Koks gimtadienis be gražiai pagaminto pyrago? Nepriklausomai nuo amžiaus, visada smagu pūsti žvakes, pjaustyti pyragą ir mėgautis visu savo artimųjų dėmesiu! Pavėluotai pyragai tapo pasididžiavimo, ūgio ir pilnatvės objektais. Gali būti net saugu teigti, kad pyragaičiai šiais laikais nebėra tik desertų stalai, bet tapo paties dekoro dalimi.!

Nesvarbu, ar planuojate savo gimtadienį, ar savo artimųjų gimtadienį, mes jus užtikriname, kad šie unikalūs ir geriausi pyragaičių dizainai pašalins jus iš proto!

Populiarūs gimtadienio tortų modeliai vyrams, moterims ir amp; Vaikai

Kaip prasidėjo pyrago tradicija?

Prieš eidami į galerijos skyrių, pavaišinkime savo viduje esančią smalsuolę klaidą įdomia informacija apie pyragų istoriją! Manoma, kad tortų tradicija egzistavo dar gerokai prieš tai, kai buvo išrastas šiuolaikinis gimtadienio tortas. Romėnai šventė tokias svarbias progas kaip karališkieji gimtadieniai ir vestuvės, naudodami plokščias bandeles, primenančias pyragus.

XVII amžiuje idėją turėti ypatingą gimtadienio pyrago dizainą sugalvojo kepėjai, kurie naudojo vieno sluoksnio ir glajų su dekoracijomis. Tortas buvo supjaustytas tarp artimųjų ir artimųjų grupės, kuri dainavo tradicinę dainą „Su gimtadieniu“, o po to skambiai plojo.

Pyragai simbolizuoja laimę, meilę ir ryšius! Štai kodėl jūsų šeima ar draugai būtinai atsineša savo gimtadienio šventėms!

80 paprastų ir gražių gimtadienio tortų dizaino ir skonių 2021 m.

Laikas pasisemti pyrago su šiais 30 populiariausių gimtadienio tortų dizaino 2021 m. Vakarėliams:

1. Lėktuvo „Fondant“ pyragas:

Gimtadienio tortų dizainas

Ar jūsų mažam berniukui patinka pakilti į naujas aukštumas? Tada eikite į šį lėktuvo pyragą, kuris tiksliai atspindi jo gyvenimo tikslus! Vienos pakopos gimtadienio tortas dailiai padengtas mėlynu fondantu ir dekoruotas debesies pavidalo gumpaste. Akcentas, be abejo, yra mielas mažas pyrago viršelis, kuriame matyti berniukas, kuris tolina savo raudoną lėktuvą. Galite pasirinkti vanilinį ar šokoladinį biskvitą su tinkamu įdaru!

2. Pyragas oro balionu:

Naujausi tortų dizainai gimtadieniui

Kalbėdami apie dangų, turime dar vieną populiarią pyrago temą jūsų mergaitei ar berniukui – oro balioną! Įspūdingas pyragas specialiai pagamintas 1 -ojo gimtadienio proga, naudojant klasikinę pastelinę temą. Kiekvienas čia naudojamas elementas, įskaitant 3D balioną, krepšį ir tą smalsų mažą „Jumbo“, yra rankų darbo su valgomuoju fondantu. Ar jis vis dar aukštas ir gražus ant stovo?

3. „Angry Birds“ dviejų pakopų pyragas:

„Cake Ka“ dizainas

Jei jūsų vaikas mėgsta žaisti „Angry Birds“, šis pyragas gali būti geriausia dovana! Dvi pakopos sukurtos dviejuose populiariausiuose šios serijos paukščiuose – „Raudona už teritoriją“ ir geltona – „Chuck“! Žemiau fondanto yra juodojo šokolado ganache, kuris sumažina saldumą. Pyragaičiai šiuo atveju yra paprasti- gumpaste raidės išdėstytos taip, kad sudarytų gimtadienio mergaitės ar berniuko vardą.

4. Futbolo teminis pyragas:

Naujausias tortų dizainas

Ar jūsų namuose yra futbolo žvaigždė? Tada padovanok jam šį neįtikėtiną pyragą, kuriame gausu kakavos! Pradedant nuo pyrago pagrindo, baigiant žaliu lašeliu ir dekoratyvinėmis medžiagomis, jūs negalite gauti pakankamai šios šokolado pagundos. Galite pastebėti raudonėlius, M.&M, pieno šokolado plytelės ir varvantis baltas šokoladas. Suburti juos į futbolo aikštę yra idėja, kurią verta išbandyti!

5. Automobilių teminis pyragas:

Paprastas gimtadienio torto dizainas

Automobiliniai pyragaičiai yra momentinis hitas vaikų gimtadieniuose! Ypač, kai joje yra vis populiari „Pixar Cars 2“ tema, linksmybės tampa dar garsesnės. Jei jūsų vaikas yra įtrauktas į šią seriją, „Flash McQueen“ ir „Mater“ 3D pyragų pyragaičiai gali akimirksniu nusišypsoti jų veiduose. Prie šio jaudulio prideda raudoną fondantą su languotu kraštu. Priekyje galite atspausdinti vardą ir amžių, kad jie primintų automobilio prietaisų skydelį! Patinka? Mes statome!

6. „Mickey Mouse“ animacinis pyragas:

Su gimtadieniu torto dizainas

Šis žavingas „Mickey“ pelės pyragas yra skirtas jūsų vaiko gimtadienio linksmybėms! Apvalios formos pyragas turi skanų sviesto kremo glajų, kuris gerai laižo pirštą. Žaisminga raudonos ir geltonos spalvos tekstūra yra nuostabus fonas jūsų mėgstamam animaciniam personažui. Baltas centras išryškina atspausdintą Mikio atvaizdą, kad visi šypsotųsi!

7. Vienaragio pyrago dizainas:

Lengvas pyrago dizainas

Vienaragio karštinė vis dar tęsiasi ir panašu, kad netrukus neišnyks! Štai vienas toks šios mitinės būtybės pyragas aukštoje, vienos pakopos. Pastelinės spalvos sviesto kremo rožės prideda fantazijos elemento prie šviesiai balto, švelnaus fono. Tai auksinis ragas, kuriuo trykštame, kuris atgaivina jūsų vienaragį! Šios gražios blakstienos ir blizgančios žvaigždės gali priversti jūsų merginą įsimylėti šį vyrą!

8. Mielas kačių pyragas:

Juokingi tortų dizainai

Kačių mylėtojai gali švęsti savo gimtadienius naudodami šį žavingą pyrago dizainą! Matinis sviesto kremo pyragas nuspalvintas rožine ombre spalva ir papuoštas pūstomis zefyromis! Dizaineriai macarons katės letenos, širdžių ir gimtadienio formos pavogia parodą. Ką mes dar labiau mylime? Tai stilinga katė, kuri gali priversti mus eiti „Miau“!

9. Kriketo gimtadienio tortas:

Kūdikio gimtadienio torto dizainas

Šis pyragas specialiai sukurtas keturiasdešimtajam aistringo kriketo gerbėjo gimtadieniui! žalias fondantas ant torto reiškia žemę, o iš pastos taip pat gaminami tokie elementai kaip kamuolys, varteliai ir kelmai. Smagus elementas neabejotinai yra pranešimas „40 Not Out“! lentoje su fondantinėmis iškirptomis raidėmis, linkinčiomis su gimtadieniu. Ar pastebėjote, kad išaugo tie maži žolės stiebai?

10. „Disney Frozen“ teminis pyragas:

Geriausi gimtadienio tortų dizainai

Ar turite dukrą, vyresnę nei 3 metai? Tada leiskime spėti! Ji myli „Frozen“ ir yra didžiausia „Olaf“ gerbėja! Teisingai? Na, tai nebuvo burtai! Mažos mergaitės negali pasisotinti Anos ir Elzos, o kai į sceną ateina Olafas, tai yra juokingos riaušės. Norėdami atitikti jų beprotybę, rinkitės šį matinį mėlyną pyragą su snaigėmis, ledo kamuoliukais ir šokančiu „Olafmadeusing“ fondantu!

11. Elegantiškas gėlių gimtadienio tortas:

Namų pyrago dizainas

Gėlių pyragaičiai visada praskaidrina mūsų nuotaiką ir mūsų vakarėlius! Šį mėlyną pyragą puošia sviesto kremo gėlės, kurios atrodo per gerai, kad būtų tikros! Neįprastai ryški mėlyna kūno spalva gražiai kontrastuoja su rausvomis, baltomis ir mėlynomis gėlėmis, primenančiomis mums žydintį sodą šviežiame tvenkinyje! Ar nemanote, kad jūsų mergytė nusipelno tokio grožio per savo 6 -ąjį gimtadienį?

12. Golfo teminis pyragas:

Gimtadienio torto naujas dizainas

Golfo teminiai pyragaičiai yra madingi tarp vyrų, ypač sportininkų! Šis tikroviškas pyragas yra geriausia dovana, kurią galite įteikti savo tėčiui ar seneliui jo 80 -ojo gimtadienio proga. Nefondantinis pyragas papuoštas paprasta vejos tekstūra, naudojant sviestinį kremą. Kas daugiau? Mažas tvenkinys, golfo kamuolys, šikšnosparnis ir net smėlis yra sukurti valgomojo golfo aikštynui!

13. „Hello Kitty“ dviejų pakopų pyragas:

Tortų dizainas internete

Viena geidžiamiausių temų pirmiesiems gimtadieniams yra „Hello Kitty“! Skanus dviejų lygių tortas yra baltos ir rožinės spalvos, skirtas mergaitei, kuri yra tokia pat žavi kaip personažas! Fondant kačiukai yra supjaustyti ir įklijuoti kūno šonuose su valgoma guma, kuri atrodo tiesiai iš piešimo knygos. Mes labai rekomenduojame vanilinį biskvitinį pyragą su braškių įdaru, kad jis būtų suderintas iš išorės!

14. Sporto salės teminis pyragas:

Paprastas gimtadienio pyrago dizainas

Sporto keistuoliams gimtadienio metu taip pat reikia torto! Šis sporto salės temos pyragas yra labiausiai apgalvota idėja jūsų vyrui ar tėvui. Vienos pakopos pyragas yra padengtas raudonu fondantu, kad būtų paryškintos novatoriškos pyrago viršūnės. Jie rodo vyrą, besitreniruojantį sporto salėje, apsuptą štangos, svarmenų, vandens buteliuko ir ei, net „Nike“ krepšį! Argi tai ne šaunu!

15. Žavūs pyragaičiai:

Paprastas gimtadienio pyrago dekoravimas

Pasakyk tiesiai ir aiškiai, kad tau šiemet sukako 25 metai! Atsisakykite išgalvotų dekoracijų ir fondantų ir rinkitės šį patrauklų dizainą. Viskas, ko jums reikia, yra iškirpti savo biskvito numerius ir padaryti juos dviem sluoksniais. Užpildykite centrą „Meringue“ vamzdžiais ir pakartokite tą patį ant paviršiaus. Dabar pridėkite uogų, gėlių ir meringues, kad suteiktumėte žavingą išvaizdą. Paprasta, tačiau sensacinga!

16. „Panda“ pyragas pradedantiesiems:

Gimtadienio tortas skirtingo dizaino

Jei norite duoti ranką kepimui, išbandykite šį pagrindinį naminio gimtadienio torto dizainą. Apvalus pyragas dekoruotas žvaigždės formos apledėjimo piltuvėliu, naudojant juodai baltas spalvas. Tai gali atrodyti sudėtinga, tačiau kai išmoksite laisvai judinti ranką, jums patiks šis procesas. Turėdami tik dvi spalvas ir maišelį, galite sukurti šį „Insta“ vertą „Panda“ pyragą!

17. „Peppa Pig Cake“ idėja:

Gimtadienio pyrago formos ir dizainas

„Peppa Pig“ yra mielas animacinis personažas su tipišku anglišku akcentu. Dauguma vaikų mėgsta mėgdžioti jos akcentą ir jos veiklą. Taigi, jei pastebėsite ką nors panašaus su savo vaiku, galbūt norėsite juos nustebinti šiuo spalvingu „Peppa Pig Cake“. Paprasta kvadrato formos kempinė papuošta švelniais personažo išpjovomis, gėlėmis ir raidėmis, kad įvykis būtų linksmesnis!

18. Tortas „Žmogus -voras“ vaikams:

Šaunūs paprasti tortų dizainai

Ar jūsų vakarėlyje kyla problemų? Gaukite šį voro žmogaus tortą ir stebėkite, kaip jis saugo jus nuo piktadarių! Šio dviejų pakopų pyrago viršuje yra raudonas, ikoniškas voratinklio raštas, o apačioje-Niujorko miesto siluetas. Nevalgomas Žmogus -voras stovi aukštas ir budrus kaip pyragas. Pavadinimą ir pranešimą galima pridėti prie torto lentos, naudojant fondanto pagrindą.

19. Karuselinis arklių pyragas:

Lengvas gimtadienio torto papuošimas

Karuseliniai pyragaičiai amžiams privers svečius kalbėti apie jūsų gimtadienį! Jei biudžetas nėra problema, eikite į šiuos linksmus karuselius. Štai viena tokia idėja, kurioje kvadratinė bazė pakelta dar trimis pakopomis, visos padengtos šokolado plytelėmis ir fondantu. Tikroji karuselės dalis padaryta su valgoma gumos pasta ant pyrago, papuošta saldainių batonėliais ir cukraus arkliais. Iš tolo atrodo, kad ant stalo sėdi mini mugė!

20. Dinozaurų pyragai:

Lengvas gimtadienio tortų dizainas

Grįžkite į priešistorinę erą su šiuo nuostabiu dinozaurų pyragu! Sąžiningai, jums bus sunku suvaldyti savo mažuosius svečius, kad jie nesigriebtų tų žavingų fondantų. Galite nuspręsti dėl dinozaurų skaičiaus ant torto, nepamiršdami pridėti to naujai išsiritusio kūdikio dino! Vyresniems vaikams ir suaugusiems baisūs dinozaurų pyragaičiai taip pat gali būti gaminami pagal užsakymą!

21. Kaimiški arba pusiau nuogi pyragaičiai:

Paprastas dizainas su gimtadieniu

Ieškote tobulo gimtadienio torto savo žmonai? Eik kaimiškas! Kaimiški pyragaičiai yra prašmatnūs ir suteikia romantišką atmosferą aplinkai. Jie yra ypač tinkami suaugusiųjų gimtadienių vakarėliams su barnyard dekoru. Šie pusnuogiai pyragaičiai yra populiarūs dėl savo nuostabaus skonio ir skonio, be storų fondantų ir nepageidaujamo cukraus. Šie pyragaičiai taip pat yra puiki drobė spalvingoms gėlėms, sezoninėms uogoms ir makaronams dėti, kurie atskleidžia jūsų nepriekaištingą skonį!

22. Cirko teminis pyragas:

Naujas naujausias gimtadienio torto dizainas

Cirkas yra stebuklinga vieta, pilna vaikų linksmybių ir linksmybių. Jei norite išbandyti šią temą būsimame gimtadienio vakarėlyje, užtikriname, kad tai puiki idėja! Priklausomai nuo jūsų biudžeto ir skonio, galite pasirinkti labai įmantrų cirko dizainą ar šį paprastą šventinį pyragą, visa tai daroma pagal fondantą. Jis spalvingas ir ryškus- kaip ir cirko atmosfera!

23. Tarpgalaksija ir žvaigždėtas pyragas:

Gražūs gimtadienio tortų dizainai

Šis pyragas yra tiesiog „iš pasaulio“! Vaikams, kurie mėgsta naktį žiūrėti į žvaigždes, šis dizainas priartina juos prie kosmoso. Išorinis juodas fondantas yra panašus į Paukščių tako galaktiką, gausiai purškiant baltą ir persikų išlydytą šokoladą. Fondant kamuoliukai ir pieniško šokolado drožlės dekoruotos taip, kad jūsų skoniai pakiltų tarp galaktikų!

23. Antigravitaciniai gimtadienio pyragai:

Paprastų tortų dizaino gimtadienis

Šis gravitaciją paneigiantis pyragas paliks jūsų svečius maloniu šoku! Kūrybinis dizainas verčia susimąstyti, kaip tie M.&M krenta iš viršaus, pažeidžia Niutono įstatymus. Norite sužinoti paslaptį? Pora tvirtų šiaudelių kūrybiškai pasislėpė po brangakmenių sluoksniu. Likusi pyrago dalis yra padengta sviesto kremu ir šokolado plytelėmis! Ar tai nėra tikras saldumynas?

24. Nuotraukos gimtadienio tortai:

Su gimtadieniu torto naujas dizainas

Atgaivinkite visus savo brangius prisiminimus, atspausdindami juos ant savo torto! Puiki idėja padaryti įspūdį savo močiutei ar seneliui, paversdami savo tortą valgomu nuotraukų albumu. Baltą fondanto pagrindą puošia 3D spausdintos nuotraukos ant matinių lakštų. Pakilkite aukštyn, gaudami tikrovišką žmogaus modelį kaip pyrago viršų! Jų 60 -metis negali būti geresnis!

25. Barbės lėlės pyragas:

Paprastas ir lengvas pyrago dizainas

Nustebinkite savo mažylę šiuo patraukliu Barbės pyragu! Kai centre yra tikra lėlė ir suknelės sviesto kremo rožės, jai bus sunku sulaikyti jaudulį. Kempinė bandelė yra kūno formos, o lėlė dedama centre! Pasimėgavę kiekvienu torto kąsneliu, lėlę galima išimti ir įtraukti į jos asmeninę Barbės kolekciją. Dabar tai mes vadiname paketu!

26. Keksiukų pyragaičiai:

Mažo gimtadienio torto dizainas

Tortai ir pyragaičiai- mes apie juos girdėjome! Bet keksiukų pyragai? Taip! Tai puiki idėja panaudoti keksiukus ir paversti juos šedevrais, kaip ši gėlių puokštė! Maži keksiukai dedami ant pagrindo ir išdėstomi norima forma. Tarpai užpildyti glajaus sluoksniu ir papuošti sviesto kremo žiedais ir pumpurais. Geriausia šios koncepcijos dalis? Jums nereikia vargti patiekiant pyrago gabaliukus, nes jūsų svečiai gali lengvai jį atskirti. Nenuostabu, kodėl kepėjai jį vadina „ištraukiamu“ pyragu!

27. Hario Poterio teminis pyragas:

Šaunus pyrago dizainas

Ar jūsų vaikas yra apsėstas Hario Poterio ir jo stebuklingo pasaulio? Tada eikite į šį pyrago dizainą jo gimtadienio proga ir skirkite jam geriausią savo gyvenimo laiką! Vienos pakopos tortas be fondanto yra nuspalvintas raudonai ir paliestas aukso teptuku. Pyragaičiams pridedamas „HP“ logotipas, auksinė „Snitch“, Hogvartso burtų knyga su jūsų vardu. Jau laikas kai kuriems „Hocus Pocus“?

28. Prabangių krepšių pyragas:

Geriausias dizaino tortas gimtadieniui

Na, šiuo metu „Micheal Kors“ krepšys gali būti jums nepasiekiamas, bet pyragas ne! Iš pažiūros tikroviškas pyragas suteikia džiaugsmo turėti prabangų krepšį be sunkios kainos. Be to, jūs galite puikuotis vakarėlyje ir netgi patiekti savo svečiams. Jei Mk nėra jūsų skonis, paprašykite savo dizainerio pakartoti „Louis Vuitton“, „Hermes“ ar net „Chanel“ šiai tešlai!

29. Pusės gimtadienio tortas:

Geriausias tortų dizainas gimtadieniui

Štai keistas, smulkmeniškas, menkas, menkas, baltas pusiau pyragas mažai mergaitei ar berniukui, švenčiančiam 6 mėnesių etapą! Tiesiog iškepkite 1 kg apvalaus 9 colių pyragą, perpjaukite jį per pusę ir uždenkite kremu ar fondantu. Lengvas peasy! Įdėkite iš anksto paruoštą pyrago viršų arba padarykite jį su gumpaste, jei esate kūrybingas! Pabarstykite saldainius, kad pridėtumėte šiek tiek spalvų šiam linksmam, pyrago sutriuškinimui!

30. Liūto karaliaus pyragas:

liūto pyrago dizainas

Hakuna Matata yra dienos mantra! Juk tavo mažylio gimtadienis! Taigi, švęskite įvykį su dideliu užsidegimu ir pompastika, atvesdami Simbą ir jo gaują! Puikiai atrodantis 3 pakopų pyragas turi visus elementus, kurie sužavės jūsų svečius, įskaitant skanų pyragą viduje. Ši įspūdinga tema skirta vaikams ir suaugusiems!

31. Šokoladinis pelėdos pyragas vaikų gimtadieniui:

Pelėdos gimtadienio torto dizainas

Tai neįprastas gimtadienio torto modelis ir patraukia dėmesį. Šokolado mėgėjams skirtas skanėstas, supakuotas į šokoladą ir dekoruotas marcipanais, sausainiais ir sagutėmis. Išbandykite tai gimtadienio šventėje su gyvūnais ir laimėkite savo vaiko širdį.

32. Muzikinis šokoladinis apykaklės tortas gimtadieniui:

Tai 8 colių velniškas šokoladinis pyragas, apvyniotas sultingu pieniško šokolado sluoksniu ir prikrautas uogų bei šokolado drožlių. Receptas atrodo gana paprastas – tiesiog pagrindinis sodrus ir drėgnas šokoladinis pyragas. Muzikinė apykaklė, matoma šiuo atveju, yra pagaminta naudojant šokolado perdavimo lakštus ir yra sukama galva. Šis pyragas yra puiki gimtadienio dovana melomanui!

33. Gruffalo šokolado gimtadienio tortas vaikams:

„Gruffalo“ šokolado gimtadienio tortas

Taip autorius jį pavadino; bet man tai labiau panašu į dino, kuris įkrito į didžiulį ištirpusio šokolado baseiną. Baltojo šokolado ragai ir nagai, oranžinės šokolado pupelių akys, purpuriniai „Smarties“ dygliukai – visa tai papildo šio „žvėriško“ pyrago grožį. Tai idealiai tinka vaiko gimtadienio gimtadienio vakarėliui.

34. „Pink Hearts“ šokoladinis gimtadienio tortas mergaitėms:

„Pink Heart Bday“ pyrago dizainas

Trys nuodėmingai turtingo atlaidumo sluoksniai, papuošti nuostabiai gražiomis mažomis rožinėmis širdelėmis! Žodžiai netinka apibūdinti šį pyragą, skirtą mergaitei paauglei. Pasirinkite kepti drėgną šokoladinį pyragą ir šerkšną su šokolado ganache, kad būtų mirtinas dekadentinis malonumas!

35. „Chocolaty Indulgence“ gimtadienio tortas:

Su gimtadieniu tortas

Šokoladinis amžius – štai ką sako šis pyragas! Šis pyragas buvo skirtas 40 metų moteriai. Jis buvo dekoruotas taip, kad išryškintų kiekvienos moters malonę ir moteriškumą. Gražios rožės ir karoliukų karoliai yra gražios moters atspindžiai. Tikras galvos sukėjas!

36. Suaugusiųjų gimtadienio tortas:

Šuns dizaino tortas Bday

Gerai, jis vadinamas suaugusiųjų gimtadienio tortu! Paprasčiau tariant, pyragas yra žavingai mielas ir nepamirštamas, burnoje tirpstantis! Kas nenusivils šio šokoladinio pyrago, padengto sultingu kiekiu pieno ir baltojo šokolado ganache? Ir šuo kviečia mus kąsti. Argi ne jis?

37. Hario triušio gimtadienio tortas mergaitėms:

Ar tai būtų triušis Haris iš Alisos stebuklų šalyje, ar jūsų mėgstamiausias triušis Bunny; šis pyragas tikrai sužavės vaikus. Gražiai apsirengęs karališkai balta ir mėlyna glazūra, šis pyragas turi šokolado pagrindą. Tai galite įtraukti į savo vaiką, nepriklausomai nuo amžiaus.

38. „Hula“ gimtadienio tortas mergaitėms:

Barbie dizaino tortas bday

Kuriai merginai nepatiks turėti Barbę? Ir kai Barbė pavirs į pyragą, žodžiai tau tikrai nepavyks. Pirmas žvilgsnis į šį pyragą tai įrodo. Puošnios Barbės lėlės, apsirengusios paplūdimio drabužiais ir žaidžiančios ant smėlio, atrodo patraukliai.

39. Lašinių ir kiaušinių gimtadienio tortas:

nauji pyrago dizainai „bday 2021“

Kad viskas būtų paprasta, tai yra pagrindinis geltonas pyragas, gausiai apšlakstytas šokolado glajumi. Nors fondantas buvo naudojamas kiaušiniams ir šoninei gaminti, kiaušinių tryniai buvo pagaminti iš cukraus. Tai malonumas akims ir gomuriui ir puiki dovana tiems, kurie mėgsta pusryčius ant lašinių ir kiaušinių ant lovos.

40. Mergaičių gimtadienio vystyklų pyragas:

Naujas „Bday“ pyrago dizainas

Tai puiki dovana moteriai, kuri švenčia savo gimtadienį, kol ji yra nėščia.

41. Zuikio pyragas 1 -ajam gimtadieniui:

Naujausi pyragaičiai 2021 m

Puikus būdas švęsti, kai jūsų šaunuoliui sukanka vieneri metai! Šis pyragas yra dviejų pyragų amalgama, iš kurių vienas sudaro veidą, o kitas per pusę, kad atrodytų ausys. Šis pyragas, pagamintas iš baltojo šokolado ar ganache glazūros, gaminamas naudojant labai mažai maistinių spalvų, atsižvelgiant į vaiko amžių. Patikrinkite vaizdą – tik ausys yra rausvos. Jūs netgi galite to išvengti ir užpildyti ausis sodriu šokolado ganache įdaru.

42. 18 metų amžiaus gimtadienio tortas mergaitei:

Pasitikite naujus metus su šiuo moterišku pyragu. Rožinė – ji visada išliks mėgstamiausia mergaičių spalva, nepriklausomai nuo amžiaus. 8 colių apvalus pyragas, padengtas kitu pyragu – tiek pat skonių, tiek matiniu ir raudonos maistinės spalvos, įpiltas baltojo šokolado glaistymo – suteiks šiam pyragui nepaprastai sodrų prisilietimą! Patikrinkite makiažo rinkinio ingredientus, kurie guli aplink ją – mergaitiški!

43. Pilies gimtadienio tortas:

Jūsų dukra yra princesė ir ji turėtų gyventi pilyje. Taigi padovanokite jai pilį kito gimtadienio proga šio nuostabaus pyrago pavidalu. Baltojo šokolado stulpeliai su rožiniais bokštais suteikia šiam pyragui būdingą moterišką prisilietimą, todėl jis tampa dar žavesnis. Paprašykite savo kepėjo, kad jis padengtų šokoladinį pyragą, kad gautų sodrumo!

44. Berniukų gimtadienio tortas:

Bent taip jums atrodo šis pyragas. Tipiškas bėgimo batelių pyragas – tai idealus būdas pasakyti savo partneriui, kad jau laikas pradėti treniruotis. Kokia tavo nuomonė?

45. Specialus 30 -ojo gimtadienio pyrago dizainas:

Tai šokolado turtingas velnias skanėstas vyrams, kuriems sukanka 30 metų. Kortos, kauliukas ir kalyklos – visi šie požymiai, rodantys, kad jis dabar subrendęs! Su gimtadieniu vaikinai!

46. ​​Vaisių krepšelio pyrago dizainas gimtadieniui:

Tai panašu į krepšelį, prikrautą vaisių. Tai šviežia grietinėle dengtas mėlynių pyragas, sukurtas iš įvairių vaisių. Padovanokite tai savo sveikatai besirūpinančiam partneriui, kad ji taptų laimingesnė!

47. Barbės pyragas gimtadienio mergaitei:

Tai skirta jūsų mažajai princesei, kuri auga kaip lėlė Barbė. Pasipuošusi ta gražia rožinės spalvos suknele, jūsų dukra ir Barbė atrodo vienodai. Negalvokite du kartus prieš užsisakydami šį! Paprašykite savo kepėjo naudoti karamelinį pyragą kaip pagrindą su plakta grietinėle!

48. Stiliaus pyrago berniukų gimtadienis:

Šis pyragas, sukurtas išskirtinai vyrams, kuriems sukanka 50 metų, turi graviūrų jo gairėms. Jame rodomos visos esminės vyro gyvenimo akimirkos, įskaitant jo fitneso veiklą.

49. Drugelio modelio gimtadienio tortas:

Gražus pyragas simbolizuoja tai, kaip maža mergaitė pražysta moteriškumu elegancija ir malonė. Šaltas baltas šokoladas, šis pagrindinis biskvitinis pyragas yra gana spalvingas, kaip būtų paauglystės mergaitė. Štai kodėl tai yra puikus pasirinkimas paauglei merginai!

50. Lovos dizaino gimtadienio tortas mergaitei:

Štai ką šis pyragas pasakys jūsų dukrai. Šis pyragas su lova, spintelėmis, draugu ir, žinoma, mėgstamiausia pica, yra įspėjamasis ženklas, kad dukros greitai auga.

51. „Fashionista“ tortas mergaitės gimtadieniui:

Tą akimirką, kai merginos padėjo kojas į pilnametystę; jie pradeda suvokti stilių. Jie renkasi tik firminius produktus! Ir štai viena tokia dovana jūsų 18 -mečiui, kupina „Gucci“ rankinės ir sandalo! Ji tai dievins!

52. Paprastas merginų pyragas 18 -ajam gimtadieniui:

Tai labai paprastas, bet gražus pyragas. Jo paprastumas traukia akį. Graži mergina, sėdinti ant torto ribos, primena jums etapą, kurį mergaitė ar moteris išgyvena tam tikru savo gyvenimo momentu. Ji šypsosi, kaip įprasta, ir sėdi nuošalyje, net nesivargindama atidaryti ir pamatyti šalia gulinčių dovanų. Tokia yra moteris!

53. 40 -ojo amžiaus gimtadienio tortas:

Mielai ir švelniai priminkite jam, kad jam dabar 40! Taip, ten yra svarbus etapas! Kartu su palinkėjimu jam padėkokite, kad jis buvo su jumis visas šias dienas, nepaisant jūsų nuotaikos! Tikras atsidavimas vyrams!

54. Specialus alaus puodelio pyragas gimtadienio berniukui:

gimtadienio torto dizainas 1 kg

Tai malonumas visiems alaus mėgėjams, tačiau švelniai primenant, kad besaikis alkoholizmas gali būti pavojingas. Palepinkite jį neįtikėtinu šokoladiniu pyragu, apledėjusiu karameliniu glaistu. Pyrago autentiškumą papildo plakta grietinėlė, kuri nusisuka nuo puodelio viršaus.

55. Sveikinu, kad baigėte tris savo gyvenimo dešimtmečius:

Nuostabus Bday pyragas

Pasakykite jai, kad ji pasiekė svarbų savo gyvenimo etapą ir sėkmingai įveikė dar vieną dešimtmetį! Ji yra tavo vaikų motina, tavo geriausia pusė! Kas daugiau nei šis pyragas galėtų būti geriausias būdas pasakyti jai, kaip tu ją dievini!

56. Saldus auksinis gimtadienio tortas:

Gražus Bday pyragas

Jūs sėkmingai baigėte penkis dešimtmečius šiame pasaulyje! Pats laikas pradėti planuoti savo pensiją! Tai dviejų pakopų kreminis matinis biskvitas, papuoštas juodais, baltais ir auksiniais lankais!

57. Gimtadienio tortas su amžiumi iki tobulumo su nuotraukomis:

įvairių tipų gimtadienio tortų dizaino

Saldus valgomasis būdas pasakyti vyrui, kad jis sensta, tačiau tobulai! Nors paveikslėlyje naudojamas pyragas yra turtingas vaisių pyragas su kreminiu glaistu, galite pasirinkti bet kokį pyragą ir glazūrą, atitinkančią jūsų paletę.

58. Padangų pyrago gimtadienio berniukas:

Indijos gimtadienio torto dizainas

Ši nuodėminga šokolado dekadencija yra su veržliarakčiu ir pjovimo replėmis. Kiekvienas vyras tam tikru gyvenimo momentu prisiima techninę užduotį. Jei jūsų vyras padarė kažką panašaus su didžiausiu malonumu, atėjo laikas su juo džiaugtis! Ir nepamirškite užrašyti tų mielų meilės žodžių!

59. Su gimtadieniu, sese:

Šiuolaikiniai gimtadienio tortų dizainai

Seserys yra geriausios draugės – draugės visam gyvenimui! Ir todėl jie nusipelno ypatingo torto. Nepaisant to, nesvarbu, ar jūsų sesuo yra gurmanė, kai kalbama apie gimtadienio tortus. Čia yra gražus pyragas, skirtas tik parodyti savo meilę jai. Tai ne kas kita, kaip paprastas šokoladinis biskvitas su juodaisiais serbentais ir gražiai apledėjęs baltojo šokolado sviesto kremo glajumi. Rožiniai atspalviai demonstruoja jos malonę ir meilę, kurią ji turi visiems.

60. Jūs sukūrėte mūsų šeimą Gerbiamasis:

paprasti tortai su gimtadieniu

Kūdikio gimimas užbaigia šeimą. Būdami tik partneriai, mes tampame mama ir tėčiu. Ir jaunesnis visada yra mūsų džiaugsmo šaltinis! Pripažinkite jos buvimą ir švęskite savo pirmąjį gimtadienį su šiuo neįtikėtinu gimtadienio tortu.

61. „Doggy Design“ gimtadienio tortas:

Šis pyragas yra ideali gimtadienio dovana naminių gyvūnėlių mylėtojams. Turtingas, tirpstantis burnoje juodojo šokolado pyragas, papuoštas baltojo šokolado drožlėmis-šis pyragas atrodo kaip miegantis šuo, snaudžiantis. Jis taip pat idealiai tinka vaiko gimtadieniui, nes yra kviečiantis ir mielas.

62. „Smirnoff“ butelio dizaino gimtadienio tortas:

„Smirnoff“ – ši degtinė visada vilioja, taip pat ir šis geidulingas pyragas! Savo degtinės buteliuko pyragą apledėjote gausybe šveicariško sviesto kremo ar saldaus baltojo šokolado sviesto kremo, o pagrindiniam pyragui prireiks sodraus šokolado! Raudonas aksomo pyragas taip pat gali būti geras pagrindas šiai dovanai degtinės mėgėjui.

63. Papuošalų rinkinys gimtadienio tortas mergaitėms:

Užkariaukite moters širdį padovanodami jai šį mažą papuošalą su gimtadienio tortu. Nepaisant to, kad šis pyragas yra apšiltintas mėlynomis maistinėmis spalvomis, įpiltomis šveicariško sviesto kremo, šis pyragas atrodo maloniai kviečiantis. Dabar nerimaukite dėl kalorijų ir tiesiog griebk kąsnelį!

64. Karuselės dizaino gimtadienio tortas:

Šis pyragas yra dizainerio kūrinys, kuriame yra arklių, balnelių, uodegų ir manų. Rožinė ir balta spalvos tortui suteikia subtilios malonės. Net karuselės žibintai atrodo originalūs!

65. Kaukolės gimtadienio torto dizainas:

Šis pyragas puikiai tinka siaubo tematikos vakarėliui. Pilnas kaukolės, „Starbucks“ kavos, „Fat Boy Harley Davidson“, „Macallan Scotch“ ir elektros jungčių – visos jos yra valgomos – šis pyragas yra svajonių dovana bet kuriam vyrui.

66. Lovos tortas gimtadieniui:

Pasiimk jį savo tingiam partneriui! Komplektuotas su tomis picos dėžutėmis, po kambarį išsibarstę batai ir sandalai, vyras be rūpesčių sėdėjo ant nešiojamojo kompiuterio – tobula dovana bakalaurams.!

67. Knygos tortas gimtadieniui:

Nustebinkite savo knygas mėgstantį draugą ar partnerį šiuo knygų tortu jos gimtadienio proga. Nors šis pyragas buvo iškeptas ir surinktas specialiam teminiam vakarėliui, galite jį keisti pagal savo kūrybiškumą. Tai sviesto vanilinis pyragas, supakuotas su šviežiomis braškėmis. Ji buvo sukurta kaip atvira knyga ir įdėta į fondantą.

68. Mano mažojo ponio gimtadienio tortas:

Vaivorykštė, saulė, poniai – mergaitės, ypač paauglės, dievina šias tris. Štai kodėl šis pyragas tikrai taps populiarumu tarp paauglių gimtadienių. Gana kalorijų kupinas malonumas, jis buvo pagamintas iš sotaus sviesto pyrago su sviesto kremo apledėjimu ir purvo pyrago, pripildyto šokolado ganache įdaru. Nuostabiai nuodėmingas nuolaidžiavimas!

69. „Radley“ rankinės gimtadienio torto dizainas:

Rankinė moterį paverčia užbaigta, arba bent jau ji taip jaučiasi. Tam reikia daug patirties ir pacientų. Gražiai suprojektuotas šis pyragas tikrai užkariaus jūsų moters širdį!

70. Moterų batų dėžutės gimtadienio tortas su pavadinimu:

Tai vizualus malonumas visoms toms moterims, kurios mėgsta aukštakulnius. Šis batų dėžutės pyragas yra su perlais ir aukštakulniu. Šis pyragas, pagamintas iš drėgno geltono pyrago ir apledėjęs šokolado putėsiais, taip pat nuodėmingas skonio receptorius.

71. Šokolado pyragas gimtadieniui:

Du skaniai mirtini šokolado kiekiai, apipilti kavos skoniu „Kahlua“ ir apšlakstyti sodriu šokoladiniu sviesto kremu-štai koks šis pyragas! Jei vaizdas neužmiega, tiesiog įsivaizduokite, kad įkandate… ir būtumėte šokolado danguje. Tai atrodo sudėtinga, tačiau iš tikrųjų tai padaryti yra gana paprasta.

72. Vaivorykštinis tortas gimtadieniui:

Šis mielas, išgalvotas pyragas yra žavinga pabarstymo mėgėjams. Tai daugiasluoksniai pyragaičiai, kurių viršutinis ir apatinis sluoksniai yra raudono aksomo pyragas. Kepant likusius sviesto biskvito sluoksnius, galite naudoti maisto spalvas. Apšlakstykite sodriu sviesto kremo glajumi, palikdami viršutinį ir apatinį sluoksnius. Kruopščiai užšaldykite, o tada lietus pabarstykite šaukštu ant torto. Būtinai išlyginkite jį aplink kraštus, švelniai paspausdami, kad jie priliptų prie jūsų apledėjimo.

73. Saulėlydžio gimtadienio tortas:

Pasišventimas nuostabiai meilės sagai – „Saulėlydis“, šis pyragas yra gražus meilės įsikūnijimas. Paruošta naudojant raudono aksomo pyragą kaip pagrindą, tai romantiška dovana jūsų sutuoktinio ar partnerio gimtadieniui, ypač jei ji dievina Belą ir Edvardą.

74. „Ombre Whopper“ pyragas:

Tai ne kas kita, kaip jūsų klasikinis pyragas, gausiai apšlakstytas šokoladiniu sviesto kremu, tačiau akį patraukia tie mieli Whoppers. Po to, kai užšaldysite, leiskite pyragui gerai sustingti, kad plaktukai galėtų prilipti.

75. Avilio pyragas gimtadienio vakarėliui:

Tai vienas iš savo gimtadienio pyragų, kurie pakvies bičių medžioti aplink jūsų pyragą. Tai skirta bičių rafinuotumui ir išradingumui. Kalbant apie skonį, tai rudo sviesto bananų pyragas, apgaubtas sodriu medaus sviesto kremu. Bitės yra marcipaninės.

76. Arbūzo gimtadienio tortas:

Palepinkite vaisių mėgėjų gomurį šiuo nuostabiai atrodančiu ir skonio arbūzų pyragu. Šis pyragas taip pat yra arbūzo skonio, o skonį jis gauna iš arbūzų tyrės ir „Jell-O“. Raudona maisto spalva suteikia balto pyrago pagrindui arbūzo spalvos. Pusiau saldūs šokolado drožlės, padengtos arbūzo skonio kreminio sūrio glajumi, kompensuoja sėklas.

77. Romantiškas gimtadienio tortas jūsų meilei:

Paprastas gimtadienio tortas, jis taip pat yra ir romantiškas pasiūlymas. Nors raudono aksomo pyragas sudaro pagrindą, grietinėlės sūrio apledėjimas apgaubia pyragą. Prieš dėdami purkštuvus, pyragą gerai iškaitinkite. Kad akimirkos būtų romantiškesnės, pridėkite širdį. Jūs netgi galite naudoti tamsaus šokolado pyragą kaip pagrindą, padengtą prabangiu baltojo šokolado glaistu.

78. Braškių krepšelio pyragas:

Tai vizualinis malonumas visiems uogų mėgėjams. Šviežios braškės supakuotos į valgomuosius krepšius, pagamintus iš baltojo šokolado. Viršuje mažai braškių, įmerktų į baltąjį šokoladą. Geriausias pasirinkimas tortui būtų sodrus ir drėgnas šokoladinis pyragas. Aplink krepšelius išsibarstę uogos pyragas atrodo patrauklesnis.

79. Braškių namų gimtadienio tortas:

Gražus braškių namas yra tarp įvairių puošmenų – visa tai valgoma. Graži gėlė, braškės, 3D ledinukai – visa tai sustiprina torto grožį. Šis pyragas yra rožinis aksominis pyragas, apledėjęs vanilės skonio itališku beige.

80. „Chevron“ gimtadienio keksiukų bokštas:

Paprastas, tačiau prašmatniai atrodantis „Chevron“ bokšto pyragas, pagamintas naudojant fondantą; tai pagirtinas kūrybinis darbas. Pyrago viršelis yra prabangus kokosų pyragas su šokoladiniu sviesto kremu, o bokšto pyragaičiai yra vanilės skonio pyragaičiai su to paties skonio sviesto kremu.

Taigi, kaip jums patinka mūsų naujausių gimtadienio tortų kolekcija? Jei turite pasirinktą idėją, eikite į suderintą dekorą, užkandžius ir desertus, kad sustiprintumėte vakarėlio žaidimą! Ei, ar mes paminėjome gėrybių krepšius? Galite užsisakyti asmenines grąžinimo dovanas, atitinkančias bendrą temą, kad jūsų svečiai patirtų puikią patirtį. Jei turite daugiau tokių pyragų idėjų, praneškite mums ir mes mielai jas pristatysime čia!