Rangoli günümüzde dekorasyon amaçları için daha trend. Bunlar, küçük dekorasyonu ve mükemmelliğini gerçekten geliştirir ve başkalarını etkiler. Bunlar evin dışında, tapınağın dışında ve hatta bir etkinlik için bazı oditoryumların çevresinde bulunabilir. Rangolis bakışı, insanlar tarafından beğenilecek sevimli bir görünüm verir. Böyle bir tasarım, yağlı boyaların kullanıldığı yağlı boya rangoli tasarımlarıdır. Bu boyalar oldukça parlak ve etkileyici, bu da rangolis’in lezzetine katkıda bulunuyor. Yağlı boya tasarımları için böyle birçok tasarım var.

Resimlerle En Popüler Yağlı Boya Rangoli Tasarımları:

İşte en iyi 9 yağlı boya rangoli tasarımının listesi, bu tasarımları denemek için evinizde en iyi dekorasyon ve aynı zamanda huzurlu bir atmosfer yaratın..

1. Güzel Rangoli Tasarımları:

Güzel Rangoli Tasarımları

Yağlı boya rangolis, sokaklarda da bulunabilen birçok tasarıma sahiptir. Güzel tasarımlar bazı büyük etkinlikler için tasarlanabilir. En iyi yanı parlaklığındadır ve bunun için koyu yağlı boya renklerinin kullanılması en iyi seçim olacaktır..

2. Koyu Yağlı Boya Tasarımları:

Koyu Yağlı Boya Tasarımları

Rangoli yağlı boya koyu formatta da kullanılabilir. Koyu format daha parlak bir görünüm verir. Koyu renkler genellikle sokaklarda tasarlanmıştır. Bunlar rangolis’in rengine ve lezzetine katkıda bulunur. En iyi seçim çok renkli kullanımı olmalıdır..

3. Basit Rangoli Tasarımları:

Basit Rangoli Tasarımları

Basit rangoli tasarımları küçük etkinlik ve durumlar içindir. Bunlar küçük bir boyuta sahip olabilir ve ev dışında kullanılabilir. Basit rangoli resimlerinden biri resim kaynağında verilmiştir. Basit tasarımlar için çok renkli kullanımı da uygulanabilir..

4. Muggulu Rangoli Tasarımı:

Muggulu Rangoli Tasarım

Yağlı boya ile sade rangoli, çiçek, kalp ve yapraklardan oluşan yuvarlak bir daireye benzeyen Muggulu tasarımına benzer bir tasarıma sahiptir. Sağlanan görüntü doğru anlamı netleştirir. Çok renkli boyaların kullanımı, bu durumda rangoli seviyesini arttırır..

5. Hafif Yağlı Boya Tasarımı:

Hafif Yağlı Boya Tasarımı

Yağlı boya tasarımı, ışıklar yardımıyla da tasarlanabilir. Tavus kuşu tasarımı açısından “Diya” kullanımı oldukça etkili olabilir. Işıklar ve yağlı boyalar, insanların tasarıma hayran kalması için büyük bir sevinç işareti sağlayacaktır..

6. Diwali Rangoli Tasarımı:

Diwali Rangoli Tasarım

Rangolis genellikle Diwali festivali içindir. Festivalden bahsetmek ve eğlenmek için bu rangolileri evde tasarlamanın yanı sıra, tüm dünyada şenliğin tadını çıkarıyor. Böyle bir resim kaynakta verilmiştir. Çok renkli kullanımı gerçekten harika.

7. Sınır Rangoli Tasarımı:

Sınır Rangoli Tasarımı

Bordür rangoli tasarımları, bordüre farklı bir görünüm kazandırmak için kapının veya tapınağın yakınında tasarlanmıştır. Yağlı boyalar bordür tasarımında da etkili olabilir. Çok renkli boyaların kullanılması rangoli seviyesini yükseltir. En iyi seçim, ışıklı yağlı boya tasarımlarını kullanmak olacaktır..

8. Çiçek Rangoli Tasarımı:

Çiçek Rangoli Tasarımı

Yağlı boya ile çiçek rangoli tasarımı, güzel rangoli tasarımlarının bir parçası olabilir. Bunlar, bazı harika etkinlikler için en iyi rangoli tasarımları olabilir. Çiçeklerin kullanımı gerçekten de insanlar tarafından beğenilecek güzel bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca, çok renkli kullanımı orada olmalıdır..

9. Tavuskuşu Yağlı Boya Tasarımı:

Tavuskuşu Yağlı Boya Tasarımı

Yağlı boya yardımıyla tavus kuşunu bile tasarlayabilirsiniz. Güzel tavus kuşu, insanları etkilemek için gerçekten sevimli bir görünüm sağlar. Bu, rangoli yarışmalarında da denenebilir. Rangoli açısından çok renkli kullanımı en iyi sonucu sağlayacaktır..

Yağlı boya rangoli tasarımları çok daha fazla tasarıma sahiptir ancak bunlar en iyilerinden bazılarıydı. En iyi tasarım, ışıkların yanı sıra çiçek tasarımı olabilir, ancak bazı küçük durumlar için, bazı kolay ve basit rangoli tasarımları tasarlayabilirsiniz..