Bandote deginti riebalus? Bet nesulaukti sėkmės? Riebalų deginimas ir svorio valdymas yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl žmonės sportuoja. Nustatyta, kad kardio pratimai yra geriausi riebalų deginimo pratimai, kuriuose grakščiu stiliumi naudojamos didelės raumenų grupės.

5 geriausios riebalų deginimo fizinės veiklos namuose:

Yra daug riebalų deginimo treniruočių vyrams ir moterims, tačiau geriausi iš jų yra aptariami šiame straipsnyje. Taigi, pažvelkime;

1. Bėgimas:

riebalų deginimo pratimai namuose

Tai labai paprastas ir geriausias pratimas deginti riebalus, nes tam nereikia jokios įrangos ir sporto salės, tik jums reikia poros gerų batų. Jis gali efektyviai sudeginti pilvą. Tai užtikrina stabilią, mažo intensyvumo širdies ir kraujagyslių treniruotę. Bėgimas padeda per pusvalandį sudeginti daug kalorijų (apie 300 kalorijų). Jūs vis tiek galite padidinti šią sumą intervalais ir įkalnėmis. Jėgos treniruotės turi didžiausią reikšmę pastebėjus traumų trukdžius bėgti. Pradėkite nuo 5 iki 10 minučių bėgimų, 3–4 kartus per savaitę.

2. Šuolinė virvė:

geriausias pratimas norint numesti riebalus

Tai greita riebalų deginimo treniruotė moterims, kurią galite atlikti namuose ir sudeginti 340 kalorijų per 30 minučių. Kūnas turi būti vertikalus kaip šokinėjantis. Tai lengvas darbas, kuriam reikia tik virvės ir pradėti šokinėti. Šokinėdami norite pradėti mažu greičiu, o progresuodami jį padidinti. Šokinėjimo virvė yra dar vienas didžiausias riebalų deginimo pratimas.

3. Kikboksas:

geriausi riebalų deginimo pratimai

Nors tai yra papildoma nauda, ​​kelias klases sudaro tam tikri jėgos ir lankstumo pratimai. Priklausomai nuo jėgos lygio, kiekvienai klasei galite sudeginti nuo 300 iki 500 kalorijų. Tai yra papildomas didelio intensyvumo pratimas riebalų deginimui, kuris siūlo lygiagretų kalorijų deginimo santykį, pavyzdžiui, burpees.

4. Šokiai:

riebalų deginimo pratimas

Visi žinote, kad šokti malonu, tačiau jei pasirinksite šokti greitu ritmu, baigsite sudeginti daug kalorijų. Vos per 30 minučių, jei pasirinksite šokti greitais ritmais, per 30 minučių galėsite baigti sudeginti daugiau nei 221 kaloriją. Šokdami turite pradėti nuo lėtų ritmų ir pereiti prie greitų ritmų, o paskui baigti lėtu ritmu.

5. Alpinizmas ir irklavimas:

riebalų deginimo treniruotė

Jei norite gauti puikią viršutinę kūno dalį, irklavimas su laipiojimu jums tinka. Be to, pabandykite deginti nuo 300 iki 380 kalorijų kas 30 minučių. Laipiojimui jums reikia specialios įrangos ir irklavimo mašinos.

9 geriausi pratimai riebalų deginimui namuose:

1. Kėlimo svoriai:

pratimas riebalų netekimui

Tai vienas efektyviausių riebalų deginimo pratimų. Sunkumų kilnojimo pratimai yra vidutiniškai tikslūs, jei jie atliekami teisingai. Todėl bendras sudegintų kalorijų kiekis paprastai yra mažesniame skalės gale. Tačiau pasitenkinimo jausmas ir gerovė iš endorfinų neturinčio, susijusio su didelio intensyvumo judesiu, savaime yra puikus motyvatorius. Be to, svorių kėlimas sukuria gerą pagrindą visiems kitiems veiksmams.

2. „Jackknife Crunches“:

riebalų praradimo treniruotė

„Jackknife Crunches“ yra aukštesnis pilvo judesys, jungiantis tiek viršutinę, tiek apatinę pilvo dalis, kad maksimaliai sumažėtų tonusas. Jie yra ypač naudingi, nes apatiniai abs gali būti tvirti, neįskaitant įrangos. „Jackknife Crunches“ yra geriausi riebalų deginimo pratimai vyrams namuose.

3. Burpees:

30 minučių riebalų deginimo treniruotė

Nors ir labai sudėtingas, šis didelio intensyvumo treniruotė yra viena didžiausių, norint greitai sudeginti kalorijas. Galite nukreipti jį 10 minučių, kitaip sudeginsite mažiausiai 100 kalorijų. Tai padeda tonizuoti jūsų šerdį, kojas ir viršutinę kūno dalį vienu metu. Taigi tai yra trigubos rizikos pratimas, kurio kiekvienas linkęs bijoti dėl svarbesnių priežasčių. Treniruotė yra sunki, išskyrus tai, kad ji padeda deginti kūno perteklių.

4. Traukiniai:

riebalų deginimo treniruotė namuose

Sutrinka vienas iš geriausių pilvo riebalų deginimo pratimų, kuris taip pat padeda stiprinti pilvo raumenis. Juos lengva išmokti, įvaldyti ir atlikti be kvalifikuoto personalo nurodymų. Padėkite jogos kilimėlį ir gulėkite tiesiai ant nugaros. Dabar sulenkite kelius ir padėkite rankas galvos gale. Palaipsniui pakelkite galvą, pečius ir kaklą, kol krūtinė ir keliai susilygins.

Atlikdami traškėjimą, pabandykite traukti pilvo raumenis į vidų, kad nesusižeistumėte nugaros. Tęskite rinkinius, kol galėsite, ir palaipsniui stenkitės padidinti pakartojimų skaičių. Kad šis pratimas būtų veiksmingesnis, jūs netgi galite sustabdyti kojas ore, kol atliksite traškėjimą. Tačiau šis stilius nerekomenduojamas pradedantiesiems.

5. Lunges:

pratimai riebalų netekimui namuose

Atsilenkimai yra apšilimo dalis prieš bet kokią treniruotę ir atlieka labai naudingus pilvo riebalų deginimo pratimus. Kasdieniniai prisileidimai padės sustiprinti ir tonizuoti jūsų kūną. Atsistokite tiesiai, viena koja ištiesta į priekį, kita – šiek tiek už nugaros. Dabar sulenkite priekinį kelį, pakreipdami kūną į priekį. Kitą koją laikykite tiesią ir kiek įmanoma pasilenkite į priekį. Grįžkite į įprastą stovėjimo padėtį ir pakaitomis kojas. Pakartokite šį pratimą ir palaipsniui didinkite skaičių. Mokydamasis įlipti, pamatysi, kaip riebalai lengvai ištirpsta nuo viršutinių šlaunų ir sėdmenų.

6. Šoniniai šuoliai:

riebalų praradimo treniruotės namuose

Šoniniai šuoliai šokinėja ore iš abiejų pusių. Tai puiki riebalų deginimo pratimų forma, kuri taip pat stiprina raumenis. Atsistokite tiesiai, kojas pečių plotyje. Pritūpkite, laikydami rankas į dešinę. Tai leidžia šokinėti į kairę. Dabar šokinėkite aukštyn sprogiai ir į šoną. Nusileiskite ant abiejų kojų. Vėl pritūpkite rankomis kairėje ir vėl šokinėkite aukštyn priešinga kryptimi. Toliau darykite kuo daugiau rinkinių.

7. Šoninė lenta su kojų pakėlimais:

geriausias pratimas norint numesti kūno riebalus

Tai pažangi pilateso forma, veiksmingai tirpdanti kūno riebalus. Atsigulkite dešinėje pusėje ir pakelkite apatinę kūno dalį alkūnės ir dešinės dilbio atrama. Dabar pakelkite klubą taip, kad kūnas būtų išlygintas ir tik dešinė koja bei ranka liestų žemę. Kairę ranką laikykite ant klubo ir kuo aukščiau ištieskite kairę koją. Įkvėpkite, iškvėpkite ir pakartokite tą patį kitoje pusėje.

8. Šokinėjantys pritūpimai:

15 minučių riebalų deginimo pratimai

Šokinėjimas pritūpimais yra paprastas, tačiau naudingas riebalų deginimo pratimas moterims ir vyrams. Šokinėjantys pritūpimai yra skirtumas nuo tradicinių pritūpimų, kad lengvai ištirptų kūno riebalai. Atsistokite tiesiai ant kilimėlio, kojos šiek tiek atskirtos (apie pečių plotį). Atlikite įprastus pritūpimus ir tada šokinėkite iš visų jėgų. Paliesdami grindis, nuleiskite kūną į įprastą pritūpimų padėtį. Tai užbaigia vieną ciklą. Kai nusileisite po šuolio, svarbu įvaldyti savo kūną. Taip pat šokinėkite visa pėda, o ne tik pirštais. Kasdien atlikite 2-3 šokinėjimo pritūpimų rinkinius, 10 pakartojimų kiekviename rinkinyje.

9. Šokinėjantys kėlikliai:

20 minučių riebalų deginimo pratimai

Šokinėjimo kėlikliai yra puikus kardio pratimas, kuris veikia kaip puikus greitas riebalų deginimo pratimas. Atsistokite tiesiai, kojos kartu ir rankos ant šonų. Šok aukštyn, ištiesdamas kojas ir pakeldamas rankas. Nusileiskite kojas ištempę maždaug 2–3 pėdų atstumu ir iškart vėl šoktelėkite, šį kartą grįždami į pradinę padėtį. Atlikite 2–3 serijas po 10 pakartojimų.

Tai yra vieni geriausių pilvo riebalų deginimo pratimų. Be to, jūs galite lengvai tai padaryti savo namuose ir galėsite puikuotis tonizuotu kūnu, nereikalaudami brangių treniruočių sporto salėje..