Norite tradicinę šventinę dieną paminėti spalvota pudra ?? Šiame straipsnyje pateikiami 9 geriausi patarimai, kaip pasigaminti rangoli miltelius namuose, o ne iš parduotuvės įsigytų rangoli miltelių, kurie gali būti gana brangūs ir tiems žmonėms, kurie yra alergiški rangoli milteliams su neorganiniais elementais.

Kaip namuose pasigaminti skirtingų spalvų Rangoli miltelius:

Čia yra 9 geriausi rangoli milteliai, kuriuos galite pasigaminti namuose bet kurią festivalio naudojimo dieną.

1. Rožių Rangoli milteliai:

Rožių Rangoli milteliai

Merginos, kurios mėgsta rausvą spalvą ir nori jas nudažyti rožių rangolio milteliais, štai čia yra idėja, išdžiovinkite rožių žiedų žiedlapius ir sumalkite juos bei pridėkite smulkių universalių miltų, čia yra geriausi naminiai rangoli milteliai, paruošti naudoti.

2. Geltoni Rangoli milteliai:

Geltoni Rangoli milteliai

Ryškiai geltona spalva, kuri labai tinka rangoliams, galima pagaminti geltonos spalvos miltelius, kaip pagrindinį ingredientą naudojant ciberžolės lazdeles. Šios lazdelės išdžiovinamos ir sumalamos į pusiau smulkius miltelius; tai gali būti labai gerai naudojama kaip rangoli spalvos milteliai. Galite išbandyti šiuos geltonus miltelius, skirtus reguliariai naudoti namuose.

3. Vyšnių raudonųjų Rangoli milteliai:

Vyšnių raudonojo Rangoli milteliai

Vyšnių raudona yra turtinga ir patraukli spalva, kurią galima naudoti dažant rangolius šventinę dieną. Čia yra geriausia idėja, kaip pagrindinį ingredientą naudokite tuos sausus burokėlių klastotes. Sutrinkite ir štai geriausi vyšnių raudonųjų rangoli milteliai.

4. Apelsinų Rangoli milteliai:

Apelsinų Rangoli milteliai

Oranžinė spalva yra ryški ir spalvinga spalva, kuri neabejotinai yra vasaros spalva. Šią vasarą vėsios spalvos oranžinės spalvos vaisiai, apelsinų žievelės išdžiovinamos ir sumalamos pusiau stambiais milteliais ir sumaišomos su avinžirnių milteliais. Išgerkite kelis lašus kvapo, gerai išmaišykite, po naudojimo gausite gerą kvapą.

5. Žaliųjų Rangoli miltelių atspalviai:

Žaliųjų Rangoli miltelių atspalviai

Kad jūsų pasaulis taptų biologiškai pakrautais produktais, čia yra geriausia idėja gaminti žalius lapinius špinatus, kalendras ir kitus žalius žoleles gaminant šiuos žalius rangoli miltelius. Žalieji lapai išdžiovinami ir sumalami į smulkius rangoli miltelius. Tai yra gera pudros rūšis, kurią galite išbandyti bent kartą.

6. Purpuriniai Rangoli milteliai:

Purpuriniai Rangoli milteliai

Violetinė spalva, kuri yra mėgstamiausia mergaičių ir moterų, besiruošiančių kurti rangolius, spalva, tada pabandykite namuose pasigaminti purpurinės spalvos miltelių, skirtų rangoliams, naudodami džiovintą levandų žiedą kaip pagrindą..

7. Rudieji Rangoli milteliai:

Rudos spalvos Rangoli milteliai

Tamsiai rudos spalvos rangoli milteliai gali būti geriausias pasirinkimas naudoti kaip naminiai rangoli milteliai, šie milteliai gaunami naudojant pagrindinį ingredientą cinamono lazdeles. Cinamono lazdelės išdžiovinamos ir susmulkinamos. Bet kitas būdas gali būti naudoti jau miltelių pavidalo cinamoną.

8. Baltos spalvos Rangoli milteliai:

Baltos spalvos Rangoli milteliai

Kaip namuose pasigaminti balto rangoli miltelių? Kokie gali būti paprasčiausi ir efektyviausi rangoli milteliai, kuriuos galima labai lengvai pagaminti naudojant vieną pagrindinį ingredientą – ryžius? Sausi ryžiai gerai sumalti ir naudojami kaip rangoli milteliai.

9. Mišrios spalvos Rangoli milteliai:

Mišrios spalvos Rangoli milteliai

Mišrios spalvos rangoli galima lengvai pasigaminti, kaip pagrindinį ingredientą naudojant įvairiaspalvius rožių žiedlapius. Spalvas galima pasirinkti pagal savo pasirinkimą. Šie žiedlapiai išdžiovinami ir susmulkinami. Ši spalva sumaišoma su rupia druska arba su universaliais miltais.

Žaliavimas yra pagrindinis tikslas gaminti daiktus iš natūralios medžiagos, o ne naudoti neorganines medžiagas. Vienas iš būdų moterims, kurios kasdien puošia įėjimą į namus spalvingais rangoli milteliais, joms šie naminiai rangoli milteliai yra visiškai fenomenali idėja.