Rangolis vaizduoja Indijos meną ir tradicijas. Jie yra paveldo pagrindas daugelyje šalies dalių ir yra klestėjimo, sėkmės, sveikatos ir turto simbolis. Jis gali būti pagamintas iš kelių dizainų ir formų ir gali būti pakeistas pagal reikalavimus.

21 taškų rangoli piešinys nupieštas ant grindų tokiose vietose kaip veranda, namo įėjimas, kiemas, kiemas ir tt,

Geriausi „Rangoli“ dizainai su 21 tašku:

1. Grand Kolam Rangoli:

Grand Kolam Rangoli:

Šis 21 taško pulli kolam yra vienas iš paprasčiausių, taip pat vienas gražiausių kolam rangolis dizaino. Norėdami nupiešti šį didingą gėlių kolamą su 21 tašku, pirmiausia nupieškite 21 tašką per kreidą arba baltus rangoli miltelius. Tada pradėkite piešti ratukus kaip piešinius visuose kampuose ir pieškite du didelius lapus ir vieną gėlę iš kiekvienos pusės. Lėtai priartėjus prie centro, bus sukurta viena gėlė, apsupta lapų. Dabar, norėdami užbaigti rangolį, užpildykite spalvas arba tiesiog nubrėžkite juodus arba baltus rangoli miltelius.

2. Taškų žvaigždė Rangolis:

Taškų žvaigždė Rangolis

Šis 21 taško kolamas yra vienas iš paprasčiausių rangoli, kurį galima pasigaminti bet kokiai progai. Šis 21 sikku kolam yra populiarus Pietų Indijoje. Žingsnis po žingsnio nupieškite šį 21 pulli kolam, pirmiausia nubraižę 21 tašką kreida ar rangoli milteliais ir tada nupiešę gėlių vidurį. Tada gėlių cum aitvaras gali būti pagamintas iš kitų dalių ir galiausiai geometrinis dizainas aplink centrinę žvaigždę. Šį rangolį galima piešti proga ar kasdien verandoje, kieme, kieme ar kitose namų vietose. Šį 21 taško rangoli dizainą galite užpildyti spalvomis arba paryškinti baltais rangoli milteliais.

3. Rangolio simetrija:

Rangoli simetrija

Šis 21 taško pulli kolangal yra būtina žinoti, kai yra dilema ir trūksta laiko. Šis 21 pulli kolam dizainas yra labai patogus ir lengvai pieštas. Pradėkite piešti gėlę centre, apsuptą drugelio, tada pieškite deimanto ir trijų lapų figūras kiekvienoje pusėje. Tai taip pat galima pakeisti piešiant skirtingų stilių drugelius iš kiekvienos pusės. Tada šį 21 taško rangolį galite užpildyti spalvomis arba galite paryškinti naudodami skirtingas spalvas su baltu kraštu..

4. Linija Rangoli:

Linija Rangoli

Šis „chukki rangoli“ nuo 21 iki 11 yra vienas garsiausių dizaino, kai kalbama apie pietų Indijos rangoli dizainą su 21 tašku. Tai galima padaryti nubrėžus 11–21 tašką alternatyviai ir simetriškai. Tada kiekviename kampe ir šone esančius kubelius galima nubrėžti ir tada pažymėti žvaigždute centre. Galima padaryti kelis kontūrus, kad rangolis taptų didelis ir didingesnis. Jis tinka piešti įprastam tikslui, bet taip pat gali būti piešiamas kartais.

5. Dramblio dizaino Rangolis:

Dramblio dizaino Rangolis

Šie 21 taško rangoli piešiniai gali būti nupiešti per 5-10 minučių. Pradėkite nubrėždami 21 tašką toje vietoje, kur bus nupiešti rangoliai, tada ant kiekvieno kampo nupieškite keturis dramblius, o tada tarp šių dramblių padarykite sferines figūras. Vėliau pieškite gėles ir lapus, kad užpildytumėte tarpus ir baigtumėte piešdami kvadratą centre. Norėdami užbaigti rangoli, užpildykite spalvas arba atspalvinkite dalis su minimaliu užpildymu. Šį rangolį galima piešti iškilmingomis progomis, tokiomis kaip Diwali ar kiti festivaliai.

„Rangoli“ niekada nepridės žavesio jokiam festivaliui ir ne tik pagražins festivalį ar progą. Jie yra viena iš labiausiai vertinamų meno formų Indijoje ir visame pasaulyje. Pabandykite nupiešti 5 populiariausius rangolius iš viršaus, kad proga papuoštumėte ir užpildytumėte spalvą savo aplinkoje.