pirmenybė teikiama mažam mandirui, nes jie ne tik gerai atrodo, bet ir taupo maksimalią erdvę.

Šios šoninės pakabinamos varpinės durys, skirtos „Pooja“ kambariui, yra įvairaus dydžio ir dizaino, todėl jas galima lengvai pasirinkti pagal bendrą „Pooja“ kambario išvaizdą. Taip pat galite naudoti kai kuriuos kitus dekoratyvinius elementus kartu su šiais kabančiais varpeliais, kad sukurtumėte nuostabų patrauklumą vartotojams..

6. Unikalus tradicinis durų varpas „Pooja“ kambariui iš žalvario:

varpai pooja mandirui

Jei nenorite savo kambaryje naudoti pakabinamo durų skambučio, galite išbandyti ir tradicinį skambutį. Unikalių tradicinių žalvario spalvos durų skambučių kategorijoje yra daugybė variantų. Geriausia šios „pooja“ kambario durų su varpais idėjos dalis yra ta, kad šiuos varpus galima pastatyti vienoje konkrečioje vietoje, ypač ant durų viršaus, todėl jie netrukdo vartotojui.

Šie trumpi ir fiksuoti varpai taip pat atrodo stilingai ir elegantiškai ant kambario durų. Jie taip pat yra gana prieinami ir gali būti naudojami vienu ar keliais skaičiais.

7. „Shubh Labh“ kabantys varpai „Pooja“ kambario durims:

varpo durys pooja kambariui

Yra daug žmonių, kurie mėgsta savo kambaryje viską išlaikyti pagal tradicijas. Todėl jie mieliau naudojasi tradiciniais varpais, o ne su stilingais durų skambučiais. Jei ir jūs esate vienas iš jų, tai kabantis „Shubh Labh“ varpas jus visiškai sužavės.

Šis „Shubh Labh“ durų skambutis pooja kambariui taip pat yra vienas rekomenduojamas „Pooja“ kambario durų skambutis „Vastu“, kuris gali pritraukti visą pozityvumą ir šilumą tiesiog prie jūsų kambario durų. Vieną iš šių varpinių pakabų galite pastatyti durų centre arba abiejų durų pora šių varpinių pakabų.

8. „Pooja“ kambario durų varpas su „Diya Design“:

Pooja kambario varpo durų dizainas

Varpai ir Diyas yra du esminiai bet kokio mandiro dalykai. Abu dalykai vaidina svarbų vaidmenį „Pooja“ kambaryje, sukuriant „Pooja“ kambario autentiškumą ir sukuriant malonią aplinką „Pooja“ kambaryje.

Dabar įsivaizduokite, kaip nuostabu bus, jei abu šie svarbūs pooja kambario elementai bus sujungti. Šį varpą su „Diya“ dizainu galite naudoti savo „Pooja“ kambario duryse ir pasinaudoti „Pooja“ kambario durų pranašumais. Šių varpų dizainui galite pasirinkti daugybę variantų, taip pat įvairių spalvų variantų.

9. „Om Bell“ dizainas „Pooja“ kambario durims:

varpai pooja kambario duryse

Kitas populiarus „Pooja“ durų skambučių dizainas, kuris tapo mėgstamiausias daugeliui žmonių, yra „Om Bells“ dizainas. Jis sujungia „Om“ simbolio ir varpų dizainą ir taip sukuria nuostabų „Pooja“ kambario kabančių varpų dizaino dizainą.

Šio tipo „Om“ varpeliuose galite rasti daug įvairių dizainų ir tai už prieinamą kainą. Vieno „Om“ varpo naudojimas ant kambario durų sukurs nuostabų vaizdą žmonėms. Norėdami subalansuoti „Pooja Mandir“ varpus, galite naudoti 2 iš šių „Om Bell“ sukurtų durų skambučių abiejose „Pooja“ kambario duryse.

10. Tradicinis „Pooja“ durų varpo dizainas:

Pooja kambario durų dizainas varpai

Tai vienas iš tradicinių „Pooja“ kambario varpų tipų. Galite pabandyti sukurti varpelio dizainą ant stiklinių durų ar net ant medinių durų. Be abejo, varpelio dizainas gerai atrodys visų tipų durų konstrukcijose.

Nepaisant to, kad ant „Pooja“ kambario durų naudojami tikri varpai, jūs galite sukurti varpų dizainą „Pooja“ kambario duryse. Ši dizaino idėja ne tik išsaugos erdvę kai kurioms kitoms dekoracijoms, bet ir atrodys gerai bei šiuolaikiškai.

Tai yra keletas labiausiai paplitusių ir populiariausių „Pooja“ kambario durų su varpais, dėl kurių jūsų „Pooja“ kambarys atrodys patrauklus ir ypatingas. Rinka yra užtvindyta įvairių tipų durų skambučio, skirto pooja kambariui. Jūs tikrai rasite tinkamiausią pagal savo skonį ir pageidavimus. Be to, šių pakabinamų varpų montavimas pooja kambariui yra gana lengvas ir patogus vartotojams.

Jei jums reikia papildomos pagalbos renkantis „Pooja“ kambario durų dizaino varpus, prašome komentuoti žemiau. Mes susisieksime su jumis ir pateiksime geriausią įmanomą informaciją apie jūsų kambario kambario varpo dizainą.