„Pooja“ kambariai yra tikrai šventa vieta namuose, todėl daugelis žmonių yra labai ypatingi savo dizainu ir konstrukcija. Nepriklausomai nuo „Pooja“ kambario dydžio, beveik visiems rūpi vienas dalykas – „Pooja“ kambario spalva. Spalvų derinys „Pooja“ kambariui yra labai svarbus, nes jis padeda nuspręsti dėl išvaizdos, jausmo ir vibracijų ne tik tam konkrečiam kambariui, bet ir visam namui.

„Pooja“ kambario spalvų idėjos

Indijos namai yra neišsamūs be „Pooja“ kambarių ir jei jūs taip pat ieškote tobulo „Pooja“ kambario spalvų derinio, tada atėjote į reikiamą vietą.

Naujausios „Pooja“ kambario spalvų idėjos Indijoje:

Čia yra mūsų 10 paprastų ir modernių kambarių spalvų dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Ramus baltas:

Naujausios „Pooja“ kambario spalvų idėjos

Viena mėgstamiausių „Puja“ kambario spalvų, be jokios abejonės, yra balta. Išlaikyti „Pooja“ kambario sienas baltos spalvos niekada nepavyks, nes spalva yra viena patikima be jokių rūpesčių. Tai puikiai dera su beveik viskuo ir bet kuo.

Norėdami pridėti įdomų baltos spalvos atspalvį, galite naudoti nesugadintą baltą spalvą. „Pooja“ kambario baltas sienas galite suporuoti su bet kokiomis suprojektuotomis ir rūšies dekoracijomis. Tiesiog nepamirškite vieno paprasto patarimo – pasirinkti baltą spalvą, kurią lengva valyti ir prižiūrėti.

2. Spalvotos galinės sienos:

puja kambario spalva

Daugeliui iš mūsų ji visada yra balta spalva, kaip ir „Pooja“ kambario sienų spalva. Baltos spalvos siena tikrai suteikia pozityvumo ir ramybės aplink kambarį, kurio mes visi ieškome šiandieniniame gyvenime.

Tačiau gražus ir įdomus pokytis būtų turėti ryškiaspalves „Pooja“ kambario sienas. Ryškios spalvos „Pooja“ kambario sienos yra įdomi idėja, nes tai padės jūsų „Pooja“ kambariui išsiskirti savo žavesiu. Taip pat galite išbandyti įvairius dekoratyvinius elementus su ryškia, bet patrauklia „Pooja“ kambario sienų spalva.

3. Patrauklus „Cerulean“:

pooja kambario dažų spalvos

Jei norite, kad jūsų „Pooja“ kambarys kartu atrodytų stilingai ir autentiškai, tada būtų naudinga naudoti patrauklią žalią arba dangaus mėlyną spalvą. Kadangi ši spalva yra neįprastas pasirinkimas tarp žmonių, todėl ji tikrai suteiks reikiamo žavesio kambaryje.

Vienas esminių šios spalvos naudojimo privalumų yra tai, kad ji yra gana šviežia ir pritraukia pozityvumą kartu su raminančiu poveikiu. Ši įdomi Dievo kambario spalva pritrauks į ją daug akių ir įkvėps žmones pagarbiai garbinti.

4. Garstyčių geltona:

vastu spalvos pooja kambariui

Jei nematote ryškių spalvų kaip geriausios kambario spalvos, visada galite pasirinkti ne tokias ryškias spalvas, kurios suteikia panašų pojūtį. Garstyčių geltona yra viena iš tokių spalvų, kuri yra pageidaujama, nes ji nėra nei per šviesi, nei per maža Dievo kambario spalvai.

Spalva dažniausiai dera prie šiuolaikinio interjero, tačiau gali būti naudojama ir kitaip. Ši spalva tikrai pridės šilumos ir sakralumo jūsų pooja kambaryje ir taip bus geriausias pasirinkimas pooja kambario sienų spalvai.

5. Žalia spalva:

Pooja kambario spalvų derinys

Daugelis iš mūsų niekada negalvotų naudoti žalios spalvos kaip mūsų „Puja“ kambario spalvos, tačiau stebėtinai spalva yra didelė „pooja“ kambarių spalva. Nėra jokių abejonių, kad subtili žalia spalva labiausiai ramina akis ir ar tai nėra tas pats, ko tikimasi pooja kambaryje? Žalia spalva gali suteikti ramybės jūsų pooja kambaryje, kad būtų galima netrukdomai atsidėti.

Spalva taip pat gali sumažinti stresą ir atpalaiduoti protą, todėl būtų puikus pasirinkimas spalvų deriniui pooja kambaryje.

6. Vermiliono spalva:

„Pooja“ kambario spalvų idėjos

Nepaisant to, kad yra šiek tiek šviesesnė, ši vermiliono spalva arba oranžinė spalva yra puikus pasirinkimas pooja kambario sienų spalvai. Spalva atspindi energiją ir taip atgaivina kambarį.

Tai taip pat reiškia entuziazmą ir jaudulį, kuris padeda bhaktams jaustis laimingiems ir gyviems. Šios spalvos dekoracijas galite išlaikyti minimalias, kad išlaikytumėte kambario pusiausvyrą. Kadangi ši spalva pagerins energijos lygį, galite melstis visiškai tikėdami ir atsidavę.

7. Ryški raudona spalva:

pooja kambario sienų spalva

Be jokių antrų minčių raudona spalva yra vienas mėgstamiausių kambarių dažų spalvų pasirinkimų. Kartu su žmonių mėgstamiausia spalva taip pat laikoma geriausia pagal Vastu spalvas pooja kambariui.

Spalva yra susijusi su palankumu ir dieviškumu. Galite pasirinkti bet kokį raudoną atspalvį pagal savo skonį ir pasirinkimą, tik nepamirškite tos pačios spalvos. Jei nenorite, kad visas kambarys būtų vienodos raudonos spalvos, galite išbandyti ir skirtingus spalvos atspalvius.

8. Dviejų spalvų derinimas:

geriausia dažų spalva pooja kambariui

Yra daug žmonių, kurie nenori, kad jų kambariuose būtų tik viena spalva. Jei ir jūs esate vienas iš jų, tuomet galite pabandyti patalpoje derinti dvi skirtingas spalvas ir padaryti tai kaip geriausią spalvų derinį kambaryje.

Apskritai, dauguma žmonių nori derinti raudoną ir baltą spalvas, nes abi spalvos gerai atrodo kartu ir padeda įnešti reikiamo pozityvumo pooja kambaryje. Abi spalvos puikiai atrodo su bet kokiu dekoru, todėl gali būti naudojamos be jokių rūpesčių.

9. Šviestuvai:

spalvų derinys pooja kambariui

Be įvairių spalvų kaip „Pooja“ kambario spalvos, kaip nurodyta „Vastu“, galite pabandyti naudoti šviestuvus savo „Pooja“ kambaryje. Šviestuvų naudojimas yra viena iš populiariausių madų, naudojamų „Pooja“ kambaryje, kad jis būtų tiesiog gražus su minimaliomis pastangomis.

Siūloma turėti šviestuvus, nes jie gali tikti prie visų tipų dekorų ir dekoracijų. Tai taip pat padės žmonėms sutelkti dėmesį į gražią Dievo statulą, pastatytą jūsų kambaryje. Be to, kadangi dekoracijų ar nieko nebus per daug, atsidavimo metu jūsų netrikdys.

10. Pooja kambario apšvietimas:

vastu spalva pooja kambariui

Norėdami, kad jūsų „Pooja“ kambarys būtų ypatingas jūsų namų kambarys, galite atsisakyti akivaizdžių „Pooja“ kambario dažų spalvų ir vietoj to naudoti gražius foninius apšvietimus. Šie foniniai apšvietimai ne tik padaro „Pooja“ kambarį stilingą, bet ir paprastą bei surūšiuotą.

Galite išlaikyti žibintų ryškumą nuo šviesios iki ryškios pagal savo pageidavimus ir skonį. Geriausi foniniai apšvietimai paprastai yra tie, kurie apšviečiami su minimaliomis dekoracijomis. Foninis apšvietimas suteikia žmonėms ramų ir sudėtingą atsipalaidavimą ir taip padeda lieknam ir nenutrūkstamam atsidavimui.

„Pooja“ kambario spalvų derinys tikrai pridės klestėjimo ir žavesio bendrai jūsų namų aurai. Jis veiks esmingai pašalindamas visas neigiamas energijas ir atneš reikiamą laimę bei pozityvumą, kuris padės jums augti gyvenime. Todėl, pasirinkdami savo vietos „Pooja“ kambario spalvą, turėtumėte būti labai ypatingi.

Jei jums reikia daugiau informacijos apie „Pooja“ kambario „Vastu“ spalvas arba turite abejonių ar problemų, komentuokite žemiau. Netrukus susisieksime su visa išsamia informacija, kuri pašalins visas jūsų abejones ir rūpesčius.