Holi yra spalvų, džiaugsmo, linksmybių, linksmybių ir fiestos šventė. Tai labiausiai švenčiamas metų laikas ir jį švenčia kiekviena šalies bendruomenė. Tačiau žaidimai su spalvomis nėra vienintelis dalykas, kurį žmonės daro, jie taip pat leidžia laiką su šeima ir draugais, eina į vakarėlius ir kuria „Holi rangoli“ dizainą. Jei šiais metais ieškote gražaus dizaino „Holi“, šiose pastraipose pateikėme jums gerų pasiūlymų.

9 gražūs „Rangoli“ dizainai „Holi“ su vaizdais:

Čia yra 9 geriausi spalvingi „Holi rangoli“ dizainai ir modelis su vaizdais.

1. „Holi Party Rangoli“ dizainas:

holi rangoli dizainas

Jei organizuojate „Holi“ vakarėlį su šeima ir draugais, tokį dizainą turėtumėte naudoti norėdami išryškinti šventę. Tai tikrai bus vakarėlio gyvenimas ir svečiai tikrai nenustos girti jūsų. Spalvingi žiedlapiai čia yra nuostabios išvaizdos, o naudojami modeliai yra išskirtiniai.

2. Šeimos Holi Rangoli dizainas:

Šeimos Holi Rangoli dizainas

Jei gyvenate bendroje šeimoje, tikrai turėtumėte pabandyti sukurti „Rangoli“ su visais savo šeimos nariais. Tai priartins jus vienas prie kito, o kurdami tai taip pat labai patiks. Spalvos čia yra labai ryškios, o modeliai yra autentiški ir labai indiški.

3. Povas Holi Rangoli dizainas:

Povas Holi Rangoli dizainas

Norėdami, kad jūsų „Rangoli“ dizainas taptų unikalus, naudokite „Peacock“ dizainą. Tai tikrai primena karališką meno kūrinį ir atrodo labai turtingas ir ekstravagantiškas. Išvaizda yra ekstravagantiška ir labai graži. Naudoti atspalviai yra ryškūs, o geriausia šio dizaino dalis yra tai, kad jis atrodo puikiai, kai visos spalvos susilieja į kitą.

4. Milžiniškas Holi Rangoli dizainas:

Milžiniškas Holi Rangoli dizainas

„Holi“ yra viena iš linksmų švenčių, kurių negalima švęsti vienam. Jums tikrai reikės savo šeimos ir draugų. Todėl organizuodami tokią progą jums tikrai reikės didelio dizaino ir labai tinkamo šiai progai. Tam galite naudoti šį milžinišką „Holi Rangoli Design“. Tai tikrai maloniai nustebins žiūrovus.

5. Hindu Holi Rangoli dizainas:

Hindu Holi Rangoli dizainas

„Holi Rangoli“ dizainas, atspindintis turtingą induizmo kultūrą, tikrai yra tai, ko jums reikia, kad šis festivalis būtų palankus. Galite naudoti Lordo Ganesho atvaizdą centre ir apsupti jį nuostabiais ir patraukliais raštais. Taip pat galite naudoti „Om“ simbolį kampuose, kad paryškintumėte jo grožį.

6. Hindi Holi Rangoli dizainas:

Hindi Holi Rangoli dizainas

Visada galite naudoti „Rangoli Design for Holi“, parašydami festivalio pavadinimą hindi kalba. Tai tikrai atrodys gražiai ir patraukliai akims. Norėdami sukurti šį dizainą, galite naudoti rožių žiedlapius ir lapus. Naudokite geometrines figūras ir raštus, kaip jie atrodo geriausiai.

7. Madingas „Holi Rangoli“ dizainas:

Madingas „Holi Rangoli“ dizainas

Jūsų „Roli“ dizainas „Holi“ visada neturi būti senas. Galite padaryti jį modernų ir madingą, naudodami naujus modelius ir šiuolaikiškus atspalvius. Stilius, kuriuo jis buvo pastatytas, taip pat atrodo labai gražiai. Apsupkite jį lempomis ir naudokite baltą kreidą, kad sukurtumėte autentiškesnius modelius.

8. „Sun Holi Rangoli“ dizainas:

„Sun Holi Rangoli“ dizainas

Galite naudoti saulę, kad sukurtumėte vėsų ir nuostabų šio „Holi“ rangoli dizainą. Naudokite oranžinę ir geltoną spalvas ir sukurkite ilgas ir susuktas linijas, kurios veiktų kaip saulės skleidžiama šviesa. Taip pat centre nupieškite gražiai atrodančią gėlę, kad paryškintumėte jos žavesį.

9. Kilimų Holi Rangoli dizainas:

Kilimų „Holi Rangoli“ dizainas

Jei sukursite gražų „Holi Rangoli Design“ ant kilimo, tikrai pavogsite šou. Sukurkite unikalias formas ir dizainus ir stilingai bei patraukliai padėkite gėlių žiedlapius centre.