Gimtadienis niekada neapsieina be torto, o šiandienos straipsnyje mes suteiksime jums praktinės patirties, kaip švęsti gimtadienį šiek tiek labiau suasmeninus. Paprastai per gimtadienius pyragus dažnai užsisakydavo iš individualizuotų parduotuvių, tačiau šį kartą kodėl nepadovanojus savo mylimam asmeniškesnio prisilietimo. Pyrago gaminimo procesas iš tiesų yra lengvas, jei dirbate su tinkamais ingredientais. Iš tikrųjų, turėdami puikių pyragų gaminimo įgūdžių, kodėl pyragai turėtų apsiriboti tik gimtadieniais ir vestuvėmis? Pyragai gali būti naudojami vakarais prie arbatos puodelio. Pyragai gali būti dykumos po pusryčių, o pyragai – praeities pomėgis. Šiaip ar taip, kiekvieną kartą mėgaujantis pyrago gabalėliu nereikia bėgti į parduotuvę.

Kaip padaryti paprastą pyragą

Teisingai rinkitės medžiagas:

Pagrindinis dalykas, kurio reikėtų pyragui, būtų miltai ir kiaušiniai. Kepimo milteliai yra dar vienas ingredientas, kuris vaidina svarbų vaidmenį gaminant pyragus, taip pat pienas ir pieno milteliai. Taip pat reikės šiek tiek cukraus ir druskos. Dabar kiekvienas pyragas turi lengvą skonį ir jūs turite nuspręsti, kokį skonį naudoti geriausiai. Norėdami gauti geriausią rezultatą, galite turėti šiek tiek acto. Sviestas bus paskutinis jūsų sąrašo ingredientas ir, jei pasirinksite paprastą pyragą, turėsite visus ingredientus, kurių jums reikės per tam tikrą laiką.

Išskyrus tai, jums reikės sviesto popieriaus, kurį galima įsigyti bet kurioje netoliese esančioje maisto prekių parduotuvėje, tinkamos formos kepimo skardos ir tešlos maišytuvo, galbūt medinio šaukšto.

Pradėkite veiksmą:

Pirmasis pyrago gaminimo žingsnis yra sumaišyti pagrindinius ingredientus. Į dubenį supilkite pusantro puodelio miltų, kartu su vienu puodeliu vandens ir dviem kiaušiniais. Dabar įpilkite vieną puodelį cukraus ir pusę arbatinio šaukštelio druskos. Į tą lašą įpilkite vieną šaukštą kepimo miltelių ir vieną puodelį pieno miltelių. Turėkite po ranka vieną puodelį pieno, kurį reikia supilti kartu su dviem ar trimis kubeliais sviesto. Reikės 100 g sviesto.

Dabar, kai visa tai supilama į dubenį, tinkamai sumaišykite juos su mediniu šaukštu. Tai mes vadiname tešla ir dažnai yra specialių tešlos maišytuvų ar pyragų maišytuvų, kurie padėtų tinkamai sutvirtinti tešlą. Turite įsitikinti, kad tešla yra gerai išmaišyta, kad nesusiglamžytų ingredientai. Kad tortas būtų efektyviai įvertintas, jis turi būti išlaikytas lygios ir smulkios konsistencijos. Jei pyragas be kiaušinių, išimkite lygtį ir tęskite likusią dalį.

Įmaišius tešlą, įpilkite vieną arbatinį šaukštelį augalinio aliejaus kartu su skoniais, kurie gali būti vanilės ankštis arba milteliai ar skystis. Šokolado atveju kartu su vanile įpilkite kakavos miltelių ir vėl sumaišykite.

Kepimo seansas:

Dabar išimkite pyrago kepimo formą ir gerai ištepkite riebalais bei miltais. Tai padės pyragui prilipti prie keptuvės dugno, kad kepimo pabaigoje galėtumėte tiesiog ištraukti jį iš formos. Dažnai keptuvę patepame riebalais, o vidinę pusę kartu su sienomis padengiame sviesto popieriumi. Dabar tolygiai supilkite konsistenciją į keptuvę. Perkratykite, kad mišinys būtų vienodas.

Prieš tai, jei reikia, galite iš anksto pašildyti orkaitę. Tai inicijuoja procesą. Įjunkite orkaitę iki 350 laipsnių penkių minučių ir įdėkite pyrago mišinį.

Toliau kepkite 350 laipsnių temperatūroje kitą pusvalandį ir iki to laiko pamatysite, kad pyragas putoja ir įgauna konsistenciją.

Išimkite pyragą ir apverskite keptuvę, kad ji nuslystų į dekoravimo lėkštę.