Neteisingas tuštinimasis, sukeliantis vidurių užkietėjimą, gali sukelti didelį diskomfortą visiems. Tai neleidžia išlikti ramybei ir sukelia skausmą bei kitas kūno problemas, jei nieko nedaroma, kad problema būtų greitai išspręsta.

pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Kadangi vidurius laisvinantys vaistai ir kiti vaistai yra greičiausi sprendimai, čia pateikiami keli pratimai, kurie gali padėti vienodai greitai atsikratyti vidurių užkietėjimo, taip pat gali būti atliekami reguliariai, siekiant pagerinti kūno rengybą..

Greitas ėjimas:

Greitas ėjimas yra naudingas sveikatai ir paprasčiausia mankštos forma išlieka tinkama visais atžvilgiais. Geras 30 minučių greitas pasivaikščiojimas anksti ryte sukuria daug energijos organizmui ir padeda atsikratyti toksinų bei nešvarumų. Jis palaiko optimalų deguonies tiekimą organizmui, o judesiai išskiria stresą, kuris gali būti viena iš vidurių užkietėjimo priežasčių.

Ketvirtis pritūpimai:

Pritūpimas yra panašus į tai, kaip mes reguliariai sėdime ir stovime ant kėdės. Jums tiesiog reikia tai padaryti be kėdės. Plačiai išskleiskite kojas, kad jos atitiktų pečius, ir ištieskite rankas iki pečių ilgio. Pritūpkite, kol šlaunys bus lygiagrečios grindims, palaikykite poziciją 5 sekundes ir grįžkite į normalią padėtį. Pratimą kartokite pusvalandį po valgio bent 10 kartų. Tai palengvina bet kokias žarnyno problemas ir daro žarnyno judesius sklandžius, taip palengvinant vidurių užkietėjimą.

Joga:

Jogoje yra įvairių ašanų, kurie atleidžia kūną nuo įvairių problemų. Paprastas kvėpavimas ir rankų bei kojų deriniai gali padėti išsiaiškinti vidurių užkietėjimo priežastis ir greitai palengvėti. Paprasčiausias Aasanas, kurį galite padaryti, yra sėdėti ant kilimėlio, kojos kartu ir nugara tiesi. Įkvėpkite ir įkvėpkite pilvą, iškvėpkite ir paleiskite. Šis judesys yra priešingas tam, ką darome normaliai kvėpuodami, todėl gali prireikti šiek tiek praktikos. Padarykite tai anksti ryte, kad sušvelnintumėte tuštinimąsi ir atsikratytumėte vidurių užkietėjimo.

Atsargiai: Jei jums skauda nugarą arba jums neleidžiama sėdėti ant grindų ar sulenktomis kojomis, galite sėdėti tiesiai ant kėdės ištiesta nugara arba ant lovos sulenktomis kojomis. Šio pratimo neturėtų atlikti nėščios moterys, nes jis taip pat veikia skrandžio raumenis.

Šokinėjimo virvė arba praleidimas:

Būdami vaikai, mes visi išgyvenome etapą, kai šuolinė virvė buvo vertingas turtas. Jei turite skrandžio problemų, galbūt atėjo laikas grįžti prie pagrindų. Pabandykite praleisti ryte arba bent tris kartus per dieną, kad pagerintumėte kraujotaką visame kūne. Tai taip pat naudinga spaudžiant tinkamus pėdų spaudimo taškus, per kuriuos vidurių užkietėjimas gali būti greitai pašalintas.

Lunges:

Lunges padeda judėti žarnynui pirmyn ir atgal kiekvieną kartą, kai tai darote tinkamai. Norėdami atlikti pratimą, atsistokite tiesiai, pastumkite koją į priekį ir pabandykite išlyginti šlaunį lygiagrečiai žemei, lenkdami retą pėdą. Tada grįžkite į poilsio padėtį. Pratimą kartokite kita koja. Tai vienas rinkinys. Atlikite bent dešimt tokių priemonių kasdien, kad pagerintumėte žarnyno judesius. Galite laikyti ranką tiesiai ore virš galvos arba priekyje, arba viena virš kitos ant kelio priešais.

Atsargiai:

Turintiems nugaros problemų, reikėtų vengti šio pratimo. Tai taip pat gali šiek tiek ištempti nugarą, o tai gali būti problemiška. Seni žmonės, turintys kelio problemų, taip pat turėtų vengti šio pratimo ir tikriausiai išbandyti kitą.

Išbandykite šiuos paprastus judesius ir tęskite tai, kas jums labiausiai tinka, kad skrandžio rytinė rutina būtų be problemų.