Rangolis yra gražiausias dizainas, kuris bus matomas ne namuose. Ši įėjimo apdaila yra pirmas dalykas, kurį svečias pastebės atvykęs aplankyti. Rangolis sukuriamas daugiausia tam, kad būtų malonu dievams. Rangoli galima daryti kasdien arba šventinėms progoms. Rangolis, kuriame naudojamas 9*9 kvadratas, yra labai sudėtingas ir tampa labai gražus.

Geriausi 9 taškų Rangoli/Pulli Kolam dizainai su vaizdais:

Čia rasite 5 geriausių 9 taškų „Rangoli“ arba 9 taškų „kolam“ dizaino sąrašą.

1. Lengvas 9 taškų Rangolis:

Lengvas 9 taškų Rangolis

Jei esate pradedantysis, tuomet turėtumėte išbandyti šį paprastą žingsnis po žingsnio 9 taškų rangoli. Šiame vaizdo įraše parodyti veiksmai yra tinkami pradedantiesiems ir naujiems besimokantiesiems. Jei atliksite nurodytus veiksmus, galėsite atlikti visų rūšių 9 taškų kolamą. Sukurkite sudėtingus dizainus, kai esate tikri savimi. Žingsniai daro rangolius gėlėmis ir lapais bei kitais geometriniais piešiniais. Į rangolį galite pridėti spalvingų miltelių, kad jis būtų malonus.

2. Geometrinis Rangolis:

Geometrinis Rangolis

Vienas iš daugelio rangoli tipų yra geometrinis dizainas. Šis 9 taškų kolamas yra vienas lengviausių, bet gražiausių. Instrukcijas, kaip padaryti šį rangoli, rasite svetainėje. Šis rangolis naudoja 9*9 kvadratą kvadratiniams ir trikampiams modeliams kurti. Norėdami sukurti sudėtingą dizainą, naudokite tokias spalvas kaip mėlyna, violetinė, žalia, juoda, balta ir kt. Jų rasite prie daugelio namų įėjimo.

3. „Deepam Design Rangoli“:

„Deepam Design Rangoli“

Vienas iš 9 taškų turinčio „sikku kolam“ yra „deepam“ dizainas, kuris sujungdamas taškus padaro diya formos figūras. Šis 9 taškų rangoli dizainas yra labai populiarus tarp moterų. Jie tai gamina kasdienei puošybai už namų ribų. Tai paprastas dizainas, kurį galima greitai atlikti. 9 kvadrato taškai yra sujungti išlenktomis ir tiesiomis linijomis, kad sudarytų diya formas. Kai kurie apskritimai dizaino centruose yra sukurti dideli, kad tai būtų gana patrauklu. Galite pažvelgti į tinkle esančius dizainus ir sukurti savo nuostabų rangolį.

4. Festivalio specialusis Rangolis:

Specialusis festivalis „Rangoli“

Ypatingomis progomis, tokiomis kaip Diwali ir kiti festivaliai, moterys puošia savo namus specialiais rangoliais. Šis rangolis ypatingas tuo, kad yra dekoruotas ir nuspalvintas ryškiomis spalvomis ir raštais. Festivalio rangolis užima šiek tiek laiko ir gali būti paryškintas šviečiančiomis diyomis. 9 taškų muggulu ir 9 pulli kollam yra visų tipų festivaliai. 9 chukkala muggulu dizainus taip pat rasite tinkle. Atlikite instrukcijas ir pasirinkite spalvas, kurias norėtumėte įdėti į rangolį. Spalvos turėtų būti ryškios, o rangoli gali turėti baltų miltelių kraštą.

5. Nuolatinis Rangoli:

Nuolatinis Rangolis

Viena iš įdomių rangoli formų yra 9 pulli sikku kolam. Šis dizainas yra tęstinis, kai pradedate ir sustojate toje pačioje vietoje. Čia turite apeiti taškus, kad taškai taip pat būtų matomi galutiniame projekte. Šis dizainas paprastai nėra užpildytas kitomis spalvomis. Tai tik su baltais milteliais. Tai taip pat galima padaryti 9–5 taškų rangoliuose. Pirmiausia galite išbandyti paprastus dizainus, o tada kurti sudėtingus.

9 taškų rangoli dizainas

9 taškų rangoli yra labai populiarus pasirinkimas gaminant didelius dekoratyvinius rangolius. Tai sukuria didelę erdvę mažiems ir sudėtingiems dizainams kurti. 9 taškai kollam ir muggulu yra visų rūšių rangoli. Juos galite sukurti kasdieniam naudojimui ir festivaliams.