Užpildykite savo kūrybiškumą spalvomis ir švęskite savo ypatingas dienas naudodami šiuos „Rangoli“ dizainus. Jie yra paprasti ir kartu tokie novatoriški, kad jūsų diena būtų ypatinga visais atžvilgiais. Remiantis šiais konceptualiais modeliais, viskas aplink mus tampa šviesu, gyva ir gražu. Gimtadienio rangoli dizaino atveju, nesvarbu, kiek atspalvių pasirinkote, viskas priklauso nuo jūsų pasirinkto unikalaus dizaino. Šį sezoną būkite etniniai, turėdami tokius „Rangoli“ dizainus savo artimiesiems.

„Rangoli“ dizainai gimtadieniui

Puikūs gimtadienio „Rangoli“ dizainai su nuotraukomis:

Čia yra 9 geriausi gimtadienio specialiojo rangolio modeliai. Norėdami išbandyti šiuos dizainus ir nustebinti savo vaikus, taip pat sužavėti savo svečius.

1. Atsitiktinis gimtadienio Rangolis:

Atsitiktinis gimtadienis Rangoli

Trys šešėliniai laisvos rankos stiliaus gimtadienio rangoli dizainai, kurie naudoja daug komplikacijų. Tai taip paprasta, kad net maži vaikai mūsų namuose taip pat gali pabandyti padaryti šį sveikinimą savo tėvų gimtadienių proga. Naudojami rožiniai, žali ir violetiniai atspalviai.

2. Paprastas Kolamo gimtadienio Rangolis:

Paprastas Kolamo gimtadienio Rangolis

Palinkėti vaikams su gimtadienio tortu rangoli būtų idealus pasirinkimas, kad jie jaustųsi laimingi. Čia yra paprasčiausias gimtadienio rangoli dizainas, kuris labai patinka tarp vaikų, besimokančių mažamečių vaikų. Jame yra balionai, širdelės ir pyragas su žvakėmis, kurios padeda sukurti vakarėlio nuotaiką.

3. Gimtadienio tortas Rangolis:

Gimtadienio tortas Rangoli

Nustebinkite savo mylimąjį palinkėdami jam gimtadienio tuo metu, kai jie įeina į namus. Pažiūrėję į šį gražiai suprojektuotą rangolį su kelių aukštų tortu, jie tikrai būtų pasaulio viršūnėje. Šie gimtadienio rangoli dizainai susideda iš elegantiško dizaino fono su spalvingu pyragu su tikra ugnies žvake.

4. Cupcake Rangoli gimtadieniui:

Keksiukas „Rangoli“ gimtadieniui

Norite ką nors vaišinti keksiuku gimtadienio proga, tada eikite į šį ypatingą dizainą su gimtadieniu rangoli, kurio centre yra keksiukas. Tai kvadrato formos rangolis, kurio kiekviename kampe yra keturi pagrindiniai atspalviai. O viduryje yra keksiuko skanėstas su rožinio skonio kremu ir žvakė viršuje.

5. Gražus vaikų gimtadienio Rangoli dizainas:

Gražus vaikų gimtadienio „Rangoli“ dizainas

Aukščiausios klasės „Freehand“ stiliaus gimtadienio rangoli dizainas skirtas pasveikinti tą, kuris švenčia savo gimtadienį. Tai ypač sodo tematikos rangoli koncepcija, kurioje yra gėlių, augalų, bičių, drugelių, grybų ir, žinoma, pyrago. Šis rangoli dizainas yra modeliuojamas naudojant kelis atspalvius, kad būtų padidintas grožis.

6. Nubraižytas gimtadienio Rangoli dizainas:

Eskizuoti gimtadienio „Rangoli“ dizainai

Tai leidžia jums lengvai pakartoti rangolį, kai jį nupiešėte ant popieriaus prieš dengdami grindis. Šis gimtadienio rangoli raštas yra nuostabiai sukurtas gimtadienio tortas „rangoli“, kuriame yra du paprasto rašto pyragų sluoksniai. Norėdami pagerinti rangoli dizaino grožį, galite naudoti įvairius atspalvius.

7. Baltos spalvos gimtadienio Rangolis:

Baltos spalvos gimtadienio Rangolis

Jei nesate labai suinteresuotas naudoti kelis atspalvius, galite pasirinkti vieną originalią spalvotą „Kolam rangoli“, kaip parodyta paveikslėlyje. Tai lygios formos rangoli dizainas gimtadieniui, kurį sudaro baltas gimtadienio tortas su keturiomis žvakėmis. Nereikia skubėti keisti spalvų, tiesiog susikoncentruokite į suformuotą dizainą.

8. Kūdikių rožinės spalvos gimtadienio Rangolis:

Kūdikių mergaitės rožinės spalvos gimtadienis Rangoli

Naršykite šį nuostabų gimtadienio vakarėlio dizaino rangolį, kuris buvo iškaltas su dvigubo sluoksnio tortu. Jo krašte naudojami rožiniai ir žali atspalviai su rozetėmis. Taip pat yra oranžinių atspalvių gėlės, suprojektuotos ant išorinių pyrago kraštų.

9. Specialūs Rangoli vaikams gimtadienio proga:

Specialus Rangolis vaikams gimtadienio proga

Čia yra puiki rangoli dizaino kolekcija, kuri tikrai skirta mažiems vaikams. Jo akinamas žaislinio traukinio raštas, įlipęs į mielas zuikio meškiukus ir gimtadienio tortą. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite nupiešti balionus su kitais šventės elementais per šį gimtadienio rangoli vaizdą.

Taigi, jūs tiesiog ėjote prie paprasčiausio ir stulbinančio rangoli dizaino ypatingam įvykiui, pavyzdžiui, gimtadieniui. Šie rangoli dizainai yra prieinami ir vaikams, ir suaugusiems. Šiuos modelius galite šiek tiek pakeisti, nuspalvinę juos daugiau atspalvių. Šie rangoli dizainai gali būti padaryti per dvi minutes. Šiais laikais mes galime rasti rangoli dizaino lašintuvus ir tai labai padeda lengvai sukurti rangolius. Taip pat galite pabandyti naudoti šiuos dalykus.