Ar jūsų mandire yra pakankamai pooja lentynos? Ar žinote, kad du Dievo stabai neturėtų priešintis vienas kitam? Jie visi turėtų būti nukreipti į priekį, kad pooja kambaryje būtų maksimalus pozityvumas. Bet kaip jūs tai sutvarkysite turėdami ribotą erdvę savo pooja kambaryje? Sprendimas yra gana paprastas. Galite išbandyti įvairius „Pooja“ lentynų dizainus, kad tinkamai sutvarkytumėte įvairius Dievo stabus, kuriuos turite savo mandyre. Naudodami šiuos paprastus „Pooja“ stendų dizainus, galite sukaupti pakankamai vietos savo pooja kambaryje, kad galėtumėte organizuoti kiekvieną poreikį.

Naujausi „Pooja“ lentynų dizainai

Naujausi „Pooja“ lentynų dizainai Indijoje:

Naudojant tinkamas „Pooja“ spintelių konstrukcijas, jūsų šventykla atrodys didelė ir taip užtikrins, kad ji gausiai vėdinama. Tinkamas vėdinimas yra būtinas bet kurios patalpos kambariui, norint išlaikyti jo dekorą. Taigi, ar norėtumėte sužinoti keletą geriausių „pooja“ spintelių dizaino idėjų?

Štai keletas paprastų ir modernių „Pooja“ kambario lentynų modelių, kuriuos galite išbandyti savo „Pooja“ kambaryje, kad gautumėte norimą ir laukiamą naudą:

1. Pooja kambarys su stiklo lentynomis:

Geriausi „Pooja“ lentynų dizainai

Viena iš pagrindinių ir įprastų „Pooja“ lentynų idėjų yra turėti stiklines lentynas savo „Pooja“ mandyre. Šios stiklinės lentynos yra gana patrauklios net dėl ​​savo paprastos išvaizdos. Be to, šias lentynas valyti yra labai paprasta, ir jūs galite tai padaryti gana dažnai, kad šios stiklinės lentynos tarnautų ilgai.

Šias stiklines lentynas galite turėti įvairių formų ir dydžių bei išbandyti daugybę skirtingų dizainų. Vienas iš populiariausių šių dienų dizaino bruožų yra turėti visą stiklo pooja kambario vitriną su paprastu ir elegantišku dizainu.

2. „Pooja“ kambario medinė spintelė:

pooja kambario lentyna

Apipavidalinti savo „Pooja“ kambarį medine „Pooja“ lentyna yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip gauti reikiamą erdvę „Pooja“ kambaryje, kartu išlaikant žavesio faktorių. Taip pat galite naudoti medinę spintelę daugybei daiktų laikyti, jei pasirinkote tinkamą mažos spintelės dizainą.

Tai yra geriausi mažo dydžio mandiro variantai, nes rinka yra pilna daugybės mažų spintelių dizaino variantų. Jie taip pat yra prieinami ir lengvai prižiūrimi bei valomi minimaliomis pastangomis. Pooja kambarį galite papuošti daugybe kitų priedų, kurie puikiai dera su pooja spintelės vaizdais.

3. Maža Pooja medinė lentyna:

Pooja lentynos idėjos

Jei nenorite, kad jūsų pooja kambaryje būtų akivaizdus didelis ir paprastas medinių lentynų dizainas, tuomet visada galite ieškoti mažų medinių lentynų dizaino. Galite kartu sutvarkyti keletą mažų medinių lentynų ir pasitelkti savo vaizduotę bei kūrybiškumą, kad suteiktumėte jas kaip savo kambario spintelę.

Ši „Pooja“ lentynos idėja yra viena geriausių, kai turite ribotą erdvę visiems savo stabams laikyti ir norite, kad jūsų „Pooja“ kambarys atrodytų stilingai. Priklausomai nuo jūsų kambario spalvos, galite naudoti stiklo lentynas arba medines lentynas arba jų derinį.

4. „Pooja“ kambario medinė spintelė ir medinės lentynos:

pooja sieninė lentyna

Naudodami tinkamą ir tinkamą medinės spintelės ir medinių lentynų idėjų derinį, jums tiesiog nereikia dėl nieko jaudintis. Šis derinys suteikia maksimalią erdvę, nes užima labai mažai vietos. Spintelę galite naudoti daiktams laikyti ir medinėms lentynoms stabams sudėti.

Viena iš naujausių tendencijų, kuri yra gana populiari tarp vartotojų, yra ryškios spalvos siena su medinės spintelės ir medinės lentynos deriniu. Jūs galite padaryti šį derinį pagal turimą dydį ir, be jokios abejonės, išbandę šiuos „Pooja“ kambario spintelių dizainus, priimsite geriausius sprendimus jūsų „Pooja“ kambariui.

5. Prie sienos montuojamos „Pooja“ lentynos su durimis:

Pooja kambario lentynos dizainas

Taip pat galite pabandyti, kad „Pooja“ kambario lentyna būtų pritvirtinta prie sienos. Jūs galite gauti visą mažą spintelę, pritvirtintą prie sienos, kuri gali būti naudojama sutaupant vietos. Stenkitės, kad „Pooja“ kambario lentynų modeliai būtų paprasti, ir galite išbandyti patrauklesnį „Pooja“ kambario durų dizainą, kad jis atrodytų stilingai.

Galite išbandyti skirtingus skirtingų dydžių lentynų derinius, kad be jokių rūpesčių galėtumėte laikyti skirtingus daiktus. Vienintelis dalykas, kurio reikia, yra tinkamai suplanuoti „Pooja“ kambario lentynos dizainą, kad gautumėte maksimalią naudą.

6. Marmuro „Pooja“ lentynos dizainas:

„Pooja“ lentynų modeliai

Kartu su medinės pooja lentynos dizainu taip pat galite pabandyti naudoti marmurinių lentynų dizainą savo pooja kambaryje. Tokio tipo spintelės, skirtos „Pooja“ kambariui, yra tiesiog elegantiško dizaino, tačiau suteikia „Pooja“ kambariui reikalingo žavesio.

Galite pabandyti marmurinėse lentynose turėti įvairių formų ir dydžių, kad kuo geriau išnaudotumėte erdvę ir kad jūsų pooja kambarys atrodytų žavingai. Be to, turėkite savo marmuro lentynos dizaino „Pooja“ mandiro spintelę. Visą savo pooja kambario išvaizdą galite užbaigti kartu su pooja kambario lentyna su kai kuriomis dekoracijomis.

7. Medinis „Pooja“ stendas su lentynomis:

pooja kambario lentynų modeliai

Jūs visada galite pasikliauti mediniu stovo stovu su lentynomis, kad gautumėte puikų erdvės ir gražios išvaizdos derinį. Visas „Pooja“ kambario stovas yra suprojektuotas taip, kad juose būtų pakankamai vietos kiekvienai mandiro detalei. Galite pabandyti įsigyti paruoštą „Pooja“ stovą arba pritaikyti tą patį pagal savo poreikius.

Rinkoje gausu įvairių dizainų paprastų „Pooja“ stendų, taip pat įdomesnių „Pooja“ stendų. Suporuokite paprastą stovą su šiek tiek tamsios spalvos siena ir suplanuokite patrauklesnį stovą su labai mažomis kambarių dekoracijomis, kad sukurtumėte ilgalaikį įspūdį.

8. Maža Pooja Almirah su lentynomis:

pooja lentynos vaizdai

Vienas iš populiariausių dizainų šiais laikais yra jūsų vietoje turėti mažus „pooja almirah“ modelius. Rinkoje yra daug „pooja almirah“ dizaino, pradedant nuo paprastesnių ir baigiant įdomesniais. Galite ne tik papuošti almirah interjerą, bet ir naudoti kai kuriuos „Pooja“ kambario priedus, kad almirah išorė atrodytų stilingai ir nuostabiai.

Geriausias privalumas, kurį galite gauti naudodami šiuos „pooja almirah“ dizainus, yra tai, kad nenaudojamas galite uždengti visą erdvę. Galite žaisti su savo kūrybiškumu, kad gautumėte unikalų dizainą „pooja almirah“ modeliuose.

9. „Pooja Rack“ dizainas su lentynomis:

„Pooja“ stovo dizainas

Net jei turite ribotą erdvę savo „Pooja“ kambariui ir nenorite ieškoti akivaizdaus „Pooja“ kambario lentynų dizaino ar „Pooja“ kambario spintelių dizaino, visada galite pasikliauti „Pooja“ stelažu. Šie „Pooja“ stelažų modeliai yra puikus išsigelbėjimas, kad jūsų vietoje būtų švari ir patraukli erdvė.

Jūs turite visą laisvę pritaikyti savo „Pooja“ stovo dizainą pagal savo poreikius ir reikalavimus. „Pooja“ kambario lentynose taip pat galite pridėti nedidelių dekoracijų ir dizaino, kad jie atrodytų stilingai ir patraukliai.

10. Vienos „Pooja“ lentynos vitrina:

paprasti „Pooja“ stendų dizainai

Vienos lentynos „Pooja“ kambario vitrina yra viskas, ko jums reikia šiuo metu, kai turėsite pritaikyti daug dalykų ribotoje erdvėje. Šios vienos lentynos vitrinos yra veiksmingas sprendimas žmonėms, kurie nenori naudoti didelių ir didelių paruoštų „Pooja“ kambario spintelių.

„Pooja“ vitrinose yra keletas variantų, kurie yra gana patrauklūs žmonėms. Geriausias šių vienos lentynos vitrinų privalumas yra tai, kad galite be jokių rūpesčių ir rūpesčių pastatyti bet kurioje vietoje, o kampą padarys žėrinčią ir stulbinančią.

Tai tik keletas „Pooja“ lentynų idėjų, kurias galite pabandyti paversti savo mandiru tikra atrakcija. Rinkoje galite rasti daugybę kitų „Pooja“ lentynų dizaino variantų, kurie labai padės paversti „Pooja“ kambarį tokiu nuostabiu, kokio norite. Galite pabandyti naudoti paruoštą „Pooja“ spintelę arba taip pat pritaikyti savo „Pooja“ spintelę.

Jei jums dar reikia pagalbos kuriant „pooja“ kambario spintelės dizaino idėją, pakomentuokite juos žemiau. Mes pasiūlysime jums geriausią įmanomą pagalbą, pateikdami tikslią informaciją ir išsamią informaciją šiuo klausimu.