Visi mėgsta Rangolį, tačiau rangoli gamyba gali būti gana varginanti, ypač jei trūksta su tuo susijusių įgūdžių ir patirties. Jei nelabai domitės sudėtingais modeliais arba tiesiog neturite laiko įmantriems dalykams, tada maži rangoli dizainai kaip tik jums. Tai nereikalauja daug praktikos, tik tvirtos rankos. Pasirinkę tūkstančius mažų tokių modelių, mes susiaurinome jį iki 9 geriausių dizainų, prie kurių netgi galite pridėti savo unikalų prisilietimą.

Maži „Rangoli“ dizainai namams 2020:

Čia rasite 9 tobulus mažus rangoli dizainus, skirtus kasdieniam naudojimui namuose, naudojant gėles ir spalvas.

1. Gėlių Rangoli dizainas:

Gėlių Rangoli dizainas

Gėlių rangoli dizainas yra pats paprasčiausias. Jie nereikalauja daug laiko ir pastangų, tačiau galutinis rezultatas yra gražus kaip šis gėlių dizainas. Pagaminta tik iš įvairių spalvų gėlių žiedlapių, ji išsiskiria savo paprastumu.

2. „Diyas Rangoli“ dizainas pradedantiesiems:

„Diyas Rangoli“ dizainas pradedantiesiems

Tai puikus rangoli dizainas pradedantiesiems. Gėlės kontūrus lengva padaryti baltais milteliais, o skirtingų spalvų atspalvių užpildymas yra pyragas. Apšvietus Diyas prie lapų galiukų ir vidinės gėlės šerdies, dizainas negali būti paprastesnis.

[ Žiūrėti daugiau: Geriausi Telugu Rangoli dizainai]

3. „Diwali Rangoli“ dizainas:

„Diwali Rangoli“ dizainas

Šventinis Diwali sezonas yra metas išryškinti jus sumanius. Nors įgudę žmonės stengiasi įsigilinti į sudėtingus šios spalvingos meno formos modelius, čia yra vienas pavyzdys visiems, mažiau kvalifikuotiems rangoli mėgėjams. Kai dizainas kartojasi, tai palengvina darbą, kai rankos tampa stabilesnės, kai pereinama nuo vienos identiškos formos prie kitos. Kai baigsite šį dizainą, jausitės kaip profesionalas.

4. Paprastas „Rangoli“ dizainas festivaliams:

Paprastas „Rangoli“ dizainas festivaliams

Mažas, bet skoningas dizainas, kuris gerai atrodytų bet kokiomis šventinėmis progomis ar įprastomis dienomis. Gilūs raudonos ir mėlynos spalvos atspalviai papildo šviesesnius geltonos ir žalios spalvos atspalvius, o du išoriniai lapai yra sujungti į visas spalvas, sumaišytas kartu. Geltonos ir raudonos spalvos diyos suteikia paskutinį prisilietimą ir žėrintį švytėjimą, kurį galima pavadinti pradedančiojo meistrišku smūgiu.

5. „Circle Rangoli“ dizainas:

Apskritimo Rangoli dizainas

Štai rangolis, kuriam vargu ar atimtų daug laiko. Tai tvarkingai padaryta tik žvaigždute, esančia apskritimo viduryje. Šis dizainas naudoja gėlių žiedlapius, kurie yra mažiau netvarkingi ir su kuriais lengviau dirbti, jei skubate. Norėdami pridėti efektą, pridėkite šiek tiek apšviestų „Diyas“ ir gausite kažką mažo, bet patrauklaus.

[ Žiūrėti daugiau: 15 taškų Rangoli dizainas]

6. Gėlė ir Diyas Rangoli, skirti Diwali:

Gėlė ir Diyas Rangoli Diwali

Diwali yra laikas šeimoms susiburti, ir negali būti didesnio džiaugsmo nei visi, ištiesę pagalbos ranką, kad sukurtų baimę keliančius rangolius. Šio rangoli gėlių žiedlapių dizainas nereikalauja tikrų meninių įgūdžių. Taigi visi namų ūkio nariai, įskaitant vaikus, gali susikurti šį modelį, kuris yra klasikinis rangoli dizainas.

7. Rangolis su apskritimais, lapais ir Diyas:

Rangolis su apskritimais, lapais ir Diyas

Nė vienas rangoli dizainas, nesvarbu, koks sudėtingas ar paprastas, negali būti užbaigtas be spalvų purslų. Šis rangoli dizainas su apskritimais, lapais ir „Diyas“, pabrėžiančiais jo temą, yra toks, koks turėtų būti kiekvienas rangoli – ryškus ir spalvingas. Mažas ir paprastas dizainas, tačiau traukiantis akį, jis būtinai prikaustys kiekvieno dėmesį, kad ir kur jis būtų pastatytas.

8. Povas Rangoli dizainas:

Povas Rangoli dizainas

Nedidelio dydžio, tačiau meniškumo ir grožio. Tokį poveikį gali turėti povas rangoli. Šis yra ypač ryškus, demonstruojantis vieną povą plunksnomis, išskleistomis ugningai arogancijos demonstravimu, o kitas stovi nuolankiai visa savo elegancija. Abi šio paukščio simbolinės savybės yra sukurtos meistriškai.

[Taip pat žiūrėkite: Geriausi „Kundan Rangoli“ vaizdai]

9. Paprasta & Mažoji Diya Rangoli:

Paprastas „Diya Rangoli“ dizainas

Mažiausias ir paprasčiausias rangoli dizainas gali atrodyti gražiai, šviečiant Diyas. Taip yra su šiuo elementariu dizainu, kurio išvaizda yra lygi, tačiau žiburiai šviečia ryškiai apšviestais Diyas.