Skoliozė yra skausminga būklė, atsirandanti dėl magnio trūkumo. Ir puikus vaistas nuo to yra treniruotės ir mankšta. Plaukimas, tempimas, joga ir kardio yra pagrindiniai pratimai, kuriuos galite pradėti.

Pratimai suaugusiems, sergantiems skolioze

Jei per šią treniruotę išmoksite teisingai subalansuoti save, gausite didelę naudą. Tai duos puikių rezultatų, jei porą mėnesių laikysitės visos tvarkos. Jie daro jums didelę įtaką; suteiks jums daugiau stabilumo, mobilumo ir puikaus formavimo.

Geriausi nugaros skoliozės pratimai suaugusiems:

Jei norite daugiau sužinoti apie skoliozės pratimus, galite perskaityti šį straipsnį, kuriame apibendrinama ši sąvoka ir pateikiama reikalinga informacija.

1. Šroto judėjimas:

Schroth judėjimas, kilęs Vokietijoje 1927 m. Tai konservatyvus gydymas, iš esmės skirtas tiems, kurie kenčia nuo skoliozės. Jis buvo pripažintas visame pasaulyje ir yra žinomas dėl teigiamo poveikio. Šio judesio naudojimas tikrai padės jums išgydyti šią būklę.

2. Pratimas ištempti ir nusileisti atgal:

Atsistokite nugara į sieną. Pakelkite rankas tiesiai į orą ir pasiekite grindis. Ištieskite savo kūną dabar. Laikykite tempimą penkias sekundes ir grįžkite žemyn. Prieš pereidami prie kito pratimo, pakartokite šį pratimą dešimt kartų.

3. Šoninės skoliozės tempimo pratimai:

Norėdami ištempti šonus, atsistokite prie sienos, rankos kabančios prie šono. Dabar pakelkite kairę ranką ir padėkite ją už galvos ir. Ištieskite link dešinės pusės. Norėdami padidinti tempimą, šiek tiek paspauskite. Grįžkite į įprastą padėtį ir pasitraukite į kairę. Pakartokite 10 kartų.

4. Rankų ir kojų tiesimas:

Centruokite klubus ant mankštos kamuolio. Jis turėtų palaikyti visą kūną. Dabar sutraukite grindis naudodami kairiuosius pirštus ir dešinius pirštų galiukus. Ištieskite kairę ranką iki galvos lygio. Tuo pačiu metu pakelkite kairę koją, kol ji pasiekia sėdmenų lygį. Palaikykite 4 sekundes ir pakartokite. Pakartokite 10 kartų.

5. Kvėpavimo pratimai skoliozei:

Kvėpavimo pratimai puikiai lavina raumenis. Jie pagerina kraujotaką ir kontroliuoja širdies plakimą. Jie yra puikus būdas išlikti aktyviems ir kontroliuoti skoliozę. Šių pratimų atlikimas buvo naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo šios būklės.

6. Skoliozės gydymo pratimai – lentos:

Lentos yra puikus būdas sustiprinti pagrindinius raumenis. Pradedantiesiems juos rekomendavo keli gydytojai ir ekspertai. Laikykite dešimt sekundžių, tada leiskite jam atsipalaiduoti. 5. Pakartokite tą patį pratimą iš viso dešimt kartų.

7. Joga skoliozei:

Joga yra senovės Indijos praktika, naudojama gydant sveikatos problemas, skausmą ir negalavimus. Jis turi daug naudos sveikatai ir puikiai tinka tiems, kurie kenčia nuo skausmo įvairiose kūno vietose. Tai subalansuoja jūsų kūną ir visiškai išgydo.

8. Pilateso pratimai skoliozei:

Pilatesas yra puikus ir įdomus pratimas, kuris, žinoma, išgydo jus nuo skoliozės. Tai ugdo jėgą, pusiausvyrą ir laikyseną. Jie padidina jūsų atsparumą ir gali būti padaryti atsigulus ant grindų arba atremiant nugarą į sieną. Pradėkite kasdien atlikdami penkis skirtingus pratimus ir palaipsniui didinkite skaičių.

9. Sukimo išleidimas:

Tai yra padėtis, pakelkite kelius ir suformuokite savo kūnu T formą, tada judinkite ją dviem kryptimis. Laikykite pečius lygiai ant žemės. Pabandykite jį pakelti ir nuleisti kelius, kol pasieksite patogų tašką.