Žmonės iš viso pasaulio nori turėti sveiką ir sveiką kūną. Kiekvienas nori atrodyti kaip Holivudo įžymybė. Tačiau norint sukurti tokią išvaizdą reikia daug kantrybės ir sunkaus darbo. Šiandien yra keletas pratimų, kurie padės tonizuoti ir formuoti visą kūną; nuo pilvo iki rankų iki juokingai atrodančių meilės rankenų. Pastarieji taip pat apima blauzdikaulius. Taigi, jei tikitės atsikratyti tų suglebusių ir nuobodžių šlaunų, pasiūlymų ir gairių rasite čia esančiame straipsnyje.

Geriausi blauzdikaulio pratimai

Paprasti pratimai vyrams ir moterims:

1. Šuolis:

Virvės praleidimas

Šokinėjimo veikla yra tikrai šauni, linksma ir įdomi, nes padidina širdies ritmą ir veikia įvairias kūno raumenų grupes. Mankštindamiesi galite naudoti šokdynę ar panašią priemonę. Tai pagerins jūsų judrumą ir stebuklingai sutrauks blauzdikaulius.

2. Vaikščiojimai:

Pasivaikščiojimai Lunges

Norėdami įveikti ėjimą į priekį, iš stovinčios padėties turite eiti į priekį tik viena koja taip, kad ji beveik liestų žemę. Dabar darykite tai kita koja ir tęskite tai visą minutę. Taip pat galite pakelti rankas aukštai į orą, jei norite, kad tai būtų sunkiau.

3. Atatrankos:

Atatrankos

Norėdami atlikti atatranką, pirmiausia turite stovėti tiesiai. Tada paimkite dešinę koją ir atsitrenkite atgal, tarsi užtrenktumėte duris už nugaros. Tai būtų laikoma vienu atatranka. Dabar galite pakeisti kojas ir vėl spirti. Pakartokite šį pratimą 20 kartų kiekvienai kojai, prieš tai vadindami pabaiga.

4. Labas rytas:

Labas rytas

Labo ryto pratimams jums reikės štangos. Dabar laikykite štangą už savęs ir pritūpkite. Po to grįžkite į stovinčią padėtį. Pakartokite šį pratimą tiek kartų, kiek galite. Tai sustiprins jūsų blauzdikaulius ir suteiks jiems gerą formą.

5. Žingsnis aukštyn:

Žingsnis aukštyn

Norėdami atlikti žingsnius aukštyn, jums tereikia pakelto paviršiaus. Tiesiog užlipkite ant paviršiaus viena koja, nes kita koja automatiškai atsistoja už jūsų, o tada grįžkite į įprastą padėtį. Padarykite tai kita koja ir švelniai padidinkite tempą. Tik per kelias savaites pasieksite puikių rezultatų.

6. Hantelio standus kojų ištraukimas:

Hantelio standus kojų pakėlimas

Norėdami tai padaryti, paimkite du hantelius ir laikykite nugarą tiesiai. Dabar nuleiskite žemyn ir priartinkite hantelius prie žemės. Laikykite kojas kiek įmanoma tiesesnes ir pajutę tempimą kojų sąnariuose, grįžkite į neutralią padėtį.

7. Tiltas:

Tiltas

Norėdami padaryti tiltą, pirmiausia ištieskite rankas ir kojas. Tada atsigulkite ant nugaros ir leiskite kojoms prisitraukti prie užpakalio. Padėkite kojas ant žemės. Sulenkite rankas taip, kad rankos būtų virš pečių. Pasinaudokite savo jėgomis ir pakelkite klubus nuo grindų. Pakreipkite galvą atgal taip, kad žiūrėtumėte į ranką.

8. Lenkimas į priekį:

Sėdi į priekį lenkimo poza

Norėdami sulenkti į priekį, atsisėskite ant grindų ir ištieskite kojas tiesiai priešais save. Laikykite kojas kartu ir sulenkite į priekį taip, kad galva būtų ant kelių arba šiek tiek už jos. Palaikykite 30 sekundžių, kad grįžtumėte į įprastą padėtį.

9. Sąnarių tempimas:

Šlaunikaulio tempimas

Norėdami ištempti blauzdikaulį, atsigulkite ant grindų ir pakelkite dešinę koją aukštyn. Laikykite šlaunį ir sulenkite koją. Pradėkite tempimą dabar. Gilinkite tempimą ir palaikykite 30 sekundžių. Dabar pakeiskite kojas.