Šiais laikais „Rangoli“ visur daro savo ženklą. Tai taip pat gana tendencija, nes jie yra kultūringi ir atitinka žmones ir religiją. Vienas iš tokių religijų tipų rangoli yra Jain rangoli dizainas. Jain bandomi rangoliai nesiskiria, tačiau jie turi keletą religinių vaizdų. Jie taip pat gali turėti daug dizaino ir gali būti suprojektuoti šventyklose, renginiuose, namuose ir mokyklose. Rangoliai naudoja kelias spalvas, kad būtų gražesni ir elegantiškesni.

Geriausi Jain Rangoli dizainai su vaizdais:

Šie kai kurie rangoli dizainai paprastai laikomi šventyklose. Čia yra 9 geriausių „Jain rangoli“ dizainų sąrašas.

1. Gražus Jain Rangoli dizainas:

Gražus „Rangoli“ dizainas

„Jain rangolis“ turi daug dizaino ir žavių rezultatų. Jie gali būti išbandyti prie durų ar šventyklos, kuri atitiktų kultūrą ir religinę išvaizdą. Mišri spalva gali būti naudojama tokio tipo gražiam dizainui.

2. Pasienio Jain Rangoli dizainas:

Pasienio Rangoli dizainas

Jain ryžių rangoli galima papuošti šventyklose esančias duris. Tai unikalus dizaino tipas, sukurtas palei duris, kad žmonėms būtų žavinga išvaizda. Mišri spalva būtų geriausias pasirinkimas įvairių tipų dizainams.

3. Kultivuotas Jain Rangoli dizainas:

Kultivuotas Jain Rangoli dizainas

Kultūrinis rangolis yra tas, kuris gali atitikti Jains kultūrą ir religines pažiūras. Galima pavaizduoti jų antgamtinių tikėjimų dievo ir deivės paveikslą. Šie tikrai atrodytų labai gražiai. Netgi Jain rangoli atvaizdai gali būti nurodyti tuo pačiu.

4. Durų laiptelio Jain Kolam dizainas:

Durų laiptelio Jain Kolam dizainas

Slenksčiai rangoli yra gražesni, palyginti su kitais. Jų dizainas išties žavi žmones vienu žvilgsniu. „Jain rangoli“ galima pavaizduoti naudojant kai kurias šviesas ir žvakes, o spalvų pasirinkimas yra geriausias pasirinkimas.

5. Pasienio Jain Rangoli dizainas:

Pasienio Jain Rangoli dizainas

Sieniniai rangoliai vėl yra suprojektuojami ir gana įspūdingi. Jie gali būti suprojektuoti prie šventyklų kambarių sienų. Yra organizuojama daug „Jain“ renginių, kuriuose sukuriami tokio pobūdžio dizainai. Mišri spalva būtų geriausias pasirinkimas šiems dizainams.

6. Religiniai Jain Kolam dizainai:

Religiniai Jain Kolam dizainai

Religinis tipas yra tas, kuriame džainistai gali naudoti savo religinius įvaizdžius, skirtus išsiaiškinti džainų svarbą žmonių akivaizdoje. Tai gali būti atliekama kartu su kai kuriomis lemputėmis, kad žmonės būtų žavesni ir žavisi. Galima pasirinkti geriausią kelių spalvų pasirinkimą.

7. Kūrybinis Jain Rangoli:

Kūrybingas Jain Rangoli

Kūrybiškumas slypi unikalume ir jie gali išbandyti savo kūrybiškumą. Kūrybiniai rangoli gali būti vieno iš tipų, kaip parodyta pateiktame paveikslėlyje. Daugiau tokių dizainų galima rasti internete. Geriausia spalva visada yra mišri rangoli spalva.

8. Paprastas Jain Rangoli dizainas:

Paprastas Jain Rangoli

Paprastas rangolis gali būti mažas ir formos. Jie gali būti suprojektuoti taip, kad maži renginiai atrodytų gana paprasti ir religingi, nes Jainsas neieško žavingo dizaino, jie pabrėžia savo religines pastabas. Geriausias pasirinkimas gali būti tokiems dizainams naudojama spalva.

9. Gėlių Jain Kolam dizainas:

Gėlių Jain Kolam dizainas

Tai yra gana unikali rangoli rūšis, kaip minėta. Taip pat galima suprojektuoti rangolius su gėlėmis, kurie pagerina išvaizdą ir daro žavingesnį žmonių žavėjimąsi. Tai gali būti šviežios gėlės, naudojamos su dizainu.

„Jain rangoli“ dizainas turi daug tokių dizainų. Džainai daugiausia remiasi savo religiniais faktais ir pastabomis, todėl labiau projektuoja kultūringą ar religinį rangolio tipą. Jain rangoli gėlę žmonės taip pat gali naudoti žavingiau.