Šiuo metu „Rangoli“ yra kiekvienos apdailos dalies prekės ženklas. Tai yra papuošti grindų gabalą žavingais dizainais ir išvaizda. Jie gali būti naudojami dekoravimui, pavyzdžiui, renginiams, vakarėliams ar kultūros festivaliams. Rangoliai yra specialiai sukurti festivaliui „Diwali“. Vienas iš tokių religinio rangoli dizaino yra Jagannath deigns, kurį praktikuoja religingi žmonės įvairiomis progomis. „Jagannath rangoli“ dizainuose gali būti pavaizduotas lordas Jagannath. Jie gali būti žavingesni naudojant šviesas ir spalvas.

Jagannath Rangoli dizainas festivaliui su paveikslėliu:

Čia yra 9 geriausių „Jagannath rangoli“ dizainų sąrašas, geriausias pasirinkimas šiems rangoli dizainams gali būti kelių spalvų.

1. Gražus Jagannath Rangoli dizainas:

Gražus „Jagannath Rangoli“ dizainas

„Jagannath rangoli“ turi daug tokių dizainų, kuriuos reikia peržiūrėti, tačiau yra keletas dizainų, kaip pavaizduota paveikslėlyje, kuriuos galima sukurti Jagannath šventyklose. Jie gali būti žavingos išvaizdos ir gali būti vertinami bei žavisi įvairiais žmonėmis. Šiems dizainams visada naudokite įvairias spalvas.

2. Kūrybinis „Jagannath“ dizainas:

Kūrybingas „Jagannath“ dizainas

Viešpaties Jagannath rangoli dizainas taip pat gali būti kūrybingas ir atrodyti žavingai. Juos galima naudoti ir perduoti internete, siekiant geriausių dizainų, vaizduojančių lordo Jagannath paveikslą. Be to, kai kurie žibintai gali būti naudojami kartu su šiais kūrybingais dizainais.

3. Dekoratyvus Jagannath dizainas:

Dekoratyvus „Jagannath“ dizainas

Dekoratyvinis dizainas gali būti įprastas įvairiomis progomis. Šie dizainai dažniausiai naudojami dekoratyviniais tikslais kultūros renginiuose. Žmonės gali įvertinti rangoli dizaino ekspertų atliktą darbą. Nepamirškite kartu naudoti žibintų. Geriausias pasirinkimas gali būti kelių spalvų rangoli dizainas.

4. Religinis Jagannath dizainas:

Religinis Jagannath dizainas

Religiniai „Jagananath“ dizainai yra žavesni ir gražesni, kai jie kuriami. Tai galima patobulinti naudojant šviesas ir skirtingas spalvas. Jagannath rangoli kai kuriuose renginiuose turi savo nuostabumą. Geriausias rangoli pasirinkimas turėtų būti kelių spalvų.

5. Šventyklos Jagannath dizainas:

Jagannath šventyklos dizainas

Jagannath šventyklos dizainas paprastai yra religingas ir produktyvesnis, palyginti su kitais. Tokie dizainai tikrai atrodo tikroviškai, kuriais žmonės žavisi įvairiuose renginiuose. Geriausias pasirinkimas turėtų būti kelių spalvų stiliai.

6. Konkurencingi „Jagannath“ dizainai:

Konkurencingas „Jagannath“ dizainas

Viešpaties Jagannath rangoliai gali būti naudojami įvairioms rangoli varžyboms. Jie gali būti tinkamai surinkti ir suprojektuoti taip, kad atrodytų žavingai. Nugalėtoju išrenkamas geriausias rangolis. Vienas iš tokių pavyzdžių pavaizduotas paveikslėlyje kartu su kelių spalvų stiliais.

7. Kultūrinis Jagannath dizainas:

Kultūrinis Jagannath dizainas

Kultūrinis dizainas turi kūrybinių minčių ir užrašų, parašytų spalvomis. Tai derinama su kultūriniu dizainu, kuris turi savo nuomonę. Be to, šiuos dizainus gali patobulinti kartu su šiais dizainais naudojami žibintai. Geriausias pasirinkimas yra kelių spalvų.

8. Pasienio Jagnnath dizainas:

Pasienio „Jagnnath“ dizainas

Pasienio „Jagnnath“ dizainas naudojamas šalia durų ar grindų. Jie gali būti naudojami šventyklose ir atrodo žaviau. Geriausias pasirinkimas gali būti kelių spalvų ir žibintų naudojimas. Jie taip pat gali būti naudojami įvairiuose renginiuose su žavinga išvaizda, kuria gali grožėtis žmonės.

9. Paprastas „Jagnnath“ dizainas:

Paprastas „Jagnnath“ dizainas

Paprasti dizainai yra tokie, kurie paduodami už nedidelius renginius ar dizainus. Tai galima atpažinti dėl mažų funkcijų ar įvykių. Geriausias pasirinkimas turėtų būti kelių spalvų naudojimas kartu su. Galima pavaizduoti tinkamų žibintų naudojimą ir Lordo Jagannath vaizdavimą.

Viešpaties Jagannath dizainas turi daugybę tokių rangoli dizainų, kuriais žmonės gali grožėtis ir naudoti skirtingose ​​vietose ar renginiuose. Geriausias gali būti kultūrinis „Jaganath“ dizainas, kuris gali būti naudojamas vaizduojant geriausią rangoli dizaino kūrinį. Be to, paprastas dizainas gali būti naudojamas mažiems renginiams.