Gudžaračiai šalyje garsėja ryškiais ir gražiais rangoliais. Tai yra neatskiriama jų kultūros ir tradicijų dalis, taip pat jie yra žinomi visoje šalyje. Per pastaruosius kelerius metus atsirado daug naujų gudžaratų rangolių dizaino. Visi jie atrodo unikalūs ir patrauklūs. Jei tikitės sukurti gudžaratiško stiliaus dizainą, turėtumėte perskaityti šias pastraipas, kuriose buvo įrašyti kai kurie geriausi. Jos visos gražios.

Paprasti ir naujausi gudžarati Rangoli dizainai:

Čia rasite geriausius gudžarati rangoli dizainus

1. Gėlių gudžarati Rangoli dizainas:

Gudžaratų Rangolio dizainas

Puiki gudžarati Rangoli dizaino idėja yra ta, kurioje yra kažkas tokio gražaus kaip gėlės. Tam galite naudoti rožių žiedlapius ir žalius lapus. Naudokite savo mėgstamas figūras ir galite sukurti kažką tokio nuostabaus. Taip pat naudokite ryškias lempas, kad apsuptumėte „Rangoli“. Tai bus labai natūralu ir autentiška.

2. Įspūdingas gudžarati Rangoli dizainas:

Įspūdingas gudžarati Rangoli dizainas

Įspūdingai atrodantis „Rangoli“ dizainas tikrai sulauks daug komplimentų. Jei ieškote kažko ryškaus ir gražaus, galite naudoti šį dizainą, kad atitiktų jūsų tikslą. Naudokite daug ryškių spalvų, tokių kaip mėlyna, raudona, geltona, rožinė ir juoda, ir pieškite įprastas geometrines figūras, kaip parodyta aukščiau. Nors tai reikalauja daug sunkaus darbo, tikrai pasieksite gerų rezultatų.

3. Papad gudžarati Rangoli dizainas:

Papad gudžarati Rangoli dizainas

Kas žinojo, kad galite naudoti „Papad“, kad sukurtumėte šaunų rangoli dizainą? Na, gudžaratai yra labai novatoriška bendruomenė, ir jie panaudojo kai kuriuos mėgstamus skanėstus, kad sukurtų šį nuostabų Rangolį. Norėdami sukurti šį unikalų meno kūrinį, taip pat galite naudoti kitus daiktus, pvz., Auksines lazdeles ar spalvingus kepimo elementus.

4. Povas gudžarati Rangoli dizainas:

Povas gudžarati Rangoli dizainas

Gudžaratas garsėja savo laukine gamta ir gražiomis rūšimis. Geriausias čia yra nacionalinis Indijos paukštis, povas. Naudodami šį nuostabiai atrodantį paukštį galite sukurti puikų dizainą ir tikrai atsiimti prizą. Naudokite ką nors neįprasto kaip tablas ir užpildykite jas patraukliomis ir ryškiomis spalvomis. Nustebsite, kaip tai puikiai atrodo.

5. Diya gudžarati Rangoli dizainas:

Diya gudžarati Rangoli dizainas

„Rangoli“ dizainas be Diyas, ypač Diwali metu, tikrai bus neišsamus. Taigi šį kartą sukurkite dizainą, kuriame būtų puikūs Diyas vaizdai. Jie labai tinka progai. Taip pat galite įdėti lempą tiesiai į centrą, kad padidintumėte šio dizaino grožį.

6. Geriausias gudžarati Rangoli dizainas:

Geriausias gudžarati Rangoli dizainas

Tai vienas iš geriausių gudžarati rangoli dizaino. Jis atrodo unikalus ir patrauklus.

7. Paprastas gudžarati Rangoli dizainas:

Paprastas gudžarati Rangoli dizainas

Naudodami trafaretus galite sukurti paprastą gudžarati Rangoli dizainą. Sukurkite mėgstamas figūras ir užpildykite jas ryškiomis spalvomis. Jei gaminate gėles, galite naudoti žalią ir rožinę spalvas. Tačiau laikykitės gėlių dizaino, nes jis atrodo paprastas, saugus, natūralus ir labai gražus.

8. Puikus gudžarati Rangoli dizainas:

Puikus gudžarati Rangoli dizainas

Jei šventiniu laikotarpiu organizuojate didžiulį renginį ir ieškote „Rangoli“ dizaino, tai jums bus tobulas. Aplink jį naudokite povo plunksnas ir kai kuriuos autentiškus dizainus. Jo fone galite naudoti kietą oranžinę spalvą ir apsupti gėlėmis.

9. Ganešo gudžarati Rangolis:

Ganesh gudžarati Rangoli dizainas

Diwali metu žmonės dažniausiai ieško dizaino, kuris išryškintų šventinę nuotaiką. Jei esate vienas iš jų, tikrai turėtumėte naudoti „Ganesh Gujarati Rangoli Design“. Jis yra labai populiarus ir buvo naudojamas keliuose namuose. Šlovingas Viešpaties Ganešo atvaizdas Rangolio centre atrodo nepaprastas ir palankus. Dizainas yra tikras nugalėtojas.