Kiekvienais metais sausio 15 d. Pongal šventė, Pongal yra unikali derliaus šventė. Žmonės mėgsta papuošti savo namus ir teritoriją Pongal kolam dizainu. Žmonės mėgsta iškylauti su šeima, kandžiodami cukranendres ir dalytis istorijomis tarp šeimos narių. Kiekvienais metais „Pongal kolam“ dizaino konkursas rengiamas jauniems žmonėms. Šiame konkurse moterys turi galimybę tyrinėti savo meną.

Geriausi „Pongal Kolam“ dizainai su nuotraukomis 2021 m.

Čia yra 9 populiariausi „Pongal kolam rangoli“ dizainai žingsnis po žingsnio su vaizdais, kuriuos galite išbandyti „Bhogi Pongal“, „Surya Pongal“ ir „Mattu Pongal“. Tai laisvos rankos ir patraukliausi „rangoli kolam“ dizainai Pongal festivaliui.

1. Mattu Pongal Kolam Rangoli dizainas:

Pongal Kolam Rangoli dizainas

Tai paprastas būdas suprojektuoti „Pongal“ kolamą sezono metu; tai mažas, bet mielas rangoli dizainas, kuris geriausiai tinka Mattu Pongal rangoli kolam. Dažniausiai kaime gausite tokio tipo dizainą su gražiu baltos spalvos kontūru ir sumaišyta raudona spalva.

2. Puodo „Rangoli Pongal Kolam“ dizainas:

Puodo Rangoli dizainas

Tai nedidelis „Pongal kolam rangoli“ dizainas su taškais, kurie buvo padaryti naudojant 64 taškus rangoliuose. Tai unikalus, patrauklus rangoli kolam puodų dizainas, kuris yra geriausias „Pongal“ sezono pasirinkimas. Taškus užpildė tik baltos spalvos smėlis, o jei reikia, galite maišyti ir skirtingas spalvas. Įsigykite šį dizainą švęsti savo „Pongal“ sezoną.

3. Dots Pongal Kolam dizainas:

taškų rangoli dizainas

Kartais šeimos nariai mėgsta kartu suprojektuoti rangolį, todėl „Pongal dot kolam“ bus puikus pasirinkimas kūrybiškumui Pongal sezono metu. Šeši vazonai ir paprastos gėlės „Pongal“ kolangalas su taškeliais gali puikiai praleisti laiką kartu. Priešais savo namą galite išbandyti šį baltų taškų meną.

4. Didelis Pongal dizainas:

pongal rangoli dizainas

Mes galime išbandyti paprastus kolam rangoli ant grindų, bet didelius rangolius Pongal sezono metu sunku suprojektuoti. „Pongal Pulli kolam“ žingsnis po žingsnio dizainą gali kurti kartu su šeimos nariais ar draugais. Keturi puodai ir mišrios spalvos gali suteikti patrauklią išvaizdą ant slenksčio ir padėti jūsų draugui ar giminaičiui.

5. Laimingas Pongal dizainas:

Paprastas „Pongal“ kolamas su taškais suteikia įtikinamą išvaizdą tiems, kurie įeina į jūsų namus. Šalia durų puodo dizainas su citata „Happy Pongal“ gali išreikšti jūsų norus gavėjui. Išbandykite šį dizainą ir mišrios spalvos pagalba.

6. Indijos Pongal Kolam Rangoli dizainas:

Galingas kultūros veidrodis yra Indija, o „Pongal“ dizainas kiekvieną dieną tampa vis madingesnis. Ypač moterys žino, kaip sukurti kūrybingą dizainą naujausiame „Pongal“ puodų kolam sezoniniame rangolyje. Šis dizainas pasižymi atsidavimu progoms, sumaišytas tamsiomis spalvomis, atkreipia dėmesį su dėkingumu. Išbandykite šį dizainą, kad ypatinga diena būtų „Pongal“.

7. Sveiki atvykę į „Pongal Rangoli“ dizainą:

Pongal ateina su sėkme ir prasideda šventinis derliaus sezonas. Įsigykite „Pongal kolam“ su taškų paveikslėliais „rangoli“, kad visada tyrinėtumėte klestėjimą. Šis menas yra sveikintinas visiems. Šis rangoli tipas yra naujų gerų minčių mūsų gyvenime pradžia. Išbandykite šį „Pongal rangoli“ dizaino puodų dizainą.

8. Margazi Kolam Rangoli:

Tai rangoli sandupolli kolam, kuris yra senamadiškas, garsus poliarinėmis progomis. Tai 13-5 Pongal kolam su taškais. Trijų žvaigždučių ir trijų gėlių dizainas suteikia patrauklią išvaizdą. Skirtingos spalvos su unikaliu modelio būdu gali suteikti žavingą „rangoli“ prisilietimą.

9. Pongal Kolangal Rangoli:

Tai festivalio tipo „Pongal kolam rangoli“ dizainas, kuris geriausiai tinka proginei dienai. Lotoso gėlės ir vazonai gali suteikti ypatingą prisilietimo funkciją. Šiame unikaliame „Pongal“ dizaine iš viso yra šeši puodai, suprojektuoti apskrito formos ir lotoso pavidalu. Šiam dizainui naudojama paryškinta spalva. Atsižvelgiant į žmonių poreikius, kiekvienas gali kurti įvairias spalvas.

Festivalis vyksta kartą per metus, ir tai suteikia mums daugiau energijos gyventi su šeima ir draugais. Dėl Pongal funkcijos žmonės susirenka ir mėgaujasi ta akimirka. Kolam rangoli dizainas yra šios funkcijos dalis. Išbandykite savo unikalią idėją padaryti laimingus namus naudodami šį rangoli stilių.