Mediniai rangoli dizainai gali būti labai naudingi žmonėms, kurie neturi daug laiko ir yra užsiėmę darbu. Rinkoje galima įsigyti medinių trafaretų. Galima juos lengvai nusipirkti ir pastatyti ant grindų. Tai ne tik atrodo kitaip, bet ir labai tradiciškai. Taip pat galima nusipirkti tik medžio gabalų ir papuošti juos namuose naudojant dažus ir akmenis. Galite sutvarkyti ir padengti savo namų lopus šiais gražiais mediniais rangoli dizainais.

Nuostabūs mediniai Rangoli dizainai su vaizdais:

Toliau pateikiami garsiausi dirbtinio medžio rangoli raštai su nuotraukomis, skirtomis jūsų namų šventėms ir funkcijoms.

1. Mediniai religinių simbolių Rangoli:

Mediniai religinių simbolių Rangoliai

Rangolis paprastai gaminamas festivaliuose, todėl religiniai simboliai tinka šiai progai. Galima pasirinkti savo pasirinktą modelį ir įdėti jį taip, kaip reikia. Žemiau pateiktame paveikslėlyje pavaizduotas Satya simbolis ir ant sienos yra nedideli akmenys. Dėl to rangolis atrodo ryškesnis ir spalvingesnis.

2. Sunkusis Kundano akmens darbas Medinis Rangolis:

Sunkus Kundano akmens darbas Medinis Rangolis

Žemiau pateiktas rangolis turi gėlių formos raštą ir visą paviršių, jei jis užpildytas įvairių rūšių akmenimis. Dėl to rangoliai atrodo džiazuoti ir nereikalauja daug laiko. Tiesiog reikia jį nusipirkti ir pastatyti ant grindų. Jis geriausiai atrodo prie įėjimo arba šalia pagrindinės funkcijos vietos.

3. Kvadrato formos Rangolis su kundanais:

Kvadrato formos Rangolis su kundanais

Šis rangolis yra kvadrato formos. Čia šio rangoli apdaila su kundanais yra labai graži. Žemiau pateikta nuotrauka atspindi tokį modelį. Rangoli viduryje yra kvadrato forma, prie kurios prilipę tradiciniai raišteliai. Taip pat yra medinių raštų, padarytų už aikštės ribų. Tai suteikia jai sunkią išvaizdą. Taip pat dedami nedideli akmenys ir dirbtinės gėlės.

4. Mediniai Rangoli su Diya Diwali:

Mediniai Rangoli su Diya Diwali

Turguje yra medinių rangolių, kuriose taip pat yra vietos diyoms laikyti. „Diyas“ daro rangolį dar geresnį ir prideda prie jo tradicinio prisilietimo. Tokie nauji mediniai rangoliai yra pagaminti taip, kad labai pabrėžiamas „Diya“ išdėstymas. Tai daugiausia daroma dedant akmenis ar dirbtines gėles ir blizgučius aplink Diya.

5. Povas formos medinis Rangolis:

Mediniai Rangoli su Diya Diwali

Žemiau pateiktas dizainas yra paprastas ir atrodo labai elegantiškas. Jis gali būti pastatytas abiejose durų pusėse arba už šventyklos ribų. Kadangi jis yra nešiojamas ir lengvas, jį galima naudoti įvairiomis progomis, kaip reikalaujama. Ryškios medinio povo rangoli spalvos ir ant jo įstrigusios smeigės neabejotinai daro šį modelį kitokį nei kiti.

6. Gėlių formos Kundan medinis Rangoli su:

Gėlių formos Kundan medinis Rangolis su

Medžio pjūvis gali būti gėlių formos. Kad modelis būtų ryškesnis, galima naudoti akmenis ar blizgučius išilgai sienos. Naudojant ryškius atspalvius ir šiek tiek atspalvio, jis atrodys nuostabiai. Centre galima įdėti nedidelę akmeninę dygliuotą gėlę arba dirbtinę. Taip pat galima dėti raištelius ar blizgančias juosteles.

7. Tradicinis medinis Rangolis:

Tradicinis medinis Rangolis

Žemiau pateiktas paveikslėlis yra puikus tradicinio medinio rangolio pavyzdys. Modelis yra seno tipo, o spalvos taip pat nėra pernelyg ryškios. Didžioji dalis didelių akmenų taip pat nenaudojama. Mažos atrenkamos ir pateikiamos pagal užsakymą. Tokius rangolius namuose galima įdėti kasdien, nes jie nėra užpildyti smulkiais darbais ir atrodo gana blaivūs.

8. Mediniai Rangoli su perlų diya stendu:

Mediniai Rangoli su perlų Diya stovu

Šiuose naujausiuose mediniuose rangoliuose taip pat yra nedideli „Diya“ stovai, kurių kraštuose pritvirtinti perlai. Kontrastinė spalva ant pagrindo atrodys puikiai. Tokie rangoli atspindi eleganciją. Sekcionuoti nėriniai taip pat gali būti įstrigę ant sienos. Tuo pačiu metu ant sienos gali būti įstrigę net perlai. Tai yra vienas iš puikių medinių rangoli dizaino Diwali festivaliui.

9. Nauja medinė Rangoli lenta:

Nauja medinė Rangoli lenta

Ilgą pagrindinės spalvos medžio gabalą galima dekoruoti ir naudoti kaip rangolį. Norėdami sukurti modelį, galite naudoti dažus. Nereikia daug akmens dirbinių. Tuščią vietą galima užpildyti ant jos padarius nedidelius spaudinius. Tačiau reikia būti pakankamai atsargiems, kad neužpildytumėte visų medžio gabalų. Kad dizainas atrodytų šiek tiek džiaziškas, gali būti naudojami keli blizgučiai. Diyas galima dėti ant medinės lentos. Geriausiai atrodo, kai dedamas ant kelio.