Sveiki atvykę į svečius yra pagrindinis raktoli rodymo raktas; rangoli suteikia teigiamą poveikį pasveikinti deivę Laxmi įeiti į mūsų namus. Indijos kaime kiekvieną ankstyvą rytą moterys mėgsta piešti rangolius prie namų vartų. Indijoje kiekviena valstija, kurioje kiekvienas turi kultūros pasirinkimą, ir naudodama kitokios rūšies medžiagas rangoli gali gerai pristatyti savo kultūrą. 14 taškų rangoli dizainas yra naudingas didelėje erdvėje bet kokia proga ar festivaliu. 14 taškų rangoli gali panaudoti pagal mūsų gražią kūrybą.

Geriausi 14 taškų „Rangoli“ dizainai su vaizdais:

Čia yra 5 geriausi 14 taškų rangoliai, išbandykite šiuos rangoli dizainus savo vietose, todėl geriausiai įvertinsite kitus.

1. 14–14 Rangolis:

14–14 Rangoli

Kai kuriems dizainams reikia paprastos plokščios erdvės arba keli dizainai yra labai patrauklūs ir mažoje erdvėje, kai mes stengiamės sukurti blizgantį, bet paprastą dizainą mūsų festivaliams ar bet kokiai progai, tada 14 taškų rangoli dizainas bus gera idėja. Tarkime, jei turite mažą erdvę ir nesate rangolio modelio ekspertas, tada naudodami kreives ir lygiagrečias linijas galite gauti blizgantį rangolį pagal savo idėjas. Išbandykite šį dizainą naudodami baltos spalvos tamsų smėlį ir naudodami kitą spalvą, kad užpildytumėte tuščias vietas. 14–14 taškų gali sudaryti visą kvadratą ir nuo vidurio, jei pradėsite daryti lygiagrečias linijas ar kreives, galėsite panaudoti savo kūrybiškumą, kad užbaigtumėte šį dizainą. Naudokite kitą spalvą, kad užpildytumėte erdves ir pasiektumėte dizaino pusiausvyrą.

2. Specialus festivalio 14 taškų Kolam Rangoli:

Specialus festivalio 14 taškų Kolam Rangoli

Dažniausiai „kalash“ ir „diva“ yra labiausiai išmatuojama festivalių dalis, tada kodėl negalime panaudoti šios idėjos į rangoli. Jei ieškote tradicinio rangoli dizaino, tai šis dizainas bus gera idėja ir tik jums reikia tinkamai naudoti pirštus, kad padarytumėte kreives ir linijas. Įdėkite 14 taškų ir 14 eilučių, kad išbandytumėte šį dizainą, pradėkite nuo vidurio ir suprojektuokite keturias gražias kreives. Kai baigsite šį dizainą, galite padaryti „Kalash“ puodus ant rangoli kampo. Naudokite tinkamus pirštus, kad padarytumėte tinkamas linijas. Šis dizainas tikrai gali patraukti žiūrovų dėmesį.

3. Spalvotas Rangoli modelis:

Spalvotas Rangoli raštas

Tai yra nuo 14 iki 14 taškų rangoli, kuris yra pagrindinis pradedančiojo lygio dizainas, padedantis sukurti mažiau laiko. Šis 14 taškų rangolis pagamintas naudojant mėlyną ir aksominę spalvas. Šį piešinį galite nupiešti ant lygaus paviršiaus priešais jūsų įėjimą, tada gauti balto smėlio, kad ant jo būtų storas raštas. Naudodami tik lygiagrečias linijas, galite sukurti šį dizainą. Padarykite kvadratą viduryje, tada iš kiekvieno taško galite nubrėžti tik linijas pagal dizainą. Pradėkite kiekvieną žvaigždės kampą ir vidurį, kuriame galite piešti kvadratus, o pagal spalvų prieinamumą galite užpildyti langelius. Mėlyna ir aksominė bus geras šio dizaino pasirinkimas.

4. Paprasta ir lengva gėlių 14 taškų Rangoli:

Paprasta ir lengva gėlė 14 taškų Rangoli

Nedaugelis rangolių geriausiai tinka kasdienei veiklai įeinant į duris; galite išbandyti kelis paprastus 14 taškų dizainus. Tai bus geras pasirinkimas jūsų įprastam menui rangoli. Tai paprasta, bet gana lengva sukurti dizainą pagal rangoli modelį, jei esate pradedantysis ir pasiruošęs laisvalaikiu daryti rangolį, tada pradžioje gaukite gėlių dizainą. Nereikia papildomų pastangų, tiesiog sudėkite 14 taškų tiesiai ir pagal jūsų reikalavimus galite pridėti arba mažiau taškų. Padarius vienintelę gėlę ir užpildžius ją įvairiomis spalvomis, galite geriausiai atrodyti, kaip įeiti į duris. Tai taip pat yra chukki tipo rangoli.

5. 14 Pulli kolam:

14 Pulli kolam

Nedaug rangoli dizaino yra lengva padaryti, o nedaugeliui reikia daugiau laiko, kad sukurtume dizainą pagal mūsų idėjas ir kūrybiškumą, gautumėte mėgstamą modelį ir spalvą, kad bet kokiai progai pasigamintumėte specialų kolam rangoli. Šis dizainas gali būti atliekamas naudojant spalvotus miltus, galite naudoti piešinį pagal medžiagos prieinamumą. Šis dizainas apibrėžia Indijos tradicijas, o tokio tipo dizainas dažniausiai gaminamas ir Gudžarate bei Maharaštroje. Gėlių ir lapų modelio kūrimas bus puiki idėja. 14 taškų rangoli, naudojant kvadratinį judesį, tikrai gali gerai atrodyti, kaip įeiti į namus.

Jei norite padaryti didelį rangolį tinkamu būdu, 14 taškų bus gera idėja, atkreipiant dėmesį į erdvę. Naudojant daugiau medžiagų, tokių kaip miltai, smėlis ir spalvingi ryžiai, galima geriausiai prisiliesti prie rangoli, 14 taškų bus geriausia idėja sužavėti svečius ar artimuosius.