Pongalio derliaus šventė, žyminti žiemos sezono pabaigą, laikoma palankiausia tarp ūkininkų ir yra viena garsiausių Indijoje. Pongal, taip pat žinomas kaip Sankranti. Keturias dienas linksminantis matosi kiekviena kiekvieno namo veranda, papuošta tradiciškai garsiais Rangoli arba Kolam ar Muggulu. Paprastai pagaminti iš baltųjų ryžių miltelių arba pastos, įvairūs „Pongal rangoli“ dizainai yra pagaminti iš skirtingų spalvų miltelių ir atgaivina šventinį sezoną. Kad šis „Pongal“ būtų dar malonesnis, pristatome 9 geriausius „Pongal rangoli“ dizainus.

Naujausi „Rangoli“ dizainai „Aitvarų“/„Maghi“/„Pongal“ festivaliui 2021 m.

1. Surya Kolam:

rangoli dizainas pongalui

Džiaugsminga Sankranti proga ūkininkai šaukiasi Viešpaties Surya, Saulės Dievo, palaiminimo ir dėkoja Jam už dar vieną vaisingą derlių. Daugelis „Pongal Rangoli“ temų sukurtos aplink saulę, vaizduojančios Lordo Surya asmenybę, kaip nurodyta žemiau. Pagamintas iš tradicinių baltųjų ryžių miltelių, išsiskiria įmantriomis ir sudėtingomis detalėmis, todėl tai yra puikus pasirinkimas „Surya kolam“.

2. Sankranti gėlių Rangoli dizainas:

„Sankranti rangoli“ dizainas

Gėlės suteikia grožio bet kuriai šventei ar šventei ir daro šią progą dar spalvingesnę. Jis yra neįtikėtinai patrauklus, kai naudojamas „Rangoli“ dizainuose. Šis blizgantis raštas pagamintas iš kelių skirtingų gėlių žiedlapių ir suapvalintas mažomis dižomis ties apskritimo išorine riba. Raudona rožė, visų rožių karalienė, sėdi centre, kad užbaigtų šį unikalų dizainą.

3. „Pongal Pot Rangoli“ dizainas:

Ryžiai, kurie yra šios derliaus šventės kertinis akmuo, yra labai reikšmingi ūkininkams. Šis dizainas, kuriame demonstruojami penki spalvingi puodai, pilni ryžių, atitinka „Pongal“ reikšmę, o tai reiškia pieno ir ryžių užvirimą ir tulpių žiedus, kurie primena ateinantį žydintį pavasarį.

4. Chuzhi Kolam Rangoli:

Tipiškas „Sankranti rangoli“ dizainas yra „Chuzhi Kolam“, suformuotas sukant grandines ir sujungiant vieną kilpą, kad būtų sukurtas gražus ir prasmingas dizainas. Tai atrodytų stulbinančiai prie savo namų durų ar pagrindinio įėjimo.

5. Mattu Pongal Kolam:

rangoli dizainas „sankranti“

Čia pavaizduotas Rangolio raštas simbolizuoja trečiąją festivalio dieną, žinomą kaip Mattu Pongal, kur ūkiniai gyvūnai, tokie kaip karvė ir kiti galvijai, yra garbinami be saulės ir kitų derliaus pasėlių, pavyzdžiui, cukranendrių. Tai spalvingas visų esminių Pongal festivalio aspektų demonstravimas.

6. Laisvų rankų gėlių Rangoli dizainas Sankranti:

Tai laisvų rankų gėlių dizainas, kuris nepriekaištingai padarytas pasteliniais atspalviais su baltomis kontūrais. Šilti atspalviai suteikia jai grožio gaivumo, todėl yra patrauklus dizainas šventinei Pongal progai.

7. Tradicinė Mandala Kolam:

Tradiciniai rangoli dizainai pongalui

Nuostabūs Tamil Nadu moterų įgūdžiai ir tyli, tačiau gili išraiška demonstruojami šiuo tradiciniu geometriniu modeliu, žinomu kaip „mandala“. Pagaminta iš šviežių geltonų ir džiovintų medetkų bei kitų gėlių žiedlapių, dizainas yra išskirtinis ir netrūksta demonstravimo.

8. Pongal Rangoli dizainas:

Jei būtų konkursas, šis milžiniškas šedevras veiktų. Išoriniai apskritimai yra kruopščiai pagaminti iš baltųjų ryžių miltelių ir įklijuoti kartu su kitais spalvotais milteliais. Priešingai, vidinėje kilpoje yra gėlių ir gėlių žiedlapių, suteikiančių visam dizainui įspūdingą, bet iškilų vaizdą.

9. Saulės įkvėptas Rangoli dizainas:

sankranthi rangoli dizainas

Šis dizainas yra dar vienas klasikinis saulės pavyzdys ir duoklė saulės dievui Surya. Tai meninis kūrinys, visiškai atliktas su gėlių žiedlapiais. Vien tik saulės spinduliai yra dviejų geltonų atspalvių ir puikių baltų žiedlapių fone su spinduliais juosiančia mėlyna žiedlapių čakra. Raudonos rožės ant išorinės geltonos apskritimo dalies, supančios degančią Diyas, užbaigia išvaizdą.