Tradicinis rangolis yra pagamintas iš įvairių medžiagų, tokių kaip kolamo milteliai, gulalis, užpildo žemė ir pan. Tačiau, jei norima lengviau įsigyti medžiagų, kas gali būti geriau už kuklius ryžius? „Rangoli“ dizainas su ryžiais svyruoja nuo pusiau nuolatinio iki laikino rangolio.

Gražus Rangoli dizainas su ryžiais:

Žemiau yra keletas geriausių rangoli modelių su ryžiais.

„Rangoli“ dizainas su ryžiais

Tai idealiausias namo įėjimo modelis. Palaipsniui į išorę judantys koncentriniai apskritimai simbolizuoja teigiamą atmosferą, sklindančią iš pačių namų. Tuščios vietos tarp koncentriškų apskritimų pakaitomis užpildytos šiltomis ir šaltomis spalvomis. Ratlankiai ir tarpai tarp jų buvo sudėtingai suprojektuoti taip, kad būtų miniatiūriniai modeliai. Išoriniame puslankiu buvo uždėti mažesni apskritimai, kurie suteikia „Rangoli“ dizainui kryptingą bruožą.

Rangolis su ryžiais Diwali

Tai yra gėlių rangoli modelio pavyzdys. Dizainas buvo sukurtas išskirtinai Diwali proga. Dvisluoksnis storas žiedlapis yra visiškai užpildytas spalvotais ryžiais, daugiausia mėlynais ir violetiniais. Be to, buvo pristatytas paprastas dizainas. Centre yra simbolis Om. Šis dizainas idealiai tinka kambario centre.

Gėlių Rangoli su ryžiais

Šis gėlių dizainas įgyvendina spalvotus ryžius ir lukštus. Naudojant centrinę „Diya“, dizaino žavesys sustiprinamas naudojant mažus supjaustytus veidrodžius ir perlus.

Rangoli su ryžiais 4

Tai galbūt labiausiai supaprastintas rangoli su ryžiais dizainas dekoravimo požiūriu. Tačiau pats dizainas yra gana sudėtingas. Šis dizainas yra populiarus Alpana vardu. Jis yra populiariausias Vakarų Bengalijoje ir yra visiškai pagamintas naudojant ryžių miltelius. Iš esmės gėlių raštas, modelio centre esančios pėdos simbolizuoja deivės Lakšmi pėdas, nes Alpana dažniausiai populiari vakarų Bengalijos Lakšmi pujos metu. Šio tipo rangoli su ryžiais yra grynumo ir griežtumo simbolis.

Rangolis su ryžiais 3

Iš esmės spiralinis dizainas, spiralės ratlankiai yra pereinantys su tamsesniu atspalviu išorinėje dalyje ir palaipsniui šviesesniu tonu link dizaino centro. Dideliame centriniame apskritime yra aštuoni kvadratai, kurie pakaitomis yra geltonos ir oranžinės spalvos. Tai yra tipiškas Kolamo pavyzdys, plačiai populiarus Pietų Indijoje per Pongalą ir Onamą.

Diya Rangoli su ryžiais

Skirtingai nuo ankstesnio rangolio su ryžiais, šis dizainas įgyvendina kvadratinį pagrindą. Spalvų naudojimas apsiribojo keliais paryškintais. Kartu su spalvotais ryžiais „Gulal“ buvo naudojamas matiniam paviršiui sukurti. Centre yra dekoratyvinis puodas, kurį puošia mažos Diyas. Keturios Diyas puošia keturis aikštės kampus, simbolizuojančius šviesos sklaidą keturiomis kryptimis.

Povas Rangolis su ryžiais

Vizualiai povai turi spalvingiausias plunksnas tarp paukščių. Būtent dėl ​​šios priežasties šis Rangolis švenčia šventės dvasią Povo tema. Šis „Rangoli“ naudoja septynis pagrindinius spalvotus ryžius, kad atgaivintų temą. Šiam dizainui reikia tiksliau išdėstyti spalvas, nes naudojami keli spalvotų ryžių atspalviai.

Rangolis su ryžiais 8

Galbūt sudėtingiausias iš šių dizainų, šis rangoli su ryžiais reikalauja didelio ploto ir žmonių grupės, kad sukurtų dizainą. Keturios į ašmenis panašios konstrukcijos kyla iš centrinio apskrito modelio, pasižyminčio išskirtiniu dizainu. Šis dizainas idealiai tinka vietoms, kuriose yra daug žmonių.

Rangolis su ryžiais 9

Šis dizainas geriausiai tinka kultūrinei programai, kaip matyti iš temos. Moteris, atliekanti tradicinį šokį, pateisina temą.

Kiekvienas „Rangoli“ ryžių dizainas yra unikalus ta prasme, kad tai reiškia ne tik meno kūrinį. Tačiau tikrąja prasme ji ryškiai palaiko tradicinį Indijos šventumą.