Paprasti „Rangoli“ dizainai

Rangolis yra ypatinga daugelio induistų kultūrų ir tradicijų dalis, kurią jauni ir seni mėgsta žiūrėti ir kurti vienodai. Taigi, ar jums patinka kurti kūrybiškus „Rangoli“ dizainus? Jei taip, tuomet tikrai turėtumėte išbandyti geriausius ir naujausius mūsų siūlomus „Rangoli“ dizainus. „Stylesatlife“ siūlo geriausius klasėje dizainus ir tinkamą šių dizainų kūrimo techniką. Prieš kurdami Rangoli modelį, turite suprasti Rangoli sąvoką, jos raidą, tipus ir svarbą. „Rangoli“ turi unikalią poziciją mūsų visuomenėje. Tai menas ir dažnai naudojamas bendradarbiaujant su tam tikro festivalio ar ypatingo įvykio sutikimu.

Skirtingi rangoli pavadinimai įvairiose Indijos valstijose yra šie:

 • Bengalijoje rangoli gaminamas iš ryžių pastos ir yra žinomas kaip „Alpana“.
 • Orisoje jis žinomas kaip „ossa“.
 • Keraloje rangoli vadinamas „Puvidal“.
 • Tamil Nadu jis vadinamas „kolam“.
 • Radžastane jis vadinamas „Mandana“.
 • Gudžarate jis vadinamas „sathiya“.
 • Andhra Pradeše jis žinomas kaip „Muggu“.
 • Utar Pradeše rangoli vadinamas „sona rakhna“
 • Madhja Pradeše jis žinomas kaip „Chowkpurna“.
 • Bihare jis žinomas kaip „Aripana“.
 • Maharaštroje jis žinomas kaip „Rangvalli“.

Reikalingos medžiagos:

 1. Kreida arba rupūs balti milteliai
 2. Spalvos pagal poreikį
 3. Gėlių žiedlapiai pagal poreikį.
 4. Bet kokia kita dekoratyvinė medžiaga yra būtina pagal dizainą, pavyzdžiui, „Diyas“.

Instrukcijos:

 1. Pirmiausia nubrėžkite pradinį eskizą ant popieriaus. Darykite tą patį ant žemės.
 2. Tada užpildykite rangolius tinkamomis spalvomis ir dekoracijomis.

Lengvas „Rangoli“ dizainas

Rangoli pavadinimas kilęs iš sanskrito žodžio „Rangavalli“. Tai laikoma palankiu ir skelbia apie bet kokios šventės ar ceremonijos atėjimą namuose. Rangoliuose piešti piešiniai simbolizuoja progą, kai jis buvo sukurtas. Rangolis reiškia turto deivės Šri Mahalakšmi buvimą. Remiantis mokslu, jis sukuria teigiamą energijos lauką ir sumažina stresą.

Paprasti ir lengvi „Rangoli“ dizainai su vaizdais:

„75+ Simple and Easy Rangoli“ kuria vaizdus, ​​kuriuos nesunkiai galima pasigaminti namuose, neužimant daug laiko. Pasirinkite geriausią savo ypatingai progai 2021 m. Ir pradėkite.

1. Paprastas „Devi Rangoli“ dizainas pradedantiesiems:

Paprastas „Devi Rangoli“ dizainas pradedantiesiems

Šis rangolis gali būti pagamintas palankiu Navratri laiku pasveikinti deivę Durgą. Tai padaryti yra gana paprasta ir nėra taip sudėtinga, kaip atrodo vaizdas. Pradėkite nupiešdami apskritimą ir to apskritimo viduje esančias deivės akis, nosį ir burną. Išplėskite dizainą į išorę pagal modelį. Veidą supantys susipynę žiedlapiai daro dizainą itin patrauklų. Šiame dizaine pateiktos spalvos yra gražios ir išsiskiria viena nuo kitos. Dviejų spalvų šešėliai išoriniuose žiedlapiuose suteikia estetinį įspūdį.

2. Ganesha Rangoli dizainas Vinayaka Chavithi:

Ganesha Rangoli dizainas Vinayaka Chavithi

Šis dizainas atrodo sudėtingas, tačiau jį pagaminti yra gana paprasta. Pradėkite nuo Ganesha kontūro viduryje, o tada apskritimo lauke. Užbaikite centrinę dalį ir nupieškite žiedlapius lauke, po to – dangtelius ir ryškias žvaigždes lauke. Pradėkite dažyti iš vidaus. Naudokite kontrastingas spalvas kiekvienam modeliui iš vidaus į išorę. Pagal šį dizainą Ganesha apskritime buvo gražiai nuspalvinta 2 atspalviais – oranžine ir žalia. Gėlės išorėje yra nudažytos kontrastingomis Ganešos spalvomis. Mėlynos spalvos dangteliai ir įvairiaspalvės žvaigždės suteikia bendrą įspūdingą išvaizdą. Būtinai sukurkite šį dizainą Ganesh Chaturthi ar bet kurio Ganesh Puja proga jūsų namuose.

3. Paprastas povas Rangoli dizainas pradedantiesiems:

Paprastas povas Rangoli dizainas pradedantiesiems

Tai gražus rangolis su spalvotu povu. Pradėkite apibūdindami povo kūno eskizą ir išplėskite modelį į išorę su žiedlapiais ir raštais. Šio dizaino akcentas yra ryškūs spalvų deriniai, naudojami įvairiose povo dalyse. Po dažymo užpildykite lapus kreidos milteliais pavaizduotais raštais. Geltonos ir juodos spalvos užpildytas languotas raštas gėlės centre yra akį traukiantis šio rangolio bruožas. Šis rangolis gali būti nupieštas bet kokia proga ir nereikalauja daug laiko.

4. Sveiki atvykę į „Rangoli“ dizainą pradedantiesiems:

Sveiki atvykę į „Rangoli“ dizainą

Šis rangoli dizainas pastaruoju metu tapo labai populiarus ir apima mažiau rankų sukimo įgūdžių, nes neapima laisvų rankų modelių piešimo. Jis grindžiamas tuo, kad pirmiausia reikiamame projekte įdedami dideli taškai, o tada kreidos milteliai pirštų galiukais perkeliami tam tikra kryptimi, kad būtų sukurtas dizainas. Pagal šį dizainą pirmiausia padarykite lenktą šabloną su baltos kreidos milteliais. Įdėkite spalvotus taškus aplink modelį pagal gėlių dizainą. Dabar pirštų galiukais padarykite gėlių raštus ir lapus. Užrašykite „Sveiki atvykę“ oranžine spalva, kad ji išsiskirtų priešingai nei baltas fonas. Įvairios dizaino spalvos atrodo labai patrauklios ir patrauklios. Galite pasigaminti šį rangolį, kad stilingai pasveikintumėte savo artimuosius ir artimuosius.

5. Gėlių Rangoli dizainas pradedantiesiems:

Gėlių Rangoli dizainas pradedantiesiems

Šis „Rangoli“ dizainas yra visžalis, nes jame naudojami įvairių spalvų gėlių žiedlapiai ir jį galima piešti bet kokia proga. Pradėkite koncentriškai piešti apskritimų ir gėlių žiedlapių kontūrus. Pradėkite juos pildyti kontrastingų atspalvių gėlių žiedlapiais iš vidaus. Šis rangoli tipas yra labai universalus, nes spalvas galima pritaikyti atsižvelgiant į gėlių žiedlapių prieinamumą ir dizainą bei progą. Kitą kartą, kai jūsų namuose bus ypatinga proga, atskleiskite savo kūrybiškumą naudodami aukščiau pateiktą dizainą su kerinčiais spalvų deriniais.

6. Tradicinis Rangoli dizainas pradedantiesiems:

Tradicinis Rangoli dizainas pradedantiesiems

Šis rangoli dizainas yra paprastas, tačiau prasmingas ir tradicinis. Jame yra didelė gėlė su simboliu „OM“. Trišakis siūbuoja gėles ir yra Viešpaties Šivos simbolis. Taigi šį rangolį galima padaryti MahaShivratri proga. Pradėkite piešti gėlę ir užpildyti ją kontrastingomis spalvomis iš vidaus. Tada nupieškite trišakį ir užpildykite rožine spalva, kad jis išsiskirtų priešingai nei gėlė. Užbaikite, padarydami „om“ centre rausva spalva. Įspūdingos spalvos šiam rangoliui suteikia elegantiško prisilietimo.

7. Paprastas „Diya Rangoli“ dizainas:

Paprastas „Rangoli“ dizainas

Ar tai būtų vestuvės, ar religinis įvykis; rangoli pakanka kiekvieną kartą sukurti stebuklingą nuotaiką. Dizainas yra labai paprastas, tačiau drąsūs atspalviai pavertė jį išskirtiniu. „Panchpradip“ centre ir „Diyas“ aplink apskritimą yra kitos dizaino ypatybės. Tokį dizainą dažnai pastebėsite už šventyklų, viešbučių ir kitų vietų, kuriose demonstruojama induistų kultūra.

 • Šiam elegantiškam „Rangoli“ dizainui sukurti buvo naudojami įvairių rūšių gėlių žiedlapiai.
 • Panašų dizainą galima sukurti naudojant grūdus, ankštinius vaisius ar vaisius.

8. „Diwali Colorful Rangoli“ su „Diyas“:

„Diwali Rangoli“ dizainas

Šis nuostabus spalvingas Rangoli dizainas puikiai tinka Diwali – šviesos festivaliui! Išraižytas unikaliu širdies formos dizainu ir apšviestas diyomis, tai primena šviesias ateinančias dienas. Rožinės, žalios, raudonos ir violetinės spalvų derinys paryškina dizainą ir atrodo patraukliai. Šis dizainas skirtas apšviesti jūsų namus ir sulaukti svečių įvertinimo. Tai yra vienas iš populiariausių ir paprastų Rangoli modelių su spalvomis ir spalvomis bet kokiai funkcijai ir progai.

 • „Diwali“ yra šviesų festivalis, todėl būtinai pašviesinkite savo dizainą naudodami „Diyas“.
 • Žalios ir raudonos spalvos raštai žymi „Diya“, todėl šis dizainas yra puikus „Diwali“ dizainas.

9. Jaukus „Rangoli“ dizainas festivaliams:

„Rangoli“ dizainas festivaliams

Tai jūs vadinate puikiu derinio dizainu. Šiame paveikslėlyje matote ryškias spalvas, sudarytas iš raudonos ir mėlynos, baltos ir geltonos gėlių, todėl puikus namų Rangoli dizainas. Nors tikrasis dizainas yra labai paprastas, tam buvo pasirinktos spalvos, o dėl unikalių, gražių gėlių jis traukia akį! Galima net pagražinti šį dizainą, apšviečiant diya šio Rangoli centre. Šį dizainą lengva atkurti naudojant gėlių žiedlapius. Tai pašviesins ir suteiks kitokį išvaizdą dizainui.

 • Šiame Rangoli dizaine naudojamos gėlės yra dizaino akcentas.
 • Galite pasirinkti skirtingų spalvų gėles, kad dizainas taptų kontrastingas.

10. Paprastas „Ganapati Rangoli“ dizainas:

„Ganapati Rangoli“ dizainas

Šis paprastas ir unikalus „Ganapati Rangoli“ dizainas tikrai taps traukos centru, jei jis bus nupieštas prie jūsų namo, biuro ar vilos įėjimo. Tai vaizduoja mūsų meilę Viešpačiui Ganešai ir simbolizuoja Indijos Ganešo šventę. Šį „Rangoli“ dizainą labai lengva piešti ir jį gali lengvai iškirpti net pradedantysis. Taip pat galite išbandyti kitų tipų Ganešo avatarus.

 • Pradedantysis gali pasinaudoti pieštuko pagalba, kad sukurtų kontūrą ir tada pradėtų kurti dizainą.
 • Prie dizaino galite pridėti daugiau elementų, tokių kaip „om“ ir „Swastik“.

11. „Kundan Rangoli“ dizainas:

„Kundan Rangoli“ dizainas

Šis „Kundan rangoli“ dizainas yra išskirtinai išraižytas naudojant spalvingus karoliukus. Šie karoliukai dedami ant grindų pagal dizaino modelį, todėl jie atrodo kaip „Rangoli“. Tai iš tikrųjų yra kūrybingo žmogaus rankų darbas. Šie karoliukai yra klijuoti ant grindų lipnia guma ir gali būti lengvai nuimami. Jūs netgi galite tai palengvinti, pasodinę dijas Rangoli dizaino centre. Tai padarys „Rangoli“ patrauklesnį. Norėdami atkurti šį dizainą, galite naudoti įvairių formų diyas. Tai vienas iš geriausių ir gražiausių paprastų rangoli dizainų su kundanais, todėl jūsų proga ar funkcija tampa spalvingesnė.

 • Puikus mehndi dizainas salonams ir juvelyrinių dirbinių parduotuvėms.
 • Galite pakartotinai panaudoti medžiagas kitiems dekoratyviniams tikslams ir progoms.

12. Kolam Rangoli su gėlėmis varžyboms:

Kolam Rangoli su gėlėmis

Dabar jūs vadinate gėlę rangoli. Šis unikalus gėlių kupinas „Rangoli“ dizainas daro renginį ypatingą! Nors dizainas yra paprastas, jis labai efektyviai išraižytas ir dekoruotas žiedlapiais ir lapais. Šiame Rangoli dizaine jie naudojo įvairių spalvų gėles, tokias kaip rožinė ir žalia, oranžinė ir geltona, balta ir oranžinė ir tt Įdėkite „Diya“ į centrą, kad paryškintumėte šio dizaino grožį. Šis apskrito dizaino modelis daro visą dizainą patrauklų!

 • Nubrėžkite pieštuku ar kreida, kad pasiektumėte tikslumą.
 • Norėdami pasiekti skirtingų spalvų derinių, galite naudoti skirtingų spalvų gėlių žiedlapius.

13. Muzikinis povas Rangolis:

Povas Rangoli dizainas

Vienas iš paprasčiausių rangoli modelių, tačiau atrodo toks kūrybingas ir turtingas, yra muzikinio povo paveikslas. Šio rangoli išvaizda yra dar įdomesnė nei jo pavadinimas. Čia muzikinio povo pavadinimas duotas todėl, kad povo kūnas čia pagamintas iš muzikos instrumentų, skirtingai nuo įprastų povų. Geriausias būdas uždengti kūną yra naudojant porą didelių instrumentų ir kas gali būti geriau nei pora tabla. Tai taip pat yra protingas būdas išreikšti tai, kad muzika bet kokia forma skamba pamaldžiai, todėl šis „Rangoli“ tinka bet kokiai progai.

 • Toks dizainas puikiai atrodys už meno ar kultūros instituto ribų.
 • Tabla galite pakeisti kitokio pobūdžio muzikos instrumentu.

14. Naujausi gėlių Rangoli dizainai:

Naujausi gėlių Rangoli dizainai

Gėlės visada laikomos palankiomis. Šis unikalus keturkampis „Rangoli“ dizainas, papuoštas gėlėmis ir žole, puikiai derina spalvas. Šį rangoli dizainą galima pagražinti net diyas ir Rangoli spalvomis. Tai vienas geriausių „Rangoli“ dizainų, kurį labai lengva ir paprasta atkurti.

 • Galite atrinkti bet kokias gėles ir lapus, kad sukurtumėte panašų „Rangoli“ dizainą.
 • Gėlės, kurios dažniausiai naudojamos dievams ir deivėms garbinti, paprastai naudojamos tokiose konstrukcijose.

15. Gražūs Rangoli dizainai su Diyas:

Gražus „Rangoli“ dizainas

Patikrinkite šį nuostabų rangoli dizainą lapų pavidalu, taip gražiai išdrožtus! Didžiulės antikvarinės dijos, esančios rangoliuose, suteikia jai festivalio įspūdį. Šis rangolis net atrodytų patrauklesnis akims, kai Diyas bus apšviestas. Čia naudojamos spalvos yra ryškios ir kontrastingos. Šio dizaino tikslumas daro jį ypatingu. Puikus meno kūrinys bet kokiai progai!

 • Ryžiai kartu su Rangoli milteliais buvo naudojami šiam gražiam dizainui sukurti.
 • Naudokite maistinius dažus, kad dažytumėte ryžius pasirinktomis spalvomis.

16. „Swastik Sign New Rangoli Design“:

„Swastik“ pasirašo naują „Rangoli“ dizainą

Dabar tai vadinate akį traukiančiu rangoli dizainu! Tai spalvingas dizainas, kuriame daug ryškių spalvų. Centre nupieštas svastikos ženklas yra gražus. Tai kontrastingų ir ryškių spalvų derinys, pavyzdžiui, raudona ir žalia, oranžinė ir geltona, mėlyna ir geltona, raudona ir tamsiai mėlyna. Šiam dizainui piešti reikia laiko. Jei norite pasigirti tuo kūrybingu žmogumi ir nenorite leisti savo laiko, tuomet turėtumėte to siekti.

 • Šis „Rangoli“ dizainas puikiai tinka „Pooja“ ar bet kokiai induistų religinei funkcijai.
 • Centre taip pat galite padaryti „om“ ar kitus religinius simbolius.

17. Unikalūs „Rangoli“ dizainai progoms:

„Rangoli“ dizainai progoms

Tai vėlgi yra unikalus ir gyvas rangoli dizainas, tinkantis bet kokiai šventei ar progai. Šis gražus rangoli dizainas turi unikalų baltų spalvų apskritimų raštą aplink „Diya“, dekoruotą oranžinės ir mėlynos spalvos dizainu. Tai paprasta technika sukurti gražų dizainą. Šis rangolis tikrai sulauks jūsų svečių įvertinimo.

 • Pasinaudokite rinkoje esančiais trafaretais, kad atkurtumėte „Diya“ modelius.
 • Pabandykite porą kartų pasidaryti baltas Chakri tuščioje vietoje, kad pasiektumėte daugiau tikslumo.

18. Paprastas Rangoli dizainas su kasdieniais pumpurais:

geriausias rangoli dizainas

Tai vienas iš labai paprastų, bet labai gražių rangoli raštų, todėl jį galima reguliariai piešti. Jis nėra labai didelis, todėl gali būti pagamintas bet kurioje namo dalyje, nesvarbu, ar jis būtų kampe, ar priešais įėjimą, jis tikrai atrodys gražiai. Spalvingų gėlių derinys kartu su tradiciniais raštais atrodo dar gražiau. Naudojant tiek daug spalvų šiame dizaine, jis atrodo itin ryškus, todėl šį dizainą galima naudoti bet kurio festivalio metu, nesusimąstant. Galite įkvėpti savo aprangos modelių. Galite tiesiog papuošti dizaino dalis diyomis, ir jūsų darbas bus atliktas!

 • Tai puikus ir lengvai sukurtas dizainas pradedantiesiems.
 • Pasinaudokite pirštų galiukais, kad gėlės gautų efektą.

19. Tradiciniai „Diya Rangoli“ dizainai:

tradicinis rangoli dizainas

Šį gražų „Rangoli“ dizainą lengva padaryti ir jis suteikia tradicinę išvaizdą. Tai gražiai apšviesta diyomis ir nupiešta ant rudos spalvos lopo. Šis rudos ir baltos spalvos derinys tikrai vertas dėmesio !! Tai taip pat yra vienas iš labai paprastų rangoli dizaino su kreivėmis ir diyas, kurie gali padaryti jūsų namus tradiciniais. Rudas paviršius pasiekiamas naudojant raudonos spalvos molį, žinomą kaip „geru“, ant grindų tepant vandenį, o tada gaminamas „Rangoli“.

 • Šį dizainą galima atkurti ir su košerine druska ar kreida.
 • Taip pat galite naudoti mažas žvakes, jei neturite dijų.

20. Ganesh Rangoli dizainas su gėlėmis:

Ganesh Rangoli dizainas su gėlėmis

Dabar tai gražus paprastas rangoli dizainas, kurį gali padaryti net pradedantieji! Tai labai paprastas dizainas ir ypač užpildytas gėlėmis, todėl lieka labai mažai vietos klaidoms. Čia naudojamos spalvos suteikia dizainui ryškią išvaizdą. Fonas dekoruotas geltonomis gėlėmis, todėl rožinė spalva labai gerai išsiskiria. Taip pat galite pasirinkti raudoną arba ryškiai violetinę spalvą. Jei esate pradedantysis su „Rangolis“, tai yra tas, kuris jums tinka!

 • Šį 3D stiliaus „Rangoli“ dizainą galima atkurti naudojant gėlių žiedlapius.
 • Ganešos fonas yra padengtas geltonais gėlių žiedlapiais.

21. Lengvas elegantiškas Rangoli dizainas:

Lengvas, elegantiškas Rangoli dizainas

Atrodykite išmintingai, todėl tai atrodo paprasta, tačiau norint, kad šis dailus dizainas būtų smulkiai nupieštas, reikia valandų valandų pastangų. Tai labai efektyvus kūrinys su aštriomis kreivėmis ir apskritimais. Jis naudoja mažiau spalvų, bet daugiau pastangų ir laiko. Jis atrodo elegantiškas dėl dviejų veiksnių- aptakus dizainas ir spalvų derinys. Galima net papuošti šį dizainą spalvomis ir raišteliais, kad paryškintų jo išvaizdą. Tai labai tradiciniai paprasti rangoli modeliai Diwali ir kitoms šeimos funkcijoms, kurie taip pat yra labai gražūs.

 • Jei norite tokio sudėtingo dizaino, kaip šis, pasinaudokite trafaretu arba naudokite taškus, kad pasiektumėte tikslumą.
 • Centrinį raštą galite pakeisti „Diya“, kad tai atrodytų gražiai.

22. Įvairūs gėlių Rangoli dizainai:

Įvairūs gėlių Rangoli dizainai

Koks gražus gėlių rangoli dizainas! Labai svetingas dizainas, tinkantis palankiam įvykiui ar progai. Skirtingai nuo kitų rangoli dizaino, šis kūrinys yra išraižytas skirtingų spalvų, dydžių ir formų gėlėmis ir žiedlapiais. Tokius dizainus lengva padaryti ir jiems reikia mažiau laiko ir pastangų.

 • Visas „Rangoli“ dizainas buvo pagamintas iš ryžių.
 • Maistiniai dažai buvo naudojami ryžiams suteikti norimas spalvas.

23. Mieli Rangoli su šviesiomis spalvomis:

Mielas Rangolis su šviesiomis spalvomis

Tai iš tikrųjų yra kitokia rangoli rūšis. Šis dizainas naudojo šviesias spalvas, o ne ryškias. „Diya“ yra dizaino centre, o „Swastik“ ženklas jį išskiria iš kitų. Geltonos, oranžinės ir mėlynos spalvų derinys yra labai tinkamas ir puikiai dera su Holi ir Dussehra festivaliais. Taip pat galite tai atkurti „Pooja“.

 • Tai yra „Rangoli“ dizaino derinys, pagamintas iš „Rangoli“ miltelių ir dažų.
 • Galite sukurti tokio tipo dizainą kelioms progoms naudodami skirtingas spalvas.

24. Gėlių Rangoli dizainas ypatingoms progoms:

Gėlių Rangoli dizainas

Tai jūs vadinate didingu rangoli dizainu, dekoruotu įvairių spalvų gėlėmis ir žiedlapiais. Išskirtinis įvairių spalvų derinys suteikia šiam dizainui ekstravagantišką išvaizdą. Šis šedevras sukurtas po valandų pastangų ir kantrybės. Tai puikus pasirinkimas vestuvėms, sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Šio dizaino tikslumas yra didžiausias jo akcentas.

 • Šis geometrinis mandalos stiliaus „Rangoli“ dizainas puikiai tinka atkurti dideliems verslo renginiams ar konkursams.
 • Pasinaudokite kolegų pagalba, kad atkurtumėte šį dizainą naudodami ankštinius ar grūdus.

25. Lengvas „Rangoli“ dizainas laisva ranka:

Lengvas „Rangoli“ dizainas laisva ranka

Šis mėlynas „Rangoli“ dizainas yra unikalus tipiškas Ugadi/Gudi padwa festivalio dizainas. Tai daroma ant slenksčių ar kiemų, norint sutikti Indijos Dekano regione gyvenančių žmonių Naujuosius metus. Šis „Rangoli“ dizainas naudoja tam tikros spalvos atspalvius, todėl jis atrodo raminantis ir patrauklus akims. Joks geru nebuvo naudojamas. Vietoj to, dizainas buvo atliktas ant įprastų grindų. Tai dailiai raižytas „Rangoli“ dizainas, kuriam pagaminti reikia laiko, tačiau jis tikrai traukia akį!

 • Tai dizainas, labai panašus į mandalą, tačiau įkvėptas gėlių raštų.
 • Šiam dizainui sukurti buvo naudojamos tik dvi spalvos – mėlyna ir balta. Šviesiai mėlyna spalva buvo sukurta maišant dvi spalvas.

26. Pusiau apskritimo „Easy Rangoli“ dizainas:

Pusiau apskritimo „Easy Rangoli“ dizainas

Pusiau apskrito rangoli dizainas yra toks pat tobulas kaip apskritas. Tai labai paprastas dizainas su mažiau kreivių ir sunkių raštų. Šis dizainas iš tikrųjų atrodo paprastas, bet labai elegantiškas ir vertas dėmesio! Šis rangoli dizainas yra puikus pasirinkimas piešiant šį dizainą ant jūsų slenksčio arba prieš biurą ar parduotuvę.

 • Naudokite sietą, kad spalvos tolygiai pasiskirstytų ant didesnių motyvų.
 • Galite sukurti popierinį trafaretą, kad sukurtumėte gėles ir lapus, kad pasiektumėte vienodumą.

27. Paprasti „Rangoli“ dizainai festivalio progai:

„Rangoli“ dizainas festivaliams

Šis unikalus dizainas yra puikus pasirinkimas tokioms šventėms kaip „Holi“ ar „Diwali“. Šiame gražiame paprastame Rangoli paveikslėlyje Rangoli žiedlapių dizainas puikiai dera su spalvingomis šventėmis ir ryškiomis šviesomis. Be to, „Diya“, išdėstytos dizaino šonuose, puikiai derina „Diwali“. Tai netgi suteikia ryškią išvaizdą visam dizainui ir išsiskiria iš kitų. Rožinės ir geltonos spalvų derinys rodo išskirtinai šiam dizainui pasirinktą kontrastą. Taip pat galite pasirinkti žalios ir mėlynos spalvos derinį. Šį dizainą lengva padaryti ir užtrunka ne vieną valandą ar dvi.

 • Norėdami sukurti šį dizainą, galite naudoti daugiau nei dvi spalvas.
 • Pasirinkite spalvas, tokias kaip rožinė, raudona, geltona ir oranžinė, kad ji taptų labiau gėlių išvaizda.
 • Girliandos ir gėlės naudojamos įtikti dievams ir deivėms, taip sukuriant žmonių taip pamėgtą gėlių dizainą.

28. Viešpats Ganesha Rangoli su gėlėmis:

Viešpats Ganeša Rangolis su gėlėmis

Jei turite didelę veją ir jums patinka gėlės, tai yra tinkamas rangoli dizainas. Tai yra galutinis Viešpaties Ganešos dizainas su unikaliu oranžinių ir rausvų gėlių žiedlapių deriniu. Šios spalvos išsiskiria ir paryškina visą šį rangoli dizainą. Šis rangolis tikrai sulauks jūsų svečių įvertinimo. Dabar jūs žinote, ką atkurti Ganesh Chaturthi.

 • Tai lengva atkurti dizainą, pagamintą iš rožių žiedlapių ir medetkų lapų.
 • Panašus dizainas taip pat gali būti sukurtas naudojant ankštinius ar grūdus.

29. Lengvas svastiko ženklas „Rangoli“:

Svastiko ženklas Rangolis

Šis rangoli dizainas atrodo nepriekaištingai. Tai šedevras, sukurtas naudojant įvairius spalvingus žiedlapius. Šis unikalus spalvų pasirinkimas labai ramina akis. Jame yra ryškių ir šviesių spalvų derinys, todėl centre esantis „Swastik“ ženklas išsiskiria iš likusio dizaino. Išoriniame apskritime nupieštas raštas traukia akį! Tokį dizainą galima lengvai pasidaryti namuose, išoriniame apskritime padarius trikampio formos piešinį ir užpildant jį spalvotais žiedlapiais.

 • Šiam dizainui sukurti buvo naudojami įvairūs grūdai, daugiausia ryžiai ir ankštiniai augalai.
 • Dėl geometrinio stiliaus jis atrodo tobulesnis ir lengviau atkuriamas.

30. Lengvas „Rangoli“ dizainas su spalvomis:

Lengvas „Rangoli“ dizainas su spalvomis

Dabar tai paprastas „Rangoli“ dizainas su baltos, žalios ir raudonos spalvų deriniais. Kartais paprasti dalykai taip pat daro didelę įtaką. Šis dizainas atrodo elegantiškas ir netgi atrodytų ryškesnis, derinant geltoną ir mėlyną spalvas. Kadangi nenaudojamas geru, dizainas atrodo kaip fono dalis. Kuo tamsesnės spalvos, tuo jis atrodo patrauklesnis!

 • Dizainas atliekamas pirmiausia sukuriant pagrindinę gėlę raudonos ir žalios spalvos.
 • Galite naudoti bet kokius spalvų derinius, tokius kaip rožinė-geltona, mėlyna-žalia ir kt.

31. Diwali Kolam Rangoli dizainas:

„Diwali Kolam Rangoli“ dizainas

Gėlių dizainas yra toks pat patrauklus, kaip ir iš spalvų pagaminti rangoli dizainai. Gėlės, diyos ir spalvos yra puiki vieta Diwali! Pusapvalės konstrukcijos rangoli centre yra labai patrauklios, ypač dėl keturių spalvų. Laikykite kreidą po ranka, kad šis dizainas būtų tobulas. „Diya“, esanti centre, atrodytų dar patrauklesnė ir tikrai sulauktų jūsų įvertinimo!

 • Šis dizainas puikiai tinka tiek biure, tiek namuose.
 • Galite naudoti įvairių spalvų gėlių žiedlapius ir ankštinius.

32. „Circle Rangoli“ dizainas „Diwali“:

„Circle Rangoli“ dizainas „Diwali“

Tai tipiškas „Diwali rangoli“ dizainas su apskrito dizaino modeliu. Paprastai tokie paprasti rangoli dizainai yra žinomi kaip „Sanskar Bharati“ dizainai, kai pasirenkamas tam tikras dizainas ir piešiamas apskrito modelio. Dažniausiai tokius dizainus matysite ant pastatų ar vasarnamių įėjimo, nes jis užima daugiau vietos. Sunku nupiešti visą šį dizainą ant jūsų slenksčio. Tačiau galite pasirinkti jo dalį ir piešti tą patį pusapvalės formos.

 • Naudokite mažą ir vidutinio dydžio sietą, kad pagrindinės spalvos tolygiai pasiskirstytų apskritimais.
 • Sukurkite šį „Rangoli“ dizainą, pradedant nuo centro ir judant į išorę.

33. Geras ir gražus Rangoli dizainas:

Gražus „Rangoli“ dizainas

Dabar tai vadinate nepriekaištingu šedevru! Ryškios spalvos, aptakus ir tobulas dizainas, pastovus apskritimo formos raštas, kurio reikia norint sukurti tokius rangolius kaip šis. Centre nubrėžtas OM ženklas suteikia rangui indišką prisilietimą. Norėdami tikslumo, prieš tai nubrėžkite kontūrą kreida ar pieštuku. Tai gali būti puikus pasirinkimas, jei jūsų namuose yra „Pooja“.

 • Šis dizainas tinka kultūrinėms ir religinėms funkcijoms.
 • Galite atkurti šį dizainą naudodami skirtingas spalvas ir pridėti keletą diyas aplink, kad jis taptų estetiškesnis.

34. Kampinis Rangoli dizainas:

Kampinis „Rangoli“ dizainas

Kampe galite pamatyti įvairių tipų rangoli dizainus su keliomis spalvomis ir raštais. Dabar tai yra puikus rangoli kampinis gabalas. Jis puikiai dera su dideliu antikvariniu Dija, padėtu į kampą, ir padengtu rangoli. Nors dizaino ir įvairovės nėra daug, šiame rangoli naudojamos spalvos suteikia raminantį efektą. Tai geriausias pasirinkimas, jei norite prie savo slenksčio sukurti rangoli dizainą! Ir tai yra vienas iš paprastų rangoli dizainų, tinkantis visų rūšių pujams.

 • Tai „Rangoli“ dizainas, tinkantis mažoms erdvėms, kampams ir kampams.
 • Tokie Rangoli dizainai dažnai kuriami ir randami šventyklose.

35. Naujausi „Rangoli“ dizainai kiekvienai progai:

„Rangoli“ dizainas kiekvienai progai

Rangolio geometrija ne visada turi būti susijusi su kvadratais ir apskritimais, o gali būti ir daugiau. Na, tai spiralė apskritimo viduje. Tai idealiai tinka žmonėms, ieškantiems gražaus rangoli dizaino, kuris atitiktų visų festivalių nuotaiką ir dvasią. Tiesiog keiskite spalvas kiekvieną kartą, kai ją kuriate, ir būsite pasiruošę su nauja ir nauja „Rangoli“ kiekviena proga.

 • Kuriant šiuos Rangoli buvo naudojami įvairių veislių grūdai ir ankštiniai augalai.
 • Norėdami išgauti norimą tikslumą, iš anksto nubrėžkite kontūrus pieštuku.

36. Klasikinis povas Rangoli dizainas:

Povas Rangoli dizainas

Šis gražus „Pang Rangoli“ dizainas yra puikus derinys ypatingiems renginiams, pavyzdžiui, jubiliejams ar gimtadieniams. Tai paprastas, bet patrauklus kūrinys. Šiame dizaine galite naudoti įvairias spalvas ir suteikti jai kitokią išvaizdą. Galima net išraižyti tą patį „Rangoli“ dizainą ir papuošti gėlėmis ar rožių žiedlapiais arba pasigaminti iš maisto grūdų, kad būtų suteikta nepakartojama išvaizda. Galite apšviesti rangolius diyas arba tiesiog išlaikyti tai paprasta. Atminkite, kad kuo paprasčiau, tuo geriau!

 • Baltam fone galite naudoti Rangoli miltelius arba pasirinkti kitą kreidą ir jūros druską. galimybės
 • Dizainas čia yra visiškai atliktas naudojant ankštinius ir grūdus, kad „Rangoli“ suteiktų kaimišką išvaizdą.

37. „Circle Rangoli“ dizainas su skirtingomis spalvomis:

„Rangoli“ dizainas su skirtingomis spalvomis

Tai labai spalvingas, lengvas rangoli dizainas su apskritimais. O kaip šie dideli skirtingų spalvų apskritimai? Nereikia išreikšti vieno iš labiausiai stulbinančių rangoli dizaino, kurį kada nors galima pamatyti. Jūsų svečiai bus tiesiog nustebinti akinančiomis meno spalvomis. Šis dizainas neabejotinai yra tortas, net ir menkiausiam žmogui.

 • Norėdami sukurti šį „Rangoli“ dizainą, naudokite šiltų ir pagrindinių spalvų mišinį.
 • Naudokite gėlių žiedlapius ant kraštų, kad suteiktumėte visišką išvaizdą.

38. Lengvas „Om‘Rangoli“ dizainas:

„Om Rangoli“ dizainas

Šis rangolis turi absoliučiai unikalią formą ir stulbinantį dizainą. Kaip matote, centre yra „Om“ ir aplink jį pusapvaliu būdu sukurti labai išsamūs meno kūriniai. Baltos spalvos pasirinkimas, priešingai nei ryškiai mėlyna, raudona ir žalia, yra tikrai pastebimas. Šis dizainas tikrai nėra vaikų žaidimas ir gali prireikti daugiau praktikos ir tikslumo.

 • Šio „Rangoli“ dizaino sudėtingumas yra profesionalų darbas.
 • Panašų tikslumą galite pasiekti naudodami savo dizainui trafaretus.

39. Sienų Rangoli dizainas su skirtingomis spalvomis:

„Rangoli“ dizainas su skirtingomis spalvomis

Žmonės, turintys gana kelerių metų patirtį gaminant „Rangolis“, gali pabandyti. Platumas, kaip ir rangoli dizainas, neabejotinai yra nepaprastas. Spalvos buvo puikiai sujungtos, o balta kraštinė suteikė visam kūriniui kompaktišką išvaizdą. Taip pat galite naudoti rožinės ir oranžinės spalvų derinį su geltona.

 • Šį dizainą ir jo tikslumą gali sukurti tik profesionalai.
 • Norint atkurti panašų dizainą, tinkamą šventyklos junginiams, galima naudoti paprastus modelius.

40. Rangoli modeliai su skirtingais atspalviais:

Rangolio raštai su skirtingais atspalviais

Šis rangoli dizainas yra paprastas, bet ne mažiau svarbus; tai neįtikėtinas su įspūdingomis spalvomis. Jei norite, galite užpildyti modelius skirtingais atspalviais ir savo kūrybiškumu papildyti juos asmeniniu prisilietimu. Tai vienas iš labai paprastų rangoli dizaino su patraukliomis spalvomis. Taip pat galite padaryti savo šventę ryškesniu Užpildykite vietas žiedlapiais ir Diya, kad pagerintumėte išvaizdą.

 • Sukurkite panašaus stiliaus „Rangoli“ dizainą gėlių žiedlapių ar grūdų ir ankštinių augalų pagalba.
 • Pridėkite „Diya“ centre, kad dizainas būtų visapusiškas.

41. Tiesiog graži grupė „Rangoli“:

Tiesiog graži grupė „Rangoli“

Kai namuose kiekvieną dieną turite pasigaminti rangolį, kaip daugelyje šeimų yra ritualas, akivaizdu, kad idėjų gali pritrūkti. Antra, niekas neturi laiko kasdien rengti įmantrius ir turtingus šventinius Rangoli, nes tam reikia daug pastangų. Tokia grupė „Rangoli“ yra puiki idėja apie paprastą rangoli dizainą, kurį galite naudoti bet kuriuo metu, ir, be abejo, jis niekada nepaliks įspūdžio žmonėms. Galite prailginti juostą dar kartą padarydami gėlių pakaitiniuose gėlių kampuose, o tada išplėskite išorines dalis su kitomis konstrukcijomis ir linijomis bei kreivėmis.

 • Pridėję ar atimdami gėles, galite padaryti šį dizainą didesnį ar mažesnį.
 • Taip pat galite naudoti tikrus gėlių žiedlapius.

42. Įstrižainės povas modelis:

Įstrižainės povo raštas

Nieko negali būti geriau už šį nuostabų povą, kai kalbame apie gražius rangoli dizainus. Tai atrodo labai sunku, bet jei manote, kad esate tinkamo rangoli lygio, tai tikrai pavyks. Triukas čia yra tinkamai sujungti spalvų atspalvius ir sukurti tą patį efektą, kaip ir paveikslėlyje. Tai vienas rangolis, kuris geriausiai tiks namų kampams, kurie yra tušti ir vis dėlto matomi. Taip pat galite papuošti šį rangolį daugybe blizgančių spalvų ir baltų pamušalų, kad jis taptų ryškesnis ir ryškesnis. Padarykite tai savo namuose lauke arba viduje nuošaliame kampe, kad gautumėte tinkamą efektą.

 • Naudokite smailią lazdelę, kad sukurtumėte detales dizaine.
 • Taip pat galite naudoti baltus Rangoli miltelius, kad sukurtumėte sudėtingas detales.

43. Santrauka Ganesa Rangoli:

Santrauka Ganesa Rangoli

Žmonės vis sąmoningiau puošia savo namus ir laikosi daugelio tradicijų, nes būti šiek tiek tradiciniu dabar yra nauja. Tradiciniai „Rangoli“ dizainai dabar taip pat yra stiliaus stiliaus pareiškimas. Skirtumas tik tas, kad dabar tai daroma kitaip ir kūrybiškiau. Pavyzdžiui, šis mielas Ganesh Rangoli yra tradicinė rangoli idėja, tačiau tai, kaip tai daroma, atrodo tokia moderni ir kūrybinga. Taip vystėsi idėjos, taip pat ir laikai, tačiau, žinoma, visko pagrindas išlieka tas pats! Išbandykite šį Ganesh Chaturthi dizainą arba savo namus šildantį Pooja.

 • Norėdami sukurti panašų Rangoli stilių, galite naudoti bet kurio Dievo ar deivės siluetą.
 • Pasinaudokite gėlių žiedlapiais ar grūdais ir ankštiniais augalais, kad dizainas taptų unikalus.

44. Paprasti pasveikinimo Indijos Rangoli dizainai:

Indijos Rangoli dizainas

Tai yra vienas iš tipiškų rangoli dizaino vaizdų, skirtų namo įėjimo zonai. Tai sveikintini Rangolis ta prasme, kad jie yra maži ir gražūs ir tinka priešais namą, o žodžiai „SVEIKI“ taip pat parašyti tomis pačiomis rangoli spalvomis. Geriau, jei šio rangolio nepuošiate ir nepadarysite gėlių žiedlapių, kurie taip pat įmanomi, nes spalvos yra patvaresnės nei gėlių žiedlapiai. Taigi galite pasigaminti rangolius ir leisti jiems likti kelias dienas po to. Tai labai lengva padaryti, jis taip pat atrodo labai gražus ir ryškus. Dabar jūs tikrai žinote, ką gaminti naujiems metams ar naujiems namams.

 • Šis dizainas gali būti sukurtas už pastato ar biuro patalpų ribų.
 • Taip pat galima sukurti panašų, bet mažesnio dydžio dizainą jų slenksčiams.

45. Labai lengvas geometrinis Rangolis:

Lengvas geometrinis Rangolis

Yra keli Rangoli tipai, ir tai yra vienas iš tų, kurie dabar yra gana aukšti topuose. Pavadinimas yra dėl to, kad kraštinės ar pagrindinis rėmas visada yra geometrinės, ypač kvadratai ir stačiakampiai ar deimantiniai pavidalai. Net pagrindinio kompiuterio viduje pagaminti dizainai yra beveik geometriniai, tačiau gera dalis yra tai, kad galite padaryti juos tikrai, tikrai protingus. Tokie kaip šis dizainas, jie sukūrė paprastą rangoli dizainą ir jo viduje naudojo daug gėlių žiedlapių. Papuošimams naudojamos „Diyas“ yra lengvai prieinamos, todėl vieta atrodo daug geriau.

 • Šį dizainą galite atkurti savo namuose ar biure.
 • Naudokite gėlių žiedlapius, kad suteiktumėte šiam dizainui gražų efektą.

46. ​​Paprasti Diya Rangoli modeliai:

Paprasti Diya Rangoli modeliai

Daugumoje rangoli raštų, ypač šventiniuose, matėme, kad jie dekoruoti mažomis ir didelėmis divomis, kad apšviestų dizainą ir padarytų jį ryškesnį. Šioje nuotraukoje mes pakeliame „Diya“ vienu žingsniu aukščiau ir padarome jį „rangoli“ dizaino pagrindu. Čia, šiame rangoli, mes piešiame didelę diya kaip rangoli pagrindą ir užpildome jį įvairiomis spalvomis ir daugybe raštų. Tada rangolio riba yra papuošta mažomis diyomis ir padaryta ryškesnė. Taip pat galite naudoti žiedlapius, kad jie taptų patrauklesni. Labai stilingas ir labai kūrybingas!

 • Galima naudoti lazdelę, kad būtų sudėtingos detalės, jei nepatogu kurti su milteliais.
 • „Diyas“ gali būti išdėstytas visame dizaine, kad jis taptų gražesnis.

47. Gėlių ir Diya Rangoli dizainas namams:

„Diya“ „Rangoli“ dizainas namams

Tai labai paprastas „Diya Rangoli“ dizainas pradedantiesiems. Tai puikus spalvų ir gėlių derinys, kuris šiam rangoliui suteikė nuostabią išvaizdą. Vietoj žiedlapių buvo naudojamos pilnos gėlės. Nereikia daug įgūdžių ar žinių. Tačiau tai, kaip rožės naudojamos visame dizaine, yra tikrai pagirtinas. „Diyas“ labai padidino dizaino grožį.

 • Šio Rangolio centras yra jo akcentas.
 • Norėdami atkurti panašų dizainą, taip pat galite naudoti gėlių žiedlapius.

48. Krišnos tradicinis Rangoli menas:

Krišnos tradicinis Rangoli menas

Kodėl tik kreiptis į paprastus rangoli dizainus, pagamintus iš gėlių ir povų, kur gali būti daug daugiau. Faktas yra tas, kad kalbant apie Rangolį, Viešpats Ganešas yra dažniausiai naudojamas veidas, tačiau dabar mes sugalvojome puikią idėją apie Viešpatį Krišną būti rangolių veidu. Dėl vaiko Krišnos nekaltumo šis rangolis atgyja, o ryškių spalvų naudojimas atrodo labai, labai gražiai. Tai paprastas eskizas, kurį turite sudaryti į rangolį, ir viskas!

 • Šį dizainą galima atkurti naudojant impulsus ir grūdus.
 • Pieštuku iš anksto nubrėžkite kontūrus, kad akys ir fleita būtų tikslūs.

49. Kraštovaizdžio Rangolio modelis:

Kraštovaizdžio Rangolio modelis

Nereikia apsiriboti tik progomis, jei „Rangolis“ yra jūsų aistra. Taip pat nebūtina kiekvieną kartą piešti povas ir gėles kaip rangoli raštus, kai galite lengvai padaryti kitus laisvos rankos piešinius. Pavyzdžiui, šiame paveikslėlyje rėmas yra paprastas ir nupieštas balta paryškinimo spalva, o tada viduje nupiešiamas gražus kraštovaizdis, kuris tikriausiai yra kaimo scena. Tai peizažai, kuriuos kaimo žmonės piešia ant savo sienų, nes neturi dažų ir kitų dekoracijų. Tai taip pat labai kūrybingi ir menininko ženklas.

 • Naudokite sietą, kad pasiektumėte šešėlio efektą fone.
 • Šiam dizainui galima naudoti iš anksto paruoštą popierių, kurį galima kruopščiai pasiimti baigus dizainą.

50. „Rangoli“ dizainas su smėlio menu:

„Rangoli Designs with Sand Art“

Čia yra gražus rangolis, pagamintas iš smėlio ir akmenų. Rangoli grožis parodomas nuobodžiai pilkais smėlio ir smėlio atspalviais, suteikta spalva ir išdžiovinta. Akmenys įpratę suteikti rangoliams efektus. Šiais laikais yra nauja meno forma, pagaminta iš smėlio, vadinama smėlio menu. Čia kalbant apie rangolius, tai puikus smėlio rangoli pavyzdys. Daugiau tokių dizainų galima pastebėti „Rangoli“ konkursuose.

 • Naudokite sietą, kad spalvos tolygiai pasiskirstytų ant dizaino pagrindo.
 • Detalės gali būti atliekamos laisvai ranka per visą dizainą.

51. Rangolis ant vandens:

Rangolis ant vandens

Čia matome ant vandens pagamintą rangolį. Labai lengva pasigaminti rangolius ant vandens su tikromis rangoli miltelių spalvomis. Procesas yra toks- mes imame vandenį į indą, kuriame norite gaminti rangolius. Tada į indą įlašinkite kelis lašus arba šaukštą aliejaus, kuris sukuria aliejaus sluoksnį virš vandens. Ir kai indą paskleisite miltelių rangoli spalvomis, kad sukurtumėte dizainą, jis prilips prie aliejaus sluoksnio, o ne maišysis su vandeniu. Tai unikalus rangoli gaminimo būdas. Tai greitas ir paprastas būdas sukurti ilgalaikį dizainą.

 • Panašus „Rangoli“ dizaino stilius gali būti sukurtas „geru“.
 • Įdėkite plaukiojančią žvakę, kad ji atrodytų visiškai.

52. Tradiciniai „Durga Rangoli“ dizainai:

Durga Rangoli dizainas

„Navratri“ ir „Dussehra“ šventė visada laukiama Maa Durga maldomis ir garbinimu. Čia yra gražus rangolis, pagamintas iš Durgos stabo su rangoli spalvomis. Rangolis paryškintas apvaliais taškeliais iš krūvos rangolių spalvų. Dizainas tinka Durga Pooja ir Navratri, taip pat panašų dizainą galima atkurti už šventyklų deivėms.

 • Taip pat galite priversti skirtingus dievus ir deives sukurti panašų dizainą.
 • Šio tipo „Rangoli“ dizainas yra profesionalų darbas.

53. Rangolis su grūdais:

Rangolis su grūdais

Kai esi meno efektas, tau nereikia medžiagos. Čia yra Rangoli, pagamintas iš valgomų grūdų. Gamta mums suteikė tiek daug spalvų, kad mums nereikia jų kurti. Čia „Rangoli“ gaminamas iš skirtingų grūdų, kurie yra skirtingų spalvų. Yra žali žirniai, rajma, kviečiai, ryžiai, žalieji gramai, juodieji žalumynai, avinžirniai, skaldyti žirniai, abulija ir kt. Galite naudoti bet kokius grūdus, kurie į Rangoli įneša kitokios spalvos. Pridėkite „Diya“, kad suteiktumėte jai šventinį vaizdą.

 • Pridėkite įvairių rūšių riešutų, kad šis dizainas taptų patrauklesnis.
 • Norėdami sukurti panašų dizainą, taip pat galite naudoti gėlių žiedlapius.

54. Rangolis su spalvotais ryžiais:

Rangolis su spalvotais ryžiais

Čia yra gražus ir spalvingas Rangolis, pagamintas iš ryžių grūdų. Ryžių grūdai pirmiausia apdorojami pagal spalvas, o po to džiovinami. Tada buvo naudojamas gražus dizainas. Ryžių grūdus taip pat galite dažyti maistinėmis ir dirbtinėmis spalvomis. Be grūdų, galite naudoti riešutus ir ankštinius.

 • Norėdami pridėti ryžių grūdų spalvos, naudokite maistinius dažus.
 • Panašų dizaino stilių galite atkurti naudodami Rangoli miltelius ir gėlių žiedlapius.

55. Rangolis, pagamintas naudojant seną laikraštį:

Rangolis pagamintas naudojant seną laikraštį

Jei tvarkyti žirkles jums patogiau nei Rangoli miltelius, tai yra tinkamas dizainas. Čia „Rangoli“ gaminami suvynioti ir įstrigę seni laikraščiai, kad būtų pagaminti apvalūs žiedai, kurie pagerintų „Rangoli“ dizainą. „Rangoli“ yra pagamintas iš „Rangoli“ spalvų, o žiedai – iš laikraščių. Šis gražus dizainas pagamintas naudojant geometrines figūras, kurios daro jį patrauklesnį.

 • Norėdami sukurti tokį dizainą, naudokite paruoštą parduotuvėje įsigytą trafaretą.
 • Pasirinktas dulkių spalvas naudokite sietą, kad būtų pasiektas labiau šešėlinis efektas.

56. Rangoli dizainas su moliu:

„Rangoli“ dizainas su moliu

Čia yra molio tešlos rangoli. Gražus ir kūrybingas „Rangoli“, kuriam reikia daug laiko. Kadangi yra molio motyvų, suformuotų ir suprojektuotų taip, kad būtų sukurtas gražus „Rangoli“ dizainas. Mes gauname fevicryl vaikų tešlą, kurią galite formuoti bet kokiu būdu tiek kartų, kiek norite. Šį nuostabų Rangoli gali lengvai pasigaminti net vaikai. Panašų dizainą galite atkurti naudodami spalvotą kreidą.

 • Vietoj molio taip pat galite naudoti gėlių žiedlapius, kad sukurtumėte panašų dizaino stilių.
 • Šiam dizainui sukurti taip pat gali būti naudojamos spalvingos kreidos.

57. Rangolis su vaisiais:

Rangolis su vaisiais

Štai Viešpačiui Krišnai siūlomas Rangolis, pagamintas iš šviežių vaisių. Matote, kad povui gaminti naudojami švieži vaisiai. Mes galime pamatyti bananus, ananasus, obuolius, apelsinus, granatus, slyvas, kriaušes ir daug kitų vaisių, išdėstytų ir pagamintų iš vaisių Rangoli. Ši konstrukcija garantuoja, kad nebus švaistoma, nes dienos pabaigoje galite paskirstyti vaisius tarp svečių.

 • Šis Rangoli stilius gali būti gaminamas ne šventyklose ar restoranuose.
 • Taip pat galite naudoti daržoves, kad sukurtumėte panašų dizainą.

58. Pradedantiesiems „Easy Rangoli“ dizainas su taškais:

Lengvas „Rangoli“ dizainas su taškais

Paprastai tai yra pradedančiųjų rangoli dizainas. Jis pagamintas iš mažų smulkių taškelių, pirmiausia nupieštų tiesiai ant grindų arba rudos spalvos dėmės. Iš aukščiau esančio paveikslėlio galite taškus sujungti smulkiomis linijomis, kad būtų sukurtas toks paprastas ir gražus dizainas. Šis išskirtinis mėlynos spalvos ančių dizainas traukia akį! Tai tikrai pritrauks jūsų svečių dėmesį. Taip pat galite atsekti šį dizainą, kad atkurtumėte.

 • Šį dizainą galima atkurti padarius taškus ir sekant modelį.
 • Naudojamas metodas daro jį puikiu dizainu pradedantiesiems.

59. Rangolis su daržovėmis:

Rangoli su daržovėmis

Čia vėlgi gražu, taip pat spalvingas rangolis, pagamintas iš šviežių daržovių. Dėl daržovių spalvų Rangoli atrodo toks ryškus. Daržovės yra išdėstytos taip, kad jų spalvos sudarytų dizainą. Mes galime pamatyti brinjalą, papriką, aitriąją papriką, žaliąją papriką ir kt., Kad pasigamintume daržovių Rangoli. Tai tikrai „Rangoli“, tinkantis gaminti ne sporto salėje ar jogos centre.

 • Tokį dizainą galima pagaminti iš įvairių rūšių vaisių ir daržovių.
 • Kopūstai, brinjalas, morkos, ledinis pirštas, žirniai, saldžiosios bulvės yra keletas daržovių, naudojamų šiam Rangoliui sukurti.

60. Rangolis su pjuvenomis:

Rangolis su pjuvenomis

Norėdami pagaminti Rangoli su pjuvenomis, pirmiausia turime nuspalvinti pjuvenas ir tada išdžiovinti. Čia galime pamatyti gražų Rangolį, pagamintą iš pjuvenų. Ir papuoštas lotosu centre. Rangolis iš pjuvenų buvo pagamintas net ankstyvaisiais laikais. Tada pjuvenos buvo dedamos į miltelių spalvas. Taip pat puikiai tinka naudoti kelių gražių viršelių žiedlapius.

 • Šis „Rangoli“ dizainas pagamintas iš gėlių žiedlapių, taip pat grūdų ir ankštinių augalų.
 • Padėkite diyas ant dizaino ir aplink jį, kad šis dizainas atrodytų elegantiškiau.

61. Rangolis su trafaretais:

Rangolis su trafaretais

Mes gauname trafaretus, kad sukurtume gražius dizainus. Dizainas rodo raudonų miltelių pėdas; paprastai tai daroma prie slenksčių, nes žmonės mano, kad jie yra tarsi pagrindinis ženklas deivei Lakšmi. Čia galime pamatyti iš trafareto pagamintą Rangolį. Trafaretus taip pat galima įsigyti parduotuvėse, o mes taip pat galime juos pagaminti patys, supjaustę ant popieriaus. Trafaretuose mes gauname daug dizaino. Žmonės, kurie blogai kuria dizainą, gali lengvai padaryti nuostabius „Rangoli“ naudodami trafaretus.

 • Tokį dizaino stilių galima sukurti ant slenksčio.
 • Dizaino pagrindui taip pat galite naudoti tokias spalvas kaip žalia ir geltona.

62. Rangolis su plaukiojančiomis gėlėmis:

Rangolis su plaukiojančiomis gėlėmis

Čia yra gėlių žiedlapiai, iš kurių gaminami spalvingi rangoliai. Plaukiojantį rangolį su vandeniu ir gėlių žiedlapiais lengva pasigaminti. Atlikę kelis žingsnius ir gausime gražų plaukiojantį Rangolį. Mes imame vandenį į indą ir lėtai sutvarkome žiedlapius nuo sienos ir palaipsniui pasiekiame Rangoli dizaino centrą. Geriausia šio „Rangoli“ dalis yra ta, kad jums nereikia jaudintis dėl tikslumo, nes viskas tiesiog puikiai tinka.

 • Panašiam dizainui atkurti gali būti naudojamos skirtingos gėlės.
 • Norėdami sukurti estetiškesnį dizainą, vietoj gėlių svogūnėlių naudokite žiedlapius.

63. Karikatūra „Rangoli“:

Karikatūra „Rangoli“

Vaikai mėgsta animacinius filmus. O kai darome Rangolį su animacinių filmų personažais. Vaikai nenutols nuo Rangolio. Čia galime pamatyti Chhota bheem rangoli su visais kitais animacinio filmo personažais. Žmonės kuria animacinį filmą „Rangoli“, ypač norėdami linksminti vaikus. Tokius Rangoli galite pamatyti žaidimų namuose ar vaikų darželiuose. Ir ikimokyklinio ir darželio mokyklos. Mokytojai gali padėti studentams ir derinamiems žmonėms sukurti gražų animacinį filmą „Rangolis“, išmokti spalvų pavadinimus ir padėti jiems išmokti piešti. Taip pat galite priversti kitus personažus, kuriuos mėgsta tokie vaikai kaip Doraemonas.

 • Šis dizainas tinka žaidimų mokyklai ir įvairioms vaikų įstaigoms.
 • Šiam dizainui taip pat galite pridėti daug įvairių animacinių filmų personažų.

64. Portreto Rangolis:

Portretas Rangolis

Gražus Rangolis su Viešpaties Krišnos ir Radha Ji portretu, padarytas Rangoli spalvomis. „Rangoli“ meno ekspertai gali padaryti tokius „Rangoli“. Dalyvaudami konkursuose galime pasirinkti portreto rangolį. Tai gali užtrukti daug laiko, tikslumo ir kantrybės. Tada negalima pamiršti Rangoli grožio. Žmonės daro savo mėgstamus stabus, dievus ir deives, garsias įžymybes. Dizainui taip pat gali būti naudojamas Lordo Šivos ir deivės Parvati atvaizdas. Kuo labiau jums sekasi kūrybiškumas, tuo gražesnis bus jūsų „Rangoli“.

 • Šis „Rangoli“ dizaino stilius gali būti sukurtas tik padedant daugeliui profesionalų.
 • Taip pat galite sukurti panašų dizainą sukurdami dievų ir deivių kopijas.

65. Rangoli OHP lape:

Rangoli ant OHP lapo

Tai labai patogu gaminti „Rangoli“ ir įdėti jį bet kurioje mūsų namų vietoje. Čia menininkas paėmė OHP lapą, ant kurio sukūrė dizainą ir nuspalvino stiklo dažais. Tada galite tempti lapą bet kurioje namo vietoje ir pastatyti ant grindų. Taip pat galite papuošti bet kokia kita medžiaga, išskyrus stiklo dažus, kad padarytumėte Rangoli ant OHP lapo. Galite klijuoti dekoratyvinę medžiagą prie lapo ir padaryti gražius Rangoli. Šis dizainas taip pat gali būti atkurtas „Pooja“ ar religinei funkcijai.

 • Šį dizaino stilių galite panaudoti religinėms funkcijoms ir renginiams.
 • Motyvai gali būti atskirai naudojami kampams ir kampams papuošti.

66. Povas savo plunksnų Rangolyje:

Povas Rangolis

Induizme povas simbolizuoja sėkmę ir atjautą, o jo plunksna taip pat simbolizuoja grožį ir vientisumą. Povas negali būti laikomas namuose, tačiau jo menas gali būti pagamintas mūsų namuose, kad atneštų sėkmės. Rangolis gaminamas ypatingomis progomis ir festivaliais, o šis povas savo plunksnų rangoliuose yra labai lengvas Rangoli dizainas. Padarę jį ant slenksčio ar prieškambario centre, padidinsite namo grožį. Povas savo plunksnose rodo, kad net povas mėgsta būti su pasėtu grožiu, o mylėti save yra geriausia. Taip pat galite pasisemti povo motyvų įkvėpimo iš mehndi dizaino. Šis Rangolis motyvuos jūsų demotyvuotus draugus ir artimuosius, kurie kovoja gyvenime.

 • Šis „Rangoli“ dizaino stilius labiau tinka atkurti profesionalams.
 • Galite pridėti daugiau spalvų, tokių kaip violetinė ir rožinė, kad šis dizainas atrodytų gražesnis.

67. Perlai ir akmenys Rangoli:

Perlai ir akmenys Rangoli

Dėl „Rangolis“ mūsų namas atrodo gražiai, o mes ieškome gražesnio „Rangoli“ dizaino, kuris atrodytų patrauklesnis. Spalvos nespinduliuoja, bet jei norite ryškių Rangoli, šis Rangoli modelis jums patiks. Neturi miltelių spalvos; jam gaminti naudojami ne perlai ir spalvoti akmenys. Kiekvienas akmuo naudojamas tam tikram dizainui sukurti, o viduryje įdėta graži Diya. Tai labai paprastas „Rangoli“ dizainas namams, kuriame net nereikia gaišti laiko užpildant spalvas. Jums tereikia tinkamai sudėti akmenis ir perlus po išdėstymo. Tai labai skirtingas „Rangoli“ tipas, kuris puikiai tinka Diwali, ir panašaus stiliaus „Rangoli“ galite pamatyti juvelyrinių dirbinių parduotuvėse.

 • Šis dizaino stilius tinka biurams ir mažoms erdvėms.
 • Taip pat galite naudoti kelias diyas aplink dizainą, kad tai atrodytų gražiau.

68. Paprastas sūkurinis Rangoli dizainas:

Paprastas sūkurinis Rangoli dizainas

Manome, kad lengvi rangoli dizainai neatrodo gerai, nes norime kažko labai sudėtingo ir daugiau spalvų, tačiau galiausiai tai baigiasi siaubingu dizainu. Pradedantieji vienu metu negali sukurti tobulo Rangoli, tam reikia laiko. Pradedantiesiems yra keletas paprastų rangoli dizainų, nuo kurių jie gali pradėti. Šis sūkurinis dizainas yra lengvas ir gali būti padarytas be klaidų. Niekur nėra tokių sudėtingų konstrukcijų, kurios kelia problemų besimokantiesiems. Šiame „Rangoli“ naudojamos tik kelios spalvos, tačiau tai labai patrauklu. Jis turi paprastus koncentrinius puslankius, kurie juda sūkuriais. Šis sūkurys atrodo kaip chakri – fejerverkų vaikai mėgsta sprogti Diwali.

 • Motyvai buvo sukurti aplink sūkurį, panašų į povo plunksnos modelius.
 • Naudokite spalvas, violetinę, mėlyną ir žalią, kad šis dizainas taptų gražesnis.

69. Gražus drugelio Rangoli dizainas:

Gražus drugelio Rangoli dizainas

daugelio rūšių „Rangoliare“ gaminami prie mūsų įėjimo durų, o jų dizainas atitinka mūsų tradicijas, o vaikai ne visi yra suinteresuoti gaminti „Rangoli“. Šiuolaikinėje kartoje vaikai mėgsta daugiau laiko praleisti prie mobiliųjų telefonų ir kompiuterių ir palikti mūsų tradicijas. Kad jie susidomėtų jūsų tradicija, darykite tai, ko nori. Įtraukite juos, sukurdami paprastus drugelių ir gėlių Rangoli modelius. Jiems patiks gaminti šį Rangolį ir net išmoks. Šiame „Rangoli“ yra įvairių tipų spalvingų drugelių su gražiomis gėlėmis, kurios sukuria puikią gamtos sceną. Šį „Rangoli“ galite pasigaminti savo vaiko kambaryje arba balkone arba už mokyklos vartų.

 • Šio tipo „Rangoli“ dizainas puikiai tinka mokyklai, žaidimų mokyklai ar vaikų mokymosi institutui.
 • Galite pagaminti įvairių gėlių, taip pat pridėti vikšrų prie šio dizaino.

70. Naujoviški Rangoli modeliai:

Naujoviški Rangoli modeliai

Pakanka Rangoli gaminti miltelių spalvos, jos naudojamos per ilgai. Galite išbandyti kažką naujo, kuris labai skiriasi nuo kitų. Nors yra daug „Rangoli“ dizaino vaizdų, šis vaizdas yra toks. Jis naudojo gėles, kad „Rangoli“ nebūtų gėlių žiedlapiai, o tai yra labai įprasta. Pasirinkus tinkamą gėlių tipą ir įdėjus jas į teisingą padėtį, šis „Rangoli“ tampa. Rangoli gamybai naudojamos baltos skirtingų augalų gėlės ir viduryje esanti oranžinė gėlė. Šio tipo Rangoli beveik nematyti niekieno ungurių namuose, ir jūs galite būti pirmieji, kurie tai padarys savo namuose.

 • Šiam dizainui buvo naudojami mogros gėlės pumpurai ir medetkos.
 • Norėdami atkurti šį gražų ir elegantišką dizainą, galite naudoti įvairias gėles.

71. Teddy Rangoli dizainas:

Teddy Rangoli dizainas

Meškiukų mėgėjams tai bus patys geriausi „Rangoli“. Jei jums per daug nuobodu daryti tas geometrines figūras savo „Rangoli“, išbandykite šį meškiuką. Jūs netgi galite juos pagaminti savo vaikams. Šis „Rangoli“ turi du meškiukus su skėčiu, suteikiančiu rangoliui paveikslo išvaizdą. Tai dizainas, tinkantis mokyklai ar vaikų institutui, taip pat naujai susituokusiai porai.

 • Norėdami pridėti gražesnį šio dizaino vaizdą, galite pridėti gėlių žiedlapių.
 • Norint sukurti tokį „Rangoli“ dizainą, taip pat gali būti naudojami keli kiti animacinių filmų personažai.

72. 3-D Rangoli dizainas:

3- D Rangoli dizainas

Iki šiol festivaliuose ir progose turėjote gaminti dvimačius Rangoli. Šis festivalis sukuria unikalų Rangolį, kuris stebina kitus. TAll spoksos į jūsų sukurtą trimatį Rangolį. Jei turite šiek tiek aukštesnę vietą nei grindys, tuomet šį „Rangoli“ galima pagaminti. Uždengus viršutinį aukštą apatiniu, atrodys 3-D Rangoli. Galite padaryti gėlių stygas, kurios gali slysti į šonus, nes spalvos negali prilipti. Galite padaryti papildomą dekoravimą, uždėdami „Diya“ iš visų pusių. Centre pagaminta gėlė yra tikra šio gražaus dizaino atrakcija ir akcentas.

 • Šis „Rangoli“ dizainas sukurtas naudojant Rangoli miltelius ir gėlių žiedlapius.
 • Panašų dizainą galite sukurti naudodami kitokį gėlių rašto stilių.

73. Joga Rangoli dizainas:

Jogos Rangoli dizainas

Jei esate jogos mokytojas ir norite, kad jūsų tyli vieta atrodytų spalvinga, galite pasigaminti šį „Rangoli“ savo vietoje ir tą pačią temą. Tokį dizainą gali panaudoti jogos institutas ar gerovės vieta, pavyzdžiui, meditacijos centrai. Šiame „Rangoli“ mene yra žmogus, užsiimantis joga, su gražiu spalvų deriniu, sukuriančiu gamtos sceną. Šis Rangolis vaizduoja vidinę ramybę, kurią nori pasiekti kiekvienas joga praktikuojantis žmogus.

 • Šis dizainas puikiai tinka kurti ne treniruoklių ar sveikatingumo centre.
 • Taip pat galite padaryti Budos veidą centre, kad šis dizainas būtų ramesnis.

74. Lapų Rangoli dizainas:

Lapų Rangoli dizainas

Rangolis, pagamintas iš gėlių, ryžių ir spalvų, buvo gaminamas per amžius, tačiau dabar galite žengti į žaliąją revoliuciją. Kas sakė, kad tau reikia pinigų viskam? Jie tikriausiai nežinojo apie Rangolį. Tai ekologiškas Rangolis, kuriame nereikia jokių dygių ir spalvų, reikia tik lapų. Nuplėškite įvairių rūšių lapus iš savo sodų ir iš jų padarykite gražų paprastą Rangoli. Šiame Rangolyje net nereikia išleisti nė cento.

 • Taip pat galite padaryti šį dizainą naudodami gėlių žiedlapius.
 • Panašiam dizaino stiliui sukurti gali būti naudojami bet kokie lapai ir net sausi lapai.

75. Bangle Rangoli dizainas:

Apyrankės Rangoli dizainas

Pirmiausia padarome Rangoli kraštus, kad vėliau būtų galima tinkamai užpildyti spalvas. Nustebsite sužinoję, kad „Rangoli“ galite padaryti tiesiogiai ir be jokių klaidų naudodami senas apyrankes. Galite sukurti gražius dizainus naudodami savo apyrankes ir užpildydami juose esančias spalvas. Naudokite diyas ant kraštų, kad suteiktumėte šiam „Rangoli“ išvaizdą. Galite padaryti jį spindinčiu, įdėdami mažus „Diya“ tarp apyrankių.

 • Šiam „Rangoli“ dizainui naudokite juostas ar apyrankes.
 • Šiam dizainui galite naudoti skirtingus spalvų derinius.

76. Povas Rangoli dizainas vestuvėms:

Povas Rangoli dizainas vestuvėms

Tai idealus rangoli dizainas vestuvėms ar sužadėtuvių ceremonijoms. Tai unikalus ryškių spalvų, gėlių ir dizaino derinys. Toje nuotraukoje povo dizainas centre puikiai parodo, kaip dvi sielos tampa viena. Tai akį traukiantis kūrinys. Jei jūsų vietoje vyksta jubiliejus, sužadėtuvės ar vestuvių ceremonija, išbandykite šį „Rangoli“ dizainą!

 • Naudokite sietą, kad pasiektumėte šešėlio efektą „Rangoli“ dizaino pagrinde.
 • Gėles išdėstykite pačioje pabaigoje, kad vis tiek galėtumėte atlikti paskutinės minutės pakeitimus.

77. Nuostabus Rangoli dizainas visoms progoms:

Nuostabus „Rangoli“ dizainas visoms progoms

Ryškios spalvos sukuria nuostabų rangoli dizainą- idealiai tinka visoms progoms. Šis dizainas išsiskiria iš kitų, nes jame naudojami įvairių spalvų karoliukai, taip pat spalvos ir žiedlapiai. Centre esanti diya traukia akį ir paryškina visą rangoli išvaizdą. Tai yra labai paprastas rangoli dizainas paprastų rangoli dizaino sąraše. Norėdami pagerinti grožį, naudokite „Kundan“ ar kitus dirbtinius akmenis.

 • Šiam dizainui sukurti buvo naudojami Rangoli milteliai, akmenukai ir dirbtiniai brangakmeniai.
 • Panašų dizainą galite padaryti naudodami gėles, o ne perlus ir akmenis.

78. „Rangoli“ dizainas mažoms progoms:

„Rangoli“ dizainas mažoms progoms

Štai ką žmogus vadina abstrakčiu menu. Puikus darbo šedevras, šis rangoli dizainas puikiai tinka mažoms progoms. Norėdami užpildyti dizainą, galite naudoti spalvas ir gėlių žiedlapius. Čia rangoli dizainas yra labai paprastas, tačiau sunku padaryti didingą, kaip parodyta paveikslėlyje. Kad būtų lengviau, galite sudaryti kreidelių kontūrą ir tęsti „Rangoli“.

 • Tai dizainas, tinkamas verslo erdvėms ir švietimo įstaigoms.
 • Norėdami sukurti spalvingesnę išvaizdą, naudokite impulsus, kad atkurtumėte šį dizainą.

79. Hindu Rangoli su paprastomis Diyas:

Indų Rangolis su paprastomis diyomis

Tai paprasta, tačiau neprilygstama rangoli gali puikiai atlikti net pradedantysis. Tai daugiausia grindžiama geometriniais raštais ir kontrastingomis spalvomis bei diyomis, dėl kurių ji patraukė dėmesį. Joks kitas rangoli modelis nėra toks paprastas kaip šis paprastas rangoli dizainas. Ir jo grožis neabejotinai slypi paprastume.

 • Norėdami sukurti šį dizainą, naudokite žiedlapius su ankštiniais ir grūdais.
 • Padėkite didesnio dydžio „Diya“ dizaino centre, kad gautumėte visišką išvaizdą.

80. Žuvies modelio Rangoli dizainas:

Žuvies modelio Rangoli dizainas

Jei jums nuobodu tie apskritimai, gėlės ir povai, šis pasirinkimas jums tinka. Iš esmės tai yra kvadrato formos dizainas su keturiais žuvų raštais. Visa koncepcija yra nuostabi, o ryškios spalvos dar labiau patraukia akį. Tai dizainas, kuris pritrauks visų dėmesį.

 • Šis dizainas tinka „Koli“ festivaliams ir restoranams.
 • Padarykite šį dizainą su grūdais ar ankštiniais, kad jis taptų estetiškesnis.

81. „Lotus Rangoli“ dizainas „Pooja“:

„Lotus Rangoli“ dizainas „Pooja“

Ieškote gero rangoli dizaino, kurį būtų galima padaryti pujų ir kitų religinių progų metu? Eik į šį. Būdamas padorus menas su įvairiomis formomis ir raštais, jis tikrai padarys jūsų šventines dienas palaimingas. Dideli ir ryškiai rožiniai lotosai yra didelis šio rangoli pliusas. Norėdami suteikti šiam dizainui gražesnę išvaizdą, galite naudoti „Lotus“ žiedlapius.

 • Norėdami suteikti šiam dizainui siurrealistinį vaizdą, galite naudoti tikras lotoso gėles.
 • Šis dizainas tinka atkurti už šventyklos ribų.

Papildomi patarimai pradedantiesiems:

 • Visada patikrinkite įvairius Rangoli stilius, paplitusius skirtingose ​​Indijos kultūrose, kad gautumėte daugiau kūrybinių idėjų.
 • Naudokite įvairius daiktus namuose kaip trafaretus, kad jūsų dizainas taptų vienodesnis, pavyzdžiui, dubenį.
 • Norėdami rasti geriausią ir galbūt paprasčiausią „Rangoli“ dizainą pradedantiesiems, ieškokite kelių dizaino vaizdų ir vadovėlių internete..
 • Pradėkite nuo dizaino su didesniais raštais ir elementais, nes tai leis suprasti šių modelių Rangoli dulkių užpildymo tikslumą.
 • Jei jums nepatogu gaminti „Rangoli“ laisvomis rankomis, naudokite kreidą, kad sudarytumėte kontūrus, tada padarykite „Rangoli“ šiomis linijomis.

Galutinės mintys:

Kaip ir žmonės, mėgstantys gerai apsirengusį žmogų, žmonės taip pat vertina gerai dekoruotą namą, ypač festivaliuose. „Rangoli“ yra elementas, kuris veikia kaip jūsų namų aksesuaras, todėl svečias apsilankius jūsų namuose jaučiasi net ypatingas. Spalva ir dizainas atspindi jūsų kūrybiškumą, taip pat suteikia ramybės ir harmonijos. Galite sukurti dizainą naudodami bet ką, kas jums patiks, ar tai būtų Rangoli milteliai, grūdai, gėlių žiedlapiai, kreida ar dažai. Taigi, kai kitą kartą norėsite, kad jūsų namai atrodytų jaukiai, tiesiog paimkite miltelių ir pradėkite gaminti bet kurį iš mūsų pasirinktų „Rangoli“ dizainų.

Rangolio kūrimo menas pats savaime yra mokslas. Kitą kartą pasitaikius progai įsitikinkite, kad nepaisant to, kad esate pradedantysis, sužavėsite visus mūsų paprastus ir spalvingus rangoli dizainus. Ar jums tai pavyko? Praneškite mums.

Paprasti ir lengvi „Rangoli“ dizainai