Durų rangoli yra tradicinis bandymas, kurio paprastai seka Indijos žmonės. Jie puošia savo aplinką, norėdami mėgautis ar švęsti kokį nors įvykį ar funkcijas. Rangoli galima pamatyti muziejuje, gatvėje ir namuose. Geriausia spalva yra mišri spalva, apimanti visas veisles. Rangoli vaizduoja kultūrą ir tradicijas, kurių laikosi tam tikros šalies žmonės.

Naujausi durų „Rangoli“ dizainai su nuotraukomis:

Čia yra 9 geriausių durų rangoli dizaino sąrašas. Tai gali būti milžiniška, gražu arba gana paprasta, tai priklauso nuo funkcijų ir grožio.

1. Pasienio gražių durų Rangoli dizainas:

Gražių sienų „Rangoli“ dizainas

Pasienio rangoli durų dizainas gali būti inicijuotas naudojant daugybę dizainų. Papuošimas yra pagamintas išilgai durų kaip siena, kuri tikrai suteikia gražią išvaizdą, kai žmonės ateina jos pamatyti. Jis gali būti išbandytas atliekant bet kokio tipo funkcijas, kai spalvų pasirinkimas yra geriausias pasirinkimas.

2. Gražus durų Rangoli dizainas:

Gražus durų „Rangoli“ dizainas

Durų rangoli dizainas turi daugybę veislių. Juos galima gražiai pastatyti už durų, kad pasveikintumėte į namus atvykstančius svečius. Geriausias būdas jais pasidžiaugti – dalintis rangoliais prie paties įėjimo. Jis gali būti pasirinktas maišant spalvas kaip geriausias dizainas.

3. Durų Kolam dizainas:

Durų „Kolam“ dizainas

Vieno durų „rangoli“ dizainas yra dar viena „rangoli“ vaizdavimo įvairovė ir geriausias įėjimas svečiams. Paprastas rangoli yra modifikuotas kaip kolam dizainas, kuris yra gana patobulintas. Pateiktas vaizdas aiškiai parodo jo išskirtinumą.

4. Paprastas durų Rangoli dizainas:

Paprastas durų „Rangoli“ dizainas

Paprastos durų rangoli konstrukcijos vėlgi turi daugybę veislių, tačiau jos yra gana paprastos ir apsiriboja mažomis funkcijomis ar įvykiais. Jų paprastumas yra jų dydis, kuris yra gana mažas, tačiau dizainas gali būti unikalus. Mišinio spalvą galima išbandyti ir paprastiems rangoliams.

5. Unikalus durų Rangoli dizainas:

Unikalus durų „Rangoli“ dizainas

Durų „rangoli“ kraštus galima padaryti nepakartojamus patobulinus patį dizainą. Net ir nedidelės žvakės ar apšvietimas gali būti laikomi kartu su dizainu, kuris spindėtų nepakartojamai ir suteiktų žavingą išvaizdą, kuria žmonės galėtų grožėtis.

6. Priekinių durų Rangoli dizainas:

„Rangoli“ priekinių durų dizainas

Rangoli dizainas priešais duris gali būti lengvai patrauklus žmonėms, kai jie atvyksta. Puiki apdaila jiems gali būti suteikta paprastu dizainu. Jie gali būti labiau suprojektuoti ir galima nukreipti durų rangoli vaizdus, ​​kad būtų galima pastebėti.

7. Įėjimo durų „Rangoli“ dizainas:

„Rangoli“ įėjimo durų dizainas

Įėjimo durų rangoli dizainas gali būti sukurtas paprastu rangoli dizainu, kad išliktų padorus ir stilingas. Kelių spalvų naudojimas tikrai suteiks puikų dalyką, į kurį reikia atkreipti dėmesį. Tai gali būti natūraliai gera, nurodant naujų tipų dizainus.

8. Projektuojamas durų „Rangoli“ dizainas:

Dizainuojamas „Rangoli“ durų dizainas

Durų laiptelių rangoli dizainas turėtų būti labiau suprojektuotas, kaip žmogus atrodytų pirmiausia. Tokie puikūs įspūdžiai tikrai gali padėti laimėti prizą ir rangoli varžybose. Geriausias pasirinkimas gali būti šių spalvų dizaino mišinių naudojimas naudojant žibintus.

9. Kūrybingi „Kolam Rangoli“ dizainai:

Kūrybingi „Kolam Rangoli“ dizainai

Durų sienų rangoli gali būti kūrybiškesni, palyginti su kitais dizaino požiūriu. Šie įspūdžiai neabejotinai padėtų išsamiau išnagrinėti šią sritį. Yra net konkursų, kuriuose galima dalyvauti ir formuoti tokius žavius ​​dizainus.

Rangoli turi tokį dizainą, kuris tikrai gali sužavėti žmones. Yra net žmonių organizuojami konkursai, skirti šios srities vaikams. Gražus ir žavingas dizainas gali būti suformuotas pagal aukščiau pateiktus vaizdus. Ji turėtų būti kūrybinga ir unikali, kad išliktų geriausia.