Pratimai pagal dienos režimą yra labai svarbūs, kad organizmas tinkamai veiktų ir išliktų tinkamas bei aktyvus. Pratimai įvairioms kūno dalims padeda pagerinti tos dalies kraujotaką ir taip apsaugo nuo visų krizių ir negalavimų, kuriuos galite patirti. Kaip ir kai kurie standartizuoti ir fiksuoti pratimai, efektyvūs kojoms, rankoms, bicepsui ir pilvui, taip pat yra pratimų, reikalingų tokioms dalims kaip ausys. Dauguma žmonių ignoruoja šį aspektą. Be to, jei yra tam tikrų konkrečių ausų sveikatos būklių, kuriomis galite sirgti, gydytojai ir specialistai gali pasiūlyti ausų pratimus, skirtus natūraliam tos pačios ligos gydymui..

Pratimai ausims

Norėdami sužinoti daugiau apie ausų pratimus, kuriuos labai rekomenduoja ekspertai, buvo sukurtas šis gerai ištirtas vadovas. Peržiūrėkite aukščiausio lygio galimybes, kurias turite po ranka, ir pasirinkite keletą, kad pasiektumėte savo aktyvumo ir negalavimų gydymo tikslus. Ji privalo jums padėti matomais būdais.

1. Pratimas galvos sukimui:

Pasak profesionalių ausų gydytojų, vienas geriausių pratimų ausims, ypač tokiomis sąlygomis kaip galvos svaigimas, yra galvos sukimo pratimai. Jis taip pat žinomas kaip pripratimo pratimas. Tiesiog atlikite pratimą 25 kartus purtydami galvą iš vienos pusės į kitą arba linktelėdami galva iš priekio į nugarą. Galvos pasukimas į šoną taip pat yra rekomendacija. Tai turėtų būti daroma kartą per dieną.

2. Ausų išvyniojimas:

Išvyniojant išorinę ausų dalį, galima ne tik pagerinti kraujotaką regione, bet ir pagerinti žmogaus susikaupimą ir dėmesį. Tai turėtų būti padaryta iš viršaus į apačią ir pakartota bent 3 kartus. Tai taip pat yra vienas pratimas, mokomas vaikams mokykloje, siekiant pagerinti jų mokymąsi.

3. Ausų meditacija:

Paprastas būdas mankštinti ausis ir pasiekti sėkmingų rezultatų yra gerai medituoti dalį. Sukurkite tylią aplinką ir trinkite abi delnus viena su kita, kad sukurtumėte šilumą. Tokia uždėtų rankų šiluma turėtų būti ant abiejų ausų, kairė ranka virš kairės ausies ir tokia pati su dešine. Laikykite rankas ant ausų maždaug 30 sekundžių ir pakartokite procedūrą dar kartą. Ši praktika ramina ausis ir protą.

4. Joga ausims:

Užmaukite abi rankas ir atitinkamai uždėkite kairę ranką ant kairės ausies, o dešinę – ant dešinės ausies. Pečiai turi būti nuleisti, o akys užmerktos. Dabar rankas reikia judinti apskritimais taip, kad masažuotų išorines ausis. Sekite tai minutę ir pradėkite tai daryti priešinga kryptimi. Tai padeda atgaivinti protą ir puikiai tinka ausų sveikatai.

5. Lobų masažo pratimas:

Nykštis ir rodomasis pirštas yra būtini norint masažuoti ausies skilteles kaip vieną iš pratimų. Norėdami tai padaryti, ant ausų skilčių padarykite mažus apskritimus. Po maždaug minutės pirštus reikia perkelti į beveik išorinės ausies vidurį, o tada apskritimais pasukti visas ausis.

6. Ausų presas:

Atsigulkite ant nugaros ant žemės ir ištieskite kojas. Keliai turi būti sulenkti, o kojos pakeltos taip, kad šlaunys prisispaustų prie ausų. Pirštai turi liesti žemę iš už galvos. Tai turėtų būti palaikoma 5-6 sekundes normaliai kvėpuojant.

Pratimai vidinės ausies pusiausvyros problemoms:

Vidinės ausies problema gali sukelti galvos svaigimą ir pusiausvyros problemas. Šie paprasti pratimai gali palengvinti tokias problemas kaip galvos svaigimas, galvos svaigimas ir disbalansas.

1. Brandto manevro pratimas:

Šio tipo pratimai gali sumažinti pusiausvyros problemas, atsiradusias dėl vidinės ausies problemų, ir palengvinti galvos svaigimo bei kritimo simptomus.

Padaryti tai:

  • Atsigulkite tiesiai ant grindų ir ištempkite kūną.
  • Pasukite galvą taip, kad smakras liestų jūsų petį
  • Laikykite savo viziją ant kairėje esančio objekto
  • Žiūrėdami pasukite dešinėn
  • Vėl sėdėkite vertikaliai

2. Epley manevro pratimas:

Šis pratimas padeda išstumti laisvus kristalus, esančius jūsų vidinėje ausyje. Šie kristalai riboja judėjimą ir sukelia nestabilumą bei galvos svaigimą.

Padaryti tai:

  • Atsisėskite ant lovos kampo ir pakreipkite galvą.
  • Atsigulkite nugara, paliesdami lovą ir pečius padėkite ant pagalvės
  • Lėtai pasukite galvą priešinga kryptimi
  • Dar kartą greitai pasukite priešinga kryptimi ir palaikykite 30 minučių
  • Pakartokite kitoje pusėje

Tai yra keletas ausų pratimų, kuriuos galite išbandyti, bet tik gavę profesionalų patarimą. Ausys yra labiausiai apleistas, bet svarbiausias jūsų kūno organas. Labai svarbu išlaikyti sveikas ausis prieš pradedant patirti klausos praradimą, disbalansą ir iškreiptą gyvenimą.

Vaizdo šaltinis: 3.