Holi, renklerin, neşenin, eğlencenin, eğlencenin ve fiestanın festivalidir. Yılın en kutlanan zamanıdır ve ülkedeki her topluluk tarafından kutlanır. Ancak, insanların yaptığı tek şey renklerle oynamak değildir, aynı zamanda aileleri ve arkadaşlarıyla vakit geçirir, partilere gider ve Holi rangoli tasarımları yaratırlar. Bu yıl için güzel tasarımlar arıyorsanız Holi, aşağıdaki paragraflarda sizin için bazı iyi önerilerde bulunduk..

Resimli Holi İçin 9 Güzel Rangoli Tasarımı:

İşte en iyi 9 renkli Holi rangoli tasarımı ve resimli desen.

1. Holi Partisi Rangoli Tasarımı:

bayram rangoli tasarımları

Aileniz ve arkadaşlarınızla bir Holi partisi düzenliyorsanız, şenliği ortaya çıkarmak için kullanmanız gereken tasarım budur. Kesinlikle partinin hayatı olacak ve misafirler kesinlikle sizi övmekten vazgeçmeyecek. Buradaki renkli yaprakların görünüşü harika ve kullanılan desenler olağanüstü.

2. Aile Holi Rangoli Tasarımı:

Aile Holi Rangoli Tasarım

Ortak bir ailede yaşıyorsanız, kesinlikle tüm aile üyelerinizle bir Rangoli yaratmayı denemelisiniz. Sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak ve bunu yaratırken siz de çok keyif alacaksınız. Buradaki renkler süper parlak ve desenler otantik ve çok Hintli.

3. Tavuskuşu Holi Rangoli Tasarımı:

Tavuskuşu Holi Rangoli Tasarım

Rangoli tasarımınızı bu Holi’de benzersiz kılmak için Peacock tasarımını kullanın. Gerçekten bir kraliyet sanat eserine benziyor ve çok zengin ve abartılı görünüyor. Görünüşü abartılı ve çok güzel. Kullanılan tonlar canlıdır ve bu tasarımın en iyi yanı, tüm renklerin birbiriyle kaynaşmasıyla muhteşem görünmesidir..

4. Dev Holi Rangoli Tasarımı:

Dev Holi Rangoli Tasarımı

Holi, tek başına kutlanamayacak neşeli bayramlardan biridir. Kesinlikle ailenize ve arkadaşlarınıza ihtiyacınız olacak. Bu nedenle böyle bir etkinliği düzenlerken mutlaka büyük ve duruma çok uygun bir tasarıma ihtiyacınız olacaktır. Bunun için bu dev Holi Rangoli Tasarımını kullanabilirsiniz. İzleyicileri kesinlikle hoş bir şekilde şaşırtacak.

5. Hindu Holi Rangoli Tasarımı:

Hindu Holi Rangoli Tasarım

Hinduizm’in zengin kültürünü yansıtan bir Holi Rangoli Tasarımı, bu festivali uğurlu kılmak için kesinlikle ihtiyacınız olan şey. Merkezdeki Lord Ganesh imajını kullanabilir ve onu muhteşem ve çekici desenlerle çevreleyebilirsiniz. Güzelliğini vurgulamak için köşelerdeki Om sembolünü de kullanabilirsiniz..

6. Hintçe Holi Rangoli Tasarımı:

Hintçe Holi Rangoli Tasarım

Festivalin adını Hintçe yazarak her zaman bir Rangoli Design for Holi kullanabilirsiniz. Gerçekten güzel ve göze çekici görünecek. Bu tasarımı oluşturmak için gül yaprakları ve yaprakları kullanabilirsiniz. En iyi göründükleri için geometrik şekiller ve desenler kullanın.

7. Şık Holi Rangoli Tasarımı:

Modaya Uygun Holi Rangoli Tasarımı

Holi için Rangoli tasarımınız her zaman eski olmak zorunda değildir. Yeni desenler ve modern tonlar kullanarak modern ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. İnşa edildiği tarz da çok güzel görünüyor. Lambalarla çevreleyin ve daha özgün desenler oluşturmak için beyaz tebeşir kullanın.

8. Sun Holi Rangoli Tasarımı:

Sun Holi Rangoli Tasarım

Bu Holi’de serin ve şaşırtıcı bir rangoli tasarımı oluşturmak için güneşi kullanabilirsiniz. Turuncu ve sarıyı bordür olarak kullanın ve güneşten yayılan ışık gibi davranacak uzun ve kıvrımlı çizgiler oluşturun. Ayrıca çekiciliğini vurgulamak için ortasına güzel görünen bir çiçek çizin..

9. Halı Holi Rangoli Tasarımları:

Halı Holi Rangoli Tasarımları

Bir halı üzerinde güzel bir Holi Rangoli Design yaratırsanız, kesinlikle şovu çalacaksınız. Eşsiz şekiller ve tasarımlar yapın ve çiçek yapraklarını şık ve çekici bir şekilde merkeze yerleştirin..