Rangolis yra brangus daiktas, puošiantis daugumą namų ūkių. Maldos prasideda tik sukūrus rangolį. Tai padeda parodyti kelią dievams ir leisti jiems jaustis laukiamiems. Kartu su dievais tai taip pat nuostabus reginys visiems svečiams.

Geriausi „Pillui Kolam“/„Rangoli“ dizainai su 6 taškais:

Čia yra 5 6 taškų rangoli,

1. Spalvingi 6 taškų Rangoli:

Spalvingi 6 taškų Rangoli

Turėtumėte išbandyti šį nuostabų rangolį su taškais nuo 6 iki 6 bet kokiai progai. Rangolis pagamintas iš 6 * 6 kvadrato, kuris vėliau sujungiamas, kad būtų suformuota tiek daug dizaino. Taip pat galite pridėti keletą spalvų. Balta kraštinė suteikia dizainui malonų prisilietimą. Šis rangoli yra labai patrauklus. Dizainą galite lengvai gauti ten, kur naudojate rangolį su taškais nuo 11 iki 6, ir jis gali būti geometrinis arba gėlių. Naudokite spalvas, kurios viena kitą papildo.

2. Paprastas 6 taškų Rangoli:

Paprastas 6 taškų Rangoli

Vienas iš paprastų rangoli dizainų yra 6 taškų rangoli. Šis dizainas naudoja tik baltus miltelius, kad sukurtų paprastus rangoli dizainus su 6 taškais. Galite kurti dizainus, kurie yra nuolat sujungiami, arba jie gali būti elementų rinkiniai, sukuriantys visą vaizdą. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip 6 pullikolamas kasdieniam naudojimui ne jūsų namuose. Jūsų sukurtas rangoli dizainas gali turėti tą patį elementą arba gali būti įvairių elementų mišinys. Išbandykite geometrinį ar gėlių dizainą.

3. „Deepam 6 Dot Rangoli“:

„Deepam 6 Dot Rangoli“

„Deepam“ dizainas ranglyje taip pat yra nuostabi koncepcija. Jis naudoja kolamo dizainą su 6 taškais, kad sukurtų diya formą. Šis kolamas su 6 taškais atrodo labai paprastas, bet elegantiškas. Galite jį papuošti savo namus ar maldos kambarį. Dizainas pakartoja diyas visose aikštės pusėse. Pabandykite padaryti šiuos paprastus 6 pulli 6 varisai kolam ir praktikuokite juos, kad sukurtumėte sudėtingesnius dizainus. 6 taškų rangoli yra universalus įrankis, naudojamas nuostabiems darbams kurti. Taigi paimkite savo rankas į šiuos dizainus ir padarykite kažką gražaus.

4. Pradedantysis 6 taškų Kollamas:

Pradedantysis 6 taškų kollamas

Jei esate pradedantysis, galite net išbandyti savo jėgas šiame nuostabiame 6 taškų muggulu. Dizainas yra labai saldus ir daro gėles kiekviename kampe. Centrinė aikštė yra svarbi šio dizaino dalis. Galite naudoti dizainą ir kurti ir kitų rūšių gėles. Rangoli taip pat galima pagaminti naudojant 11–6 taškų rangolius. Kiekvienam rangoli skyriui naudokite skirtingas spalvas, kad sukurtumėte gražų vaizdą. Net patyręs rangoli gamintojas gali išbandyti šiuos paprastus dizainus.

5. Festivalis „Rangoli“:

Festivalis „Rangoli“

Dauguma festivalių reikalauja tobulo ir šviesaus rangolio. Šiuos rangolius atlieka 6 chukkala muggulu arba taškiniai rangoli nuo 11 iki 6 kvadratų. Rangolis paprastai yra sudėtingas arba tai yra daugelio 6 kvadratų derinys. Čia rasite vieną tokį dizainą. Rangoli dizainas su taškais nuo 11 iki 6 yra puikus būdas pasiekti didelį modelį. Naudokite ryškias spalvas, kad rangolis būtų šventinis. Tai galite išbandyti ypatingai progai, kurioje taip pat yra daug vietos. Dizainuose naudojamos bent trys skirtingos spalvos, kad būtų pasiektas ryškumas. Norint suteikti rangoliui malonų atspalvį, visada teikiama pirmenybė baltam kraštui.

6 taškų rangoli yra puikus būdas parodyti savo meno formą. Spalvingi rangoliai arba paprasti balti rangoliai yra gražūs dizainai, kurie atrodo ryškiai. Festivalio rangoli taip pat yra puikus pasirinkimas, taip pat pradedantiesiems rangoli dizainams.