Pooja odası herhangi bir evde kutsal bir yerdir ve bu nedenle çoğu insan onu geleneksel tasarımlarla devam ettirmeyi sever. Bununla birlikte, değişen zamanla, bazı insanlar camlı farklı pooja odası kapı tasarımları deneyerek pooja odasını denemeyi denediler..

Resimlerle En İyi Pooja Kapı Camı Tasarımları

Bu cam kapılar bir yandan ziyaretçilerin dikkatini çekerken diğer yandan bu cam pooja odası kapıları pooja odası ambiyansını abartmıyor. Bu kapılar, pooja odasının görünümü ve aurası arasındaki mükemmel dengeyi korur. Bu puja odası cam kapıların uğurlu bir çevreye girmenin daha şık bir yolu olduğunu söylemek yanlış olmaz..

Hindistan’daki En İyi Pooja Kapı Camı Tasarımları:

Bu puja odası cam kapı tasarımlarının kullanımı, evin her yerinde pozitif ve ruhsal titreşimleri korumanın yanı sıra pooja odasına gerekli zarafet ve zarafeti ekler. İşte pooja odanıza gerekli makyajı yapabileceğiniz cam tasarımlı pooja kapılarından bazıları.

1. Bölmeli Cam Panel:

camlı pooja oda kapısı tasarımları

Bu, kullanıcılar arasında oldukça popüler olan trend pooja kapı camı tasarımlarından biridir. Üstünde güzel desenler bulunan ahşap ve cam kullanılarak yapılmıştır. Bu tasarımın en büyük avantajı, pooja odasında maksimum yerden tasarruf edebilen katlanmış panellerle gelmesidir..

Bu kapılar kapıdan tam görüş sağlar ve böylece pooja odasının içini de görebilirsiniz. Bu, evin içindeki tüm boş alana hoş bir estetik katan pooja odası cam kapı modellerinden biridir..

2. Allah’ın Sembollü Cam Kapılar:

pooja odası için cam kapı

Pooja odanız için bir kapıya sahip olmanın oldukça açık bir yolu. Bu pooja odası kapı camı tasarımları, üzerlerinde şifrelenmiş bir Tanrı sembolü veya görüntüsüne sahiptir. Bu kapılar sadece çekici görünmekle kalmaz, aynı zamanda pooja odasının özgünlüğünü de korur..

Kapının rengini ve sembolünü pooja odanızın iç tasarımına ve genel görünümüne göre seçebilirsiniz. İnsanların çoğu, düz ve beyaz bir cam kapıya sahip olmayı ve en az ve minimum çabayla göz alıcı ve çekici görünmesini sağlamak için arka ışık eklemeyi tercih ediyor..

3. Sürgülü Cam Kapı Detayları:

camlı pooja kapılar

Bu tasarımlar oldukça uzun bir süredir kullanıcılar arasında popüler olmuştur. Kullanıcılar, pooja odasını yaşam alanının geri kalanından ayırmak için sürgülü bir cam kapı kullanıyor. Bu, pooja odası için gerekli mesafeyi ve alanı korur.

Bu camlı pooja oda kapısı tasarımları ile ek bir yaratıcılık olarak, bu kapılar artık küçük ve büyük detaylarla sunuluyor. Kapıya biraz sholaks isteyebilir veya kapıya pooja ile ilgili süslemeler ekleyebilirsiniz. Kapı tasarımını minimal düzeyde çekici tutacaktır..

4. Sun Craved Cam Kapı:

pooja odası cam kapı tasarımları görüntüler

Güneş ve pooja odasının sembolü eski zamanlarla ilişkilendirilmiştir. Pooja odası maksimum pozitif çevreye sahip bir yer olduğundan, güneş sembolü de enerjinin ve büyük sıcaklığın temsilcisi olarak görülür. Bu nedenle her iki enerjiyi birleştirmek için üzerinde güneş sembolü olan pooja odası cam kapı modellerine sahip olmayı deneyebilirsiniz..

Kapının rengini pooja odasının rengine ve iç kısmına göre seçebilirsiniz. Ayrıca, kapının daha çekici görünmesini sağlamak için arka aydınlatma detaylarını da ekleyebilirsiniz..

5. Cam Boyalı Pooja Odası Kapıları:

pooja odası cam kapı modelleri

Pooja odası kapınızın şık ve harika görünmesini sağlamak için pooja odası kapıları için cam boyama tasarımları almayı deneyebilirsiniz. Kapılar için yapılan bu tasarımlar, çeşitli Tanrıların putlarını farklı renklerle boyar ve sonunda gerçekten etkileyici görünüyor..

Cam tasarımlı bu pooja kapılar son zamanlarda oldukça popüler hale geldi ve o zamandan beri kullanıcılar arasında oldukça popüler oldu. Kapılarınızı minimal tasarımlarla tutabilir veya üzerlerine tam detaylı bir tasarım yaptırmayı deneyebilirsiniz. Her iki şekilde de, pooja odası cam kapı tasarımları, yeriniz için sihirlerini yaratacaktır..

6. Sanatsal Kombinasyonlu Cam ve Ahşap:

pooja odası kapıları için cam boyama tasarımları

Camlı pooja odası kapı tasarımları ile açık olmak için kapılara sanatsal bir dokunuş katmayı deneyebilirsiniz. Bu sanatsal cam kapılara tüm yaratıcılığınızı katabilir ve ortaya çıkan sonucun büyüsü ile sizi ve diğerlerini şaşırtmasına izin verebilirsiniz..

Bu tür sanat cam tasarımlarına sahip olmanın en iyi yanı, tasarımın herhangi birini cam kapı üzerine uygulayabilmeniz; Tanrı’nın putundan başka herhangi bir tasarıma. Pooja odasıyla ilişkilendirilebilir hale getirmek için, cam tasarımlı pooja odası kapısına küçük küçük çanlar ekleyebilirsiniz..

7. Pooja Odası için Fantezi Cam Kapı Tasarımları:

pooja oda kapısı cam tasarımları

Çarpıcı stili ve çekici görünümü cam kapılı pooja odası ile birleştirmek için süslü cam kapıları tercih edebilirsiniz. Bu süslü cam kapılar, birçok farklı tasarımın bir araya getirilmesiyle yapılmıştır. Ayrıca bu tasarımlarla dilediğiniz kadar yaratıcılığınızla oynayabilirsiniz..

Bu pooja odası cam kapı tasarımları, minimum çabayla gerekli sihri yaratmada başarılı oldukları için son zamanlarda trend haline geldi. Ayrıca camlı pooja odası kapısı ile fazla bir şey yapmadan pooja odanızı otantik ve uğurlu tutabilirsiniz..

8. Pooja Odası için Çok Renkli Cam Kapı:

pooja odası cam kapılar tasarımları

Pooja odası, evdeki varlığı ile tüm pozitif enerjileri ve sıcaklığı kendine çeken yerdir. Pooja odası için farklı renkler denemek eski bir fikirdi, böylece renkler pooja odasının güzel görünmesini sağlayabilir ve aynı zamanda o renkle ilişkili birçok pozitif enerjiyi çekebilir..

Artık son trendle birlikte pooja odasında farklı renklerin kullanılması sadece duvarlarla sınırlı kalmamış, pooja odası kapılarına da yayılmıştır. Pooja oda kapıları için cam boyama tasarımları kullanmayı deneyebilir veya çok renkli bir kapı kullanabilirsiniz. Kapıda bulunan çoklu renkler, pooja odasının sıcaklığını korumanın yanı sıra girişin güzel görünmesini sağlayacaktır..

9. Pooja Odası için Basit Kesim Cam Kapı:

cam tasarımları ile pooja kapı

Çekici görünmesi için cam tasarımlı pooja kapıları ile her zaman aşırıya kaçmanıza gerek yok; Aynı işlemi cam kapıyı basit bir kesimle deneyerek de yapabilirsiniz. Ayrıca puja odası cam kapı tasarımlarını dikey olarak kullanın ve benzersiz bir cam kapı tasarımı elde etmek için bunları bir araya getirin..

Odanın iç mekanını süper şık tutabilirsiniz, böylece odanın bir deseninden bakmak insanlar için sihrini yaratabilir. Sade pooja odası cam kapı tasarımlarını kullanırken, duvarlarda açık ve koyu iç renkleri bazı süslemelerle birlikte kullanmayı deneyebilirsiniz..

10. Pooja Odası için Dolap Cam Kapı:

puja odası cam kapı tasarımları

Sınırlı alanınız varsa ve yine de ev içi mandiriniz için en iyi şekilde kullanmak istiyorsanız, her zaman dolap tipi cam kapıya güvenebilirsiniz. Cam kapılı bu pooja mandir, yerden tasarruf sağlar ve kompakt görünümünde süper şık görünür..

Cam pooja oda kapıları için farklı renk ve tasarımları kombinleyebilir ve gerekli küçük detayları da ekleyebilirsiniz. Mevcut alana bağlı olarak ve ayrıca seçiminize ve beğenilerinize göre tasarımı minimal veya aşırı tutabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da cam kapı tasarımı ile mandirin duvarlarının seçilen pooja mandir ile uyumlu olmasıdır..

Bunlar, basit ama çekici tasarımları ve detaylı çalışmaları nedeniyle kullanıcılar arasında popüler olan pooja kapı camı tasarımlarından bazılarıdır. Cam tasarımlı pooja kapılara sahip olma eğilimi ile birlikte hareket edin ve diğer insanların cam kapılı pooja odası kapı tasarımlarınıza hayretle bakmasına izin verin. Bunun için dikkat çekmeyi kesinlikle seveceksiniz.

En uygun pooja odası kapı camı tasarımlarını seçmek için herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen aynı konuda aşağıda yorum yapın. Pooja kapınızı sorunsuz bir şekilde en iyi puja odası cam kapılarından biri yapmak için size en iyi yardımı sunacağız..