1. Kundanas Rangolis:

Kundanas Rangolis

Pagaminta iš geriausių spalvingų karoliukų, šį „Kundan rangoli“ pagaminti yra labai paprasta. Viskas, ko jums reikia, yra paruošti karoliukai ir įklijuojami klijai, kurie suteiks gyvybės jūsų rankų darbams. Pradėkite pastatydami centrinį „Diya“ stendą ir tada padengdami netikrais perlais ir spalvotais karoliukais.

2. Mango lapų Rangolis:

Specialūs „Rangoli“ dizainai „Mango Leaf Rangoli“

Atsižvelgiant į tai, kad mango lapai visada laikomi šventais, šis rangoli dizainas užtikrina, kad jis būtų naudojamas ypatingai rangoli dizainui. Šį dizainą galima įgyvendinti naudojant ryškius spalvingus drabužius (kuriuos galima pakeisti gėlėmis) ir apsupti juos mango lapais.

3. Povo plunksna Rangoli:

Specialus „Rangoli“ dizainas Povo plunksna Rangoli

Kalbėkite apie meninius ypatingus rangoli dizainus ir šis laimi titulą. Nieko nėra geriau už povo plunksną, netiesiogiai atnešančią Indijos nacionalinio paukščio grožį ir puošnumą. Yra daugybė būdų, kaip sukurti šį rangoli. Nuo spalvų iki tikros povo plunksnos naudojimo – kuo daugiau laiko turite, tuo naujoviškiau galite pasinaudoti šia.

4. Rangolis su gėlėmis ir vandeniu:

Specialus „Rangoli“ dizainas „Rangoli“ su gėlėmis ir vandeniu

Jei tikrai nenorite sujaukti savo interjero ir grindų dangos spalvomis, kurios palieka dėmę, tai yra jūsų išeitis, kad jūsų namai vis dar būtų šventiniai. Dieną naudokite didelį pagrindinį gėlių fontaną ir supilkite į jį visas gražiausias ryškias gėles ir naudokite vandenį, kad jos būtų šviežios ir jūsų namai kvepėtų kaip rojus Žemėje.

5. Kampinis Rangolis:

Specialus „Rangoli“ dizaino kampelis „Rangoli“

Dažniausiai palikti vieni, kampai yra labiausiai apleistos bet kurių namų vietos. Tačiau rangoli ten visada dera su didelėmis Diyas ar senoviniais šou. Padėkite juos ant šono ir padenkite aplinką gražiu ryškiu, akį traukiančiu dizainu. Yra tiek daug būdų, kaip taip ištirti kiekvieną namų kampą ir kampą.

6. Daržovių Rangoli:

Specialūs „Rangoli“ dizainai Daržovių „Rangoli“

Taigi kaip tik tada, kai manėte, kad pritrūksta idėjų naujoviškam šio festivalio meno kūriniui, tai šedevras, kuris išgelbės jus nuo jūsų dilemos. Tiesiog stulbinančiai išimkite iš šaldytuvo ir ant grindų visas daržoves, ir štai jūsų naujasis „labai nepanašus į įprastą“ rangolis yra čia.

7. Bangle Rangoli:

Specialūs „Rangoli“ dizainai „Bangle Rangoli“

Jei senos apyrankės jums nebetinka, pagalvokite prieš išmesdami. Jūs visada galėtumėte jį paversti kažkuo produktyviu, pavyzdžiui, gaminti rangolį! Kas dabar pagalvojo apie tai? Būtent todėl šis ypatingas rangolis patenka į šį sąrašą.

8. Kraštovaizdžio Rangolis:

Specialūs Rangoli dizaino peizažai Rangoli

„Rangolis“ yra puikus būdas parodyti, koks išradingas galite būti. Taigi išeikite iš piešimo sąsiuvinio, kai grindis padarysite savo naujo kraštovaizdžio drobe. Spalvos turėtų būti parinktos protingai, kad jos kontrastų jūsų interjerą ir taip atrodytų stulbinančiai įspūdingai.

9. Sveiki atvykę į Rangolį:

Specialus „Rangoli“ dizainas Sveiki atvykę į „Rangoli“

Griežtai skirtas įėjimui į jūsų namus, šis rangolis iš tiesų yra ypatingas, nes tai bus pirmas įspūdis, kurį jūsų svečiai susidarys apie jus. Pagalvokite apie ką nors gražaus, tačiau patraukiančio akį, ir jums viskas gerai. Naudokite ryškias nuolatines spalvas ir eidami naudokite klijus, kad jie ilgiau laikytųsi ant grindų.

Šiais laikais festivaliuose negalima išvengti rangoli. Taigi pailsėkite nuo paprastų ir išbandykite ką nors kita. Įvertinimas, kurį gausite už tą patį, bus visiškai vertas jūsų laiko.