Nėra geresnio būdo švęsti šventes kaip ryškumas, spalva ir laimė. Rangolis yra kažkas, kas turi visa tai, todėl tapo pagrindine Indijos švenčių dalimi. Šiame straipsnyje išdėstyti populiariausi ir lengvai pagaminami dizainai visoms progoms, tokioms kaip pujos ar religinės šventės, kurių kiekviena tikrai nustebins jus.

Gražūs „Rangoli“ dizainai induizmui:

1. Gėlių Rangolis:

Gėlių Rangoli

Tai yra dažniausiai pasirenkamas Rangolio kontūras dėl savo unikalaus universalumo. Raštas gali apimti vieną gėlę centre ir daug mažų gėlių aplink ją. Arba jis gali apimti sudėtingą gėlių tinklą, kurio spalvos yra įvairios ir įspūdingos. Bet kokiu atveju tai yra populiaru visose Indijos dalyse tarp induistų, kurie labai mėgsta gėlių modelius.

2. „Diya Rangoli“ dizainas Pujai:

Hindu Rangoli dizainas - Diya Rangoli dizainas „Pujas“

Išskirtinis rangolis, skirtas Diwali naktims švęsti, yra čia. Ekstravagantiška ir nukreipta į šviesos simbolį, Diya ant grindų Diwali rangoli yra puiki idėja. Norėdami tai padaryti, palikite centrinę „Diya“ sceną, o jūs papuošiate aplinką ryškiai raudona arba oranžine spalva. Galite sukurti gėlių ar geometrinių raštų, kad suteiktumėte natūralų vibraciją.

3. Povas gelbsti dieną:

Hindu Rangoli dizainas - povas gelbsti dieną

Rangolis gali būti baltas arba žalias, dviejų spalvų povas. Tačiau norint, kad jis būtų spalvingesnis, būtų geriau prilipti prie žalios spalvos. Pradėkite nuo to, kad padarytumėte povo veidą, o paskui užbaikite smulkiai nupiešdami jo plunksnas.

4. Raudonos ir baltos Rangoli dizainas:

Hindu Rangoli dizainas - raudonas ir baltas Rangoli dizainas

Skirtingai nuo ankstesnių spalvingų, šis rangoli motyvas yra gana paprastas ir naudoja tik dvi spalvas. Tai gali būti labai tradicinis rangolis šeimoms, kurios netiki per didelėmis dekoracijomis.

5. Išsamus Rangoli dizainas:

Hindu Rangoli dizainas - išsamus Rangoli dizainas

Penktasis induistų rangolis yra šedevras ir apdovanojamas kaip geriausias šiame sąraše. Nuo garbinančių dievų portreto iki sudėtingų koridorių dekoravimo būdų yra daugybė būdų, kaip atgaivinti šį rangolį- vienintelė esmė, būdinga visiems, yra dėmesys detalėms.

6. Ganesha Rangoli dizainas:

Hindu Rangoli dizainas - Ganesha Rangoli dizainas

Didelę dalį induistų Rangolio užima mūsų mėgstamiausias Dievas Viešpats Ganeša. Kasmet tūkstančiai indų daro jį rankomis kaip rangolį ir garbina jį atsidavę. Apibrėžkite, kaip atrodo lordas Ganeša, ir užpildykite jį ryškiomis, dažniausiai žalios spalvos spalvomis, jei darote lapuotą..

7. Taškinis Rangoli dizainas:

Hindu Rangoli dizainas - punktyrinis Rangoli dizainas

Tai viliojantis motyvas, tačiau jo sukūrimas užima daug laiko, nes kiekvieną struktūrą sudaro daugybė taškų, sudarančių rangoli dizainą.

8. Naujųjų metų Rangoli dizainas:

Hindu Rangoli dizainas - Naujųjų metų Rangoli dizainas

Naujieji metai švenčiami skirtingose ​​valstijose pagal jų regioninę kultūrą, todėl šis rangolis yra žinomas tarp visų induistų pagal savo tipus, tokius kaip bengalų, pandžabų ar naujųjų metų Marwari.

9. Apskritas Holi Rangoli:

Hindu Rangoli dizainas - apskritas Holi Rangoli

Nieko nėra geriau, kaip švęsti spalvų šventę su ryškiu apskritu rangoliu, kuriame visos spalvos apskritimu išdėstytos atskirai.

Galima manyti, kad galų gale jūs nusprendėte, koks dizainas ir modelis tinka jūsų stiliui ir skoniui. Taigi kitam festivaliui pasiruoškite dėl išdėstymo ir nustebinkite visus savo spalvų šedevru.