Rangolis yra tradicinė Indijos liaudies meno forma. Tačiau, pasikeitus tradicijoms, rangoli dizainas taip pat pasikeitė! Mes nebesilaikome tik gėlių raštų, gyvūnų ar šventų žodžių ir abstrakčių modelių. Rangoli kūrėjų įgūdžiai išaugo taip, kad dabar jie naudoja tuos smulkius miltelius vaizduodami Viešpaties Krišnos gyvenimo scenas, ištisas kitų dievybių formas ir mėgstamų animacinių filmų atvaizdus! Šie animaciniai rangoliai yra sudėtingesni nei tradicinės formos ir atrodo mielai bei patraukliai. Tačiau jiems trūksta tradicinio abstraktaus dizaino grožio.

9 geriausi animacinių filmų „Rangoli“ dizainai su vaizdais:

Čia yra geriausių animacinių „rangoli“ dizainų sąrašas su nuotraukomis, kurios jums yra labai patrauklios ir viliojančios vaikus ir suaugusiuosius.

1. Daisy ančių animacinių filmų „Rangoli“ dizainas:

„Daisy Duck“ animacinių filmų „Rangoli“ dizainas

Vienas garsiausių savo eros animacinių filmų yra Volto Disney sukurta Mikės pelės šeima. Vienas iš pagrindinių šios šeimos narių buvo ramunė antis, Donaldo anties mergina. Su savo gražiais lankais, žvilgančia uodega ir plačiu snapu ji atrodo kaip visada miela.

2. Tomo ir Džerio animacinių filmų „Rangoli“ dizainai:

Tomo ir Džerio animacinių filmų „Rangoli“ dizainai

Kas nėra girdėjęs apie Tomą ir Džerį ir jų pabėgimus! Tai yra animacinis filmas, kuris buvo nuo mūsų tėvų laikų ir vis dar neprarado savo žavesio. Tylus animacinis filmas su tik muzika ir Tomo ir Džerio išraiškomis, perteikiantis jo dialogus, šis animacinis filmas yra linksmas ir labai mėgstamas tarp daugelio viso pasaulio! Rangoli dizainas su tomu ir Džeriu puikiai atrodo Naujųjų metų vakarėliui!

3. Dora Explorer Explorer Rangoli dizainas:

Dora Explorer Explorer Rangoli dizainas

Tyrinėtoja Dora yra vaikų animacinis filmas, rodomas nikelodeone. Net tie, kurie nematė šio animacinio filmo, tikrai yra apie tai girdėję. „Dora“ yra edukacinis serialas, ir atrodo, kad vaikai ją myli, nepaisant to, kad ji tiesiog bando juos išmokyti. Dora rangolis yra lengviau pagaminamas, palyginti su kitais animacinių filmų personažais.

4. „Shin Chan“ animacinių filmų „Rangoli“ dizainas:

„Shin Chan“ animacinių filmų „Rangoli“ dizainas

„Shin-chan“ yra japonų animacinis filmas, kuris yra naujas mėgstamiausias tarp vaikų. Jis šalyje buvo ne kartą uždraustas ir vėl įvestas. Jis taip pat buvo uždraustas daugelyje namų ūkių! Nors ir labai mielas, neabejotina, kad neklaužada Shin chano charakteris daro neigiamą poveikį vaikams. „Shin chans“ personažas vėl yra paprastesnis ir lengviau sukurtas. Shin-chan rangolis atrodo mielas ir niekada nepritraukia vaikų dėmesio. Tai labai puikus animacinio rangoli dizainas su gimtadieniu.

5. Filmas „Chota Bheem Rangoli Kolam“:

Filmas Chota Bheem Rangoli Kolam

„Chota bheem“ yra legendinio bheemo vaizdavimas iš Indijos epų. Bheemas buvo žinomas dėl žiaurios raumenų jėgos ir charakterio. „Bheem“ myli visi jį žiūrintys vaikai, todėl tai būtų puiki tema rangoliui. Tai laisvų rankų animacinis „rangoli kolam“ dizainas su ryškiomis spalvomis.

6. Nauji „Mickey Cartoon Rangoli“ dizainai:

Nauji „Mickey Cartoon Rangoli“ dizainai

Peliukas Mikis yra geriausias Volto Disnėjaus kūrinys! Mikė pelė yra žinoma ne tik tam tikrame žemyne, bet ir visame pasaulyje. Kas nėra girdėjęs apie Peliuką Mikį? Taigi, nors Mickey būtų puiki tema rangoliui, ją taip pat pasirinks daugelis.

7. Lengvas animacinis filmas „Angry Birds Rangolis“:

Lengvas animacinis filmas „Angry Birds Rangolis“

„Angry Birds“ yra arkadinis žaidimas, sukrėtęs visą animacinių filmų ir vaikų kompiuterinių žaidimų pasaulį. Kiekvienas vaikas dabar žaidė šį žaidimą bent kelias valandas. Marškinėliai, pieštukų dėžutės, pieštukai, rašikliai ir kitos prekės yra paklausios visur. Šie vaizdai yra mieli, o dėl patrauklių spalvų jie puikiai tinka rangoli dizainui! Nors turėtumėte būti įspėti, juos pagaminti nėra taip paprasta, kaip atrodo.

8. Abstraktus animacinis filmas „Rangolis“:

Abstraktus animacinis filmas „Rangolis“

Animacinių filmų rangoli dizainai taip pat gali būti naudojami norint perduoti gilesnius pranešimus! Juose turi būti ne tik garsūs animacinių filmų personažai. Jie gali būti paprastos karikatūros, vienybės, taikos simboliai ir pan. Diwali galite sukurti tokio tipo animacinį rangoli dizainą.

9. Mielas animacinis šuo Rangolis:

Mielas animacinis šuo Rangoli

Šunys yra geriausi žmonių draugai, o dauguma vaikų juos dievina. Net tie, kurie bijo, sutinka, kad vaizdai yra mieli. Šis dizainas yra paprastas, bet visai nesudėtingas!