Kiekvienoje Indijos valstijoje rangolis suteikia ypatingą prisirišimą prie tradicijų, septyni taškai kolamo rangolio gali išlaikyti induizmo religijos kultūrą. 7 taškai rangoli festivalių ar sezono metu, pagaminti iš spalvingų ryžių ar raštų, gali būti suprojektuoti naudojant ir spalvotą smėlį. Piršto ir nykščio rodyklę galima naudoti 7 taškų rangoliams. 7 taškų rangoliuose galime išbandyti kitokio tipo formas, linijas ar kreives, o tai naudinga norint ištirti teigiamą namo ar žemės aplinką.

Geriausi 7 taškų Rangloli/Pulli Kolam dizainai:

Čia yra keletas 7 „pulli kolam“/7 taškų „Rangoli“ dizaino, kurie taip pat yra geriausias būdas sukurti save,

1. Paprastas „Kolam 7 Dots Rangoli“:

Paprastas „Kolam 7 Dots Rangoli“

Keletas dizainų yra geriausi rangoli dizainai, kurie yra naudingi įeinant į slenkstį arba kurie yra veiksmingi modeliai progai ar įėjimui į šventyklą. Paprasti 7 pullikolamo dizainai yra geriausias būdas lengvai suprojektuoti. Paimkite baltos spalvos smėlį pagal jūsų pasirinktą spalvą ir padėkite 7–7 taškus ant grindų. Suteikite kvadratą kiekviename kampe, išskyrus tai, kad išbandytumėte vidurio dizaino kreivės palaikymą. Kūrybingų mažų draugų ratų pagalba suteikite keturių dizainų dangtelio tipą. Tai yra mažiau laiko, kai 7 taškų rangoli dizainas yra naudingas jūsų pongalui ar bet kokiai progai. Nereikia naudoti daugiau medžiagos šiam dizainui, pirštais galite naudoti tik apskritimus ir už šešėlio ribų. Tai paprasčiausias būdas sukurti rangoli dizaino kolamo modelį. Nereikia daugiau vietos, jei jums tinka maža erdvė, tada šis dizainas bus tinkamas jūsų namų lauko erdvei.

2. Lengvas 7 taškų Rangolis:

Lengvas 7 taškų Rangoli

Dvi linijos viduryje vertikalios ir horizontalios, tik su 7 taškais. Tai laisvų rankų tipo rangoli dizainas, kurį lengva padaryti tik pirštais. Vidurinį tašką reikia padaryti nedidelį apskritimą, o už taškų ribų – ovalo formos gėlių lapų gabalo formos kreivė. Viduryje ovalios formos nupieštų kreivių pirštais reikia nupiešti gėlių tipo kreivės dizainą. Tai yra 7 „chukkala muggulu rangoli“ dizainai, kurie yra naudingi, kad būtų lengviau jūsų dieną. Šiam gėlių dizainui suteikite šešėlinį apdailą. Jei norite, galite naudoti daugiau spalvų, kad užpildytumėte tuščias dizaino vietas. Apskritimo viduryje naudokite mažą dyvą, kuri yra geriausia idėja atkreipti žiūrovų dėmesį. Tai taip pat yra paprastas kolamas su 7 taškų rangoli dizainu jūsų įprastoms funkcijoms.

3. Kolamas su 7 × 7 taškais:

Kolam su 7x7 taškais

Tai 7 taškų „Muggulu rangoli“ dizainas, kurį pirštai padarė mažose erdvėse ir greitai. Padėkite vienodai 7 × 7 taškus ant grindų ir pirštais ant kiekvieno kampo nupieškite mažą kvadratą, o po to taškų viduryje nubrėžkite mažą kvadratą. Padarykite lygiagrečias linijas nuo kampo iki centro. Tai turime padaryti visiems visų kampų kvadratams. Susirinkę visi viduryje ir tarp kampų gausite juodus taškus, kuriuose pirštais galite nupiešti širdies simbolį. Tuos taškus galite naudoti pagal savo kūrybiškumą. Jei norite, galite padaryti lapų ar bet kokio tipo OM simbolius. Nubrėžkite linijas storomis linijomis. Turėsite galimybę užpildyti tas juodąsias erdves naudodami spalvingą smėlį ar ryžius. Tai gera dekoratyvinė rangoli dizaino idėja „Kolam 7 taškų“ dizaino kolekcijoje.

4. 7 × 4 taškų Rangoli:

7x4 taškai Rangoli

Paprastas būdas piešti gėles bus geras pasirinkimas pradedantiesiems, tai yra geriausia gėlių dizaino idėja pagal rangoli modelį, kuri tikrai gali patraukti jūsų svečio dėmesį. Galite išbandyti šį dizainą, kuris susipynė 7 į 4 taškus. Maždaug keturios gėlės, kurias išbandysite pagal savo dizainą ir formą, o vidurinė pilna gėlė gali būti geras pasirinkimas. Galite plonomis linijomis paskleisti pirštais. Naudokite spalvotus ryžius, kad užpildytumėte juodą gėlių erdvę. Naudokite kitus taškus, kuriuos galite kirsti su kitais taškais. 7–4 taškų rangoliai Gėlių rangoliai gali įkvėpti teigiamos energijos; šį dizainą galite naudoti Diwali ar bet kokiai progai. Įsigykite šį dizainą reguliariai naudodamiesi įėjimo durimis, kad gautumėte teigiamos energijos. Šis dizainas taip pat bus naudingas svečiams.

5. „Chukki Rangoli“ nuo 13 iki 7:

„Chukki Rangoli“ nuo 13 iki 7

Skirtinga kreivių ir ovalo formos forma suteikia patrauklią išvaizdą. Rangoli dizainui galima padaryti kita ranka. Kreivės ir formos suteikia dizainui tinkamą apdailą. Tai yra „Chukki rangoli 13–7“, kuris yra geriausias rangoli eksperto lygis, šį dizainą galite išbandyti pagal savo kokybę ir laiką. Galite panaudoti visus savo taškus savo kūrybiškumui ir idėjoms. Storos ir plonos tekstūros linijos suteikia ypatingą dizainą. Iš šio 13–7 taškų rangoli dizaino gausite gėlių ir lapų dizainą. Tokį dizainą galite išmokyti savo vaikus mokyklų rangoli konkursui. Išbandykite skirtingų spalvų gėles, tokias kaip rožinė, geltona, oranžinė ar mėlyna, ir suteikite žalią spalvą tik lapams. Tai geriausia dizaino idėja bet kokiam festivaliui ar progai. Įdėkite nedidelę divą į rangoli vidurį. Stora linija „rangoli“ su taškais nuo 7 iki 7 gali būti naudinga ir artėjančiuose renginiuose.

Rangoliai apibrėžia mūsų kultūrą ir suteikia tinkamą emocinį prisirišimą prie mūsų tradicijų, padeda padaryti teigiamą Dievo palaimos energiją. Piešdami 7 taškus rangoli, galime naudoti daugiau simbolių. Atsižvelgiant į dizaino poreikius, mes galime pajusti spalvą naudodami smėlį ar ryžius. Tokio tipo rangoli galima padaryti ant purvo grindų arba ant mūsų lauko erdvės plytelių. Kai tuo metu suprojektuosime 7 taškus rangoli, mums nereikės jokių liniuotės ar tikslaus dizaino matavimų, galime išbandyti pirštus, kad šis rangoli menas būtų švelnus..