Indijos rangoli dizainas yra visiškai glostantis. Jei ketinate daryti rangolį, galite rinktis iš daugybės dizainų. Tuo pačiu metu yra tam tikrų dizainų, kurie yra labai populiarūs ir tinkami tokioms progoms kaip festivaliai, puja ar religiniai renginiai. Čia yra keletas geriausių rangoli dizaino, kuris sujaudins jūsų mintis.

Šiuolaikinio Indijos meno Rangoli dizainas:

1. Gražus Indijos gėlių Rangolis:

Gražus Indijos gėlių Rangolis

Tarp daugelio Indijos rangoli dizaino šis yra geriausias. Jis pasižymi unikaliu gėlių raštu. Centre ir aplink yra gėlė, kuri yra daugybė kitų gėlių, sudarytų iš maltų ryžių ir spalvų miltelių. Tai vienas gražiausių Indijos rangoli dizaino, kurį kada nors pamatysite. Jis praktikuojamas pietinėje šalies dalyje ir yra esminė festivalio „Pongal“ dalis.

2. Indijos „Rangoli“ dizainas „Pujas“:

Indijos „Rangoli“ dizainas „Pujas“

Tai dar vienas gražus rangoli dizainas, suformuotas sujungus keturis šio dizaino galus. Vidurinėje dizaino dalyje yra į x panaši struktūra, o keturiuose šio dizaino kraštuose yra nedideli keturkampiai objektai, kurie yra šio motyvo patrauklumo priežastys.

3. Indijos povo Rangoli dizainas:

Indijos povo Rangoli dizainas

Tai akivaizdžiai vienas geriausių Indijos rangoli motyvų. Šis ypatingas dizainas švenčia paukščio povo grožį, nes jis yra nacionalinis Indijos paukštis. Kam nepatiktų šis nuostabus dizainas? Užpakalinė dalis užpildyta sudėtingais raštais, kad atrodytų kaip povo plunksna.

4. Indijos povas Rangoli dizainas 2:

Indijos povo Rangoli dizainas 2

Tai dar vienas povo rangoli dizainas, kuris skiriasi nuo ankstesnio. Skirtingai nuo ankstesnio, šis rangoli motyvas eksponuoja du povus, o spalvų deriniai taip pat skiriasi nuo ankstesnio dizaino. Šis tradicinis rangolis yra vienas iš labiausiai praktikuojamų rangoli dizaino Indijoje.

5. Indijos povas Rangoli dizainas 3:

Indiškasis povas Rangoli dizainas 3

Trečiasis Indijos povo rangoli dizainas yra šedevras. Čia nupieštas tik vienas paukštis, tačiau pakankamai dėmesio skiriama šio motyvo detalėms. Plunksnų krūva povoje yra gražiai parodyta. Indijos žmonės mėgsta tai padaryti savo koridoriuose.

6. Ganesha Rangoli dizainas:

Ganesha Rangoli dizainas

Šis indiškas rangoli dizainas sukurtas Viešpaties Ganešos garbei. Į šį dizainą dedama daug pastangų, kuris matomas iš šio dizaino grožio. Daugelis žmonių nepaiso šio dizaino, o jo priežastis yra sudėtinga šio motyvo struktūra.

7. Indiškas taškuotas Rangoli dizainas:

Indiškas taškuotas Rangoli dizainas

Tarp daugelio taškinių dizainų šis yra ypatingai svarbus. Gėlių dizaino viduje yra taškų, todėl šis rangoli motyvas atrodo labai viliojantis. Dizainas tinka beveik visoms progoms ir gali būti padarytas gana lengvai.

8. Sudėtingas Indijos Rangoli dizainas:

Sudėtingas Indijos Rangoli dizainas

Palyginti su ankstesniais, šis dizainas yra šiek tiek sudėtingesnis. Bet tuo pačiu metu jis yra labai gražus. Šis keturių pusių rangolio motyvas atrodo nuostabiai, ypač dėl gėlių tipo dizaino šio rangolio centre.

9. Apskritas Indijos Rangolis:

Apskritas Indijos Rangolis

Šis unikalus rangoli dizainas yra užpildytas sudėtingais modeliais, o nedideli dizainai taip pat atliekami ant šio dizaino ribos.